Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A legjobb női kisautó, aprótermetűeknek...? fórum

A legjobb női kisautó, aprótermetűeknek...? (beszélgetős fórum)

2010. márc. 21. 16:06
Ja, ezért kérdeztem én is, nem baj, ha maga a kocsi nagyobb darab, csak elérjek mindent és kilássak :)
23. manul
2010. márc. 21. 11:37

Én régóta vezetek,általában kis autókat.Nem vagyok túl nagy méretű,legalábbis nem magasságra.:DDD

Egyszer vezetnem kellett a férjem Transporterét és amikor beültem úgy éreztem,mintha mindíg is ezt az autót vezettem volna!Azóta is imádom,az a furcsa,ha visszaülök a saját autómba,ami most éppen nem is olyan kicsi.

A kicsi nőknek nem feltétlenül kis autó kell,hanem olyan,amiből "rálátnak "a világra!

2010. márc. 21. 11:25
Én olyat keresek, aminek magasan van az ülése, mert olyan pici vagyok, hogy nem látok ki rendesen a kocsi elé az útra.
21. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 19. - Reni79)
2009. márc. 11. 12:24
Nekem új swiftem van,nagyon jó autó,kicsi,kerek,csajos:-)Csak ajánlani tudom!:-)
20. Pittbull25 (válaszként erre: 1. - 546185aeac)
2009. márc. 11. 11:51
Hi! Próbáld ki a Splasht.
19. reni79
2009. márc. 6. 12:16

Nekem Punto II-em van.Csak az a baj hogy 3 ajtós.Amugy szép kis verda.Idén szeretnék venni egy grande puntot vagy egy uj swift-et.(már a kerek)

Akinek ezek közül van valamelyik,érdekelne melyik mennyire megbízható!Köszi a tapasztalatokat előre is.

18. bomee
2009. márc. 6. 09:35

Nekem citroen c3 van most és eddig a legszupibb autóm. Minden állítható rajta, kényelmes, tágas, abszolút nőknek kitalált dolog, ja és ráadásul baba- és gyerekbarát is gyerekzárral, hátsóülés-figyelő tükörrel stb. szóval nagyon praktikus.

A férjemnek WV Borája, anyósomnak Poloja volt, de meg sem közelítik tudásban az én kis csigámat. Anyósom új autója egy full extrás Opel corsa, na az jó még nagyon, de csak az extrák miatt. Alapfelszereltséggel meg sem közelítené a c3-at.

17. vvicus (válaszként erre: 6. - SSissykke)
2009. márc. 5. 19:51

Nekem is Corsam van, ez az első autóm, 3 ajtós, nagyon szeretem. Nem fogaszt sokat, kicsi, így jól tudok vele parkolni, és semmi műszaki problémája nem volt 3 év alatt, amióta nálam van.


Hasznos tanácsot csak annyit tudok adni, hogy ha tervez valaki gyereket, akkor ne 3 ajtós autót válasszon!!!

2009. márc. 5. 08:52
Nekem Peugeot 206 HDI kocsim van. Nagyon kényelmes, száguld, mint egy golyó, 4-4,5 literes az átlagfogyasztásom. Imádom!
15. Azúr
2009. márc. 5. 08:49

Renault Clio.

Én azzal járok,nagyon szeretem.De vezettem már Twingo-t is,az még kisebb,és nagyon jó szintén!

14. SReni
2009. márc. 5. 08:40
Nekem Fiat Siecentom van. Nagyon szeretem, elöl nagy a hely benne, én 178 cm magas vagyok és kényelmesen elférek benne. A kisfiam hátul szintén elfér, kicsinek néz ki, de mi még nyaralni is elmentünk vele, telepakolva csomagokkal. A fenntartása, fogyasztása se sok!!!
13. dorry
2009. márc. 5. 08:34
Próbálj ki egy Toyota Yarist! Kedvenc autóm! Hétvégén nyílt hétvége lesz , ha jól tudom, ott nyugodtan kipróbálhatod (gondolom én)!
12. yoya
2009. márc. 5. 08:12

Honda Jazz

Kicsi, a hátsó üléssor hajtogatható, variálható és nagyon kényelmes.

Apukámnak Toyota Yaris-a van imádja, de szerintem az nem annyira kényelmes mint az enyém.

2009. márc. 5. 08:01
Köszi köszi:)jöhetnek még...
2009. márc. 5. 07:37
Nissan Micra!Nekem az van és imádom!Kicsi,kényelmes,könnyű vele manőverezni,alacsony a fenntartási költsége,5-6 l között fogyaszt. Előtte Ford Fiestám volt az is jó kis autó, ez annál is kisebb. Az enyém öt ajtós, de három ajtósban is aranyos.
2009. márc. 5. 07:36
nekem si van egyenlőre egy gyerekem, de kényelmesen elfér hátul a gyerekülésben. nagy kocsit a parkolás, közlekedés miatt én se szerettem volna.
2009. márc. 5. 07:31

Én 152 cm vagyok.Eddigi autóim, amiket nagyon szerettem: régi Honda Accord, régi Honda Civic.Jelenleg egy Peugeot 206 HDi-t hsználok, nekem bevált, pedig van 3 gyerek.Ha lenne pénzem, akkor vagy egy Honda Jazz-t vennék, vagy egy 7 személyes Opel-t, vagy Ford Galaxy-t.De ezeket csak a gyerekek miatt.

Amúgy a Peugeot-val tökéletesen elégedett vagyok.

2009. márc. 5. 07:28
nekünk van egy 16 éves régi Opelünk és tényleg nincs vele sok gond. el kellene menned egy kereskedésbe, beleülni pár típusba, melyik kényelmes neked:-)
2009. márc. 5. 07:24

Én mondjuk annyira nem vagyok alacsony (172), de opel corsa-m van és nagyon szeretem. :)

Kis autót szerettem volna mindenképpen az "egyszerű" közlekedés szempontjából, könnyű vele parkolni, kis helyen is elfér :D :D.. Mikor meg lett a jogsim akkor egy volvo s60-on gyakoroltam, ami azért lényegesen hosszabb, nagyobb autó. Miután meg lett a corsa kész öröm volt vele a közelekedés. :)

Barátom opel és vw párti (autószerelő) és szerinte ezeknek az autóknak van a "legkevesebb típushibájuk". Én ehhez nem értek, de annyit tudok, hogy ez már lassan egy 8 éves autó és eddig probléma még nem volt vele.. Egyszerű, kényelmes.. nekem megfelel. :)

2009. márc. 5. 07:14
először Opel Corsában, vagy Ford Fiestában gondolkoztunk, de miután beültem egy Swiftbe, el is vetettem az előző két lehetőséget, annyival kényelmesebb volt a Swift.
2009. márc. 5. 07:12
nekem most egy újabb fajta Suzuki Swiftem van, bár én kicsit magasabb vagyok, 169 cm.
3. 8ee31e318f (válaszként erre: 2. - A6d5a14c21)
2009. márc. 5. 07:03
ez tenyleg jo. bar a bmw-t nem mindenki tudja megfizetni. ;)
2009. márc. 5. 06:47

Szia!


Én elég picike vagyok,164cm-el.

Nekem most egy 116-os BMW-m van,szeretem mert van ülés magasság állítás:D(nem nevetni,aki pici annak ez igenis fontos)és nagyon klasszul előre húzható az ülés,hát igen,nincsenek szupermodell hosszúságú lábaim sem:)

2009. márc. 5. 06:37
Szép reggelt. Várom a válaszokat...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook