Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A kisgyermekkori megfázásról a tények tükrében fórum

A kisgyermekkori megfázásról a tények tükrében (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A kisgyermekkori megfázásról a tények tükrében

1 2 3 4
2010. nov. 6. 15:38

Szerintem azért elég gyakran igenis szükség van orrspray-re,vitaminra,esetleg immunerősítőre.

Nekünk több dolog is bevált.

Az én nagyobb lányom is gyakran volt beteg az elmúlt években telente,de néha még nyáron is előfordult.

2010. nov. 6. 14:59

Akkor ezek szerint egyáltalán ne kezeltessük a beteg gyereket. A lányom két éves, anyatejes még mindig, de azért az első nyolc hónapot kivéve két-három havonta sikerült benyalni egy kis náthát. Főleg a téli hónapokban, és akkor ha közösségbe került. Nála mindig az orr a fertőző forrás, a torok csak később gyullad. Igyekszem mindig nagyon kevés gyógyszerrel kezelni, nagyon antibiotikum ellenes vagyok, sajnos a legtöbb orvos azt írja fel legelőször. Szerencsére keveset is kapott.

Viszont most hogy oviba került, hiába a gondos orrtisztitás, az odaifgyelés, az immunerősítő, nem úsztuk meg biszeptol nélkül, mert kapott egy légcsőhurutot, és az orr váladék is fertőzött volt. KÉt kérdésem lenne. Hogyan lehet szövődménymentesen, gyógyszerek nélkül kezelni ezeket a csöpségeket? Pl. az enyén nem issza egyáltalán a teát, kevés folyadékot igényel.

A másik mi a véleménye a doktornőnek a napi C vitaminról és esteleg a Béres csepp használatáról?

5. jozsi.38 (válaszként erre: 3. - D0d8909694)
2010. nov. 6. 11:35
ezen már túl vagyunk bocsi :)
4. dominós (válaszként erre: 3. - D0d8909694)
2010. nov. 6. 11:32
nem mondod, hogy 7 évesen szültél először???
2010. nov. 6. 11:22

hársfatea mézzel, naponta többször!!!!

Nekem nagyon bevált.

Igaz, nem ma kezdtem, a gyerekeim 43, 41, 38 és 33 évesek.

2010. nov. 6. 10:43
Mintha a gyerekorvosunkat olvastam volna :)
2010. nov. 6. 10:08
A kisgyermekkor egyik leggyakoribb betegsége a felső és alsó légutak fertőzése, más néven megfázás. A kis betegeknek sok szenvedést, szüleiknek gyakran komoly aggodalmat okoz. Hatékony megelőzés és kezelés jelenleg nem áll rendelkezésünkre. Az alábbiakban összefoglalom a legfontosabb e betegségcsoporttal kapcsolatos tudnivalókat.

Ugrás a teljes írásra: A kisgyermekkori megfázásról a tények tükrében
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook