Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A kisfiam látja a szellemeket! Illetve, nekem is olyan furcsa érzéseim vannak! Várom, akiknek volt hasonló tapasztalata, vagy hisz ebben fórum

A kisfiam látja a szellemeket! Illetve, nekem is olyan furcsa érzéseim vannak! Várom, akiknek volt hasonló tapasztalata, vagy hisz ebben (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
289. Evici85 (válaszként erre: 288. - 410b0a7789)
2012. jan. 5. 20:20

én nem tudom mire vélni, ezeket a dolgokat(mikor tudom mi fog következni, de pontosan, szinte lejátszódik előttem, tehát nem olyan hogy hú ez mintha már megtörtént volna velem..., nem tudom pontról pontra..)

nagyon kíváncsi lennék, hogy ezt szokták valahogy hívni??? vagy erre senki nem tudja a választ...

288. 410b0a7789 (válaszként erre: 1. - Evici85)
2012. jan. 5. 17:36
Én is sokszor tudom, hogy vki mit fog mondani, vagy mi fog következni, vagy van dejavu érzésem. A tapasztalataim ellenére nem tudom mibe higgyek. Még keresem a válaszokat. Nagyon szeretném tudni vannak-e szellemek, egyáltalán van-e lélek, mi van a halál után..stb. 8 éve lett apu öngyilkos, és azóta keresem a választ, hogy hova került, jól van-e..de azóta kételkedem is, hogy egyáltalán van-e vmi az anyagi világon túl.
2012. jan. 5. 17:24

Ezt nézzétek meg !!!! (3-4 perc)


[link]


(A kislány ekkor 12 éves volt)

286. Vadmacska1984 (válaszként erre: 261. - Mese)
2012. jan. 5. 16:40

Nem mindig rossz érzés.

De persze nem is azt mondom hogy csak a rokonok lehetnek velünk.De mikor nem érzek rossz érzést és mégis tudom valami/valaki más is van a lakásba akkor úgy gondolom olyan lehet aki ismert vagy rokon.

285. mese (válaszként erre: 281. - Evici85)
2012. jan. 5. 15:27

érzékelem...

de volt rá példa, hogy láttam is.

2012. jan. 5. 15:26
Tölem kérded akkor igen komoly ,kétszer volt ilyen hogy látta,egyszer mondta hogy ott áll az ágyamnál ,és mikor elbobiskoltam éreztem hogy odaült valaki ágyamra azt hittem lányom volt de nem.
2012. jan. 5. 15:24
De azt mondja mindig és mutatja hogy ki van tágulva a szeme pfujjj
282. Evici85 (válaszként erre: 276. - Crawley girl)
2012. jan. 5. 15:23
ez most komoly?
281. Evici85 (válaszként erre: 278. - Mese)
2012. jan. 5. 15:23
te látod, vagy csak érzékeled őket?
280. mese (válaszként erre: 276. - Crawley girl)
2012. jan. 5. 15:22
ááá! az nagyon nem jó!! nagyon nem!
279. mese (válaszként erre: 271. - Nyecsus)
2012. jan. 5. 15:21
uhh... ezt én sem szerettem volna megtapasztalni..
278. mese (válaszként erre: 270. - Evici85)
2012. jan. 5. 15:19

számtalan párhuzamos sík van, és van fentebb, és lentebb. A mennyország, az az örök lét, fényesség,létezés, bölcsesség, mind az, amiből teremtettünk. Minden halandó karmikus sorsa, hogy ide térjen vissza. mert ebből vagyunk.

Az egy felső sík.


Nem tudom, láttad-e a Másvilág című filmet, Nicole Kidman főszereplésével. Az a film, egy olyan példát mutat be a megrekedt szellemekről, akik nincsenek tudatában annak, hogy halottak, és az élőket érzik kísérteteknek.


Nem minden esetben tudnak róla, hogy meghaltak.

Ahhoz, hogy láthatóvá váljanak, nagy energia szintre van szükségük.


Akik érzékenyek azok leginkább csak érzik őket, kevesebb esetben látják.


Azért vannak emberek közt, vagy kötődnek emberekhez, mert úgy érzik, tud nekik segíteni, kevesebb energia szinttel is valamilyen szinten fel tudja venni a kapcsolatot egy fogékonyabb személlyel.


Tudják azt, mikor válnak emberek számára láthatóvá.


A "jó" lelkek el akarnak menni, de ehhez segítségre van szükségük. Az ő ittlétük, egy megoldatlan életükből visszamaradt problémához köthető, vagy a haláluk körülményeihez.

277. nyecsus
2012. jan. 5. 15:18
jujj....világít a szeme?????
2012. jan. 5. 15:17
Jajj feláll a ször a hátamon,nálunk is volt ilyen a kislányom öreg embert lát mindig azt mondja be van festve az arca és világit a szeme.
275. Evici85
2012. jan. 5. 15:14

hát elhiszem!

én is féltem volna.

éjszaka a kisfiam ismét átjött hozzánk, pedig már rég volt ilyen...de előtte olyan volt mintha beszélt volna valakihez...nem is kérdeztem tőle semmit, hagytam hagy aludjon köztünk...

274. nyecsus
2012. jan. 5. 15:10
naggyon féltem...
273. Evici85 (válaszként erre: 271. - Nyecsus)
2012. jan. 5. 15:08

Szia!

Üdvözöllek!

Azért nem lettem volna a helyedben!

272. nyecsus
2012. jan. 5. 15:08
és állandóan a játékok zörögtek....bnőm azt mondja,vmi gyermeki lélek lehetett
271. nyecsus
2012. jan. 5. 15:01

Sziasztok!

Egyszer a kisfiam (aki most 4 éves) veszekedett valakivel/valamivel. Kint mosogattam a konyhában, és hallom hogy kiabál, hogy "add vissza, ne vedd el, az az enyém!" és közben a maciját szorongatta a folyosón, de olyan volt, mintha valaki tényleg húzná a macit. Kérdeztem tőle, hogy kivel veszekedsz? Mondta, hogy hát Vele! És maga elé mutatott. Én nem láttam semmit. Így hát gondoltam, csak gyermeki fantázia. De aztán egyre több fura dolog történt. Mindig zörögtek a játékok a gyerekszobában. Egyik éjjel megindult a víz a csapból. Azt hittem, hogy rossz a vízvezeték, de a szakember azt mondta, hogy nincs semmi gond, és biztos mi hagytuk nyitva a csapot. Kezdtem úgy érezni, megbolondultam...már mindenhol hangokat meg zörejeket hallottam. Aztán egyik téli délután történt egy olyan, hogy fel volt kapcsolva a villany a gyerekszobában, és ott játszottunk. Ott volt a kisfiam motorja is, és a szemem láttára indult el a motor a szoba másik sarkába. A kisfiam csak nevetett, én meg majd frászt kaptam...fel is hívtam a barátnőmet, mert ő hisz a szellemekben és elmondtam neki remegő hangon, ő teljesen nyugodt volt, mondta, hogy próbáljak vele kommunikálni, én beszéltem is de elment. Azóta semmi...

270. Evici85 (válaszként erre: 268. - Mese)
2012. jan. 5. 14:57

lehet oltári nagy baromságot fogok most kérdezni, de ők tudják igaz hogy itt vannak, és hogy "nem mindenki látja őket"?

discovery-nk van de hogy pont ilyen van e azt nem tom.

egyszer néztem olyan műsort ahol a szellemeket figyelték meg különböző lakásokban, gyárakban, volt börtönökben. na az se volt semmi.

a jó lelkek nem akarnak elmenni? vagy nincs is olyan hogy mennyország?

269. mese (válaszként erre: 267. - Evici85)
2012. jan. 5. 14:52

ez egy dimenziókkal foglalkozó link:


[link]


a másikat még keresem

268. mese (válaszként erre: 267. - Evici85)
2012. jan. 5. 14:47

ezt most próbáld meg úgy elképzelni, hogy mi több Síkokról beszélünk. Az entitásoknak, lelkeknek, kísérteteknek, démonoknak megvannak a maguk síkjai. DE, joguk van itt tartózkodni. Sok esetben egy kapu nyílik meg, és így jutnak át. Ezek mondhatni féreglyukak, bárhol lehet, és rengeteg van belőlük.


A démoni lények, egy alsóbb síkról jönnek.

Más, a kóbor lélek, más a vissza- vissza tekintő lélek, akik vigyáznak minket, és más a kísértet.


Ők érzékelik egymást, és kommunikálnak egymással. Sok visszamaradt lelket például a démoni lények tartanak vissza, és "kínozzák" őket.


Ez egy példa.

Ilyen is van.


igazából olvastam én jó pár éve erről, egy részletesebb, de könnyen érthető cikket, megpróbálom megkeresni.


Ha van Indescivation Discovery (lehet rosszul írtam) Tv csatornád, ott hétköznaponként este fél 11 körül szoktak nagyon jó kis műsorok menni, amik megtörtént eseteket mesélnek el. Az egyik címe: Szellemjárás, a másik, Állati kísértetek. Gyakorlatilag semmi különbség a két műsor közt.



A linket pedig megkeresem, az sokkal érthetőbben fogalja össze a dolgokat, mintha én magyaráznám el:)



a TV csatorna logoja ID.

267. Evici85 (válaszként erre: 265. - Mese)
2012. jan. 5. 14:22

akkor ezek itt bolyongnak közöttünk? ők nem fognak tovább menni?

a rossz lelkek, ők tudják hogy itt maradtak? ők se mennek el soha?

hogy van ez?

266. Evici85 (válaszként erre: 264. - Mese)
2012. jan. 5. 14:20
igen, untam már! és még ők voltak utána felháborodva...na mindegy nem is ez a lényeg! a lényeg hogy itt vagy!!!
265. mese (válaszként erre: 263. - Lexa41)
2012. jan. 5. 14:15

Szerintem ez változó...


Energia forrás szempontjából ragaszkodnak emberekhez, de többségében helykehez szoktak. Ez a lelkek be nem fejezett feladatától is függ, és hogy csak vissza- vissza néz, vagy megrekedt lélekről van-e szó.

264. mese (válaszként erre: 262. - Evici85)
2012. jan. 5. 14:12
nem, nem csak volt, hogy nagy vitákba csapott át a fúrom egy ponton, és inkább hagytam... de látom, most nyugis a helyzet!:)
263. Lexa41
2012. jan. 5. 13:43
Igen, az igaz, hogy a spirituális képességtől függ, hoyg KINEK jelenik meg! De én arra értettem, hogy hol vannak.... :) Szerintem általában inkább emberekhez csapódnak! Mert amikor egy idegen jön el hozzánk és nem egy rokon, akkor az nem véletlen - ha persze nincsen a helynek külön története rá nézve... :)
262. Evici85 (válaszként erre: 260. - Mese)
2012. jan. 5. 13:22

szia!

azt hittem már eltűntél:)

261. mese (válaszként erre: 253. - Vadmacska1984)
2012. jan. 5. 12:38

de ha ez számodra rossz érzés, akkor nem az elhunyt hozzátartozó jelenlétét érzed...

ők sosem jelennének meg a szeretteik számára ilyen formában.

260. mese (válaszként erre: 243. - Evici85)
2012. jan. 5. 12:35
ez csak a spirituális fejlettségtől függ. Mindenki képes rá, hogy lássa, érzékelje, ez mindenkinek megadatott. Kérdés az, ki milyen szellemi szinten van, és mennyire kívánja elnyomni ezt magában.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook