Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A kisfiam látja a szellemeket! Illetve, nekem is olyan furcsa érzéseim vannak! Várom, akiknek volt hasonló tapasztalata, vagy hisz ebben fórum

A kisfiam látja a szellemeket! Illetve, nekem is olyan furcsa érzéseim vannak! Várom, akiknek volt hasonló tapasztalata, vagy hisz ebben (beszélgetős fórum)


169. egypt (válaszként erre: 167. - Evici85)
2012. jan. 4. 10:54
Esetleg ha ismersz olyan lelkészt vagy papot, aki nem néz emiatt hülyének (mert köztük is van, aki igen), őt is meg lehet kérni, hogy segítsen.
2012. jan. 4. 10:50
A gyermekek bizonyos életkorig látják az aurát is.Ezért sem kéne bolondnak nézni őket csak mert valakit ez nem érdekel és elutasító ezzel szemben.
167. Evici85 (válaszként erre: 165. - Egypt)
2012. jan. 4. 10:48

Szerintem is!

Mondtam a kisfiamnak ha látja megint szóljon nekem , és megkérjük hogy menjen el, hagyja békén! Érdekes, mennyien írnak priviben, mert ezek elérték hogy ne írjanak ide az emberek mert bolondnak nézik őket!!...

Nyitni kellene egy zárt klubot, ahol meg tudjuk minden féle ... beszólás nélkül beszélni ezeket.

166. egypt
2012. jan. 4. 10:46

Szerintem olvasd el még egyszer. Ott ült az anyukája az ágya szélén, látta a saját két szemével, nem csak hallotta.

Nem értem, miért jössz mindig azzal, hogy "nyilván", minden történethez hozzáteszel ezt-azt, ami szerinted "nyilván" kimaradt belőle, csak hogy magadnak valahogy megmagyarázd.

165. egypt
2012. jan. 4. 10:43

Így van. Ha tényleg valami pszichés problémája lenne, annak más jelei is lennének, nem merülne ki abban, hogy szellemeket (vagy nevezzük bárminek) lát. Szerintem sokan nem is mernek beszámolni a "tudomány" által el nem ismert dolgokról, mert rögtön hülyének vagy bolondnak bélyegzik őket. Olyan, mint régen a boszorkányüldözés, vagy mikor Galileivel visszavonatták a tanait. A tudomány még most is nagyon gyerekcipőben jár, nehogy azt képzelje valaki, hogy már mindent tudunk és amit jelenleg nem ismernek el a "tudósok", az nem is létezhet! Micsoda beszűkült, korlátolt, középkori felfogás!

Hogy tanácsot is adjak, én megpróbálnám, amit a nagynéném mondott. Ha legközelebb látja, szóljon, adnék neki fehér gyertyát a kezébe, és mondja meg neki határozottan, hogy menjen el és többet ne jöjjön oda. Olvastam egy angol lelkészről, akit rendszeresen hívtak ilyen esetekben, ő is azt mondta, hogy határozottan meg kell nekik mondani, hogy menjenek el.

Szerintem annál rosszabb nem is lehetne, mint ha az ember ilyen eseteben elvinné "szakemberhez" a gyereket, aki szépen bemagyarázná neki, hogy nem is látott semmit, ilyesmi nem létezik, aztán szegény gyerek totál megzavarodna, hogy valami baj van vele, mert ő továbbra is látná ezeket a dolgokat... És eltitkolná, elfojtaná...

164. egypt (válaszként erre: 163. - Csülkösbab)
2012. jan. 4. 10:35
Az szerinted telepátia, hogy konkrétan látja az ágya szélén az anyukáját?
163. Csülkösbab (válaszként erre: 162. - 2a69f78972)
2012. jan. 4. 07:52

Ez ismert, nem ritka jelenség. Nem szellemről szól, hanem telepátiáról.

Ajánlom figyelmedbe Vaszilijev Telepátia c. könyvét. Igazi érdekesség lesz.

162. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Evici85)
2012. jan. 3. 22:22

Nekem nem volt élményem még szellemekkel, tehát nem tudom megerősíteni a "létezésüket". De tagadni sem szeretném, mert számomra nagyon kompetens emberektől már hallottam velük megtörtént eseteket és semmi okom kételkedni a szavukban. Egy nagyon rövid kis történet: A húgom ezer kilométerre lakik tőlem, világ életében egy talpánálló, reális gondolkodású, idegileg abszolut rendben lévő,férjes, két gyerekes családanya, aki mellesleg sikeres idegsebész. Ő volt Anyánk mindene, nagyon nehezen viselte amikor Angliába ment férjhez és kitelepült.

1988. 04. 07-én éjjel 2-kor telefonált a húgom,

teljesen kiborulva, hogy Anyánk ült az ágya szélén és elbúcsúzott tőle, mondván, hogy meghal, vagy meghalt, erre már egyikünk sem emlékszik. Először teljesen kiakadtam, próbáltam a húgomat is megnyugtatni, aki valójában attól volt főleg megrettenve, hogy úgy érezte elment az esze! Mondta, hogy próbálta hívni a Mamát, de nem veszi fel. Kocsiba ültem, átmentem Anyám lakásába, ahol holtan találtam. A kiérkező orvos szerint éjjel 1-2 között halt meg, még meleg volt a háta. A történethez hozzátartozik, hogy Anyánk nem volt beteg, sem beteges, sem öreg (akkor volt 59 éves), tehát eszünkbe sem jutott a halálára gondolni. Eddig a történet, mindenki gondoljon amit akar !!!

161. 3da8f53e4a (válaszként erre: 5. - Evici85)
2012. jan. 3. 18:53
Arra gondolok,hogy olvastam olyan eseteket, ahol a fényképeken megjelentek bizonyos halott lelkek. Amikor készítették a fényképet nem volt látható, csak amikor előhívták a képet akkor látszódtak távolabbról..., rákerültek a fényképre.
2012. jan. 3. 18:41
Pedig ilyesmiért minimum kettő járna!
159. Csülkösbab (válaszként erre: 157. - Kisj)
2012. jan. 3. 18:41
Hidd el, az emberi agy spontán képes erre szellem nélkül is. De ha az após belevágta volna a kenyérvágó kést az asztalba úgy, hogy ott mások is vannak, az már más. De ilyen miért nincs? Ezek csak illegalitásban működbdnek?
158. 1560f47887 (válaszként erre: 157. - Kisj)
2012. jan. 3. 18:40
Minek kell egy szellemnek fehér lepedő a hóna alá?
157. kisj
2012. jan. 3. 18:38

Apósommal találkoztam, aki rutin kivizsgálás miatt kórházban volt. Én wc-re mentem, amikor ő kijött a fürdőszobából és bement anyósomhoz. Nem is nézett rám, nem vett tudomást rólam. Csupasz volt, csak egy fehér lepedő volt a hóna alá csavarva. (lehet hülyének néztek, de így volt)

Egyszerűen visszamentem a szobánkba, mert nem akartam zavarni..tudtam, hogy éppen búcsúzik.

Döbbenetes élmény volt...

156. Csülkösbab (válaszként erre: 151. - Kisj)
2012. jan. 3. 18:36
Vannak ilyenek, tény. Idő és energia (ráfordítás) kérdése és magyarázhatóvá válnak. Tudom:)
155. mese
2012. jan. 3. 18:36

tény, hogy nagy a fejed, kevés eszed!:P


bocsi, de egyszerűen annyira gyerekes vagy, hogy ezt muszáj voltam elsütni...:D

154. kisj (válaszként erre: 153. - Csülkösbab)
2012. jan. 3. 18:29
Én konkrét és ismerős emberrel futottam össze egy hajnalon az előszobában. Csak kiderült, hogy akkor már halott volt.
153. Csülkösbab (válaszként erre: 151. - Kisj)
2012. jan. 3. 18:26
Én is találkozom ilyenekkel időnként és kutatom őket. Hivatásszerűen is. De nem intelligenciával megáldott jelenségek, vagy szellemek vannak sosem a magyarázhatatlannak tűnő esemény kiváltó okaként, vagy előidézőjeként.
152. Csülkösbab (válaszként erre: 149. - Mese)
2012. jan. 3. 18:24

Szerintem ne tereld erre a területre, mert bukni fox:)


Én nem szeretnélek bántani Téged, nem én, a világért sem!


A 3 dimenzióval nincs semmi baj, hiszen te magad is érzékeled. Hosszúság, szélesség, mélység. Nevezhetjük úgy is, hogy X, Y, Z koordináta rendszer. Minden Földön élő lény érzékeli, ebben él. Utána jönnek az utopisztikus felvetések a 4. 5. és sorolhatnám még, hányadik dimenzióról, amire bizonyíték nincs. Persze szeretik hangoztatni ezek létét azok, akik nem tudnak dolgokat, jelenségeket magyarázni. Ezek a magyarázatok azonban nem tényszerűek, nem reprodukálhatóak. Pl. itt van egy szellem és eltűnik, ha delet üt az óra. Ha ez törvényszerű lenne, akkor OK., de nem az. Mindaddig viszont, míg törvényszerűvé nem válik, csak feltételezés marad. De én azt gondolom, ez így is van rendjén. Gondolj csak bele, milyen rossz lenne nekünk, ha pl. az orvoslást is kizárólagosan feltételezések alapján végeznék.

151. kisj
2012. jan. 3. 18:23

Sziasztok!

Én nem hiszek a szellemekben mégis láttam felnőtt fejjel szellemet és tapasztaltam megmagyarázhatatlan dolgokat.

150. mese (válaszként erre: 148. - Csülkösbab)
2012. jan. 3. 18:15
az pedig kimondott csőlátás, ha csak abból tudunk kiindulni, hogy a matematikai szorzótábla mit mutat..:P
149. mese (válaszként erre: 148. - Csülkösbab)
2012. jan. 3. 18:13

nem tartod tudománynak a dimenziót? de akkor mi mégis hogy vagyunk a 3. dimenzióban? Hm? ha ez neked nem tudomány?

És a frekvencia, rezgések? azok szerinted mik??


jah, és igen sok kutatást végezetek el fizikusok, a NASA is erre a témára, és számos alkalommal papíron bizonyították ezen jelenségek valóságosságát.

Tájékozódás!


Ha már ennyire fizikai vonalon szeretnéd megragadni a dolgokat.

148. Csülkösbab (válaszként erre: 147. - Mese)
2012. jan. 3. 18:02
A tudás lényege (úgy, mint a tudományé) a reprodukálhatóság. Pl. 2x2 az mindig 4. De abban, amit állítasz, vagy említesz, mi a tudás és mi a reprodukálhatóság?
147. mese (válaszként erre: 146. - Csülkösbab)
2012. jan. 3. 17:58

De van amit szem elől tévesztesz.Ez nem hitről szól. Mert ez nem hit kérdése.


Fizikai tény!ennyi... aki nem hiszi, járjon utána, és ne beszéljen badarságokat hasból, mondván van tudomány, és fizika, és tudja mi az, amikor ezek szerint fogalma sincs róla.


Aki nem elég tájékozott, az pedig ne kérkedjen olyan tudással, amivel nem is rendelkezik.


Ennyi.

146. Csülkösbab (válaszként erre: 143. - Miramira77)
2012. jan. 3. 16:54
A hit és a tudomány két különböző dolog. Pl. két évente egyszer én is hiszek abban, hogy megnyerem a lottó ötöst, oszt mégse jön be. El is keseredek, mert rossz a kudarctűrő képességem Pedig tudományosan meg tudom alapozni a hülyeségemet.:)))
145. Evici85
2012. jan. 3. 16:48

remélem a holnapi nap értelmesebb lesz hozzászólások terén!

Most mennem kell! holnap leszek!

144. Evici85 (válaszként erre: 140. - Csülkösbab)
2012. jan. 3. 16:39

igen mindenki leírhatja a véleményét de nem mindegy miképp!!!

bele akarjátok magyarázni az emberbe hogy "hülye".

már ne is haragudj!!!

143. Miramira77 (válaszként erre: 140. - Csülkösbab)
2012. jan. 3. 16:39

"Rossz energia csak a radioaktív sugárzástól, vagy a jól irányzott féltéglától, esetleg ökölcsapástól jön. A többit felejtsd el."

Valaki a "többi"ben is hisz. Számára ez sértő lehet.

142. 1560f47887 (válaszként erre: 135. - Csülkösbab)
2012. jan. 3. 16:39
És a mértékegysége a Joule.
141. Evici85 (válaszként erre: 137. - Miramira77)
2012. jan. 3. 16:38

igen borzalmas lehetett! nekem is akkor hitte már el anyukám mikor az édesapjáról meséltem neki...

pontosan ezt nem akarom hogy a gyerek ilyet éljen át! azóta nem voltak hasonló dolgok?

140. Csülkösbab (válaszként erre: 139. - Miramira77)
2012. jan. 3. 16:37

Bocsásson meg, aki csúfolódásnak vette!


Nem állt szándékomban.


De azért a véleményemet leírhatom...ugye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook