Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A kisfiam látja a szellemeket! Illetve, nekem is olyan furcsa érzéseim vannak! Várom, akiknek volt hasonló tapasztalata, vagy hisz ebben fórum

A kisfiam látja a szellemeket! Illetve, nekem is olyan furcsa érzéseim vannak! Várom, akiknek volt hasonló tapasztalata, vagy hisz ebben (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2012. jan. 4. 12:03

Sziasztok.

Lehet hogy ez nem pont idevágó téma,de történt egy érdekes dolog nálunk is.Még gyerekkoromban történt.Az apai nagypapánktól kaptunk 1 faliórát az 1972-es olimpiáról hozta nekünk ajándékba.Apu mindíg kicserélte az elemet mikor megállt.Egyik nap mondja neki anyu hogy megállt az óra cseréljen elemet.Kicserélte de nem ment tovább az óra,aznap este jött a telefon meghalt a papa:-((

2012. jan. 4. 11:58

Leírom egy másik élményem is. Anyósom nagyon beteg volt, végső stádium... este későn bent voltunk nála a kórházban, majd másnap amikor otthon voltam egyedül, akkor úgy éreztem hirtelen ott termett a szobában és éreztem a gondolatait. Eljött elbúcsúzni. Nem szavakat hallottam a fejemben, hanem gondolatokat éreztem, amit nem tudok másképpen megfogalmazni. Biztos voltam benne, hogy ott van, az egész nem tartott talán egy percig sem.

Délután mondta a férjem, hogy előző este mikor elmentünk tőle, nem sokkal később meghalt. Nem voltam meglepődve, hiszen tudtam. Az ilyen találkozás cseppet sem félelmetes, inkább megnyugtató.

197. Lexa41 (válaszként erre: 195. - F1e23b97ee)
2012. jan. 4. 11:57
Persze tutira vvan ilyen is!!! De van, amikor nem képzelődnek... Pl amikor többen is érzékelik egyszerre.. az tuti bizonyíték erre :)
196. Evici85 (válaszként erre: 186. - 902929e538)
2012. jan. 4. 11:57
Lehet hogy olvastad már mert máshol is leírtam már ami történt velünk
195. f1e23b97ee (válaszként erre: 194. - Lexa41)
2012. jan. 4. 11:56
És az nem lehet, hogy csak a rokonok képzelik ezt, mert nem tudták elengedni a szeretteiket? Ezért elképzelik ezt a dolgot, amit tényként kezelnek?
194. Lexa41 (válaszként erre: 193. - 902929e538)
2012. jan. 4. 11:54
Sokakkal történik ugyan az, egyáltalán nem ritka hogy a rokonok távozása után visszajárnak a szeretteihez, mert látni szeretnék, hogy jól vannak, vagy még nem tudják, hogy eltávoztak!
2012. jan. 4. 11:51
a dédis sztorit is mintha olvastam vna, meg a topiknyitó sztorit is:)
192. 902929e538 (válaszként erre: 190. - Lexa41)
2012. jan. 4. 11:39
neked is köszi:)
191. 902929e538 (válaszként erre: 188. - Egypt)
2012. jan. 4. 11:39
köszi:)
190. Lexa41 (válaszként erre: 186. - 902929e538)
2012. jan. 4. 11:32

Én most topikolok először, szóval az enyémeket - tőlem :D - nem olvashattad. Bár gondolom vannak hasonló élmények másoknál is!

A fehér gyertya segít az összezavarodott lelkeknek megnyugodni, és átsegíti ezáltal a túlvilágba. Mint egy kulcs :)

189. Lexa41 (válaszként erre: 180. - Evici85)
2012. jan. 4. 11:31

Naa akkor még összeszedegetek neked egy kettőt:

Egyszer majdnem fellökött engem egy kóbor lélek... Mentem, még általános iskolás voltam, és az utcán nekemjött valaki, azaz az iskolatáskámnak, hátrafordultam, de nem volt ott senki... Biztos ő is sietett valahova :)

Legutóbb eltűnt egy arkötőm (ami "egyenkarkötő a barátommal, én csináltam) és mondtam páromnak, hogy nincsen sehol, pedig tudom, hogy hova tettem legutóbb... Megnéztük jópár helyen.. Nem volt sehol.. MOndtam páromnak, hogy hagyjuk, és úgyis visszaadják nekem (szerencsére ő hisz nekem, nem néz hülyének, mondjuk együtt is tapasztaltunk már hasonlót ezen kívül, leírom mindjárt) pár napra rá előkerült hirtelen, kicsit bekönnyeztem, amikor mondta a barátom, hogy ott kb 3x is megnézte és eddig nem volt ott... na igen :)

A másik, amit barátom is tapasztalt, csak mi voltunk otthon, bezsélgettünk, és egyszer csak végiggurult a konyhaajtó előtt a kutyám labdája(akkor éppen sétáltatták a kutyimat..) csak rámnézett kérdően én meg csak megvontam a vállamat, ez mindennapos dolog :D

Hugomra is egyszer a frászt hoztam, amikor reggel elmeséltem neki hogy mit álmodtam, majd este közöltem vele, hogy minden megtörtént, amiket álmodtam, tanuk is vannak rá :D

188. egypt (válaszként erre: 186. - 902929e538)
2012. jan. 4. 11:31
A tisztaságot szimbolizálja, segít a negatív energiákat megszüntetni.
187. barackmag (válaszként erre: 183. - Egypt)
2012. jan. 4. 11:26
Tél volt, minden ablak, ajtó bezárva... :) és apura jellemző ez, el tudom képzelni tőle. De számomra ez a jelzés sokat jelentett.
2012. jan. 4. 11:25

Olvasgatlak benneteket,hiszek is nektek, viszont Dejavum-van, ezeket a történeteket leírtátok már többször is? Mintha már olvastam volna őket régebben is.

És valaki írta a fehér gyertyát.az minek kell?

185. Lexa41 (válaszként erre: 182. - Barackmag)
2012. jan. 4. 11:24
Na igen, nem egyszer rohantam ki a lakásból sírva, azt beismerem..... De már elfogadtam, igyekszem nem félni :) A te történetedre: Szerintem valószínűleg így tudott jelezni a lányodnak és anyukádnak. Vagy, lehet, hogy a szelleme akkor még nem fogta fel, hogy elment közületek.. De remélem azóta nem jelentkezik, sikerült elmennie békében!
184. Lexa41 (válaszként erre: 181. - Egypt)
2012. jan. 4. 11:21
Persze, nincs rá bizonyíték, ez csak saját vélemény :) Pont úgy működik náluk ez szerintem, mint ahogy félelemérzetük sincsen még pici korban :)
183. egypt (válaszként erre: 182. - Barackmag)
2012. jan. 4. 11:17
Nem, ez a huzat...:)))) Mondanák a szkeptikusok...:)
182. barackmag (válaszként erre: 178. - Lexa41)
2012. jan. 4. 11:16
Ezek eléggé hátborzongató történetek. Szerencsére ilyent nem tapasztaltam még, de nem is szeretnék. Velünk is történt egy érdekes dolog, amikor apu meghalt. Az egyik lányom ott aludt aznap éjjel az anyuval, nem akarta magára hagyni azok után hogy apu aznap otthon meghalt. És másnap megdöbbentő dolgot meséltek. Éjjel valami nagy zajra ébredtek fel és mindketten ugyan azt hallották, hogy az ajtajuk előtt álló előszoba szekrény ajtaja óriási erővel becsapódott. A lányom a nagyszobában aludt az anyu pedig a kisebben, mellette. Na, ez tuti nem telepátia... :)
181. egypt (válaszként erre: 178. - Lexa41)
2012. jan. 4. 11:15
Azzal vitatkoznék, hogy minden kisgyerek, ezt nem lehet kijelenteni és erre tényleg semmi bizonyíték sincs, nem számol be minden gyerek ilyesmikről. Én sosem láttam szellemeket se gyerekként, se felnőttként. De elhiszem, hogy léteznek.
180. Evici85 (válaszként erre: 178. - Lexa41)
2012. jan. 4. 11:11

Szia!

Úristen a hideg rázott ahogy olvastam!

Igen tudni kell kezelni ezeket a dolgokat, vagy bele bolondul az ember.

179. barackmag (válaszként erre: 175. - Egypt)
2012. jan. 4. 11:07
Én sem tudtam, hogy látja a lányom, ez csak nagykorában derült ki. Ő nem szólt ilyesmiről, mivel azt hitte ez így normális és mindenki ilyennek látja a világot. Bennünk pedig fel sem merült ez. Véletlenül mondta el, amikor ilyen téma egyszer szóba került. De sajnos nem tudok vele erről beszélni, mert nem szereti ezt a témát, engem pedig érdekelne.
178. Lexa41
2012. jan. 4. 11:06

Sziasztok!

Teljesen természetes, hogy a kisfiad látja a nem evilági alakokat - minden kisgyerek látja, ugyanis nekik még nincsen kifejlődve a társadalmilag elfogadott "jó", ők nyersen látják a dolgokat, ők még látnak. Vannak emberek, akik nyitottak, fejlett a 6. érzékük, így nekik megmarad ez a képesség felnőtt korra is. Miért lenne lehetetlen, hogy a szellemünk megmarad? Ha belegondolnak a szkeptikusok, mivel hihetetlenebb az, mint hogy egy ember még életében, a testében mozok? Hiszen mi is csak ANYAG vagyunk... Mégis élünk, érzünk, mozgunk.... A testi lét leteltével az érzéseink miért ne maradhatnának meg? Ezért is ragadnak meg a hirtelen - vagy erőszakos halálban elhunytak, valamint azok, akiknek elintézetlen ügyük maradt...

Én is tapasztaltam számtalan ilyen dolgot.. Bár mostanában próbálom kizárni az életemből, de most valahogy mégis úgy érzem, valami közeleg, hogy nekem ismát ezzel kell foglalkoznom. Na de majd kiderül.

Elmesélek egy két élményemet..

A legelsők már kiskoromban jelenkeztek.. MIndig is féltem egyedül, a sötétben (ezt kb 3 hónapja sikerült leküzdeni... Pedig ma töltöttem be a 21. életévemet.. :) ) Nagyon sokszor éreztem úgy, hogy valaki van a szobában, zajok, lépésnyomok, magától mozogtak a dolgok, ha eltűnik valamim, már nem is aggódok, mert tudom, hogy megtalálom idővel, valami lehetetlen helyen.

Az egyik legijesztőbb , röviden: levest ettem, kimentem a konyhából és mire vissza jöttem, a tányérban lévő kanálra keresztbe volt téve még egy kanál.

Volt olyan is, hogy bementem a fürdőbe, bezártam az ajtót ugye, beültem a kádba, odanéztem az ajtóra, és a kilincsre volt akasztva egy törölköző.. Pedig én zártam be az ajtót akkor még nem volt ott..

Magától lekapcsolódó-felkapcsolódó villany. Magától beinduló elektromos borotva.

Egyszer láttam és hallottam, ahogy a szobám előtt elfut valaki... Pedig nem volt otthon senkicsak én. Még a szoba előtt lévő függöny is belemozdult ahogy elszaladt előtte.

Egy ideig sokáig hallottam egy kétségbeesett nőt..

Most hirtelen ezek jutottak eszembe a millió sztorim közül. Érdekesek.. Volt, amikor nagyon féltem, de volt, amikor egyáltalán nem. Talán a jó-rossz szellemeket éreztem..

Valamint, én is sokszor megálmodok/megérzek előre dolgokat. Sőőt, már volt olyan is, hogy a gondolatommal befolyásoltam valakit :)

Minden esetre, meg kell tanulni ezzel együtt élni, aki szintén érzékeny a túlvilágra, mert bele lehet kattanni..

2012. jan. 4. 11:05
Az aura létezését,vagy nevezhetjük energiaburoknak,kimutatták,de természetesen bele lehet kötni azon érvvel,hogy nem elég tudományos,nem elfogadott módszerrel igazolták,stb.
2012. jan. 4. 11:04
Igen, ezek érdekes dolgok, azelőtt én is kissé szkeptikus voltam ezekkel szemben.
175. egypt (válaszként erre: 172. - Barackmag)
2012. jan. 4. 11:02
Én sem láttam, legalábbis nem emlékszem, de állítólag a csecsemők látják. Nem tudom, ez igaz -e, mivel nem lehet őket megkérdezni erről, de valószínűleg sok gyerek látja, és látnak még sok dolgot, amit felnőttek nem. A nagynéném kicsi korában minden tárgy körül színes fényeket látott és félt tőlük, mondta is a szüleinek, de természetesen azt hitték, kitalálja.
174. Hoxa
2012. jan. 4. 11:02
<strong>A fórum címének megfelelően kérem, hogy a szkeptikusok hagyják a topikot, mert nem ez a témája, ahogy a topiknyitó az első hozzászólásában le is írta!</strong>
173. 789dffa9c4 (válaszként erre: 172. - Barackmag)
2012. jan. 4. 11:01
Ez is előfordul,hiszen nem egyforma érzékenységgel bírnak a gyerekek.Ha valaki nem látja,még nem kéne elutasítani,inkább vizsgálódni tovább.Ez olyan dolog,amit erőltetni nem lehet.
172. barackmag (válaszként erre: 168. - 789dffa9c4)
2012. jan. 4. 10:58
Igen, de nem minden gyerek látja. Pl. a nagylányom olyan 18 éves koráig látta. A többi gyereket is kérdeztem és egyikük sem látta soha.
171. egypt
2012. jan. 4. 10:57
Miért? Bebizonyította valaki, hogy nem létezik? Milyen alapon jelentesz ki ilyesmit? Egyébként meg létezik, csak nem muszáj így hívni.
170. egypt
2012. jan. 4. 10:56
Na és? Ez nem jelenti azt, hogy nem léteznek. Van még millió dolog, amire nincs jelenleg bizonyíték, és van rengeteg, amire már van, de régebben nem volt, ettől még léteztek akkor is.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook