Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


2009. jún. 3. 10:36

helló lányok.. mi újság erre?hogy vagytok ezen a szép napon?

ritám te drága mizu?hogy vagy?görcsök vérzés?

2009. jún. 3. 10:06

Napsugaras szép jó reggelt csajszik! Kicsit elaludtam, mert fájt a sebem :(, de most jobb..


Szia Ritus! A szülinapomon volt a beültid???!!! Szerencseszám, minden rendben lesz!!!!:) Bízzunk benne...Amúgy nekem a HSG (nagynyomással) negatív lett, azért jött rá a 4. inszem., és mikor már az se sikerült, azért jött a lapar, ami beigazolta az elzáródást...:( úgyhogy nekem egyből kés alá kellett volna mennem, egy csomó időt, pénzt, meg idegeskedést megspóroltunk volna. Persze utólag mindig okosabb az ember. 12.30-kor indulunk Debibe, megcsináltatjuk a HIV és Hepatitis vizsgálatokat...

323. mrvRita
2009. jún. 3. 09:36

Sziasztok!

Reményke21!

Oh Te szegény, igazán megcsinálhatták volna ezt a HSG-ét rögtön és lelkileg nem szenvedtetek volna egyit:-(((((

Nagyon sajnállak!

Náluk a mi történetem:

Férjemnek 2 évvel ezelőtt, akkor házasodtunk és akkor derült ki, hogy j.o. heredaganat, na akkor esküvő és nászút után műtét:-(

Hála kemo nem kellett. Kicsi volt még a daganat így szerencsék volt valamelyest.Azóta 3 havonta kontrollra járunk. Hála minden okés.

Akkor megállapították , hogy kevés a sperma szám.

És a mozgásuk sem tökéletes.

Akkor utána Bp. Káli.

Itt kiderült a vizsgálatoknál a HSG-nél hogy nekem meg mko. petevezeték elzáródásom van:-((

És rá fél évre volt az első lombikom.

ami máj.21.-én volt.

Holnap azért tesztelek hátha pozitív lesz. de jó is lenne:-)))Legnagyobb vágyam egy édes, egészséges pici babóka:-))mint itt mindenkinek!:-)


Még vérzem, de hátha.


Üdv!Puszi!Rita

2009. jún. 2. 21:57
Bocsi elirtam, helyesen: Szmatona
2009. jún. 2. 21:44

Sziasztok!!

Szia Nita25, én is Szamotna dokihoz járok, aranyos, de 5 percnél többet sohasem töltök nála, nekem úgytünik futószalagon megy azt egész, persze azért, mert nagyon sokan vannak.


Szia mrvRita!

Nekem is 04.01-én volt a beültim, sajna utána 10 nappal megjött a mesim, másnap megcsináltam a tesztet negativ lett. Én is úgyéreztem azonnal menni akarok a következőre, kb 3-szor hivtam a Kaálit, a 3 hónapot emlegették (már tudom miért a TB miatt) azt javasolták július elején kérjek időpontot, gondolkodtam, aztán rájöttem hogy akkor kb jövőre kerülök ujra sorra, ezért ápr. végén kértem időpontot, máj 21-re kaptam, és igy is a doki csak szept-re vállalt be újra, úgyhogy várok, pedig én már benne vagyok a korban.

320. Remény21 (válaszként erre: 319. - Nita25)
2009. jún. 2. 21:18
Én is elrakom magam! Majd innen folytatjuk! jóéjt Lányok!
319. nita25
2009. jún. 2. 21:13

szia zsanetta!

szmatona-nál vagy hogy is hivják.:) Annyira szimpi volt abban a 2 percben :) Én is örülök neki persze,csak hát megint nem jutottam elörébb.Holnap felhivom a másik dokit és megkérdezek már mindent nehogy Ö is elküldjön valahova ...

Nagyon köszönöm,hogy aggodtatok értem és,hogy gondoltatok rám!!És örülök,hogy vagytok nekem :)

Rám is bármikor számithattok ám :) sok puszi Jó éjt mindenkinek!!

2009. jún. 2. 21:01

sziasztok csajok!!

csak benéztem és köszönök nektek mert lassan pihenöre fogom,csak érdekel mi van nitával na és persze veletek is

2009. jún. 2. 20:59

szia nita

sajnálom hogy máás doki és iosmét idö,de jó mert spontán is lesz babád és ez nagyon jó hir.

kinél voltál???

316. nita25
2009. jún. 2. 20:47
Sajna kezdödik minden elöröl :( uj Doki uj korház :( Már lassan semmit sem értek.Örülnék ha valaki megmondaná végre mi van .......
2009. jún. 2. 20:16
Akkor mégsincs még fix időpontod? :( Figyi! Lejjebb mindent leírtam, kicsit olvasgass, nyugodj le...nemsoká jövök...idpont az sajna csak júl.30. :(, viszont holnap megyünk intézzük a HIV és Hepatitis részét a dolgoknak...
2009. jún. 2. 20:14
váááááááááááááááááááááá, végre! Szia Nita! :)
313. nita25
2009. jún. 2. 20:14

Sziasztok!!!

Vagyok,bár kicsit késön de megérkeztem :)

2 percet voltam csak bent,elküldtek másik korházba másik dokihoz.Valami dr Fülöp Vilmoshoz a MÁV korházban rendel és Ö az aki a több vetélésekkel foglalkozik :( Sajna nem lettem okosabb.A lényeg,hogy teherbe tudok esni spontán és Ö evvel foglalkozik.Annyira szimpatikus volt a doki akihez kerültem dehát csak 2 perc volt :) Hát sajna folytathatom a várakozást,mert gondolom nála is sokára kapok idöpontott.

remény21!mikorra van idöpontod??

Hogy vagytok???

312. Remény21 (válaszként erre: 311. - Bibócska)
2009. jún. 2. 18:53
őt nem ismerem, de az a lényeg, hogy neked jó, hiszen a "mifajtánk" úgy jár hozzájuk, mintha a sarki fűszereshez mennénk...a vitaminokat én sem hagyom teljesen kiürülni...
2009. jún. 2. 18:51

nincs fogadott nőgyógyom.itt ahol mi lakunk debrecenből járnak ki a dokik és én radnai lászlóhoz szoktam menni.rendes doki

és nem hagytam abba a vitamint.eurovites kismama vitamint szedek és a folsavat sem hagytam abba szintén eurovit.és e-vit egy héten egy szemet ezt a kaális doki írta ki amikor a kezelést kezdtük.és nem hagytam abba most sem nem baj ha nem ürül ki a szervezet teljesen...

közben persze sok gyümi és zöldség

310. Remény21 (válaszként erre: 307. - Bibócska)
2009. jún. 2. 18:44
és megkérdezhetem ki a nőgyógyászod? És ti lányok milyen vitaminokat szedtek? most is szeditek? én most leálltam, majd júli elején elkezdem megint...le lehet ezeknek a termékeknek írni ide a nevét, vangy inkább nem?
2009. jún. 2. 18:24
nem tudom remélem nincs semmi baj már engem is érdekelne mi volt a "randin"
2009. jún. 2. 18:12
Nita hol?
2009. jún. 2. 18:07

én itthon a nőgyógyászomnál...

ő azt mondta ennyi az ideje.

ezekszerint tényleg mindnehol másképp csinálják

2009. jún. 2. 17:49
Nekem azt mondta a doki, hogy a rákszűrés eredménye 2 hét kb, a clamié 2-3 ??? te hol csináltattad? nődokidnál?
2009. jún. 2. 17:18
attól függetlenül bele tudtok kezdeni.ráadásul a rákszűrés eredménye is 6 hét.a klamidia 4 de én összevártam a két eredményt.
304. Remény21 (válaszként erre: 303. - Bibócska)
2009. jún. 2. 17:13
hát ez van! Amúgy most közölte velem a nődokim telefonon, hogy műtét után a "43 napos klinikai garancia" miatt mostanában semmilyen vizsgálatot nem végezhetnek még el. Így hát rákszűrés és Chlamydia marad júl.08. környékére... :(
2009. jún. 2. 17:08

helló lányok újra itt vagyok...

piszkosúl kezd fájni a dercsim remélem azért mert meg akar jönni..

nita is jön remélem hamarosan és mesél..

nem semmi remény a te storyd se.nekünk fel sem ajánlották az inszemet.azonnal lombik miután kiderült mi szitu a párocskámmal.

302. Remény21 (válaszként erre: 299. - Zsanetta)
2009. jún. 2. 16:44
úgy tudom 15.00-re...
301. Remény21 (válaszként erre: 300. - MrvRita)
2009. jún. 2. 16:42
háááááááááát, kezdem a legelejéről...8 éves házasok leszünk a párommal, de "csak" 3 éve próbálkozunk (ekkor költöztünk el szülőktől, ekkorra lett kinevezett állásom, főleg ezek miatt nem akartuk hamarabb). Szakorvosi segítséget (meddőségi centrum Debrecen) tavaly novembertől vettünk igénybe...és jól éreztük, mert először csak a páromnál derült ki a bibi (kevesebb van sajnos nála az átlagostól)...szal nov. környékén meg is volt az első inszem, ami negatív lett, majd a következő ciklusnál kihagytunk, mivel rosszak lettek az alaphormon eredmények (túl magas volt az érték, és cisztát feltételezett a dokibá, ez később felszívódott magától). A 2-3. inszem egymás utáni ciklusokban volt, tök jól reagáltam a stimura. A 3. negatív után gyanússá váltam, hogy átjárható-e a petevezetőm? ezért jött a HSG (ez kb. 2 hónapja volt), ez negatív lett, így jött a 4. inszem, ami szintén - lett, ezért ajánlott volt a laparoszkópia (múlt héten, tegnap volt varratszedés), ami precízebb eljárás a HSG-től, és ez kimutatta, hogy csak féig-meddig vagyok átjárható :( És ugyebár a TB 6 inszemet támogat, de hogy a doki megkíméljen a lelkiektől, így már IVF-re javasolt. Hát nagyvonalakban ennyi az én kis storym! :S Amúgy biztatott dokibá, hogy az első lombik, de utána a terhességgel a petevezető "benövései" kitágulhatnak, és utána akár spontán terhességem is lehet...bocsi, ha hosszúra sikerült a mondókám!
300. mrvRita
2009. jún. 2. 16:33

Reményke21!

Teljes mértékben igazad van!

Szeretnék kérdezni valamit. Remélem nem sértelek meg. Te mikor kezdted ezt a lombikot és milyen időközönként volt a beültid?

299. Zsanetta (válaszként erre: 297. - Remény21)
2009. jún. 2. 16:30

mikorra ment a nita???

sajna néha néha eltüönök mert meló van.

298. mrvRita
2009. jún. 2. 16:29

Reményke21!

lassan haladok, de haladok:-)

Majd begyorsulok :-)

Hát igen, sajnos ez a fizetés valóban így van, pedig ha rajtunk múlna, már rögtön mennénk:-)

2009. jún. 2. 16:16
Na lassan sztem Nita is megjön a pesti Kaáli-ból! Kivi vagyok, mit mondanak neki...Nem tudom, Ti hogy vagytok vele (és senkit nem akarok megbántani), de nekem a pestiek meg a debreceniek a legszimpibbek...bár tudom, h ez nem fizimiskára megy...inkább legyen egy Ogre, de jó szakember :D
296. mrvRita
2009. jún. 2. 16:14

Reményke21!

Nyugi, csak pozitívan máshogy nem lehet ezeket a perceket elviselni.

Pont most ettem egy retket:-)fincsi is volt:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook