Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


415. Remény21 (válaszként erre: 410. - Remény21)
2009. jún. 4. 20:14
bocsika Bibócska! :)
414. Remény21 (válaszként erre: 413. - Bibócska)
2009. jún. 4. 20:13
majd szóljatok rám, ha már sok a költői én-emből :) de komolyan!!!
2009. jún. 4. 20:08

szépet írtál remény és milyen igaz...

ki kell tartanunk mert a cél a legfontosabb és nekünk küzdenünk kell!!!:-)

csak néha szusszanunk kicsit....

412. Remény21 (válaszként erre: 411. - Zsanetta)
2009. jún. 4. 19:48
hát szeretném is hogy ne felejts el :) itt sztem tényleg mindenki jó ember, ahogy írták (vagy tad) amott is...nekem is jól esett az aranyos fogadtatás itt! hogy bírtad a mai napot?
2009. jún. 4. 19:44

mizus remény?

irtam a lombikosra.

remélem jó napod volt:

nem felejtem ám el hogy olyan ari voltál.

2009. jún. 4. 19:42
"...Az az idő, amit a rózsádra vesztegettél: az teszi olyan fontossá a rózsádat." (Kisherceg) ugye érted Bibóka mire gondolok? :)
409. Remény21 (válaszként erre: 408. - Bibócska)
2009. jún. 4. 18:34
így igaz! egységben az erő! :)
2009. jún. 4. 18:22

én postán dolgozom csomagos vagyok..kicsit fura lesz ismét visszatérni már teljesen eltunyúlam...

hát akkor lehet hogy együtt indulunk..és szurkolunk...és izgulunk:-)

2009. jún. 4. 18:12
Mit és hol is dolgozol Bibócska? akkor kb. egyszerre fogunk startolni ;)
406. Remény21 (válaszként erre: 405. - Bibócska)
2009. jún. 4. 18:07
Szia Bibócska! Én is így döntöttem volna...és annak is örülök, h ilyen pozitív vagy! :)
2009. jún. 4. 17:37

na itt vagyok csajok...

hol is kezdjem még mindig imádom a dokimat...

igaz piszkosul megváratott mert fél 2 helyett sikerült fél 4 után bejutni bár engem ez nem zavart hozzá vagyok szokva a várakozáshoz..mások nem voltak ilyen toleránsak...

szóval a lényeg hogy most nem kezdünk bele...

nagyon semmi a menzim és bár a hormonok nem rosszak lehetnének jobbak.

a doki azt mondta kiírja az injekciókat és ha holnap erősödik a vérzés akkor kezdjem el.itt már tudtam hogy nem úgy alakul a dolog ahogy gondoltam.mondtam is neki hogy doki én tudom hogy ez nem fog erősödni mert teljesen nem ilyennek kellenne lennie mint ami most van.

úgyhogy megbeszéltük még várunk.mondtam neki ha ő sem biztos hogy ez most sikerülhet akkor inkább ne kezdjünk bele mert azért nem kevés pénzről van szó és nem akarok egy lombikot elveszteni a bizonytalanág miatt.ebben ő is egyet értett így megbeszéltük aug.ha megjön telózok.jövő hónapban szabira megy majd 27.-én jön vissza én meg más orvoshoz nem akarok menni őt szeretem és ismerem és ő is ismer.

így maradtunk az aug.-ban...remélem hogy nem fog majd hamarabb megjönni mint 3.-és 7.

úgyhogy ez két hónap pihit jelent.nem is baj mert addig is a hormonjaim is visszatérhetnek a rendes kerékvágásba.én pedig viszatérek a munkahelyemre..kicsit szokatlan lesz de 2 hónap nem semmi és amikor ismét belevágok megint eljövök tp.-re úgyhogy nem akarok visszaélni a dokim türelmével sem..

nem csalódtam mert tudtam hogy ez is benne van a pakliban épp ezért is mentem el hogy a hormonok megmondják mi szitu.és egy picit elkeskenyedtem te már el is múlt.ahogy bélus is mondta nem hajt a tatár ha most pihenek két hónapot még nem dől össze a világ és igaza van..

és valóban én sem vagyok benne biztos hogy ez így sikerülhetett volna azért meg tényleg nem érdemes feleslegesen a pénzt kidobni amiből nincs sok..

ráadásul kidobni egy lombik alaklamat sem játszi dolog..

úgyhogy pihi erőgyűjtés nyaralás és ez a két hónap hamar el fog telni és ismét belekezdhetünk na persze ha az eredmények is jók lesznek és ha visszatér a jó erős és vájdalmas menzim:-)

2009. jún. 4. 16:00
Bibócskaaaa! lassan hazaérsz... :)
403. zsuzsafn (válaszként erre: 401. - Remény21)
2009. jún. 4. 14:41
Nekem a környezetemben már mindenki azt tanácsolta, hogy fogadjam el, hogy nem lesz, de én csak a szivemre hallgatok, nem tudom feladni!
402. zsuzsafn (válaszként erre: 401. - Remény21)
2009. jún. 4. 14:40

Igazad van!

És mindenkinek ez kivánom: nem szabad feladni!!

401. Remény21 (válaszként erre: 400. - Zsuzsafn)
2009. jún. 4. 14:38
pontosan az utolsó mondat miatt mondtam! A kórtörténet az más tészta :(
400. zsuzsafn (válaszként erre: 399. - Remény21)
2009. jún. 4. 14:34

(Bocsi, csak ügyfeleim voltak!

Stikába netezek!!)


Köszi!! De ez nem jó példakép!!

Kromoszóma rendellenessége van a férjemnek, azt mondták a dokik ezelőtt 10 évvel, hogy 50 % esélyünk van, hogy egészséges legyen, és próbálkozzunk.

Úgyhogy mi próbálkoztunk, ennek eredménye 6 terhesség ami mind vetéléssel végződött, de tavaly megtudtam, hogy csinálnak olyan kromoszóma vizsgálatot amivel még a beülti előtt meg tudják nézni, hogy rendben vannak-e a baba kromoszómái. Hát ez lenne a mi bajunkra a megoldás, igaz, hogy közben kifutunk az időből, mert én már 40 vagyok, de nem adom fel, nem tudom feladni.

399. Remény21 (válaszként erre: 398. - Zsuzsafn)
2009. jún. 4. 14:07
Szia Zsuzsafin!19????????????????????????????????!!!!!!! jajj, Te szegény!!! - mától Te vagy a példaképem! ;)
2009. jún. 4. 14:05

Fel a fejjel Zsanett!!

Ahogyan Remény is irta: "Ma már nagyon fejlett az orvostudomány"

Ez így van!! Én csak igazolni tudom, mivel mi már 19 éve próbálkozunk, de 2 éve csinálják az a vizsgálatot ami a problémánkra megoldás lehet, és még mindig nem adtam fel, nem tudom feladni!!

Csak pozitivan!!! +++++++

2009. jún. 4. 13:21

"Útjaink százfelé válnak,

De szívünk egy célért dobog,

Nekivágunk a küzdelmes mának,

És épít karunk egy szebb holnapot..."


Küldöm mindenkinek végtelen szeretettel :D

396. Remény21 (válaszként erre: 395. - Zsanetta)
2009. jún. 4. 13:15
Ez a beszéd Kislány! ;)
2009. jún. 4. 12:57

este 6-ig

holnap is dolgozom,de kipróbálok vmit.

ez most még titok a barinöm ajánlotta.

lelki dolog.

394. Remény21 (válaszként erre: 392. - Zsanetta)
2009. jún. 4. 12:56
puszi, kitartás hazáig!
393. Remény21 (válaszként erre: 391. - Zsanetta)
2009. jún. 4. 12:55
meddig dolgozol? kemény a műszak ma?
2009. jún. 4. 12:55

megyek melózni este leszek és köszönöm nektek :)

puszi

2009. jún. 4. 12:54

jó lenne de itt vagyok és dolgozom és a szülök elött sirok és küszködök a könnyeimmal.

majd ha egyedül leszek azt teszem.

390. Remény21 (válaszként erre: 389. - Zsanetta)
2009. jún. 4. 12:51
Figyi! nem kell megköszönnöd! most engedj le egy kicsit, sírj, ha kell, üvölts, vagy mit tom én, aztán csináljatok programokat a pároddal, kapcsolj ki agyilag, meglátod nemsoká új erőre kapsz, és megint lépsz tovább...a cél felé...a babóca felé...gondolj csak az édes pofikájára, vagy tappancsára...ANYA LESZEL! PUNK-TUM! :)
2009. jún. 4. 12:47

köszönöm

kedvesek vagytok

388. Remény21 (válaszként erre: 387. - Zsanetta)
2009. jún. 4. 12:47
Dehogy engeded!!! Utolsó lehelletedig tessék tartani azt a cérnát, ha még hajszálvékony is!!! Ma már nagyon fejlett az orvostudomány...többen vagyunk itt, tudod: több szem többet lát...majd én is résen leszek!
2009. jún. 4. 12:43

de én az idővel harcolok,minden hónap egy kemény hónap mert az endom kiujjul és lásd ki is ujjult 7 hét alatt.

szóval,minden !!!

lesz vmi!!!

lehet csak el kéne engednem:(

386. Remény21 (válaszként erre: 384. - Zsanetta)
2009. jún. 4. 12:41
Még "csak" 1 beültid volt, nem? Akkor még van 4!!! vegyük ezt próbakörnek ;), tudod, ELŐJÁTÉK!!! puszi, puszi, puszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook