Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


445. mrvRita
2009. jún. 5. 23:11

Reményke21!

Köszönöm a drukkot holnapra:-)

Aranyos vagy.

Amúgy jó vagyok, gyászolom még a picikéimet egyébként elvagyunk.

Én is ma rakottkrumplit csináltam:-))


Puszi!Üdv!Rita

2009. jún. 5. 21:54
jóéjt mindenkinek! szép álmokat! holnap folyt.köv.
443. 10d89b51ea (válaszként erre: 441. - Bibócska)
2009. jún. 5. 21:42

remélem drága bibócska, hogy nem leszel beteg!!


főzzél egy kis kamillateát, az ilyenkor a legjobb:))Gyógyulj meg:))


puszii Jó éjt, szép álmokat:))

442. Remény21 (válaszként erre: 441. - Bibócska)
2009. jún. 5. 21:41

hello Lányok! Kicsit pihiztem, mert görcsölgetek...

Babus! Nálunk is rakottas lesz 7végén, csak karfiolban! Hello Petka! rég hallottam felőled...

Ritus - küldjük a szippantós kocsit holnapra a vizsgádra :)

Egy kérdés közben: nincs meg vmelyikőtöknek véletlenül a Sejtjeink c. dokufilm (Almási Tamás rendezésében, lombikról szól...) vagy egy letöltős link is jól jönne...

2009. jún. 5. 21:25

nem tudom..

én úgy gondolom semmi olyat ami gondot okozhat és nem sokat..

ma meg szinte semmit egy kis levest és mégis...

de nem javult a haelyzet.

440. 10d89b51ea (válaszként erre: 439. - Bibócska)
2009. jún. 5. 21:21
mit ettél? megcsömöltél?
2009. jún. 5. 21:12

akkor rossz nem lehet:-)

én most nem tudok kajára gondolni.a gyomrom nem 101..hányingerem van dél óta.és hol előjön hol nem de kínoz rendesen pedig gyógyszert is szedtem be rá..

438. 10d89b51ea (válaszként erre: 437. - Bibócska)
2009. jún. 5. 21:07

igen témánál maradunk:))


még most szedtem ki, a férjem két tányérral bevert belőle:))

2009. jún. 5. 21:02

mint ahogy én is..de azért maradunk a témánál nemdebár:-)

finom lett a rakottkrupli?

436. 10d89b51ea (válaszként erre: 433. - Bibócska)
2009. jún. 5. 20:59

szia bibócska! most fejeztem be a főzést, vagyok, csak több fórumon is jelen vagyok:))

tehát itt is vagyok, ott is vagyok:))

2009. jún. 5. 20:42

ne is tedd ezt petka.

az önsajnálat nem segít légy pozitív és kitartás.én is pihenő állásban vagyok szóval megértelek.bár azt nem tudom hogy viselném ha a párom nem lenne mellettem.

úgyhogy nem vagy semmi le a kalappal előtted hogy ilyen jól viseled.én már akkor frászt kapok ha fél órát késik:-(annyira tud hiányozni

434. petka
2009. jún. 5. 20:31

Sziasztok lányok!

Én olvasgatom a fórumot de sajnos nem tudok hozzászólni mert még mindig várakozó állásponton vagyok, sajnos a férjemet még külföldre szólítja a munka.

De minél többet olvaslak benneteket, egyre kevésbé sajnálom önmagamat, és látom hogy nem reménytelen a helyzet :))

2009. jún. 5. 20:25

gyerekek sehol senki???

hol vagytok?

432. 10d89b51ea (válaszként erre: 425. - Remény21)
2009. jún. 5. 17:45

Szia Remény itt is:)


semmi különös:)

2009. jún. 5. 17:18

remélem jól vagy remény...

nem tudni mik történnek odabenn ha megpiszkálják az embert...

még akkor is történnek zűrök ha nem:-(

szóval kíméld magad..

2009. jún. 5. 14:44
majd este leszek én is, pussz addig! Melír a hajadba, mi? :D:D:D most elkezdtem görcsölgetni, nem tom mi van :S - lehet bekavart a műtét, még egy hetem lenne Piri nénje fogadásáig...nem tom
2009. jún. 5. 14:03

bizony úgy el fog telni ez a pár hét hogy észbe sem kapok és mindjárt aug.

te hogy vagy?

majd később jövök mert most festeni fogunk a párommal..de írjatok szorgalmasan..

puszi

2009. jún. 5. 13:38
Nyilatkozat in vitro fertilizációs "lombikbébi" kezelésben - pontosabban ez az
2009. jún. 5. 13:31
[link] letöltések menüben keresd a "nyilatkozat..." kezdetűt, nem akartam ide olyan sokat bemásolni....
426. Remény21 (válaszként erre: 423. - Bibócska)
2009. jún. 5. 13:15
de jóóóóóóóóóóóóóóó...és az már majdnem július...:)
425. Remény21 (válaszként erre: 422. - Bibócska)
2009. jún. 5. 13:14

Szia Bibócska! Szívemből szólva köszöntötted az új Kislyányt! Szia Hugi, üdv a csapatban! :)


Szia Babus - itt is! :) Mizu?

2009. jún. 5. 11:19

Sziasztok lányok!!


megy a drukk Mindenkiért:))

2009. jún. 5. 11:18
szia remény..én is voltam és ki is írt csak most szabin vagyok még két hétig.majd hún.22.-én kezdek ha minden ok
422. bibócska (válaszként erre: 419. - Hugi71)
2009. jún. 5. 11:17

szia hugi..üdv közöttünk.

látom neked sem könnyű az élet.

szerintem csak akkor vágj bele ha 100%-ig biztos vagy abban hogy újra készen állsz a kezelésekre és velejáró hajcihőre.mert ehhez a dologhoz nagyon sok pozitív gondolkodás kell mert csak így sikerülhet és bizony sajnos előfordul hogy így sem.

ha végig gondolod az előző kezelést és semmilyen félelem és ilyedség nincs már benned vagy rossz érzés a vizsgálatok a punkció és beülti miatt akkor viszont ne habozz és csináld.

ha testileg lelkileg készen állsz akkor hajrá és hidd el ha idelátogatsz hozzánk és leírod éppen mi nyomaszt vagy mi történik veled mi lélekben és szavakban veled leszünk és próbálunk átsegíteni minden nehézségen...:-)

szóval csak pozítívan....

mindannyian átmegyünk ilyen gondokon ki jobban ki kevésbbé jól veszi a nehézségeket de itt vagyunk egymásnak és bizony ez tényleg segít feldolgozni sok problémát

2009. jún. 5. 09:44

Sziasztok Lányok! Ki hogy van ma? Én nemsoká megyek vissza a házi dokimhoz, hétfőre kíratni magam vissza melóba :S...


Zsanetta! Csak annyit akartam még a vakcinával kapcs. mondani, hogy olvasgattam, és van aki az 5. hónap szurkálás után már teherbe is esett! Sosem lehet tudni...


Mindenkinek szép napot kívánok!

420. petka (válaszként erre: 419. - Hugi71)
2009. jún. 4. 21:56

Szia Hugi!


Mar latom nem leszek egyedul a gyori Kaaliban :))

419. Hugi71
2009. jún. 4. 21:48

sziasztok !


örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, mert jó lenne megosztani olyanokkal a gondoltaimat akiknek hasonló problémáik vannak

volt egy méhenkívüli terhességem, aztán a petevezetékvizs. szerint a másik petevezetékem sem teljesen átjárható. most a kaaliba járunk. volt már egy beültetésünk de sajnos sikertelen:( most készülök a másodikra, de ez most a hosszabb kezelés lesz, mert az első alkalommal csak 2 petesejtet fejlödött és csak egy érett meg belőle.

most remélem ez a hosszabb kezelés meghozza az eredményt és több lesz.

nem tudom, hogy most belekezdjek-e vagy megvárjam mig lefut a nyári hajcihő vagy ne halogassam. ( az idő sajnos már sürget ) nem tudom, hogy mennyire vagyok felkészülve újra az egészre.

úgy érzem, hogy mindent megteszek de azért mégis... Ti is így vagytok vele vagy csak én vagyok nagyon bestresszelve ? :)


üdv.


H

2009. jún. 4. 20:34
jó éjt neked..holnap talizunk:-)
417. Remény21 (válaszként erre: 416. - Bibócska)
2009. jún. 4. 20:27
akkor jóóóóóóóóóóóó :) megyek megnézem a Barikat! Akivel ma már nem talcsizok, annak szép álmokat! Regenerálódjatok Csajszik! pussz
2009. jún. 4. 20:25

én szeretem a verseket néha még írni is szoktam..

szóval engem nem zavar..főleg akkor amikor pont odaillő a témához.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook