Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A halálbüntetés visszaállítása fórum

A halálbüntetés visszaállítása (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
568. f3b847dcae (válaszként erre: 565. - Michelle.r)
2015. máj. 19. 17:59
Az áldozatokra nem gondolsz tövénytelen gyilkosságokban????És azok családjaira????? Ők megvonhatták az áldozatokat törvénytelenül mindenjoguktól???? És azok a családok????? Tarsdt el őket és élj a köreikben!!! Talán élned kellene egy köztörvényes selejtel...!!!! Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van egyre jobban látom pont ebben a fórumban..... Itt tényleg befejezem a hozzászólásokat metrt egyesek gyilkos álllatok jogait védik úgy hogy ők szarnak az áldozatok jogaira.... Ez egy igazi elvakult népség am9i felháborít és azt gondolom azt ilyeneknek a gyilkosokkal kellene senyvedniük.... Az én gyerekemet megpróbálták kicsinálni minden ok nélkül...Én tapasztalatból beszélek....Te mit látgtál mond???? Itt a vége részemről mert túl sok a nyavalyás ember ezen a helyen... vérlázító hogy a bűnözőkret védik nem az áldozatokat akik semmiről nem tehetnek!!!!!!!!!!!!!!! GFusztus6talan felfogás egy rohadékot védeni...Élni és tapasztalni kell aztán hülyeségeket beszélni.... Égjen mágján minden gyilkos!!!!!!!!!!!!!! Soha többé nem szólok ehhez a lerágott gusztustalan ténmához!!!!!
567. Dodi44 (válaszként erre: 565. - Michelle.r)
2015. máj. 18. 20:20

Szaz szonak is egy a vege.

Neked jogod van abban hinned amiben Te akarsz, es viszonzasul, nekem jogomvan abban hinni amiben en szeretnek.

Hal' Istennek, most ebben a korszakban elunk. (egy darabig)


Mert az eletben mindig , minden valtozik semmi sem konstant, csak a valtozas.

566. Dodi44 (válaszként erre: 565. - Michelle.r)
2015. máj. 18. 20:15

Monasodra alapitva a gondolatomat, akkor minden katona is elveszti a jogat az eletehez?


Alljon meg a gyalogos!:D


De en (me'g) nem kovettem el semmi sertot, vagy kart, nem is beszelve a gyilkossagrol a tarsadalomnak!

Akkor miert kerultem kozos nevezore azokkal, akik mar tettek azt? :D

Ha a testunben van egy rakos daganat es csak az operacio alltali eltavolitas a mentseg ra? Most akkor hagyjuk hogy a sebesz azt a gocot eltavolitsa vagy sem?

Mert annak a gocnak is van joga elni!???

Magam reszerol nem az elet megszuntetese mellett vagyok egy artatlan embernek, hanem csak a gyilkos bunozoenek. Vagy humjunk szemet es mondjuk, hat biztos rosszul aludt elozo ejjel, nem volt eleg jo a reggelije, es afeketemacska is atszaladt az uton elotte, igy hat elkerulhetetlen volt az a gyilkossaga.. Az aldozat meg mar ugysem kapott eleg fizetest, es a szulinapjan sem voltak husznal tobben megunnepelni, ugysem fogjak sokan hianyolni, nem is beszelve arrol, hogy ebbol a tizmillio ember kozul egy vagy tobb hianyzik senki sem fogja eszre venni, ha holnap nem ebred fol. Meg a csinmaja is majdnem uj volt a laban ami pont jo lett a gyilkos labara, a halottnak meg mar ugysem kellet az a csizma (mint az en nagybatyamnak!!!!) Hat "amilyen az Adjonisten, olyan legyen a Fogadisten"!


Valami nem stimmel itt...


Mindent kisse leegyszerusitve---

Ha egy szunyog, vagy egy bo"go"ly rad szall es vered szivja, akkor hagyod, hogy jol lakjon,es mondod, ejnye bejnye te kis hamis!, vagy agyon csapod?

Nem talalsz benne ne'mi parhuzamot?

565. michelle.r (válaszként erre: 527. - Dodi44)
2015. máj. 18. 15:48
Fűzzük tovább ezt a nemes gondolatot: aki egy gyilkos halálát megszavazza, előidézi, az szintén elveszti a jogát az élethez.
564. 25800e2d09 (válaszként erre: 560. - Dodi44)
2015. máj. 18. 15:43
Ez max akasztásnál lehetne. villamosszék vagy netán halálos injekció esetében szerintem használhatatlan lenne. az elsőnél a fehérjekicsapódás a masodiknál a véráramba kerül méreganyag ami nem is egy hanem 3 komponens. Ott mivel a szervezet működése leáll, így a kiürülés is lehetetlen. az izombénító, kómát okozó szerek kétlem hogy jótékonyan hatnának a később felhasználandó szervekre.
2015. máj. 18. 15:35
soha nem gyóntam,szerintem nincsenek bűneim.nem loptam stb. egyébként ateista vagyok.
562. Dodi44 (válaszként erre: 561. - 9089b602ef)
2015. máj. 18. 09:12

Nem vagyok orvos.

A szervek nem karosodnak azonnal.

Ugy gondolom,Te sem vagy orvos...


De ha annyira szimpatizalsz veluk, sussel nekik minden hetvegen nagy adag sutemenyeket es tortakat, es latogasd es vidd be nekik a munkad gyumolcset, mert nekik jogaik vannak.

Esetleg invitald a Te hazadba lakni oket miutan kiszabadulnak ez vagy az az urugy miatt...

Tudom, hogy az emberseg beszel beloled...

de nem a realitas.

Hust eszel e? valaki azokat az allatokat megoli, hogy Te ehessed a husukat, pedig azok semmi rosszat nem tettek... Nezd a haborukban egy olyan embert kell megolnod, akit soha sem lattal, semmi rosszat nem tet ellened es masok ellen, csak az a "bune" hogy mas egyenruha van rajta... Az elet nem idealis utopia...

561. 9089b602ef (válaszként erre: 560. - Dodi44)
2015. máj. 18. 09:02

Hogy oldanád ezt meg?

A kivégzés során a szervek elkerülhetetlenül károsodnak.


Egyébként a javaslatod valami végtelenül undorító....

560. Dodi44
2015. máj. 18. 08:59

Csak nemely orvosok gondolatat tudom megismetelni, kik javasoltak, hogy a halalra iteltek belso szerveivel a beteg becsuletes emberek eletet tudnak megmenteni, ugy a vesekkel, majjal tudovel, szivvel, es a borrel is.

Kik halalta vannak itelve, azoknak mar ugysincsen tobbet szukseguk ra...

Legalabb a tarsadalomank reszben tudnak visszafizetni galadsagukert...

559. 12d083b51b (válaszként erre: 553. - 9089b602ef)
2015. máj. 18. 08:38

Kb. én is ugyanezt gondolom. Egyrészt.

Másrészt, ha az életét elveszem, sohasem fogja megbűnhődni-megszenvedni azt, amit elkövetett.


Meghagynám az életét, de valóban élet-fogytiglant adnék neki, + dolgozzon meg az ellátásáért = napi 10 órát a bányában, vagy kőfejtőben!!!

És elmélkedhet azon, hogy mit is követett el!!


Talán majd az ő példáját látva, a többi is alaposan átgondolná, hogy elveszi-e mások életét!

558. Dodi44 (válaszként erre: 550. - Ab61752c45)
2015. máj. 18. 07:14

Mikor voltal gyonni, es mennyibe kerult a papoknal a gyonassod???


--- Nem e az ugyvedekre gondoltal???---

--- a bunozok utan az ugyvedek azok, akik hasznot huznak a bunozesbol, mindenki mas az veszit ... ---

557. ab61752c45 (válaszként erre: 556. - 9089b602ef)
2015. máj. 17. 11:43
igen,és a ló alá tették,hogy balesetnek tűnjön,de akkor is voltak rendőrök,mondjuk nem helyszínelők,akik még egy virágporból is kimutatják,hogy Arizona melyik részén termett.
556. 9089b602ef (válaszként erre: 554. - Ab61752c45)
2015. máj. 17. 11:38

Ilyen volt a hatvanas években?

Nem is gondoltam volna...

555. 9089b602ef (válaszként erre: 551. - Channa*)
2015. máj. 17. 11:37

Talán inas.

Vagy béres.

Ilyesmi lehetett.

554. ab61752c45 (válaszként erre: 551. - Channa*)
2015. máj. 17. 11:36
majdnem olyan.ételért dolgozott,még a hatvanas években,mondhatnánk kis cseléd.
2015. máj. 17. 11:36

Jogállam vagyunk.

Az alapvető emberi jogok mindenkit megilletnek.

A gyilkost is.

Menjen a börtönbe, és maradjon ott élete végéig.

De az életét nem fogom elvenni.

Akkor ugyanolyan lennék, mint ő.

552. 9089b602ef (válaszként erre: 548. - F3b847dcae)
2015. máj. 17. 11:34
Kivéve, ha téved az igazságszolgáltatás.
551. Channa* (válaszként erre: 549. - Ab61752c45)
2015. máj. 17. 11:31
Gazdáját? Rabszolga volt?
550. ab61752c45 (válaszként erre: 548. - F3b847dcae)
2015. máj. 17. 10:43
általában ne kövess el semmit,akkor nem lesz mit meggyónnod.akkor miből élnének a papok?
549. ab61752c45 (válaszként erre: 532. - F3b847dcae)
2015. máj. 17. 10:41
itt van például bene,lehet,hogy nem sokan emlékeznek rá,semmit meg nem bánt,azt mondta,ha kiszabadul újra ölni fog.és nemsokára szabadul.másik példa nálunk nagyon régen egy fiatal fiú megölte a gazdáját/az öreg felesége beszélte rá/ csak azért nem akasztották fel,mert fiatalkorú volt.a börtönben kitanult egy mesterséget,nála rendesebb ember nem igen van.de ez a ritkább.
2015. máj. 17. 10:35
Egyébként azt mondom....Ne ölj és nem leszel kivégezve:)))))
547. f3b847dcae (válaszként erre: 545. - Szomatikus marker)
2015. máj. 17. 10:32
Mi helyes és mi nem azt nekem sem tisztem eldönteni de aki törvényen kívül ől annak alanyi jogon jár a halál......
546. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 544. - F3b847dcae)
2015. máj. 17. 10:32
Így igaz... vagy megöl valakit egy embernek nem nevezhető lény "csak úgy, balhéból". Ést azt tartsa el az állam? a normális emberek? Na, ne!
545. szomatikus marker (válaszként erre: 542. - F3b847dcae)
2015. máj. 17. 10:30
Ezeknek az embereknek a primitív énközpontúsága a legundorítóbb.Nem érdekli őket kivel és mit tesznek .Biztos ,hogy a prédikáció sem segít a gondolkozásukon.Bár a történelemkönyvek sem igazolják ,mi a helyes megoldás :(
544. f3b847dcae (válaszként erre: 543. - 16b5d6ae34)
2015. máj. 17. 10:29

Én is így gondolom hiszen ha valaki megfoszt valakit törvényen kívűl az élethez való jogátol akkor azon keresztül minden más egyéb jogától is megfosztja önhatalmúlag...... ezért neki sincs joga semmihez még önszántából meghalni sem......


Az hogy egy drogbáró vagy narkó gengszter végez a másikkal egy dolog mert az olyan emberek bőven rászolgáltak a " kollégátol " nyert halálra a gyermekeinken keresztül de itt azokról az áldozatokról beszélek akiknek az volt minden bűnük hogy volt 2000ft-juk és 21 doboz gyufájuk amiért meghaltak egy olyan ember miatt akinek nem szentek más emberek élethez való jogai....

543. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 542. - F3b847dcae)
2015. máj. 17. 10:24

Valóban szélsőséges, de a mondanivaló mélyére kell nézni.

Semmi képpen nem értek egyet azzal, hogy nem szavazom meg a halálbüntetést, mert véres lesz a kezem. Aki elveszi más ember életét "ELŐRE MEGFONTOLT" szándékkal, az nem érdemli meg a levegőt!

542. f3b847dcae (válaszként erre: 541. - 16b5d6ae34)
2015. máj. 17. 10:18

Erre megint csak sokak számára egy szélsőséggel tudok válaszolni úgy ahogy maga az ilyen emberek jogainak pártolása is szélsőség.....


Ellopják a kocsimat nem számít..... veszek másikat mert mit nekem egy kocsi..... A gyermekemet kirángatják a kocsiból és 15 késszúrással kinyírják majd a hulláját az útmenti árokba lökik.... Nem érdekes mert kocsit veszek másikat és gyereket is tudok másikat csinálni.....Csak az a szerencsétlen gyilkos - rablógyilkos tudja a jogait a magáénak és ne sérüljön az érzékeny mimóza lelke..... Mert a gyermekem nem volt ember és nem voltak jogai.....A gyilkos értékesebb ember ezért védjük a jogait.....



Ezen lehet nevetni és primitív embernek nevezni de van egy másik alternatíva is..... Pl? Elgondolkodni azon hogy amikor a gyilkosok és az erőszakos kínzó kamrákat védjük akkor vajon mit mit védünk a teljes valóságfban????



És ha már védjük akkor tudjuk e tényleg hogy mit és miről is beszélünk??? :))))

541. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 538. - 9089b602ef)
2015. máj. 17. 09:57
Ezek nagy szavak! Ha isten ments valami a környezetedben történne, egyből elfelejtenéd ezt, amit ide leírtál.
2015. máj. 17. 09:04
Azzal nem hogy a gyilkost véded ártalmatlan emberek vére árán?:)))) Vicces hogy az áldozatokat nem tartod semmire akik ártatlanul haltak meg és az áldozatok vére a kezeden nem vér amikor a gyilkost ajnározod....Pedig az is vér és ártatlanabb annál amit pártolsz......
539. f3b847dcae (válaszként erre: 535. - Flóra76)
2015. máj. 17. 09:02

Csupán egy bicikli bowdennel fpjtogatta a gyermekem aki akkor még csak 14 éves volt.... Ha tök véletlen nem vagyok abban az időben ott akkor a fiam már nem él és ok nélkül értelmetlenül veszítem el úgy hogy még csak nem is élhetett....

Ilyen tapasztalatokat senkinek nem kívánok de azt mondom tapasztalatok nélkül senki se védjen nem létező jogokat.... Nekem keményvolt és ha ma eszembe jut még mindig összerándul a gyomrom.....felébred az indulat és kedvesm lenne halomra gyalázni az ilyen embereket.....

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook