Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoptatás után visszaáll a mell eredeti mérete? fórum

Szoptatás után visszaáll a mell eredeti mérete? (tudásbázis kérdés)


1 2
54. g.angyal (válaszként erre: 53. - Zebracsikó)
2015. jan. 7. 10:23
jaj ez nagyon jó hír :)Köszi:)
53. zebracsikó (válaszként erre: 52. - G.angyal)
2015. jan. 6. 22:09
barátnőm két gyereket szoptatott évekig ugyanilyen műtét után, semmi gondja nem volt vele
2015. jan. 6. 22:04

Sziasztok.

Lenne egy olyan kérdésem,hogy volt-e már valakinek itt mellkisebbítő mütéte?,Nekem a két terhesség alatt a duplájára nőtt mindkét mellem, ami már nagyon kellemetlen volt és ezért két éve kés alá feküdtem,ami után olyan lett a cicim amilyen sosem volt :),de a sors ugy akarta,hogy megint babát várok..Most attól félek ,hogy majd nem fogok tudni szoptatni..Ha valakinek van ilyen tapasztalata akkor legyen olyan kedves írja meg.Köszönöm

51. kszb
2013. júl. 9. 22:44

na, én is attól félek, h nem... anyám hatalmas mellekkel bír... Nekem most se kicsi (75/D)... Hát, mi lesz még????

(én még nagyon senkit nem láttam az ismerőseim között, akiknek uakkora lett volna szülés után x idővel, mint előtte... mindig nagyobb maradt általában..,.,.

50. elena0303 (válaszként erre: 49. - Orsibigyu)
2013. júl. 9. 22:36
Köszi az igazság az hogy tudom hogy a sok fogyástól van, bár a bőröm nagyon rugalmas nincs egyetlen striám sem, em repedt meg sehol a bőröm pedig mindháromszor hatalmas hasam volt.
49. orsibigyu (válaszként erre: 48. - Elena0303)
2013. júl. 9. 21:04
Szerintem probald mellizomgyakorlattal feszesiteni. En is most hagytam abba a szoptatast es nagyon szepen visszaallt, de en kicsit meghiztam ezert mozgok is. Es a melleim egesz jok lettek.
2013. júl. 9. 14:10
Sziasztok! Három gyermekem van 29 éves vagyok, minden szülés után visszanyertem nagy és feszes melleimet de az utolsó baba leválasztása után fogytam 15 kilót és a melleim nagyon kicsik lettek, és nem mondhatnám őket feszesnek. Hat hónpja hagytam abba a szoptatást, félek hogy így maradok. Próbálok hízni bár az alakommal így semmi bajom, de sajna csak mellre nem lehet hízni. Szerintetek elképzelhető hogy visszaállnak ujra vagy így marad?? köszönöm
2011. aug. 8. 08:50
A fogyókúra és a hízás is változtatja a mell méretét és az alakját, mert nagy része zsírszövet, kisebb izom, ha az izmot erősíted akkor kisebb lesz, de feszesebb, ha fogyasztasz, akkor is kisebb lesz de punnyadtabb. Szoptatáskor meglazul a mell egész szerkezete és megduzzadnak a tejtermelő mirigyek. A bőröd és a szöveteid rugalmasságától függ mennyire áll vissza az eredeti méretre, de mindenképpen visszább fejlődik, mert az izmok újra feszesebbek lesznek a mirigyek, pedig kevésbé duzzadtak.
46. N.Eszter (válaszként erre: 45. - Orsibigyu)
2011. aug. 8. 08:11

Viccen kívül, lehet.Egy ismerősöm nagyon nőies alkatú, kimondottan cicis fiatal lány volt, amikor elkezdett először fitneszt, aztán testépítő edzéseket.Minden zsír lement róla, a mellei teljesen eltűntek, meg is műttette azóta a mellét, különben csak két zsugorodott zacskó lenne a helyén.


Persze egyszerű karkörzésekkel nem lesz változás:)

2011. aug. 8. 01:21
Szóval tornával lehet mellet kisebbíteni? Akkor már kezdem is:D
44. N.Eszter (válaszként erre: 26. - Maja780208)
2011. aug. 7. 22:06

Senkit nem szeretnék elkeseríteni, de a tornával még az a a maradék kis cici is eltűnik.

Az orvostudomány mai állása szerint csak az implantátum segít.

Meg lehet nézni a testépítő nőket.

43. orsibigyu (válaszként erre: 38. - Gabika79)
2011. aug. 7. 21:28
Bocs elnéztem egy nemet:D
2011. aug. 7. 19:21
Nekem gyárilag 75B,szülés szoptatásnál 95B-s melltartóm is volt:-((Majd beszakadt a hátam de az enyém mellett ikreket is tejeltem a leadó állomáson keresztül.Mára visszaállt a régi méret,két gyereket szoptattam.A visszamenés kb 1,5 évet vett igénybe,lévén hogy 13 hónapig szopizott a másodok lányom.
2011. aug. 7. 14:09
Nekem kisebb lett egy mérettel:(
40. pottompanka (válaszként erre: 1. - Orsibigyu)
2011. aug. 7. 11:36
Igen, ugyanolyan pici lett! Sajnos, jók a régi melltartóim!
39. gabika79 (válaszként erre: 32. - Linda111)
2011. aug. 7. 10:03
:) van benne valami! Nálam is ez a helyzet, az egyébként is nagy méretem most extra nagy lett! :)
38. gabika79 (válaszként erre: 29. - Orsibigyu)
2011. aug. 7. 10:01
Én is hosszabb távon írtam :) másfél évig szoptattam, de az elmúlt közel 8 hónapban, amióta már nem, semmi változás...
37. Kis Cidri (válaszként erre: 36. - Orsibigyu)
2011. aug. 6. 22:07
akkor még simán van esélyed arra, hogy visszaálljon a majdnem eredetibe. Én 36 hónapot szoptattam összesen és csak egy méretet nőtt, de én is ...
2011. aug. 6. 21:58
Igen, 8 hónapja, majdnem 9.
35. Kis Cidri (válaszként erre: 31. - Orsibigyu)
2011. aug. 6. 21:53
Még mindig szoptatsz?
34. Linda111 (válaszként erre: 33. - Orsibigyu)
2011. aug. 6. 21:52
Csak majd ugyis maradhatna :)
33. orsibigyu (válaszként erre: 32. - Linda111)
2011. aug. 6. 21:49
NYugi,addig míg szoptatsz tuti nagyobb lesz.
2011. aug. 6. 21:48
Remélem, nekem megnő majd egyszer, ha szülni fogok. Akkor ezek szerint erre is igaz, hogy a kutya is a dombra sz.rik (már bocsi a kifejezésért), szóval akinek van, annak nagyobb lesz, a többi meg hiába aakrja :DD
31. orsibigyu (válaszként erre: 30. - Kis Cidri)
2011. aug. 6. 21:47
Nekem sokat nőtt, mert ha egy melltartóba összekaparom:D akkor sokkal nagyobb melltaró kell mint régen. És hatalmas a dekoltázsom, ami megakadályoz néhány csodaszép ruhám hordásában. Vajon elfelejthetem azokat a ruhákat?
2011. aug. 6. 21:42
Szerintem nem teljesen, és főleg az alakja változik, de nem is sokat nő, és kb egy évre van szüksége a visszaállásra, vagy még többre.
29. orsibigyu (válaszként erre: 28. - Gabika79)
2011. aug. 6. 21:37
Én november óta szoptatok, hosszabb távon érdeklődök.
28. gabika79 (válaszként erre: 1. - Orsibigyu)
2011. aug. 6. 21:24
Vagy igen, vagy nem.... :) ez nagyon alkat függő! Én előtte 80E méretet használtam, most 80H-t! Semmit nem ment vissza, és már december óta nem szotatok...szóval én a nemre szavazok! :)
27. orsibigyu (válaszként erre: 26. - Maja780208)
2011. aug. 6. 20:56
E-G-s méretnél nincs az a torna ami segít.
2011. aug. 6. 20:31

Melltornával némi eredmény elérhető,hogy hanyatt fekve se tünjenek el szem elől:-))

Sajna még így is alacsonyabbra szállnak a drágák,ez az anyaság velejárója,de a cicitartók csodákra képesek a férjeknek meg mindegy csak hozzáférhessenek:-))Ők megértik(jobb esetekben).


Vákumos mellnagyobbító??Na ne már!Marhaság,átmenetileg talán jó de a mell alatti izmokat csak tornával lehet működésre bírni!!

De ez az én véleményem...

2011. aug. 6. 19:24
Erre nincs recept, egyénfüggő (genetika, szoptatás, mzgás, fogyás stb), van, akinek a nagyból kicsi lesz, van akinek a kicsiből mégkisebb és még egy csomó variáció, úgyhogy csak elmondani lehet a tapasztalatokat, de ennyi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook