Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A gyógyszertáros kontra doki fórum

A gyógyszertáros kontra doki (beszélgetős fórum)


126. a9986bef96 (válaszként erre: 124. - Db8a6d08b8)
2010. júl. 25. 10:14
Dee jókat írt.De bárkinek a válaszát szívesen venném,mivel nem megrögzött agitáló vagyok,hanem ténykövető.Emiatt mondhatják,hogy kötözködök,de ha valami nem úgy van,akkor nem fogok bólogató jancsika módjára bólogatni.
2010. júl. 25. 10:13

A vásárlók réme:beszállító/raktár mumus.

Adott X-gyógyszer.Bemegyek egyik patikánkba.Párbeszéd:

P:ezt már egy éve nem gyártják,nincs raktáron,de helyette lett Y.

Én:Ne mondja már,egy éve folyamatos az ellátottságom ebből.

P:Az lehetetlen,neki itt van a gépben is,hogy utolsó beszállítás ekkor és ekkor.(tényleg jó régen egyébként)

Nem tudtam meggyőzni elmúlt 1 évem valós voltáról...Elfogadtam a felkínált Y-t,bár NAGYON NEM TETSZETT az egész,kicsit biznisz szagú volt.Az volt?

Elmegyek másik patikánkba,hogy megkérdezzem X-t.Akkor nem volt ott sem,de semmi olyat nem mondtak,hogy többé nincs,helyette lett Y,úgyhogy a következő hónapban ezért egyenesen odamegyek és lám: csodák-csodája: Van X gyógyszer.Meg azóta is van.

Ezek alapján kissé úgy érzem,hogy megpróbálják hülyére venni az embert.

És tényleg szeretném tudni,hogy mi is ez a raktár/beszállító mumus,ami miatt állandó gyomorgörccsel lép az ember a patikába,mert:

1.lehet nem lesz a gyógyszer(jajj,már megint mumus-eset lesz belőle...)

2.azaz,csak napok múlva,de legkorábbban másnap estére,de

3.ez egyáltalán nem biztos,ők csak megrendelték,mikor másnap este visszamegyek,vagy pár nap múltán,kiderül.Hát persze!Csak erre van időm...

4.viszont már szinte állandóan azzal a kérdéssel szembesül az ember,hogy várjon,vagy továbbmenjen más patikába.

Állandó tortúra,állandó időveszteség,állandó vita és harc,mert/és az embert ÍGY söprik le az asztalról,ahogy itt a fórumon is: "Az nem létezik,balfogás,hülyeség,marhaság".Ahelyett,hogy szembenéznének az emberek valós problémájával.Én fiatal vagyok,könnyen mozgok,de egy nyugdíjasnak például miért kell körbeutaznia a városon ezek miatt???Mi ez az eszeveszett,sokszor a racionalitást nélkülöző(lsd:krónikus beteg egy utcában lakik a patikával,mégsem tartanak eleget a bogyóból soha...)spórolás és fóbia a veszteségtől???


Szakmai felkészültség:

Egyszerű példát hozok: H2O2...Egyik helyen rakás időm elment azzal,hogy kinyomozzák,vajjon recept nélkül adható-e, a mögöttem állók már a lincselésemen gondolkodtak,hogy minek adok ilyen nehéz feladványt.Végül igent mondtak úgy,hogy 3nap múlva lesz kész.Megköszöntem...Ekkor SZINTÉN elmentem másik patikába,mert piszkosul időmilliomos vagyok 3 gyerek és egyetem mellett,ahol egy szó nélkül odaadták az üveget.


Vagy például C6H8O6-ot(:DDDDDDD) is csak úgy voltak hajlandók adni,hogy megígértem: nem mosok vele fogat...Nyílván olcsóbb megoldás ez immunerősítésre,mint más formában szedve...Vagy ez sem biznisz miatt van?Szerintem de,ez igen,határozottan.Amúgy meg teát szoktam vele ízesíteni télen...Egész jó forrás paprika helyett.


Már megszoktam,hogy furán néznek rám,mert nem a legújabb divat szerinti szereket keresem sebkezelésre,vagy C-vitamin forrásnak,vagy mint valami fehér hollóra úgy néznek,ha én épp suspensio zinci aquosa-t keresek(a kis maradi...:D) Mostanra már nem szívbajoskodom,bemegyek és elkérem.A hidrogén-peroxidhoz csak oda kell mondani,hogy sebkezelésre és máris bizonyítottam,hogy nem vagyok hülye hozzá...Pedig "bűzbacik" ellen is kitűnő!:D Különben egyből fennakadok és mehetek vizsgára,hogy minek és hova kell az nekem, egyáltalán tudom-e mi az.Ez azért nem logikus,mivel szerintem ha nem tudnám,hogy mi az,akkor nem is keresném.

Ja és muszáj aszkorbinsavat mondani,mert különben hoznák a bogyókat C-vitamin gyanánt.Biztos az is jó.Meg főleg gazdaságtalan.


Szóval:mi ez a mumus és miért kell ennyit szenvedni?Miért meglepő,hogy az emberben megkérdőjeleződik a szakmai felkészültség vagy épp a naprakészség?Ja és:kérném szépen ebben a hsz-ben a balfogást és a hülyeséget megnevezni,mert tényleg nem akarnék hülyén meghalni.

2010. júl. 25. 09:49

nagyon ciki a sok ostoba hozzászólás a patikusok részéről(kivétel Dee !)

szánalmas,és nevetséges!

123. a9986bef96 (válaszként erre: 122. - Talian35)
2010. júl. 25. 09:37

Hé,ezt már megbeszéltük és azóta már írtam is.Nem volt elégséges?:))))

Igazából nem az én érdekem lenne ezekre a kérdésekre válaszolni.Nekik meg kellene ragadni a net adta lehetőséget,hogy sok kérdés tisztázódjon.Most is hoztam egyet.Köv.hsz.

122. Talian35 (válaszként erre: 121. - A9986bef96)
2010. júl. 25. 08:31
Ugye milyen bosszantó mikor nem jön válasz? :-) Én is mióta várom..... de már letettem róla :-)
121. a9986bef96 (válaszként erre: 119. - 57aa4ea1e8)
2010. júl. 24. 23:09
Pontosan!Én viszont minden egyes hsz-mről tudom,hogy miről is írtam.Nem vagyok szívbajos újra felhozni őket és továbbra is várni a választ rájuk...
2010. júl. 24. 23:08

Én viszont az utolsó szóig vállalom őket és szépen nem vagyok rest kígyűjteni...Itt is nagy betűkkel jelöltem a friss(mostani hsz-m).Várom a választ,hogy melyik A balfogás,meg a hülyeség,ami miatt az anatómia isten nevét még csak ki se mondhatom...Íme:

„Hú ne haragudj,de az orvossal való telefonos egyeztetés nélkül erre nincs hatásköröd...Hú a...Hát lehidalok,komolyan...”ERRE KAPTAM VÁLASZT,HOGY IGEN,ÍGY VAN.


“Az ügyelet meg arról szól,hogy ügyelet...Vagy rakjatok ki egy listát arról,hogy este 10 és hajnal 8 között mi mindennel nem álltok rendelkezésre...Vagy hótra nem értelek.:P” EZZEL MI A BAJ?


“ ott helyben kiszámolják,hogy a napi inzulinszükséglet az illetőnek egyezik-e a receptre felírttal,vagy azon több szerepel-é.Halvány fingjuk nincs a következő kifejezésekről,mint: korrekciós adag,légtelenítési szükséglet.Csak pusztán képesek a napi szükségletet számolgatni és NEM KIADNI Azt ami a szakorvos szerint jár!!! (Hogy az ember ne kapjon hülyét)És akkor még jól vagyunk,mert ez csak egy szerencsétlen penes.De akkor vedd elő az inzulin-pumpát és próbáld neki elmagyarázni,hogy mennyi inzulin elmegy csak a szerelékcserekor.Még abban az esetben is,ha a maradékot tűvel átszívja az ember,hogy legalább azt átmentse,csak az infúziós szerelékkel hány egység kárbavész...” EZEK MEGTÖRTÉNT ESETEK.NEM EGYSZER,NEM KÉTSZER,AZ ORSZÁG LEGKÜLÖNBÖZŐBB HELYEIN.MI A BALFOGÁS BENNE?KAPTAM RÁ EGYFAJTA VÁLASZT,AMIT NEM TUDTAM ÉRTELMEZNI ÉS ÚJABB HSZ-EL KÉRDEZTEM RÁ,DE VÁLASZT NEM KAPTAM ERRE:

“Mond:mit csináltok ezzel az emberrel:

Bázis:300NE/nap bólus:80/60/70NE Hm?

Mert vannak ilyenek is. “ EBBŐL MI A HÜLYESÉG?VAGY A BALFOGÁS?MAJD MEGMONDOM SZEGÉNYNEK,HOGY Ő AZ ITTENIEK SZERINT (HA ÚGY TETSZIK A PATIKUSOK SZERINT) NEM IS LÉTEZIK…


„Ti még egy epilepsziástól is azt várjátok,hogy egyszer csak kigyógyul,vagy hogyan értelmezzem azt,hogy állandóan közelharccal egybekötött kirándulásokat kell tenni,hogy a gyógyszert be lehessen szerezni.Hát ennyire talán nem kéne félni a veszteségtől,a krónikus betegségek megfelelő ismeretében...” ANAFRANIL,NOCUTIL…REMÉLEM ÉRTHETŐ,HOGY MIRŐL BESZÉLEK…(HA NEM,NEM ADOM FEL A REMÉNYT,HOGY TÉNYLEG VAN MÉG NORMÁLIS PATIKA AZ ORSZÁGBAN…)


„Megkérlek,hogy az aktuális oldalakon az ország minden részéről elkeseredetten író betegekhez kukkants be,akkor kissé képbe kerülhetsz. “ EGY KOMOLY JAVASLAT,HA IGAZÁN AKARNÁL EMPATIKUS LENNI…MI A BALFOGÁS VELE?


“A fogorvosokat csak ne hozd fel példának légyszíves...Ha megkérhetlek.Köszönöm.

A mentőtiszteseinket pedig ne fokozd le:Először is a pestiek tuti egyetemen tanulnak és 4évet,mégha etk-án,de akkor is...Köszi!:D

Sajnos én hátrányban vagyok...Én is csak latin szavakkal tudnék dobálózni,mos' mi lesz?Mivel villogjak?:((( EBBEN MI A HÜLYESÉG?MI A BALFOGÁS? MINDEN ÍGY VAN.ÉS LÁM…ITT TISZTÁN KITETSZIK,HOGY ÉN MÉG NEM KEZDTEM EL VILLOGNI OLYAN KIAKASZTÓAN LEKEZELŐ MÓDON,AHOGY TI.


“Na,ez nálunk úgy működik,hogy ha bármi nem tetszik,akkor az összes többi odajön,sáska módjára ellepnek,egyik a másik szavába vágva épp nem ordibál velem,tátog és hápog és...szóval hagyjuk.Ha azt feltételezitek,hogy ok nélkül vagyunk dühösek,akkor:NO COMMENT... VELED TÖRTÉNT?NYÍLVÁN NEM,MERT TE A PULT TÚLOLDALÁN ÁLLSZ.VELEM ÉS TÁRSAIMMAL MÁR SOKSZOR…MI A BALFOGÁS?ÉN ESTEM NEKI 5-ÖD MAGAMMAL AZ EGYSZEM PATIKUSNAK TALÁN?NEM Ő NEKEM 5-ÖD MAGÁVAL,MERT NEM ADTAM A SZAVÁRA AMÍG NEM EGYEZTETTEM AZ ORVOSSAL?KÖSZÖNÖM,HOGY FELHÍVJÁK A FIGYELMET DOLGOKRA,DE A DÖNTÉST EL-NA-PO-LOM AZ ORVOSSAL VALÓ EGYEZTETÉSIG…HOL A BALFOGÁS KÉREMSZÉPEN?!?


ITT FELHÍVTAM A FIGYELMET A CSÚSZTATÁSAITOKRA:

„"Nekem az a meglátásom, hogy sok szülő nem tudja mikor kell köptető és mikor köhögéscsillapító. Sajnos ezért van sokszor tüdőgyulladás, mint következmény." Alapvetően ez baj valóban.Csakhogy ez volt a kiindulópont:


"hűűűű, ez az egész úgy kezdődött , hogy nem értem miért mondja több patikus, hogy ne vegyek prospánt(amit az orvos tanácsol) erre én megkérdezem , jó , de akkor melyiket ajánlja? erre ők, hát anyuka teáztassa a kislányt, erre én de akkor köptetőt ne adjak? ne anyuka , minek ? erre én :minek ? az orvos ezt javasolta, erre ők :anyuka ! a prospán nem megfelelő, JÓ DE AKKOR MIT ADJAK NEKI???? erre ők:semmit. én mégis megvettem a prospánt , a gyerek meggyógyult , a patikusok , meg rossz anyának gondolnak," Ez viszont már baj.

EBBEN MI A BALFOGÁS?MERT SZERETTEM VOLNA,HA MEGÉRTITEK A FELHÁBORODÁSUNK OKÁT?TÚL CIKI LETT VOLNA BEISMERNI,HOGY ROSSZUL ÍTÉLTETEK,MI?

119. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 116. - A9986bef96)
2010. júl. 24. 22:53
hát igen.. saját szemében a gerendát sem,vagy hogy is van a mondás? :D
2010. júl. 24. 22:45
Továbbra is várom a hsz-eim kritikáját...Kíváncsi vagyok,hogy vaj' mi nem létező belőlük...
117. a9986bef96 (válaszként erre: 115. - Talian35)
2010. júl. 24. 22:44

Te most mit nyalizol?Össze kéne veszned velük,mert kiadják az oltóanyagot,mikor attól autista,cukorbeteg,meg a csuda tudja mi lehet az ember szerinted...Kis gerinc,érted...:P

Én meg 3gyerekkel a hátam mögött nagyon is értem.Na,akkor mi van?

Adalék: a reggeli hőemelkedés estére láz...Ez mondjuk alap...

2010. júl. 24. 22:40

Na,én viszont kigyűjtöttem szegény patikusok azon mondásait,ami minden embert ugyanúgy felháborítana,mint az „ellentábort” itt...Ezért írtam,hogy eléggé érdekes lehet nálatok a normalitás fogalma és ezért írtam,hogy a nyúl viszi a puskát.Minden,amit az én fejemhez vághattok,csak ezek után lett írva,kivéve a 13-as hsz-t,bár az akkor komoly pszihés indoknak látszott a szemeimben egyébként és továbbra sem tartom adott esetben elképzelhetetlennek...

(a karra értettem,nem az iskolára,de tény,hogy így is,úgy is lehet értelmezni)

Íme az ártatlanságok irományai: (ebbe nyomtatottal beleírok)

„szerinted nem egyeztetek az orvossal? most az, hogy nem írom le a munkakörömet pontról-pontra, nem azt jelenti, hogy keresztülgyalogolok a szabályokon! NEKEM ÚGY TŰNT…EZT MEG IS ÍRTAM.

még mielött itt hanyattvágod magad! és nem veszek vissza´bb, ÉN PL. ILYET MÉG SENKINEK NEM ÍRTAM EGY HSZ-MBEN SEM!!!:O

mert igenis megvédem a patikusi dolgozókat, mert majd ha te is végigetted azt a gyönyörü hatástan könyvet, és ha álmodból felébresztenek, fújod, hogy grammra mennyi a letális dózis bármiböl, és mit keverhetsz mivel, és hogy mennyit adhatsz ki miböl, kinek,EZEK SZERINT CSAK VITÁNAK TILOS VILLONGANI…MIÉRT IS???

és vállalod a felelösséget, hogy ha hulla fáradtan végigügyelted az éjszakát, és a hihetetlenül okos kismama éjjel kettökor kelt, mert a gyereknek elfogyott a tápszere, és meg van sértödve, mert rá van számolva az ügyeleti díj, és vitatkozni kell vele fél éjszakát, hogy ez igazán nem sürgösségi. . .

ERRE MOST ÍRJAM,HOGY A CSECSEMŐ-TÁPLÁLÁS TALÁN PATIKAILAG NEM SZÁMÍT SÜRGŐSSÉGI ESETNEK,DE ÉLETTANILAG AZÉRT KICST AZ?ÉN ERRE AZT A SZERENCSÉTLEN ESETET IS MEGÍRTAM,HOGY ELKÉPZELHETŐ,HOGY MÉG SZÁMOLT EGY TASAKKAL,DE ROSSZUL TUDTA.EMBERILEG EZT MINDEN BIZONNYAL NEHÉZ MEGÉRTENI…AZ ÜGYELETI DÍJAT MINDENKI SÉRELMEZI.MIÉRT PONT A KISMAMA A HÜLYE EZÉRT?”


Sértegetés:

“… unatkozó kismama”


És mint meggyőző érv a valós problémák felvetésére:

“…a fehér kesztyűm már kezd kissé elszíneződni. . .”


Ez szerintem egy elég nagyképű megjegyzés:

“A gyógyszerész sokkal többet tanul az egyetemen, mint az orvos! “


Egy újabb lekezelő sértegetés:

“Kedves Beatrix, ha te irodalomtudományból doktoráltál, akkor én visszaadom a doktorimat.”


Sértegetéssel egybekötött csúsztatás:

“gusztustalan módon ráhúztatok egy sztereotípiát( remélem ezt a szót ismered, mert a fogalmazásmódod igencsak sarkallatos)egy szakmára, “


Lekezelő villongás:

“Ha tudnád, akkor nem lenne kínai neked az elix thymi kifejezés és a többi. És ezt emésztgettétek anyuka társaitokkal,”


Meg még egy:

‘”ELIX. THYMI COMP. FONO VII NATURL :D”

Mintha ez tudás lenne…nem is feltételezve,hogy esetleg az ellentábornak sem kínai…de azok csak hülye anyukák,akik szavukat merik felemelni,hogy az orvosukban jobban bíznak,mint a patikai dolgozóban…


Újabb villongás…Éreztetve a lekezelést:

“Aki gyógyszertárosnak titulál, honnét ismerné a Formulae Normalest????? Hát még a kakukkfüvet. De azért meg meri ítélni a szakmai kompetenciát!!!!

Én a Syr. kalii-t jobban szeretem, ha már itt tartunk. “ Bocs,de ne legyen már kérdés a kismama előtt sem,hogy az orvos szava a döntő,én azt gondolom,ettől mast nem írtam.


Hazugnak titulálni a másikat,holott épp a doktoriját írja…

“vagdalózkodni- hja én meg magam vagyok a papa”

Újabb lekezelő villongás:

„Nem ismered kedves, mert a thymi vulgaris a kakukkfű latin neve, míg a Phormulae Normales egy Galenus idejéből származó gyógyszerkönyv, ami megszabja és előírja bizonyos gyógyszerkészítmények elkészítését, és adagját, és ezt a rövidítést a recepten is fel kell tüntetni. Ezért az Elixirium thymi composita (ez egy köptető készítmény, hivatalos a PhoNo-ban.

Látod, látod, "azé" nem ugyanaz , mint amikor háziasszonyként tépkeded a kis kakukkfűvedet! És még mennyi titok van, amit te nem tudsz, de azt hiszed, hogy tudod, és mi meg még a doktorátust is learattuk érte. “


És szerinte ez gúnyolódás volt:” Na, ez az, ami már túlzás.

Mondjuk nem értem, hogy a kakukkfű hogy jön a Formulae Normales-hez? :) Mondjuk egy háziasszony is simán ismerheti akár mindkettőt ugyebár, nem kell hozzá doktori.” Lehet,hogy nem képzett,de hol gúnyolódás ez?Szerintem tök normálisan megvédte a “hülye” kismamákat.


És ezeket nem csak én éreztem ilyeneknek,hanem az a “piszok” ellentábor minden egyes résztvevője…Na szóval a nyúl viszi a puskát!Tipikus,hogy nem veszitek észre: “Nem mi (Ani és én) kezdtük el szidni a társadalmat, vagy a többi szakmát. Sőt én senkit nem szidtam, kultúráltan szóltam a témához.” Hátha ezek kulturált megnyílvánulások,akkor a hason válasz is az!Amúgy én erre is reagáltam,de nehogy valaki csak olvasni tudjon!!!Még a végén fájna,ha kiderülne…

És én csak ezek után “zendítettem rá”,mert kicsit elég volt az egyoldalúságból…De még csak nem is volt vészes,amit írtam,választ meg nem kaptam a hús-vér problémákra…Nyílván nincs,azért.

115. Talian35 (válaszként erre: 112. - 4c31632418)
2010. júl. 24. 22:08

:-)


Igazából pont az ilyeneknek kéne megérniük azt (és fogják ebben biztos vagyok), hogy ha az egészségügy összeomlik, akkor majd meg lehet nézni, hogy kihez rohangálunk egy szimpla köhögéssel (mert hogy orvos nem lesz ha igy folytatják akkor biztos; max marad a patikus :-) ). A mo-i kismamák nagy része sokszor teljesen indokolatlanul rohangál orvoshoz, már hőemelkedéssel pánikszerűen a rendelőbe rohan; azt még két gyerekkel a hátam mögött sem értem, hogy miért éjjel 2-kor rohan valaki tápszerért a patikába az ilyennek minimum duplájáért adnám a tápszert pedig az enyéim is táposok voltak, de mindig figyeltem, hogy legyen elegendő mennyiség itthon.... Á, ezeket az egészségügy is kilöki majd magából, ámen :-)

114. a9986bef96 (válaszként erre: 113. - A9986bef96)
2010. júl. 24. 21:58
Ok...harmadjára megvan.Bocs...tévedés volt.
113. a9986bef96 (válaszként erre: 112. - 4c31632418)
2010. júl. 24. 21:56

Te most mit hazudsz rólam??? Ezt itt nem én írtam:

"Én nem tudom, hogy egy patikus hogy jön ahhoz, hogy felülírja az orvos szavát. . . (lehet anno kivágták az orvosiról, aztán nem tette magát túl rajta, he-he) " Nem is írhattam,minthogy az egyetemi könyvtárban a balomon orvostanhallgató,a jobbomon meg gyógyszerész tanul,mellette egy fogorvos-hallgató...Innentől kezdve "picit" képben vagyok,hogy ki mit és mennyit tanul...Jó?


Nem írtam balfogást.Hús-vér valóságot írtam.Cáfolj!Csakhogy nem tudsz...És ezért sajnos marad nálam az a felállás,hogyha a paciens nekem panaszkodik,hogy milyen patikai kiszolgálásban volt része,akkor ezektől többet nem fogok tudni mondani:

1.sokukban az empátia hamar nullázódik

2.a krónikus betegségeket sajnos nem vágják

3.addig kell keresni,míg normális patikát nem talál.

Én ezektől többet nem írtam ebben a topikban.De normális cáfolatot senki nem írt.Nyílván nincs.Hát akkor marad!


"És még te mersz kezedbe venni anatómia, meg stb könyvet, és a szádra vnni a nevét? "Hát igen,picit ijesztő tananyag,de mindennel megbirkózom! :DDD Na de ha ugyanazt tanulod,mint az orvosok,akkor ezt nem is kell bemutatnom...;)

2010. júl. 24. 21:45

Én nem tudom, hogy egy patikus hogy jön ahhoz, hogy felülírja az orvos szavát. . . (lehet anno kivágták az orvosiról, aztán nem tette magát túl rajta, he-he)


A többi balfogásoodat nem írtam össze, mert akkor az összeset kopíroznom kellene.

És még te mersz kezedbe venni anatómia, meg stb könyvet, és a szádra vnni a nevét?


Nem, kedves Talian, nemcsak az emotionalis Quotiense o, de az intelligencia is

Az ilyeneket az állatvilág kilöki magából, remélem az egészségügy sem tesz másként.

111. Talian35 (válaszként erre: 107. - A9986bef96)
2010. júl. 24. 21:29

Akinek csak anatómiakönyv lebeg a szeme előtt, annak nem is fog menni :-)


Úgy gondolom, mások pontosan értik azonban :-))

2010. júl. 24. 21:09

Bocsáss meg, de nincsen szándékomban időt pazarolni arra, hogy egy "vita" nevű valakivel szemben védjem a magam valósnak vélt igazát.


Tudod mit, ha ez megnyugtat akkor vedd úgy hogy minden rendben van Veled, csak írtam egy magánvéleményt, ennyi, kész, pont.

ÓNE VITA és óne magyarázat, tudod van akivel nem érdemes vitába szállni, és Téged, kedves Vita pontosan ilyen valakinek gondollak.


Szép estét kívánok Neked, egyben szeretnélek megnyugtatni, hogy nem fogok zokogógörcsben fetrengeni amiatt, hogy a szemedben így semmit sem ért a hsz-em.....majd valahogy csak sikerül túlélnem. :)

109. a9986bef96 (válaszként erre: 108. - 099c0bed40)
2010. júl. 24. 20:52

Kedves E!

Örömmel venném,ha csak ebből a topikból kigyűjtenéd,hogy mi az a hülyeség amit írtam és meg is tudnád azt indokolni!Akkor érne valamit a szememben a hsz-d...

108. 099c0bed40 (válaszként erre: 107. - A9986bef96)
2010. júl. 24. 20:06

Akkor legjobb lesz ha szép passzívan csak olvasol, és nem írsz kazalszámra hülyeségeket.

Nem szégyen( csak kicsit ciki) ha valakibe nem szorult annyi IQ meg EQ amennyi kellett volna, de akkor legalább annyit tegyen meg, hogy ne ossza a nem létező eszét ezerrel egy olyan témában, amihez halvány lila segédfogalma sincsen.


Ha ebből a tanácsból csak valamennyit megértesz és be is tartasz, akkor máris van halvány remény arra hogy szép lassan alakulgatsz, mint púpos gyerek a prés alatt.

Üdvözöllek: E

107. a9986bef96 (válaszként erre: 106. - Talian35)
2010. júl. 24. 17:55
Hát...próbállak értelmezni,nem megy.Komolyan mondom.
106. Talian35 (válaszként erre: 105. - A9986bef96)
2010. júl. 24. 15:57
A szezont ne keverd a fazonnal. De ezzel a stilussal Te az életben semmit sem fogsz elérni - anatómiatudásod ide vagy oda :-)
105. a9986bef96 (válaszként erre: 104. - Talian35)
2010. júl. 24. 12:22

Váóóóóóó!EQ,meg IQ...Remek!:D


Csak...kissé a nyúl viszi a puskát...;)

Na meg a befőtt teszi el a nagymamát...

Beza!

104. Talian35 (válaszként erre: 103. - A9986bef96)
2010. júl. 24. 12:18

Akkor másképp mondom.

1.A hozzáállásoddal van baj, ahogy reagálsz. Senki nem vitatja a tudásodat, de senki más nem henceg ezzel ilyen szinte mint Te.

2. EQ nem egyenlő az IQ-val. Az előbbit pedig nem szabad elhanyagolni mivel sokkal nagyobb jelentősége van az életben, mint az IQ-nak. Az EQ-d viszont - már bocs - igen sokszor a béka feneke alatti szintet súrolja.

103. a9986bef96 (válaszként erre: 102. - Talian35)
2010. júl. 24. 11:07
Hsz.101!
102. Talian35 (válaszként erre: 101. - A9986bef96)
2010. júl. 24. 11:04
De ez legalább könnyen orvosolható :-D
101. a9986bef96 (válaszként erre: 100. - Talian35)
2010. júl. 24. 10:47

Á!Nehogy aszidd!Tudod,hogy van ez...Sokszor több betegségnek is ugyanaz a felszíni tünete...:D

De most mi van?Ezek itten komoly felháborodások!!!:)

100. Talian35 (válaszként erre: 99. - A9986bef96)
2010. júl. 24. 10:38
Pedig elég tipikusak a tüneteid :-D
99. a9986bef96 (válaszként erre: 98. - Talian35)
2010. júl. 24. 10:20

Hello Tali!:)

Mi-mi...Hát óvasd el! :)))


Hát...valami tényleg nagyon hiánycikk,de...nem talált!!!Az elöl tegnap "elszaladtam"...Mondj mást!:D

98. Talian35 (válaszként erre: 87. - A9986bef96)
2010. júl. 24. 09:04

Téged megint ki cukkolt fel?


Tudod mi hiányzik Neked???? Na nem irom. De a férjed kell hozzá :-D

97. Talian35 (válaszként erre: 80. - Db8a6d08b8)
2010. júl. 24. 09:03

Látom eldurvult a topik, értelmetlenül.


Na mindegy, én ma MI orvosaink véleményét leirom: a köhögéscsillapitónak - ammenyiben nem holt száraz köhögés, nincs értelme. A köhögésnek PONT az a célja, hogy a váladék a köhögés által feljöjjön és ne letapadjon. Ha csillapitjuk a köhögést, akkor az ott marad majd letapadva. Jelzem, mi is anno szedtünk prospant meg mást is, de gyakorlatilag nem sokat ért, azóta jobban járunk ha köhög egy kicsit a gyerek, feljön, megtanitottuk kiköpni, kész. Sokkal jobban jártunk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook