Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volina - nálunk visszavonták a gyógyszertárakból, más is járt így? Mit írt fel helyette a doki és az mennyibe kerül? fórum

Volina - nálunk visszavonták a gyógyszertárakból, más is járt így? Mit írt fel helyette a doki és az mennyibe kerül? (tudásbázis kérdés)


5. inkábbíjász (válaszként erre: 4. - Liaaa)
2011. szept. 27. 10:27
Hmmm... hát köszi! Remélem rendezik a dolgokat, mert már ez is elég drága, nem szeretnék többet fizetni!
2011. szept. 27. 10:17

Úgy tudom, hogy rendezik ezeket a jogi hercehurcákat, és januártól megint forgalomban lesz.

Én augusztus végén / szeptember elején írattam volna. A doki akkor mondta, hogy mi a helyzet. Ajánlott valami hasonlót és drágábbat helyette, de végül még előkotortak egy dobozzal a raktárból ott helyben.

2011. szept. 27. 06:54
a Yadine pont ugyanaz
2011. szept. 26. 21:40

Én meg voltam (vagyok) elégedve ezzel a fogigátlóval, az árát még elfogadtam, de igencsak a határon volt már ez is.

Állítólag a neve miatt vonták vissza, merthogy nem azon a néven adták ki, mint amin törzskönyvezték...


Vajon visszahozzák, vagy kereshetek újat?

2011. szept. 26. 21:39
Volina - nálunk visszavonták a gyógyszertárakból, más is járt így? Mit írt fel helyette a doki és az mennyibe kerül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook