Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A gyógyszertáros kontra doki fórum

A gyógyszertáros kontra doki (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
216. 5e055bda17 (válaszként erre: 211. - 5e055bda17)
2010. júl. 28. 19:15
Vagy betegjogi képviselő (kevés a valószínűsége), vagy látszerész..:-O
215. 5e055bda17 (válaszként erre: 213. - K_nm)
2010. júl. 28. 19:10
Nagyon flottul megfogalmaztad, más sem tudta volna jobban, nálam volt egy pont, amikor úgy éreztem, elég, kiszállok, mert ugyanolyan mocskos leszek mint ők a gusztustalan megjegyzéseiktől. Aztán megvilágosodtam: a saját sarát mindenkinek magának kell cipelni....
214. 5e055bda17 (válaszként erre: 213. - K_nm)
2010. júl. 28. 19:01
vagdalózkodni- ezt az irodalomtörténész doktoranduszok így mondják:-)
213. k_nm (válaszként erre: 212. - 5e055bda17)
2010. júl. 28. 18:53
fontosnak nem fontos...csak egyszerüen furdal a kíváncsiság, hogy egyátalán VAN-E vélemény, vagy csak azért írta, hogy kár volt írnom, hogy ne legyen csöndben...maga tény...de úgy látom, egy új faj született: a gerinctelen néma kacsa...(Beatrix, szarul esik? remélem is! itt te vagy az egyetlen, aki nem tud értelmesen írni, csak vagdalkozni!)
212. 5e055bda17 (válaszként erre: 205. - K_nm)
2010. júl. 28. 18:49
Kedves kolléganőm, annyira fontos Neked az a vélemény? Biztos?
2010. júl. 28. 18:41

"Miért tér ki mindig az elől a kérdés elől, hogy mi lesz ő, ha nagy lesz?:)"

(válasz Talian35 204. hozzászólására) Válasz erre


Tipp: népegészségügyi ellenőr

210. 5e055bda17 (válaszként erre: 209. - 5e055bda17)
2010. júl. 28. 18:30
jóhelyről
209. 5e055bda17 (válaszként erre: 204. - Talian35)
2010. júl. 28. 18:30
Tallian, Szabadgondolkodó fórumtársunk már felvilágosított egy másik topikban, hogy nem kell a lexikális tudás, csak jókor kell hóhelyról jóhelyen idézni...
208. homokóra (válaszként erre: 206. - Homokóra)
2010. júl. 28. 18:23

"partnere nem mer nélküle írni:)"


jajj, micsoda könnyelműség...csak nehogy kielemezze ezt a hülye mondatot:)


Így helyes: Partnere nélkül nem mer írni:)

207. k_nm (válaszként erre: 206. - Homokóra)
2010. júl. 28. 18:19
ja, csak akkor nagy a szája, ha fogják a kezecskéjét? óóó...
206. homokóra (válaszként erre: 205. - K_nm)
2010. júl. 28. 18:06

:)

Azt várhatod...:)Nincs itt Vita, úgyhogy a partnere nem mer nélküle írni:)

205. k_nm
2010. júl. 28. 17:14
Beatrix20...még mindig nem tudom, mi a jófenét akartál mondani nekem! Várom ám...vagy írjak priviben?
204. Talian35 (válaszként erre: 200. - 5e055bda17)
2010. júl. 28. 17:11

Igen, ez az, amit maximálisan osztok: attól hogy valaki tud valamit ma, úgymond bemagol (nekem sokszor igy jön le amit ir) attól még ki tudja mi lesz belőle később, sőt, az sem biztos, hogy érti :-) Persze, jól hangzik és villogni lehet vele :-)

Mondjuk tényleg nem tudom, ezekkel a tárgyakkal még mi lehet ha nagy lesz :-)

2010. júl. 28. 17:10

"hülyeséghez többet nem szólok hozzá, így ne magyarázkodj TE SEM, MERT FELESLEGES ezeknek!"


Kedves Beatrix!

Hogy érted ezt, hogy "ezeknek"?

Neked sincs magasan az értelmi szinted, az látszik!

202. homokóra (válaszként erre: 198. - 5e055bda17)
2010. júl. 28. 17:00

Ani!


Ezeket tudni kell kezelni, és egyszerűen nem reagálni, vagy lereagálni, de poénosan..nem vérre megy a játék, hiszen ez egy netes világ..ne érdekeljen, ne szívd mellre az ilyen beszólásokat, és akkor sokkal könnyebb lesz, meglátod:):)

201. homokóra (válaszként erre: 199. - Talian35)
2010. júl. 28. 16:57

Talian..azt hiszem elértettél valamit, mert Vita nyíltan kiírta, hogy nem ovosi ályára készül(hála az égnek) bár mindenkinek ez jön le az írásából (kétlem, hogy nem nagyzolni akar)..hiszen azért ontja az idegen szavakat mása, hogy megmutassa,mennyit ér valójában ő, mint ember..pedig ez nagy tévedés..az lehet, hogy betanult egy sémát, ám az messzemenőleg nem a tudásából fakad..

És igen..berobban, aztán robbant, és továbbáll..mindezt sok gyerek, férj, tanulás, háztartásvezetés közben.

Miért tér ki mindig az elől a kérdés elől, hogy mi lesz ő, ha nagy lesz?:)

2010. júl. 28. 16:36

Értem én, amit taglalsz, de azért valljuk be, mindenkinek (majdnem) van 1, 2, 3 gyermeke.(nekem is kettő)

Véleményem szerint inkább magának szeretné megmutatni, hogy ne legyen annyira kétségbe esve attól a helyzettől, amibe immáron igencsak beleunt.

(még ez is érthető) Muszáj elhitetnie magával, hogy ő még másra is használható, de ennek a hatását le kell mérnie másokon, ezek itt a fórumozók.

Az sem elhanyagolható, hogy ezt virtuálisan, név nélkül teszi, szárnyára engedi minden csalódottságát, dühét, megbántottságát, és ezt másokra önti, ha sikerül megetetni vkit, az meg elégedettséggel tölti el.

Na, ezt már nem olyan egyszerű elnézni neki.

Az orvosira biztos nem jár, ott nincs esti tagozat, meg túlkoros is hozzá, ja, meg azt már 100X a fejünkhöz vágta volna.Rejtjelesen értekezik ebben a témában, de a végén mindig mindenekfölött áll.


"berobbant" és seccpecc alatt kiosztotta a népet, vagy ledarálta mint az úthenger. Attól, hogy tudja az élettant meg anatómiát meg kémiát"


Az első része az idézetnek teljesen találó, maximálisan.

A férjemmel is beszélgettünk erről a "villongásról". Attól, hogy az élettant és a többit vki milyen fokon sajátítja el, még nem derül ki, hogy később hogy fog teljesíteni a választott területen. Volt olyan évfolyamtársunk, aki piros UV-s volt anatómiából, de most az egyik legkiválóbb parodontológus, és nemcsak divatból. Meg tudod, messziről jött ember azt mond amit akar, és ő nagyon akarja, hogy elismerjék.

Hát tegye aki akarja.....

Aki másokon gúnyolódva szeretne népszerűséghez jutni, az ne csodálkozzon, hogy erkölcsi nullának titulálják.

199. Talian35 (válaszként erre: 196. - 5e055bda17)
2010. júl. 28. 16:04

Vegyük tudomásul, hogy nem tehet a bajáról :-) Nézzük más oldalról: 3 gyerek, állandóan dolgozó férj, évekig otthon. Valljuk be, az ember "bekattan" ha ennyi ideig nem éri más impulzus (munkahelyi, ill. egyéb csak nem otthoni). Nekikezd a sulinak, mert úgy érzi, hogy ezzel ki tud törni és persze megmutatja a világnak, hogy Ő többre képes, mint csak szimplán anyának és háziasszonynak lenni. Nincs ezzel baj - csak tudni kell(ene) kezelnie. A fő bajom az volt, hogy ha vki esetleg belenéz egy-egy más topikba és elolvassa a hozzászólásokat, akkor láthatja, hogy fogta magát, "berobbant" és seccpecc alatt kiosztotta a népet, vagy ledarálta mint az úthenger. Attól, hogy tudja az élettant meg anatómiát meg kémiát, még nem kell az általános közönséget, aki nem felsőfokon tanulja a biológiát, szapulni és hülyének nevezni. Gyanitom, orvosfélének készül (remélem, megment tőle a jóisten - lehet, hogy szakmailag jó lesz, de mint EMBER? - inkább megszöknék tőle :-) ) Bárki akkor lesz jó a szakmájában, ha mind szakmailag és mind EMBERILEG (és itt jön a nem elhanyagolható EQ) rendben van. Legalábbis szerintem.

Amúgy Vita1, ne legyen kisebbségi érzés benned, hogy "csak" gyerekeket nevelsz. Ezt is lehet magasfokon művelni, és én sokra becsülöm azokat akik képesek több gyereket szépen felnevelni - szerintem ez a legszebb és legnagyszerűbb karrier! De a tudásoddal ne akard lehengerelni a szakács férjedet se, mert egy férfi sosem vevő arra, ha a felesége okosabb nála (ezt egy okos nő legalábbis nem érzékelteti a férjével :-))) ).

A depressziódat pedig nem biztos, hogy gyógyszeresen kéne kezelni, van erre pl. munkaterápia (nem hoxaterápiára gondolok :-) ). Mert az ilyen robbanós hozzászólásokból elég nyilvánvalóan lejön a "mellékhatás".

Szóval, kicsit "higgadtabban" - tudtunk mi más topikban "normális" hangon beszélni még meg is dicsértelek :-)

198. 5e055bda17 (válaszként erre: 197. - Homokóra)
2010. júl. 28. 15:37

Ez tette fel azt a bizonyos pontot! Semmi kedvem harcolni, főleg nem olyanokkal, akik meg sem érdemlik, hogy egyáltalán válaszra méltassák őket. Mindig utáltam azokat, akik lesből támadnak, vagy olyanak mint a hiénák. Figyelnek ám de erősen, hol, milyen koncért lehet verekedni, meg a mellüket veregetni és a végén hülyén röhögni, és a saját teljesítményükért vállonveregetni magukat.


(ki volt az első?)

2010. júl. 28. 15:24

Ani!

Mét törölted magad? Már Te vagy a második-:)

Emiatt? Nyugtass meg, hogy nem!-:):)

2010. júl. 28. 13:03

Töröltöttem a regisztrációmat, de úgy érzem, valami "bennemragadt", ami homokórában is kérdéseket vetett fel.

Mi is valójában vita1 foglalkozása, vagy mi lesz belőle, ha nagy lesz. A hozzám intézett szónoklataiban kifejtette, hogy hogyan is tudna megvédeni minket, ha én gyógyszerész létemre ilyen taplón reagálok, és ugyanúgy viselkedem, mint ahogy "kémei jelentik" a gyógyszertári dolgozókról. Miért kellene engem, minket, neki megvédeni és kitől. És kinek?????? (ez lenne ő.) Mert azt már tudjuk, hogy a gyógyszerészhallgatók és fogorvostanhallgatók stb mellet ül az egyetemi könyvtárban, hogy közkedvenc volt másik topikokban. De. Nem tudjuk (om), hogy ki az az ember, akinek a gyógyszerésztársadalmat meg kellene tudni védeni.

Nem titkolom, kiveséztük ezeket a hozzászólásokat szakmai körökben. Akármennyire is erőlködtünk, csak arra a következésre jutottunk, hogy a mi szakmai szakfelügyelőszervünk nem lehet vita 1, a betegjogi meg szintén. Tehát, nincs létjogosultsága az egész károgásának.

Nagyképű vagyok, és a doktorira hajtok? Kedves B, mivel te erőteljesen keverted azt is, hogy a mentőtisztnek miért van nincs doktorija (természetesen a mentőorvosnak van, és a fogorvosnak, aki mentőtisztként is működhet, ha még azt is bevállalja és elvégzi), tudatom veled, hogy mikor én átvettem a diplomámat, nem kaptam doktorátust. Ezt nemrég "kompenzálták".

A nyelvész, irodalmár, irodalomtörténész fogalom pedig azzal kell hogy járjon kötelezően, hogy vki ne slamposan, sekélyesen, stílustalanul, csekély szókinccsel fogalmazzon, és helyesen írjon. Még ha "csak" az irodalmat kutatja akkor is. Egyáltalán, aki az irodalommal kapcsolatban van....

Vita1( hát ez a név is, csupa provokatívitás- gyertek, küzdjünk meg) tipikusan egy megalomán személyiség jegyeit mutatja, akit nagy valószínűséggel nem értékelnek kellőképpen a környezetében, és ahhoz, hogy elégedettségérzetet érezzen, ki kell adnia magából, de azt nem bírja elviselni, ha más is azt a gesztenyét kapargatja mint ő, de nem azon a szinten.

Bárkinek az érdekeit képviseled, ha azt olyan szinten teszed, hogy nyílt fórumon bíztatod az anyukákat véleményalkotásra, (a gyógyszerész lemaradt az orvosiról, muszáj a maradékkal beérni-HEHE)és ilyen ócska módon, akkor gratulálok hozzá, ezzel sem a beteg sem az egészségügyi szolgáltatást nem segíted.


Az ügyeletekről pedig én is tudnék mesélni, nem is keveset. Egyáltalán nem baj, hogy bevezették a sürgősségi díjat. Amikor harmadszorra csengetett ki ugyanaz a személy ugyanazért a bagatell dologért éjszaka közepén, vagy amikor minden éjszaka 70mm szopót kért a sörösüvegre, hogy megetesse a gyerekét...hmm mit mondjak erre.

Az is előfordul, hogy vki elfelejt vmit, de a tápszer, az a gyermek lételeme, ezért aki gondoskodik a gyerekéről, utánanéz, hogy hány zacsi van benne.

Viszont aki tényleg indokolt esetben jön gyógyszerért, azt az orvos jelzi a recepten, és egy büdös vasat nem számolunk fel.

Vita 1, olyan érzés tölti el az embert a megnyilvánulásaid olvasásakor, mintha örökké harcolni akarnál, megmutatni, hogy te vagy valaki, vagy valaki vagy, vágy, vársz a vitára, arra, hogy folamatosan kötözködhess, odamondj, és közben ékeskedsz a "nemlétező" tollaiddal, mert te most nagyon fontos vagy ám "magadnak", mert te tanulsz biokémiát (ezen már sokan túl vannak rajtad kívül is), és mindenki ismerje el, hogy te milyen szuper vagy.

Vártál, mint a Messiást, hogy majd újra megmondhasd a frankót, ha netán hozzászólást írok.

Mint egy boxmeccsen.

Sajnos azt kell hogy írja, hogy benned még egy kevésbé elismert pszichiáter is megtalálná a hibát.:-( (a vitát)

195. 099c0bed40 (válaszként erre: 158. - K_nm)
2010. júl. 28. 12:03

Nagyon jól tetted hogy nem maradtál csöndben, a hsz-ben amit írtál MINDEN benne volt amiről T. "fröcsögős" barátainknak nagy valószínűséggel még csak halvány segédfogalma sincsen.

Gratulálok hozzá, nagyon megérte több napon át gondolkozni azon hogyan foglald össze, és add közre, mert igen jól sikerült.

Mi( akik nem vitázni jöttünk ) értjük és köszönjük, Ők eztán sem fogják, még ha akarnák se , nekik ugyanis a másikba való minél tökéletesebbnek tűnő belekötés és fikázás a lényeg, semmi egyéb.

Jó a mondás a hozzászólásod végén, ezt még nem hallottam, de nagyon igaz... csakis a víz lehet a hülye, nem pedig az úszni nem tudó kacsa..:DDDDDD

2010. júl. 28. 11:46
Most megyek főzök, még a pici alszik, később még benézek... Szép napot mindenkinek!
193. homokóra (válaszként erre: 192. - 10ee523fed)
2010. júl. 28. 11:35
Ááááá....ő csak engem szeret, hisz' összeillünk:):)
192. 10ee523fed (válaszként erre: 191. - Homokóra)
2010. júl. 28. 11:33
Láttam az adatlapod, tetszik!!! Na és a férjed? Nem félsz, hogy lecsapják a kezedről?
191. homokóra (válaszként erre: 190. - 10ee523fed)
2010. júl. 28. 11:31
Én vállalom...igaz, kissé gusztustalan az arcom, de az még plasztika előtt volt-DDDD
2010. júl. 28. 11:29
Arccal nem is vállalják magukat!
189. 10ee523fed (válaszként erre: 188. - Homokóra)
2010. júl. 28. 11:25
Gyalázkodás egyeteme, magas szinten!!!
188. homokóra (válaszként erre: 187. - 10ee523fed)
2010. júl. 28. 11:24

nem, nem mondom ki..hiszen alapvető szabály: "A betegnek mindig igaza van" Akkor is, ha nincs:)


Egyébként nem derült ki számomra, hogy például Vita mit tanul, vagy Beatrix mit ténykedik...

187. 10ee523fed (válaszként erre: 184. - Homokóra)
2010. júl. 28. 11:22
De gondolom, Te se mondod ki, amit az ilyenekről gondolsz. Ezért írtam, hogy szerintem Ők csak itt nagy pofájúak, ha az Ő munkájukat bírálnák, lehet levegő után kapkodnának! Az már nem esne olyan jól!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook