Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem miért nem akar szexelni? fórum

A férjem miért nem akar szexelni? (beszélgetős fórum)


2010. jan. 14. 08:17

ez nagyon nehéz lehet :(

szerintem próbáljátok megbeszélni, nem veszekedni kell, csak mondd el neki hogy ez Téged bánt, és hogy mondja el szerinte miért van ez, mert ez nem normális. az is lehet vmi orvosi baja van, csak nem meri megmondani, ennek akkor utána kell járni, támogasd!

mindezt teheted úgy, hogy tényleg megpróbálsz beújítani, szexi fehérnemű, gyertyafényes vacsi, pezsgő stb, és ha így sem jön be, rátérhetsz a megbeszélésre... sok szerencsét kívánok és kitartást és remélem megoldódik a probléma!

2010. jan. 14. 08:15

van ilyen egy házasságba,,mikor kicsit az ember beleun,,,,hol fenn hol lenn,,

de ezt vele beszéld meg először!!

mi 16-év alatt nemigazán voltunk így esetleg ha a férjem éjjel nappal dolgozott!!

5. d1397f12fd (válaszként erre: 1. - Ywyw)
2010. jan. 14. 08:14

Szia! Ohh... :(

Nahhh.. szerintem valami olyat kéne tenned... ami nem megszokott tőled! :))

Mondjuk... én tuti, valami meglepivel készülnék...

Mire hazaér.. rakd tele gyertyákkal a hálószobát, várd pezsivel... aztán hadszóljon! :DDD Nem hiszem, hogy ezt is visszautasítaná!!! :)

;) én megcsináltam már egyszer.. s működött! :)

2010. jan. 14. 08:14
Kérdezz rá egyenesen!
2010. jan. 14. 08:12
Nem kíván.
2. tavaszilány (válaszként erre: 1. - Ywyw)
2010. jan. 14. 08:12
Nem kérdezted meg tőle?
1. ywyw
2010. jan. 14. 08:11

4 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok.

Az elején heti 1-2 szex volt. Most ott tartunk, hogy három havonta van 1 szex. Ha próbálkozom elutasít.

Megcsalni nem tud, nincs rá ideje. 20 perc az út a munkába és ő 25 perccel indul előbb és munka után 25 perc és itthon van. Pénzt úgy hoz haza, hogy minden órája fizetve van. Sosem csavarog, nem jár haverokhoz.

Szóval szerintetek mi lehet a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook