Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A duci Jucik hátrányos helyzete fórum

A duci Jucik hátrányos helyzete (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A duci Jucik hátrányos helyzete

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
309. túrógombócka (válaszként erre: 306. - Birgit77)
2016. nov. 22. 20:18

ha valaki nem dohányzik, ritkán fogyaszt alkoholt és nem füvezik, az joggal mondhatja azt, hogy ej, ha ennyire zavar a kövérség, tegyél ellene?

de most komolyan. ha ennyire zavar, akkor fogyjál le, nem olyan nagy dolog, sokmillió embernek sikerül. még csak az sem igaz, h állandóan éhes fogyóka közben az ember, mert ha szépen beosztja a kalóriákat, nem lesz üres a gyomra és hozzászokik a kevesebb ételhez. és ez tapasztalat, nem üres duma.

308. massalhangzo (válaszként erre: 306. - Birgit77)
2016. nov. 22. 20:17

egyebken manapsag annyi pozitiv pelda van a fogyasra, es annyi informacio, segitseg, hogy rengeteg erot es hasznos tanacsokat lehet ebbol meriteni


ez egy orok kedvenc, hogy de odafigyelek a taplalkozasra, mozgok, es megsem fogyok. akkor valami gond van. vagy a taplalkozassal, vagy a mozgassal, vagy egeszsegugyileg. van ez a mondas, hogy a levegotol is hizok, de ugye csak egy mondas, mindig van oka :D


ha egy csettintessel le lehetne fogyni, akkor minden kover ember csettintgetne. en total megertem, hogy milyen nehez a fogyas, es mennyire el lehet valaki keseredve, ha nem sikerul vagy nem jo utemben halad


de akkor sem kell magyarazni a bizonyitvanyt es megsertodni. egy dohanyzo ember sem kezd el rinyalni a nem dohanyzoknak, hogy de igenis, viseld el a fustot, nem kezd el sirni, hogy miert mondod, hogy budos. mert igazad van, es az, de az o dolga.


ha valaki azt mondja, a koverseg ronda es egeszsegtelen, szive joga. raadasul igy is van, de lehet rajta valtoztatni, mint ahogy a cigit letenni sem keptelenseg, milliok szoknak le. es fogynak le.

307. massalhangzo (válaszként erre: 306. - Birgit77)
2016. nov. 22. 20:09

igazad van, en nem ertem, hogy lehet valaki annyira igenytelen onmagaval szemben, hogy latja idorol idore, hogy csak hizik, hizik, es nem tesz semmit. mert par kilot barki fel tud kapni magara hamar, ha hizekony alkat, de mikor mar megy fel a 10, 20, 30 kilo, hogy-hogy nincs benne egy stop erzes es teves?


mert egeszen maskent az, akin van 5 kilo felesleg, mint akin 25. teljesen megertem, hogy fogyni nehez


elohozol minden olyan dolgot, aminek koze nincs a koverseghez, ez mire jo? mi koze van egy kover embernek ahhoz, hogy valaki bepial egy diszkoban??


igaza volt annak, aki irta, hogy a kover emberek azok, akik rakenyszeritik masokra a szemetkedest. itt vagy te elo peldakent :D bocsi, ezt egyaltalan nem rosszindulattal vagy piszkalodasbol irom


de leirtam, hogy belolem is negativ gondolatokat valt ki, mikor az utcan mellettem elhaladva, vagy a buszon mellettem ulve egy kover ember tomi magaba a sok szar etelt. erre leirod, hogy te pont ezeket soha nem eszed, meg bezzeg a dohanyosok, fuvezok es diszkoban vedelok is ugyanolyanok, veluk miert nem szemetkednek. hat mert ok nem allnak le rinyalni, es deszemetekvagytokozni a nem dohanyosoknak, nem fuvezoknek, nem pialoknak :D


hidd el, hogy egy normal vagy vekony alkatu embert egyaltalan nem erdekel az, hogy valaki korulotte kover. az igen, ha elkezd hisztizni neki, hogy de miert vannak hatranyos helyzetben a koverek, miert nem tetszenek annyira, miert bantjak oket stb. persze hogy a provokaciora azt mondja az ember, bakker, ha szar neked, hogy kover vagy, fogyjal le


azert ez nem egy lehetetlen feladat, meg ha nem is konnyu. ha pedig valaki nem akar, akkor ne rinyaljon es provokoljon masokat, akiknek edes mindegy. fogadja el, egy kover nem olyan vonzo, mint egy normal testalkat. vagy koltozzon olyan helyre, ahol az a vonzobb :D

306. Birgit77 (válaszként erre: 305. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 19:53

Pont olyasmit írtál le, amit én szinte sosem eszem, azokon kívül utálom a palacsintát, a lekvárt, stb. és ráadásul utcán sem szoktam enni, mint ahogy ágyban sem, egyiket sem szeretem. Lángost is csak a strandon, s csak egyet.


Ez pont olyan dolog, hogy te és sokan mások nem értitek a kövér embereket, hogy hogy tudtak úgy elhízni. Más meg nem érti a dohányosokat, füvezőket, a bulikban csak alkohollal szórakozó fiatalokat és így tovább. Pl. hiába szép és vékony valaki, ha egy discoban csak úgy tud szórakozni, hogy több pohár alkoholt benyel és aztán négykézláb mászkál a földön (láttam már egy pár ilyen fiatal lányt, s nem nem lehetett hatni rá, amikor még józan volt, hogy álld meg, ne csináld... ő vajon miért nem tudta megállni??? Akaratgyenge. Ugyanúgy, mint egy ételre gyenge ember.

Az én munkám mondjuk sok ülésből is állt, persze ez is lehet kifogás mások szemében. MInddenesetre tettem azért, hogy megmozgassam magam, sosem mentem lifttel sehova, csak lépcsőztem, s a munkába és munkából is haza csak bringával jártam. Esténként meg eljártam edzeni. Tetemesen mégsem fogytam az utóbbi időben. S ezt most nem panaszként, csak megállapításként írtam le.

305. massalhangzo (válaszként erre: 298. - Birgit77)
2016. nov. 22. 17:39

bevallom, mikor egy kover embert latok enni az utcan, bennem sem semleges vagy pozitiv gondolatok vannak, hanem az, hogy nem veletlen, hogy igy nez ki, pedig maskulonben eszembe sem jutna rogton a koversegere asszocialni.


mert nem hiszem el, hogy valaki ne tudna megallni, hogy menet kozben ne tomje a fejet, vagy a buszon ulve. es sosem normal kaja van naluk, mindig peksutemeny, pizza, hamburger stb.

304. insecure (válaszként erre: 298. - Birgit77)
2016. nov. 22. 17:28
Szerintem nemcsak maguknak ártanak a kövérek. Pl. akinek gyereke van, az árt a gyerekének is a rossz példa mutatásával.
2016. nov. 22. 17:02

Valamikor hajdanan volt valakim, aki csufolodott a 45 kilomon, mondvan, engem meg rendesen megpakolni se lehet...

Mindig a testes noket istenitette.

Aztan rafazott, mert az exe annyira meghizott, hogy a nem birt labra allni. A vegen bele is halt, igaz, a szivroham vitte el 74 evesen.

302. kyraemett (válaszként erre: 300. - Channa*)
2016. nov. 22. 16:55
Letornáztam, már csak 30 centi a különbség, de mikor elkezdtem fogyózni, 110es csípőbőséggel, és 58as derékkal rendelkeztem.
2016. nov. 22. 16:51

Most nem keresem vissza a fórumon,voltak olyan hozzászólások is, hogy a ducibbak mindig irigylik az 50 kiósakat, de tenni ellene már nehezükre esik..

Nekem pl. volt egy barátnőm, akivel nagyon jó programokat csinálunk, hasonló gondolkodásúak voltunk, viszont én alulról ütöttem az 50et, ő meg alulról a 90et.

Sosem mondta, hogy le kéne fogynia, csak annyit mondott, hogy versenyszerűen sportolt, és mikor abbahagyta, meghízott. Teljesen mindegy, hogy milyen napszakban, ruhában érkeztem hozzá, ajtót nyitva végigsvenkelt rajtam, és a köszönés nála kaján mosoly kíséretében az volt : Híztál !

Egy idő után már visszamosolyogtam rá és azt mondtam neki : igen, egy egész kilót sikerült, tényleg, köszi hogy észrevetted, eddig senki nem jegyezte meg, pedig nagyon büszke vagyok rá !

Egyszer kifejtettem neki, hogy ez engem mennyire zavar, és akkor emodta, hogy bármennyire is jóban vagyunk, azért az egyért UTÁL mert vékony vagyok, és ő sosem lesz ekkora. Próbáltam bevonni a sportos programjaimba : úszni, fallabdázni, táncolni, sétálni, mindenfelé hívtam, de egyszer sem, sosem jött el. Aztán kibökte, hogy neki könnyebb utálni azt aki nála vékonyabb, mint hogy tenni azért, hogy lefogyjon. Ez is egy példa.

300. Channa* (válaszként erre: 297. - Kyraemett)
2016. nov. 22. 16:45
Ezt az 50 cm-es különbséget nem igen tudom elhinni....
299. Channa*
2016. nov. 22. 16:43

Szerintem mindketten elég "érdekesek" vagytok....

Felesleges egymásra mutogatni.


Nem hinném, hogy bárkinek is kövérre kell híznia, még egy betegség miatt sem, és azt sem gondolom, hogy csont soványnak kell lennie mindenkinek. Én még mindig a középutat gondolom helyesnek.


Ugrálhat a kövér és sovány is, hogy ő így érzi jól magát, de ez csak önámítás semmi más. Nem tudom elképzelni azt, hogy elfogadja valaki a kövérségét vagy soványságát. Nem 20-30 kg plusz után kell elkezdeni kapálózni, hanem előbb és akkor nem leszünk kövérek, még akkor sem ha betegek vagyunk...

298. Birgit77 (válaszként erre: 290. - Insecure)
2016. nov. 22. 16:37
Már miért kéne kiüssék a lángost a kezéből??? Képzeld el, ha a dohányosokkal ezt csinálnák! Főleg, hogy a ducijucik csak maguknak ártanak, míg a dohányosok másoknak is... na, ebből a hozzászólásodból is látszik, hogy melyikünk az agresszívabb hozzászóló.
2016. nov. 22. 16:36

Én pl. (mai eszemmel visszagondolva) sosem voltam kövér, egyszerűen nem estem bele az akkori átlagtípusba, extravékony derékkal és bazi vastag csípővel rendelkeztem ( több mint 50 cmvel volt szélesebb a csípőm a derekamnál ), és emiatt rommá aláztak az iskolában. Ha ma néznék ki így, mindenki irigykedne, hogy nekem nem kell pénzt költenem implantokra, de a 90 es években, minden egyes napom a cikizésekkel telt, és mélyen elültették az agyamban, hogy kövér vagyok- pedig 54 kiló voltam. Fogyóztam, órákat tornáztam, és fogyóztam, és táncoltam, és tornáztam, és futottam, és szobabiciklizve tanultam, és lépcsőket mászva olvastam, és kövérnek láttam magam. És hiába álltam a mérlegre, és láttam, hogy egyre kevesebb vagyok kilóban, még mindig kövérnek láttam magam. És harmincakárhány kilósan is kövérnek láttam magam. Évekbe telt, mire sikerült visszafordítanom a dolgot, és elkezdtem végre ( végre) hízni !!

És igen, mélyen el van ültetve nemcsak pár lány, hanem pár pasi agyába is, hogy csak a Twiggy féle csajok a menők, még mindig emlékszem egy esetre, amikor a 44 kilósan az akkori ( mellesleg jóval 100kg feletti pasim ) összecsippentette a hasamon a bőrt : mondván : mennyi volt a legkisebb súlyod ? Ideje lenne fogyózni.

Nos, a legkisebb súlyom 3480 gramm volt, de azt nem célom elérni. A mostani 57, és nem, nem fogok soha többé fogyózni, sem diétázni, hypoxizni, sanyargatni magam, annyit mozgok, amennyi jólesik, és annyit eszek, amennyit megkívánok, míg az etalon nadrágom feljön rám. Ha már szorít, akkor egy hétig nem sütizem, és ennyi Azóta persze pasit cseréltem, aki szerint még 10 kiló is simán elférne rajtam, akkor is gyönyörű leszek, és imádja a vékony derék-széles csípő párosítást.

296. Birgit77 (válaszként erre: 287. - Insecure)
2016. nov. 22. 16:36

Insecure!

A cikkre válaszolva épp azt fogalmaztam meg a legelső hozzászólásomban, hogy én még nem igazán éreztem hátrányát a duci juciságomnak, de azt hiszem te nem olvastad legelejétől kezdve a hozzászólásokat.

295. Birgit77 (válaszként erre: 283. - C73db520ef)
2016. nov. 22. 16:33
Igazad van, én sem szeretek mást sértegetni, de enyhén szólva is bicskanyitogató szavakat használt már a legelső hozzászólásától kezdve.
294. Birgit77 (válaszként erre: 282. - Insecure)
2016. nov. 22. 16:31
Ezt már én is akartam írni, hogy egy szellemileg fegyvertelen emberrel (ez lennél te) kár is leállnom vitázni... de bicskanyitogatóan fogalmazol. Érdekes, én is pont úgy látlak, mint te engem, hogy agresszív vagy, pedig nem is ismerjük egymást, ez a megdöbbentő az egészben.
2016. nov. 22. 15:41

A ducik, kövérek, molettek, vagy ahogy akarjátok legnagyobb problémája az önsajnálat és az önutálat. Mert ők azok, akik NEM TUDNAK lefogyni... milyen érdekes... (Nyilván az teljesen más ha valakinek egészségügyi problémája van. Meg az is oké, hogy vannak bizonyos korlátok esetleg az eredményt illetően.)

Ők azok, akik mondják, hogy mindenki kövérnek tart, senkinek nem tetszem...hát öcsém, ez ilyen! Ha kövér vagy. A másik fele meg egyébként sem igaz, de szerintem a kóros elhízás egy bizonyos szintű igénytelenségre utal. Ennyi igénye legyen már mindenkinek az egészségével, a külsejével kapcsolatban.


Személy szerint 2 olyan embert ismerek, aki önhibáján kívül nem lehet vékony (az egyik beteg, a másiknak meg tipikusan erős, derék asszony testalkata van :D). Viszont ők is nagyon csinosak és szépek is. Mert ettől függetlenül sportolnak és többnyire egészségesen étkeznek; és ez látszik is rajtuk! Valamint helyén van az önbizalmuk, mert ők nem úgy gondolkodnak, hogy "Jajj a vékony lányok, meg a modellek milyen szerencsések, meg genetika, stb." Hanem nagyon jól tudják, hogy ők rengeteget sportolnak, és keveset esznek, valószínűleg pedig nagyon sokszor éhesek is. Aztán mindenki maga döntse el, hogy neki mi mennyit ér meg.


Arról nem is bezsélve, hogy a nagyon vékony lányokat hány meg hány KÜLSŐ megaláztatás éri? A dagikat szerintem sokkal kevesebb... mert nekik NEM ILLIK mondani, hogy dagadtak, meg ilyennel nem szabad viccelődni. De azt bárki mondhatja egy vékony lánynak, hogy csontkollekció, elfogysz, lapos, nincs melle. Ez nem gáz? Pedig ezek totál rosszindulatú, irigy (Nagyik kivételek...:))) megjegyzések, miközben ők sokkal kevésbé tehetnek róla.


Ezzel is már totálisan átestünk a ló túloldalára. Oké, hogy nem kell kivételesen vékony lányokat mutogatni, kivételes paraméterekkel, amilyen "senki" nem lesz, meg a dagik is szépek, blabla. De azért ne sajnáljuk már őket! Ne legyen már követendő példa az elhízás! A túlevés sem normális dolog. Csak hát igen, most ezt sokan megtehetjük, nagy fogyasztás, miegymás, belefér.

Ami a legfontosabb pedig, hogy ez a dagiknak sem jó! Nem jó, ha elhiszitek, hogy ez oké és ti vagytok a szegények, akiknek ez jutott... Vagy higyéttek el, nekem mindegy, de akkor ne nyígjatok, mert senkit nem érdekel.

CSAK TITEKET!


Remélem egy picit megpróbáltok ezeken a dolgokon elgondolkozni, és vállalni a felelősséget a tetteitekért, és annak következményeiért. Mindenkinek jobb lenne, de főleg nektek...

2016. nov. 22. 15:00

A kövérek miért agresszorok?

Félelmetes.

291. túrógombócka (válaszként erre: 287. - Insecure)
2016. nov. 22. 14:57
ez így van. senki nem foglalkozik vele. nézegetni a szép, csinos, jó alakú nőket szokták, a férfiak vágyakozva, a nők irigykedve :)
290. insecure (válaszként erre: 288. - C73db520ef)
2016. nov. 22. 14:30
Ok, kiment a strandra. Mi történik ott? Beszólnak neki? Kiütik a lángos a kezéből? (Mondjuk ehhez sokszor kedvem lenne, de nyilván nem teszem.) Csúnyán néznek rá? Vagy mégis mi történik? Gondolnak róla vmit a fejükben? Az viszont csak az ő dolguk.
289. 8a65af67ce (válaszként erre: 287. - Insecure)
2016. nov. 22. 14:29
Ez általában így van.
288. c73db520ef (válaszként erre: 287. - Insecure)
2016. nov. 22. 14:26

Aki pedig futyul masokra es kimegy a strandra, akkor meg azt nezik le es itelkeznek felette.

Pedig ora is ugyanugy sut isten ingyen napja, mint barki masra.

287. insecure (válaszként erre: 286. - C73db520ef)
2016. nov. 22. 14:06
A többségnek ez csak a fejében létezik. Önmagát zavarja az állapota, és azt gondolja, hogy a másik ezért lenézi. Nem megy ki a strandra, mert lenézik. Közben a kutya nem törődik vele, ő maga szégyelli saját magát és kivetíti ezt másra.
286. c73db520ef (válaszként erre: 284. - Insecure)
2016. nov. 22. 13:50
Szerintem senkinek nincs joga a masik embert lenezni, megszolni, minositeni a sulya miatt.
285. túrógombócka (válaszként erre: 282. - Insecure)
2016. nov. 22. 13:37
épp elég a baja annak, akinek nincs elég akaratereje lefogyni, nem kell még tovább piszkálni.
284. insecure (válaszként erre: 283. - C73db520ef)
2016. nov. 22. 13:35
Igazad van. Kezeltetnem kellene magam, hogy elfogadjam az ilyen embertársaimat.
2016. nov. 22. 13:13
Holgyeim! Nem lehetne eltekinteni a szemelyeskedestol, masok sertegesetol?
282. insecure (válaszként erre: 279. - Birgit77)
2016. nov. 22. 12:59
Nincs is húgom. Nem 50 kg-t híztam, hanem 2 x 25 kg-t. Sajnos te egy igen szerény értelmi képességekkel megálldott, akaratgyenge, dagadt nő vagy, akinek az önigazolása immmár verbális agresszióba hajlott. Sajnállak.
281. Birgit77 (válaszként erre: 279. - Birgit77)
2016. nov. 22. 12:16
... pedig te sem vagy különb!
280. Birgit77 (válaszként erre: 276. - Túrógombócka)
2016. nov. 22. 12:14
Lehet.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook