Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A duci Jucik hátrányos helyzete fórum

A duci Jucik hátrányos helyzete (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A duci Jucik hátrányos helyzete

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2016. nov. 18. 13:13
Én voltam vékony és kövér is. Most utóbbi vagyok. Elképesztő a különbség, ahogy bánnak az emberrel. Hasonlóan látom, mint a cikk írója. Kövérként kaptam már elég csúnya beszólásokat. Anno megviselt, most szerintem letépném a fejét annak, aki merészelne beszólni. Belül teljesen ugyanaz vagyok. Mondjuk ezek a beszólások nagyon ritkák. Szóval alapvetően nem mondanám, hogy bármi hátrányt okozna a kövérségem. Van párom, de ha nem lenne, na a társkeresésnél biztos beleütköznék bizonyos akadályokba. De az is lehet, hogy nem. Tartom magam annyira értékes embernek, hogy ne a súlyom határozzon meg. Akinek meg csak az a lényeg, az nem is kellene.
2016. nov. 18. 12:51
Mondjuk egy mondatot megért volna, hogy mi a betegsége a cikk írójának.
2016. nov. 18. 12:48
Én amúgy a megelőzés híve vagyok.
2016. nov. 18. 12:24
Jól értem, hogy amikor csinosabb voltál, butának tartottak? Szerintem nem a súlyod miatt, ezzel csak nyugtatod magad. Az anorexiás modelleket említed, de arról megfeledkezel, hogy a másik véglet sem egészséges. Mindenképp fogadd el, hogy most ilyen vagy. De tudd, hogy le lehet fogyni. Nem te lennél sem az első, sem az utolsó, akinek sikerül.
5. 31bc25d879 (válaszként erre: 2. - Massalhangzo)
2016. nov. 18. 12:21
Szerintem is egy erőltetett, semmit mondó írás. Nehezen is tudtam végig olvasni:)
2016. nov. 18. 11:38

A cikkről pedig az jutott eszembe, hogy 30 évesen még nem kell "behízni" a ráncokat, a többség 40 éves kor után kezd el ráncosodni, de csak KEZD, így azt a behízást nyugodtan eltolhatjuk 50-60-ig (meg max egy tizes elég).


Aztán a régi korok ideálja... Igen, a széles csípő, vékony derék a termékenység jelképe és ez így is marad. Nem a duciság volt a termékenység jelképe régen sem, hanem a homokóra alkatú és a körte alkatú nő.


A ducik, akik máshova híznak, na velük van tele a sok meddőségi központ mert igen, a túlsúly az egyik leggyakoribb ok arra, hogy valaki meddő, szóval tuti, hogy régen sem csak úgy a duci tetszett bármilyen formában, hanem csakis bizonyos alkatú ducik (a vékony derekú, nőiesen molettek) Sőt, nem számítanának ducinak ma, hiszen még a gazdagoknak sem jutott annyi kaja, hogy olyan elhízottak legyenek,mint ma sokan, inkább a csontos szegényekhez képest voltak ducik.

2016. nov. 18. 11:29

Pontosítás végett (ki ne ismerné?):


Morrissey: You're the one for me Fatty!


Nemcsak 2 nóta létezik (sőt, ha keresgélünk, találunk még)

2016. nov. 18. 11:10

nem nagyon ertem a cikk lenyeget. mit kell azon csodalkozni, ha valaki 35 kilot hizik, hogy nem ugy nez ki, mint 35 kiloval elotte, es nem tartjak azok annyira csinosnak, mint korabban?


azt sem ertem, miert kellene beletorodni ekkora tulsulyba, azert a fogyas nem egy lehetetlen dolog, meg ha nehez is


vagy ez arra jo, hogy minden kover ember gyorsan orulhessen rabolintva, hogy na ugye, nekem is milyen jo?


szerintem 35 kilo plusz azert nem a duci kategoria...

2016. nov. 18. 09:08
Emlékeznek még Duci Jucira? A Hungária réges-régi nótájából?

Duci Juci a „haláli telt pipi” akiért ’81-ben „bezsongtak” a srácok a Hotel Mentholban. Nagyjából ez az egy nóta ugrik be, amiben nem a nádszálkarcsú, légies és kecses lányokat dicséri a szerző. Ezen kívül még esetleg Villon Vastag Margot-jára emlékszem, aki – valljuk be – nem a leggusztusosabb teremtés a világon.

Ugrás a teljes írásra: A duci Jucik hátrányos helyzete
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook