Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátomnak van egy lány barátja és ezzel a lánnyal régen kapcsolatot akart!Mai napig találkoznak!Mit tegyek? fórum

A barátomnak van egy lány barátja és ezzel a lánnyal régen kapcsolatot akart!Mai napig találkoznak!Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 4. 18:57
hagyd ott
2010. ápr. 9. 17:55
szia. na mi a helyzet veled???
30. melcsiii (válaszként erre: 26. - Panni58)
2010. febr. 10. 19:56
teljesen igazad van.
29. melcsiii (válaszként erre: 25. - Kiscsillag01)
2010. febr. 10. 19:55
Hát nálam nem.
28. kiscsillag01 (válaszként erre: 26. - Panni58)
2010. febr. 6. 20:54
Nem lep meg, de nem sok ilyen van :D
2010. febr. 6. 20:48
Nem mindegy, hogy hogyan rokonszenvesek!
26. Panni58 (válaszként erre: 25. - Kiscsillag01)
2010. febr. 6. 20:34

Ha azt mondom, hogy létezik 30éves ilyen barátság, meglep? :)

Mi az, hogy "tetszene"? Valamilyen szinten biztos, hogy rokonszenvesnek kell lennie annak, akivel barátkozol, akkor is, ha nem különneműekről van szó.

2010. febr. 6. 20:12
Az baj ha levegőnek néz.. Nekem van 1 volt barátom, amikor még együtt voltunk is tetszett neki az egyik lány haverja nyilván, különben nem foglalkozott volna vele. De a csajnak hiába volt párja,én akkor is féltékeny voltam. Persze nem szeretnék most senkivel se vitázni, de szerintem nem létezik barátság anélkül hogy az egyik ne tetszene a másiknak. És ez szinte minden nő-férfi "barátságnál" így van.
24. puritan (válaszként erre: 16. - Szöszilara)
2010. febr. 6. 14:40

Honnan tudod, hogy nem mondja meg neki, hogy együtt vagytok?

Azt írtad, ha ő is ott van, téged levegőnek néz a barátod, ez mit takar pontosan, le tudod írni?

Ha ő is ott van és te is, akkor a lány számára nem egyértelmű egymáshoz intézett szavakból, egyéb kettőtök közötti kontaktusból, hogy ti együtt vagytok?

2010. febr. 6. 14:14
Én helyedbe biztosan megbeszélném vele, fontos, hogy letisztázzátok a dolgokat! Az én barátomnak is volt nő barátja és a mi kapcsolatunkra elég rossz hatással volt, de szerencsére jó sok idő után engem választott a pasim!
22. Panni58 (válaszként erre: 18. - Melcsiii)
2010. febr. 6. 13:58

Kimondtad a varázsszót: BIZALOM :)

Ez az alapja minden kapcsolatnak.

2010. febr. 6. 13:56
sztem semmit ne tegyél,ha még is szeretnél vmit mond+neki bátran h neked ez miatt fenntartásaid vannak..bár tudod az én véleményem az ha 2 ember öxeakar jönni az ugyis öxefog(persze ha akarnak!!)ha teszel ellene ha no.
2010. febr. 6. 13:56
Az nem normális hogy nem mondta meg neki, mert ha ők igaz barátok, akkor azzal kellett volna kezdenie, hogy elujságolja a hírt, hogy együtt vagytok. szóval nekem ez magas.
19. Panni58 (válaszként erre: 16. - Szöszilara)
2010. febr. 6. 13:56
Talán még nem érzi, hogy eljött az ideje. Mióta vagytok együtt?
2010. febr. 6. 13:55
Szerintem mindenféle féltékenykedés értelmetlen, ha akar tőle valamit azt ugysem kerülheted el sehogyan. Szabad teret kell hagyni a párodnak, és ha érzi , hogy bízol benne, nem fog megcsalni. Tapasztalatból mondom, az én párom sosem szól semmit ha a volt barátaimmal talizom 1 kávéra dumálni és ez a szabad tér annyira jót tesz a kapcsolatnak, hogy eszembe se jutna elcsábulni!!! Tökéletesen megbízunk egymásban. Szerintem kell a nő-férfi barátság, az nem olyan pletyós mint amikor két nő ül le beszélgetni. Én ugy érzem, ha valakit kedvelek mint barátot, akkor esélyt kell adni hogy fejlődjön a kapcsolat és el kell határolni a párkapcsolattól, mert az nem ugyanolyan. ha valaki szeret, az nem jelenti azt, hogy ne barátkozhatna nőkkel, szigoruan barátként! Ha meg estleg többet akar, akkor menyjen, nem is kéne olyan férfi aki nem szeret engem igazán. És ameddig megkapja tőlem mindazt amire vágyik, addig nem fog másnál keresgélni semmit! Ha mégis, akkor nem szeret igazán és menyjen nyugodtan. semmi sem történik ok nélkül. És minnél többet rágódik ilyeneken az ember, annál biztosabb hogy a félt dolog bekövetkezik. Ugyhogy szerintem fő a kommunikáció, őszinteség és a pozitív hozzáállás.
17. Anna Kedves (válaszként erre: 13. - Panni58)
2010. febr. 6. 13:55
így van, különben meg tapasztalaton szerint, nem is nagyon tudnak-akarnak!!!!
2010. febr. 6. 13:53
Ha velem komolyan gondolja mert azt mondja akkor miért nem mondja meg neki hogy együtt vagyunk?
15. 77dcc060d6 (válaszként erre: 11. - Panni58)
2010. febr. 6. 13:49
Egyetértek veled.
2010. febr. 6. 13:45
Nem csak az ilyen eset, de a férfi férfibarátoktól való elszakításának kísérlete is sokszor vezet a szerelmi kapcsolat tönkremeneteléhez...
13. Panni58 (válaszként erre: 12. - Anna Kedves)
2010. febr. 6. 13:42
Nem kell őket választás elé állítani, és akkor mindenki boldog lehet. :)
12. Anna Kedves (válaszként erre: 11. - Panni58)
2010. febr. 6. 13:39

IGAZAD VAN!!!!!

És a pasik a BARÁTSÁGOT VÁLASZTJÁK INKÁBB!!!!!

2010. febr. 6. 13:38

Ha kettőjük között igazi barátság van, azt Te nem tudod szétszakítani, de ettől a kapcsolattól neked nem is kell félned. Tapasztalatból mondom. Egy igazi barátság sokkal erősebb a szerelemnél, mert önzetlen. És nem érdemes harcolnod ellene.

Ha vetélytársat látsz benne, azt meg beszéld meg a pároddal.

2010. febr. 6. 13:36
Meg kell beszélni nyugodtan, higgadtan! Mondd el őszintén, hogy téged zavar! Lehet, hogy csak Te tulajdonítasz nagyobb jelentőséget a dolognak, de ki kell mondani, amit érzel. lehet, hogy csak "bepróbálkozott", nem sikerült és az élet ment tovább.
9. szöszilara (válaszként erre: 6. - Genlips)
2010. febr. 6. 13:35

Igen! Nagyon jó vele úgy érzem!

Csak zavar,hogy még meg se mondta neki!

8. 77dcc060d6 (válaszként erre: 4. - Szöszilara)
2010. febr. 6. 13:35

"Csak ha ő ott van olyan mintha én levegő lennék!"


ez gond.

2010. febr. 6. 13:35

Szia!!

Igen, mond el Neki, hogy zavar Téged, de ne csinálj belőle ügyet! Ha Neki szüksége van Rá, akkor valami hiányzik a kapcsolatotokból(?). Igyekezz mindig megértő lenni, mert el is vesztheted miatta! Magadban döntsd el, szükséged van-e Rá, és ha igen, légy türelmes, és nagyon kitartó! Amit a pasik TEHETNEK nyíltan, az nem kell Nekik!!!

Ha tiltod, vagy választás elé állítod, választani fog, de akarod? Gondold meg!!!!

6. genlips (válaszként erre: 4. - Szöszilara)
2010. febr. 6. 13:34
ez nem túl elegáns a barátodtól... biztos, hogy jó vele neked??
5. Kotkoda28 (válaszként erre: 1. - Szöszilara)
2010. febr. 6. 13:33
Ha elmondod neki akkor azt is mondhatja neked hogy te elmarsz mellöle mindenkit ha ép mérges lesz rád. Téged választott nem őt ha ő kellet volna neki akkor most vele lenne. Próbálj meg te is össze barátkozni vele.
4. szöszilara (válaszként erre: 2. - Dca7af89ee)
2010. febr. 6. 13:30

Sajna ezt még az is neheziti,hogy munka miatt nekik mindig kell talizni!

Csak ha ő ott van olyan mintha én levegő lennék!

2010. febr. 6. 13:29
Szia! Én elmondanám neki.engem is nagyon zavarna!Ha komolyan gondoljátok és azt akarjátok hogy tartós legyen mindent megkell tudni beszélni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook