Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen a kapcsolatod a Kedvesed barátjával/barátaival? fórum

Milyen a kapcsolatod a Kedvesed barátjával/barátaival? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. okt. 8. 12:39
Nagyon szeretem őket, amikor csak lehet találkozunk. Közülük ketten a legjobb barátaim.
2008. júl. 26. 14:17
semmi kulonos....aki beszel hozzzam beszelek en is vele..aki meg nem awal en sem....es o is igy vana az enyimekkel...;) nem a baratai erdekelnek hanem csak o...
2008. máj. 27. 09:35

Teljesen más a baráti körünk,de nincs ebből probléma.Én megyek az enyémekkel,ő megy az övéivel bulizgatni,beszélgetni.Működik a dolog.Miért is akarnánk rákényszeríteni a másikra azt,ami nem tetszik neki?

Akkor már nem szeretetről és megértésről beszélnénk,hanem önzőségről és kényszerűségről.

29. caravell (válaszként erre: 28. - Vorsi75)
2008. máj. 27. 09:32
detto
2008. máj. 27. 09:31
Nagyon jó, én mindenkivel jóban vagyok. Már az én barátaim is.
2008. ápr. 28. 09:40
Amikor a férjemmel összejöttem (9 éve) próbált beilleszkedni a baráti körömbe, de ők féltékenység miatt elutasították, így én is lazábra vettem velük a kapcsolatot. Ellenben a férjem barátai nagyon szívesen fogadtak engem és azóta nekem is ők lettek a legjobb barátaim. Nem tudok egy nyarat, telet, bulit, nélkülük elképzelni.
26. Dizzz
2008. ápr. 28. 09:32
több, mint 10 éves barátság, és imádom őket:)
25. 11a91585fe (válaszként erre: 24. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 28. 09:26
Milyen?
2008. ápr. 28. 09:16
olyan nincs
2008. ápr. 28. 09:12
Bírom őket, de van egy - kettő akit hosszú távon nem bírok elviselni!!!!!!!!!
2008. márc. 28. 16:01
Azt hiszem az összes barátjáva/haverjaival kijövök kivéve az exével...akivel mióta szétmenet kegészen nagyon jó barátok lettek....de rajta kívül azt hiszem tényleg mindegyikkel egész jó a kapcsolatom:)
21. 11a91585fe (válaszként erre: 19. - 11a91585fe)
2007. dec. 8. 09:10
muszáj kijavítanom,mert idegesít:) : mindenféléről
20. 11a91585fe (válaszként erre: 16. - Vacsinos)
2007. dec. 8. 09:08
Néha az az érzésem,hogy mind a kettő. :( Ilyenkor meg megszégyellem magam,hiszen nem is ismerem annyira,hogy én ilyen súlyos dolgokkal vádoljam.De mindig ide lyukadok ki.Ha nekem megmondják,nem is egyszer,hogy valakinek valamivel kárt okozok,bántom,nem csinálom többet.De ő nem veszi figyelembe,csak azt,hogy ő jól érezze magát,hogy az ő lelke rendben legyen.ÉS ezt nem értem,mert Ember azt mondja,hogy egy jólelkü emberke.Nos,ha mással jófej,figyelmes,csak velem nem,mire gondoljak????
19. 11a91585fe (válaszként erre: 17. - Egnisz)
2007. dec. 8. 09:05

Hogyne érdekelne?! :)


Közben,tegnap este,meglátogatott minket egy barátnőm a barátjával.Beszélgettünk mindenfélléről, bizalomról is,kapcsolatokról,stb.Az én Kedvesemm,enyhén kapatosan elmondta a véleményét.Annyira jó volt hallani,hogy érti végre,hogy mi a bajom.Nem az,hogy ők barátkoznak,ahogy a lány próbálja beállítani.Azt látom,hogy most,ha leül vele beszélgetni,megtudja magyarázni a lánynak,hogy vegyen vissza,mert pl az,hogy "őrülten hiányzol" típusu sms-ek az én privilégiumom.Ez nekem fáj,zavaró,és látom Emberen,hogy próbálja megoldani,mert neki is többet ér a kapcsolatunk.

18. LoLiNa
2007. dec. 8. 05:09

semmilyen. egy részét ismerem, de nem szoktam velük találkozni, se beszélni.

akiket ismerek, normálisak :)

17. Egnisz (válaszként erre: 11. - 11a91585fe)
2007. dec. 8. 02:43

Csak a tapasztalat beszél belőlem. Talán annyiból más a mi történetünk, hogy itt a "barátnő" a párom exe volt, több mint 10 éve. Amikor ez az eset megtörtént nálunk, én sem állítottam választás elé a férjemet, de kértem, hogy ne találkozzon a lánnyal többet. Vitatkoztunk ezen, aztán egyik éjjel felhívtam a férjemet, amikor nem volt itthon és kiderült, hogy éppen ezzel a "barátnővel" vacsoráztak. Én meg itthon voltam egy pár hónapos és egy 1 éves babával... Nem kicsit akadtam ki.

Épp akkor fedeztem fel a nőt az iwiwen, ahol a családi állapota egyedülállónak volt bejelölve. Ezen kiakadt a párom, mert ő azt hitte, hogy a nőnek élettársa régóta van és furcsálotta, hogy cirka 6 órás beszélgetés alatt nem említette meg, hogy szakítottak. Ezután már nem volt bizalma a páromnak a nőhöz, és azóta nem találkozott vele.

Azt még hozzá kell, hogy tegyem, ha mi hármasban találkoztunk még régebben, akkor észrevehető volt, hogy a nőnek kell(ene) a férjem, rám meg csúnyán nézett. Az én történetem jól végződött, de mint írtam, a legjobb barátnőmé nem, elhagyta a férje a "barátnő" kedvéért, és ő ott maradt 2 gyerekkel, azóta sincs senkije.

De van egy 3. történetem is, érdekel? :)

Szóval, ezek után egyáltalán nem bízom a gyanús "barátokban", "barátnőkben", sőt már a férjem sem. Többet ér a kapcsolatunk stabilítása.

2007. dec. 7. 19:02
Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy szerintem 2 oka lehet a viselkedésének: Vagy érez valamit a párod iránt, vagy merő rosszindulat az egész, és úgy van vele, hogy ha neki nem jó, másnak se legyen az.
15. vacsinos (válaszként erre: 13. - 11a91585fe)
2007. dec. 7. 18:45
Persze, hogy azt mondja, hogy nem, nyilván nem fogja önként dalolva bevallani.Én is egyszer bele voltam esve egy barátomba, és én is küldtem felé kétértelmű megjegyzéseket stb..mondjuk ő nem volt nős stb.. csak ezzel azt akarom mondani, hogy ha nem akarna tőle semmit, nem hinném, hogy így viselkedne. Mióta nem érzek ez iránt a barátom iránt a barátságon kívűl semmit, megszűntek részemről a célozgató smsek stb..
14. 11a91585fe (válaszként erre: 8. - Egnisz)
2007. dec. 7. 17:15
Tényleg bízok Emberben,de olyan kis naiv tud lenni bizonyos esetekben...
13. 11a91585fe (válaszként erre: 12. - Vacsinos)
2007. dec. 7. 17:14
Lehet,nem tudom.. :( Ő azt mondja,hogy nem.Én meg a gondolatától is félek,hogy igen.A Kedvesem szerint sem...Nem tudom,csak annyit tudok,hogy baromi szar helyzetben vagyok...:(((
12. vacsinos (válaszként erre: 11. - 11a91585fe)
2007. dec. 7. 15:10

Szia!

Nem lehet, hogy érez valamit a párod iránt?( a barátságon kívül) Ismerek én is hasonló módon viselkedő nőket, ők mindig azt akarják mindenkinek bebizonyítani, hogy bárkit elszedhetnek bárkitől, aztán meg adják az ártatlant.Persze utólag mindig kiderült a dolog..

11. 11a91585fe (válaszként erre: 6. - Egnisz)
2007. dec. 7. 14:22

Köszi,jól esnek a szavaid.


Már találkoztunk is hármasban,pont ez miatt,hogy tisztázzuk a helyzetet.Akkor is megkértem,ne írjon ilyen smst,mert nagyon zavar.Most Ember is bevallotta,hogy ő is szólt neki,hogy kicsit vegyen vissza,mert már kezdi átlépni a barátság határát a lány.Azt,hogy én válaszút elé állítsam,nem tudom bevállalni.Ha Ember, a sok rigolyámat,kérésemet tartja tisztában,akkor nem mondhatom,hogy ne találkozzon a barátjával.Ugyanúgy,nekem sem esne jól,ha valamelyik barátomtól elszeretne tiltani.

Nem is lenne gond a részemről,ha a lány részéről nem érezném azt,hogy direkt csinálja.Határozottan az az érzésem,hogy azt akarja bebizonyítani,hogy én Embernél csak második vagyok,hiába vagyok a párja,és ő az első.(Hülye,szar helyzet ez a konkurálás.)

10. mdóri
2007. dec. 7. 13:29
A Páromnak van egy barátja (vagyis unokatestvére), aki ki nem állhatok! És ezt a Párom is tudja. Olyankorra időzítik a találkozást, amikor én nem vagyok jelen! A többi barátjával nincs semmi bajom, csak valahogy ez az egy, aki...
2007. dec. 7. 11:46
Nagyon jó, már az én barátaim is.
2007. dec. 7. 11:43

Ja, még annyit, hogy veszélyesek ezek a nők, a barátnőm férjét is egy ilyen "barátnő" csábította el végül, ma meg már ő lett a feleség...


Elhiszem, hogy bízol a férjedben, én is bízom az enyémben, de jobb a kísértéstől távol maradni, szerintem.


Sok sikert kívánok és drukkolok neked.

2007. dec. 7. 11:40
Nincs egy centi barátja sem.
6. Egnisz (válaszként erre: 5. - 11a91585fe)
2007. dec. 7. 11:38
Felhívnám a nőt és megmondanám neki kerekperec, hogy hagyja békén a férjemet. Nem tisztességes, amit az a nő csinál, olvastam a naplódat. De az is könnyen lehet, hogy a férjemet is választás elé állítanám. Megjegyzem voltunk mi is hasonló szituációban, tudom, miről beszélek. Hihetetlen, hogy egyes nők mit meg nem engednek maguknak! És képesek az ármánykodásaikat barátságba csomagolni... a pasik meg beveszik. Hihetetlen pofátlanság.
5. 11a91585fe (válaszként erre: 4. - 0260f21e84)
2007. dec. 6. 06:08
A legérthetetlenebb,hogy tudja,hogy ezt nem kellene csinálnia,s mégis csinálja.A kedvesem is álltólag szólt neki,hogy ez már túlmegy a barátságon ,s állítsa le magát. De az ő kérésére sem hajlandó.Semmire nincs tekintettel,ezek szerint sem a kedvesemre,sem rám aki terhes és nyugodtan szeretnék lenni,sem a családunkra.A lényeg,hogy ő lekomunikálja ami benne van.ÉS ami megőrjít,hogy a kedvesem folymatosan ,kényszeresen védi.ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :(
4. 0260f21e84 (válaszként erre: 3. - 11a91585fe)
2007. dec. 5. 17:08

Ja, igy mas!

Az ilyen fajta bizalmaskodast en sem szeretnem. Nem ertem, erre mi szukseg van. Irja azt, hogy szarul vagyok, atmegyek, nincs kihez fordulnom, szuksegem van arra, hogy valaki meghallgasson..De ezek a ketertelmu megjegyzesek! (En mindig vigyazok, nehogy felreertheto dolgot irjak, tegyek, es sajna ilyen maradi vagyok, hogy el is varom, azontul, hogy igazi baratsagban meg nem is hiszek, a paromon kivuli ferfival)

Itt gondolkozok, hogy mit tennek, de semmi okos nem jut az eszembe :(

Gondolkozok mèg

3. 11a91585fe (válaszként erre: 2. - 0260f21e84)
2007. dec. 5. 16:56
Igen,sajnos ilyen szituban vagyok.Van egy lány,akivel jó barátok.A lány meg túl bizalmas ami engem nagyon zavar.Olyan sms-eket küld a Kedvesemnek,ami zavaró.(Pl őrülten hiányzol) Tudom,hogy attól nem kell tartanom,hogy Kedvesem hűtlen lenne,de akkor is zavar.A lánynak már 1x mondtam,hogy álljon le,de nem..Álltólag a lány mindenkivel ilyen stílusban komunikál,de engem akkor is zavar.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook