Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom szünetet kért fórum

A barátom szünetet kért (beszélgetős fórum)


1 2 3
48. Bless the child (válaszként erre: 47. - Lapbarna)
2019. jan. 1. 12:40
Te elolvastad a nyitó hsz-t???
47. lapbarna (válaszként erre: 45. - Mandy3020)
2019. jan. 1. 12:36
Vajon rólad miket fog mesélni a következő csajnak?
46. f66a7e48f9 (válaszként erre: 1. - Mandy3020)
2019. jan. 1. 12:28
20 évvel idősebb fickóhoz ragaszkodni? Ne már... Fiatal vagy találsz hozzád illőt. Néhány év múlva már csak aludni fog tudni az ágyban. De, te tudod.
2019. jan. 1. 12:22

Azt még értem, ha egy pasas egy-két apróságot elvisel, pl. ha szanaszét hagy dolgokat, vagy nem mosogat el rögtön, ezt hívják kompromisszumnak. (Vagy azt is lehet megbeszélik). Vagy mindketten más dolgokat szeretnek.


De ezt, hogy az illető csaj mindenért ráripakodik....És nem zavarja.


Ilyen pl. (ez megtörtént) hogy a csávó meglepetés ebéddel várta a barátnőjét, sajtos tésztát főzött. Az meg kiakadt és rárivallt, hogy ''miért ezt csináltad, én sült húst akarok enni''.


Mily kedves.....


Vagy volt a csávó szülinapja, a csaj pedig majdnem odavágta orra elé ajándékot, majd mondta lekezelően, hogy ''mellesleg amúgy a tied''.


És mondom, az ilyesmi nőknek több éves kapcsolata van, és el is veszik őket, döbbenet.


Nekem egy távolibb pasi ismerősöm azt gondolta, aki hisztérika az biztos egyedül van, és azért ilyen mert nincs senkije, aki pedig kedves annak biztos van kapcsolata.


Én régebbi munkahelyről ismertem hisztérika nőt férjezetten, volt egy másik hölgy aki pont hogy kiegyensúlyozott volt, kedves mindenkivel, és egyedül volt.

2019. jan. 1. 12:18
meg amúgy is valaki ajánlhatja a hoxa oldalt, rokonok, ismerősők
43. Lizy92 (válaszként erre: 31. - Banános Zselé)
2019. jan. 1. 12:16
Persze, életszerű. :))
42. Lizy92 (válaszként erre: 30. - Scherlock)
2019. jan. 1. 12:14

Örülök, ha más is hasonlóan gondolja, mint én.


BÚÉK. :))

2019. jan. 1. 12:03

Amúgy tudom, hogy sokaknál az ex mindig rosszabb. :-D Nem minden esetben.

Nagyrészét a barátomtól tudom, milyen volt, amiket el is hittem. Láttam miket irogatott neki, és volt olyan inkább csavargott még meló után, ne legyen ébren az a nő mire ő hazaér.


Láttam azt is, miket írt neki az a nő, és miután elhagyta és összejött velem, észrevettük hogy kémkedik utánunk, követ minket. Visszahallottuk valami közös ismerősnek szídott minket.


A barátom barátai, tesói mondták neki jól tette, ők nem kedvelték régóta ezt a nőt, és hogy korábban kellett volna. (Csak nem avatkoztak bele).


Engem kedveltek.


Olyan barátom is volt, amelyik pont hogy ódákat zengett az exéről aki elhagyta, ilyen szuper meg olyan szuper volt. Ez talán még rosszabb. :-D Az a benyomása ilyenkor ember lányának, hogy az ex túl nagy nyomot hagyott, és bármikor visszamenne hozzá, esetleg senki nem tud felérni hozzá.

40. dd9dec5381 (válaszként erre: 39. - Dd9dec5381)
2019. jan. 1. 10:14

Na meg minden szentnek maga felé hajlik a keze. :)

Sokáig nem gondoltam, hogy bennem is lehet olyan, amit valaki 10 éve simán bír, sőt nem is zavar, más meg a tizedétől lefagy és menekülőre fogja.

Ja és ne foglalkozz az ex-szel, nincs vele dolgod.

39. dd9dec5381 (válaszként erre: 36. - Mandy3020)
2019. jan. 1. 10:11

Ilyenen már én is töprengtem, hogy ezeket a sárkányokat hogyan viselik el...az a helyzet, hogy mindenkinek megvan a maga közönsége, valamiért adott férfinak a számunkra elviselhetetlen hiszti, nem az.

Na meg ninden

38. andi6020 (válaszként erre: 36. - Mandy3020)
2019. jan. 1. 10:03

Egy előző barátnő mindig sokkal rosszabb, és a tettei is borzalmasabbak.


Csórikám, hát neked sem indul boldogan a újév.

Kitartás, lesz ez jobb is idővel.

2019. jan. 1. 09:58

Szakítani akar veled, de talonban tart, hogy hátha, sosem lehet tudni, ezért "időt kér".

47 évesen elég gáz.

2019. jan. 1. 01:15

Az előző barátnője pedig....Sokkal rosszabb dolgokat csinált, sokkal durvább veszekedéseik voltak. Irányítani próbálta őt, megmondani mit csináljon, szinte mindent vele akart kifizetettni, ivott is és részegen kötekedett.


És mégis meg tudta tartani 10 évig. Valamit biztos jobban csinált mint én. :-( Ha engem most a barátom lehet lapátra tesz 2 és fél év plusz 3 hónap után..... Na erre a hisztérikára elpazarolta az éveit.


Én ezzel szemben szabadságot adtam neki, hosszú pórázon tartottam. Ha elment barátaival se szóltam semmit (az exe nem engedte volna), nem csicskáztattam


Volt olyan inkább későbbre ért haza, hogy ezzel a nővel ne kelljen egy szót se váltania.


Én mindig szeretettel vártam haza, gyakran úgy hogy főztem is rá.


És ez a nő talált magának másik hapsit, majd biztos elveszi feleségül....


A kibírhatatlan hiszti-piszti nőket előbb elveszik feleségül. :-D


Most biztos úgy tűnik, magamban beszélek....De egyszerűen úgy el vagyok keseredve, hogy úgy érzem ki kell írnom magamból. (Ha nem is válaszol senki).

2019. jan. 1. 00:45

Ilyenkor mikor egy párkapcsolatom befuccsol, mindig elgondolkodom....Hogy a környezetemben vannak nálam sokkal rosszabb természetű nők. Lehet nekem is vannak dolgaim, de én úgy gondolom, hogy én még mindig egy kompromisszum készséges, alkalmazkodó nő vagyok, aki azon van, hogy harmóniát teremtsen a kapcsolatban.


Ismerek olyan nőket pl., akik ilyen hisztérikák, mindenen balhéznak, semmivel se elégedettek. A párjuk meg normálisnak tűnik, rögtön szót lehet velük érteni.


Az egyik ilyen nő akit ismerek, tényleg olyan apróságokon húzza fel magát, szinte mindenre bevágja a durcit, megsértődik, kiosztja a pasiját, az meg mindig próbálja mindenfélével, apró ajándékokkal kiengesztelni....


És az ilyeneket nem hagyják ott!!! Még szünetet se kérnek, elviselik!!!!


Nekem egyik párom se viselte volna el ezeket, a mostani főleg nem, a felét sem.


Tényleg nem értem, az ilyen hisztérikáknak is több éves kapcsolata van....Némelyiket el is vették feleségül.

2019. jan. 1. 00:35

Lehet benne valami hogy apakomplexusom van....Az apámmal nem volt jó a kapcsolatom, most se az, ritkán látom családi eseményen, de egyébként nem. Kiskorom óta nem érdekli mi van velünk.


Nekem többféle korú barátom volt, volt amelyik csak 10 évvel volt idősebb (ennyivel idősebb még nem volt). Volt nálam kicsivel fiatalabb, volt velem majdnem egykorú is.

33. Scherlock (válaszként erre: 31. - Banános Zselé)
2018. dec. 31. 23:00

Szerintem túlzásokba estél.


BÚÉK!

32. havanesekutyus (válaszként erre: 21. - Mandy3020)
2018. dec. 31. 22:40
Ha te nem vagy olyan fiatal, akkor a 20 évvel idősebb palid aggastyán, nem?☺
31. Banános Zselé (válaszként erre: 9. - Scherlock)
2018. dec. 31. 22:36
állandóan ezzel jőttők, szerintettek az új embereknek nincs bajuk? goggleba beírnak valamit és kihozza hoxát is, és akkor regsitrál és leírja a progrémáját
30. Scherlock (válaszként erre: 23. - Lizy92)
2018. dec. 31. 22:07

:)))


Igen, igazad van.

29. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 28. - Barbaraaa2)
2018. dec. 31. 22:01
😂😂😂😂😂😂😂
2018. dec. 31. 21:59

Sok a 20 ev korkulonbseg.

Lanya lehetnel..

27. ca4e8ac4ad (válaszként erre: 18. - Lizy92)
2018. dec. 31. 21:46
Apakomplexus...te jó ég...nekem tökéletes a kapcsolatom az édesapámmal, a férjem mégis 12 évvel idősebb. És akkor mi van? Szüleim között meg 18 év van. Boldog hàzasok. Azért, nem mindenkinél jön elő a generációs különbség! Az exem 13 évvel volt idősebb, de ő szimplán csak gyerekes volt..
26. gabbbicica (válaszként erre: 14. - Pasionella)
2018. dec. 31. 21:34
Legalabb szulunapi ajandekra nem kell koltenie....
2018. dec. 31. 21:30
Ezt nem is értem Mi az,hogy szünetet kér?Ilyen nincs.Ha pl házasok lennétek akkor mi a fenét kérne.Kamuzik,hinti a port rendesen.Lépj tovább,hidd el jobb lesz neked.
24. epervirág (válaszként erre: 1. - Mandy3020)
2018. dec. 31. 20:40
Szia! Ezt igazabol neked kell èrezni! Engem is elhagyott a párom idèn ,persze hónapokig igèrgette,hogy együtt leszünk semmi nem lett belöle.Szerintem volt is már egy ideje valakije.Majdnem egy èvig hitegetett.6 èvig voltunk együtt ès van egy kislányunk.
23. Lizy92
2018. dec. 31. 20:07
Sokan itt hoxan jobb meséket adnak elő mint pl Benedek Elek. 😂😂 Nyilván te is így vagy szóval sok szerencsét az agymeneshez.. Unalmasak már a kitaláciok.
2018. dec. 31. 20:04

Előfordulhat, hogy a szexuális aktivitása nem egetrengető, és pláne így, hogy a fejéhez is vágtad...

47 évesen van már annyi élettapasztalata, hogy egy veszekedés hevében nem hirtelen kitalált dolgok jönnek elő, hanem rég dédelgetett sérelmek, amiket addig kíméletből rejtegetett az ember.


De én azt is látom, hogy inkább a biztonságot szereted benne, és most úgy érzi, hogy ebben is kudarcot vallott.

Lendületet kapott, talán tőled, és így szállt bele egy vállalkozásba, ami befulladt. Ez is visszavetheti, nagyon is.

Sok tisztázó beszélgetés kellene, de Te is gondold meg: ha együtt maradtok, Te 20 év múlva közel 50 leszel, sok nőnek ezek a legjobb évei, még tele van energiával. Ő meg akkor már a 70-hez lesz közel, nem biztos, hogy mindenben veled tart.

2018. dec. 31. 19:37

A kedvesem előtt volt két kapcsolatom, úgy értem, folyamatosan kapcsolatban voltam, alighogy véget értek találkoztam valakivel, habár azokat a kapcsolatom alatt ismertem.

Véget ért egy, és nem sokkal utána jött más, mert volt.


Viszont most nincs kilátásban senki, nem hiszem együtt leszek rögtön mással.


Főleg mert nekem ő fontos, őt szeretem. Az előzőeket nem szerettem ennyire.


Lehetséges az vagyok, habár volt egy időszakom amikor sokáig nem volt senkim, szenvedtem is miatta. Főleg mikor láttam körülöttem mindenki boldog, mindenki szerelmes, van akinek esküvője van, vagy gyereke....


Mikor folyamatosan voltak kapcsolataim, legalább azt fel tudtam mutatni van valakim.


Akinek nincs senkije arra mondják biztos defektes és nem kell senkinek.


Pasiban is ismerek ilyet, nem bír ki hosszú időt nő nélkül. Akkor is ha az illetőt nem szereti, vagy az idő alatt is keresgél hátha talál jobbat.


Én ráadásul nem vagyok oly fiatal, benne vagyok a korban, 28 éves leszek nemsokára.


Más az én koromban férjnél van, az első vagy második gyermekét várja, én meg nem tartok sehol....

Azt nem mondanám, nem mutatott fel semmit, hisz van stabil munkahelye, arról nem tehet a vállakozása nem úgy sikerült. Azt tervezte ha az beindul, az mindkettőnknek jó lesz és tud csak azzal foglalkozni.


Nem így lett, gondolom emiatt is depis, és amiatt is per pillanat nem tud másik lakást szerezni.

20. Lizy92
2018. dec. 31. 19:30
Amúgy ha a szakítás után mindjárt keresnél másik csávót, akkor te férfifüggő vagy?!
19. dd9dec5381 (válaszként erre: 16. - Mandy3020)
2018. dec. 31. 19:25

Szerintem viszont akarj egyedül lenni, ha szakít. Gyorsan keresnél valakit, csak ne maradj egyedül? Nemár!

Most el vagy keseredve, jogos, bár én a helyedben nem sz@rakodnék itt szünetekkel. Vannak emberek, akik nem tudnak a másik elé állni és egyenesen a szemébe mondani a frankót, hanem mindenféle himi-humi elkerülőutakkal próbálkoznak meg kivárják míg a másiknak leesik a tantusz.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook