Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekeim akkor is megkapják tőlünk az őszi szünetet.... fórum

Gyerekeim akkor is megkapják tőlünk az őszi szünetet.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
54. Böce (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 00:16
😁😁😁😁😁😁😁
2022. okt. 4. 16:18

Szülők tudtával vagy anélkül, de én is lógtam az iskolából és nem vagyok hülye. Egészen magas az IQ-m és hosszú évek óta felelősségteljes pozíciót töltök be. A munkámat elismerik.

Azért valljuk be őszintén, amit a gimiben tanítanak, annak nagy része az életben hasznavehetetlen információ, összefüggések nélkül.

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Böce)
2022. okt. 4. 12:27
Ezek szerint közületek is elég sokan "lógtak" a szülő tudtával anno a suliból. Értem már egyes tagok értelmi színvonalát
2022. okt. 3. 23:14
Valaki magyarázza már el, mi az a h.lye felnőtt? Különös tekintettel arra az alfajára, ami attól lesz, hogy kihagy 1-2 napot a gyerek a suliban, a szülő tudtával, mert csak.
50. Bichi (válaszként erre: 47. - Secret8)
2022. okt. 3. 20:32
Teljesen igazad van. Ez olyan, mintha egy pasi kiírta volna, hogy elverte a feleségét, csak kihagyta volna, hogy az asszonyka imádja a szado sze.et :D
49. Böce (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 20:29

Nem értem, mit vagy kiakadva. Miért kell 17 és 18 évesnek otthon maradnia, miközben tanitás van? És hosszabb lesz a téli szünet?

Igen, tényleg igy készül a hülye felnőtt.

48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Secret8)
2022. okt. 3. 17:27
Az így készül a hülyefelnőttön akadtam ki. Miért lenne hülyefelnőtt ezért egy 17 és egy 18 éves gimnazistából? Van, aki megértette a vallomás lényegét, van, aki nem. Hihetetlen, hogy itt a nagy többség ennyire negatívisztikus, lenéző és bunkó tud lenni
47. secret8 (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 16:56

Nem merült fel, mert nem írtad. Csak a dac jött át az egészből. A "csakazértis". Fogalmazz érthetően, és a valós szituációt írd. Semmi gond nincs azzal, hogy egy előre befizetett üdülést nem dobtok el, mert időközben változott a tanév rendje.

Szerintem a legtöbben jó pihenést kívántunk volna nektek, és kész.

46. boldogzokni (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 15:03

Szerintem Charlize elég jól megfogalmazott egy társadalmi jelenséget, például a dafke nevelést.

Nem biztos, hogy ez most konkrétan rád igaz, mert a felét sem írtad le annak, ami van. De valahol mélyen volt abban ráció, amit Charlize reagált.

2022. okt. 3. 15:03
👀🍿
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Charlize)
2022. okt. 3. 14:47
Ez nem kritika, ez szimpla bunkóság
43. Charlize (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 14:46

Nem igazán zavar, ha nem tetszik. Fenntartom a véleményemet!

Ha nem bírod a kritikát, inkább ne írkálj ilyen helyre.

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Boldogzokni)
2022. okt. 3. 14:38

7. hozzászólás, rendkívül kedves megnyilvánulás.

Azért 81 ember megértette a vallomásom

2022. okt. 3. 14:37
Ha megengedhetik maguknak, miért ne mennének? Olyan széptud lenni az ősz. Mondjuk Rómában. De még Velencében is. Kár lenne kihagyni.
2022. okt. 3. 14:31
Az én gyerekeim mennek iskolába. Kibírják, nem nagy érvágás, így is lesz egy szép hosszú hétvégénk együtt. Aztán januárban majd bekuckózunk és társasozunk a plusz napokon.
39. boldogzokni (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 14:29

Azt írtad a vallomásban, hogy "otthon maradnak".

Ez úgy hangzik nyelvtanilag, hogy úgy lesznek OTTHON, hogy még te sem leszel velük. Most meg már szépíted befizetett úttal, szállással.

Szerintem senki nem hiéna, csak véleményük van arról, amit leírtál a vallomásban. Legközelebb szerintem add meg pontosabban mire gondolsz, mert ez így nem volt más, mint hangulatkeltés, aminek meg is lett az általad is elvárt eredménye.

38. fokhagyma (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 3. 14:24
Talán ha rögtön megírtad volna, hogy azért kell a 3 nap, mert már befizettetek valahova, és utazni fogtok, akkor nem estek volna neked. Persze, így sem kellene hülyegyerekezni. Véleményt kulturáltabban is lehetne írni, de hát tudod, a Hoxa ilyen. Mindig vannak kevésbé finoman fogalmazott vélemények.
2022. okt. 3. 13:58

Az én gyerekeim már leérettségiztek, de amikor iskolába jártak, akkor volt olyan lehetőség is a 3 napon kívül, hogy igazgatói kérelemre még többet hiányozhassanak. Ezt ki is használtuk (nem sokszor) hosszabb utazás esetén. Nem lett tőle semmi bajuk, sőt világot láttak. Utána a pótlás szívás volt, de kibírták.

Csak azért, hogy pihengessenek, nem akartak otthon maradni soha, hiába lett volna még igazolható napunk (nyilván nem az utazós tanévben).

Most mindkettő egyetemre jár, szóval tényleg nem okozott behozhatatlan hátrányt az a néhány hiányzás.

2022. okt. 3. 13:37
Kiváncsi voltam a hiénákra, nem csalódtam bennetek. Az fel se merült senkiben, hogy foglalt szállás, befizetett út miatt történik. Gratulálok a "kedveseknek", akik kapásból hülyegyerekeztek, stb.....
2022. okt. 3. 13:36
Én meg ha egy napot is lógtam a suliból, anyám ki volt akadva. Változnak az idők. :D
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Charlize)
2022. okt. 3. 13:33
Fogd vissza magad.
2022. okt. 3. 11:05

Ha fáradt és minőségi időt tud veled/veletek eltölteni, én nem gondolnám, hogy ördögtől való a plusz harom nap, de ha a pótlás miatt megszívatja valaki a gyereket, akkor inkább menjen iskolába.

Szóval szerintem mérlegelni kell, hogy nehogy többet veszítsen vele, mint amennyit kap.

Tudod, nehogy amit nyer a réven, azt elveszítse a vámon.

32. Ági0830 (válaszként erre: 31. - Ági0830)
2022. okt. 3. 08:28
* ok nélkül
31. Ági0830 (válaszként erre: 19. - Banános Zselé)
2022. okt. 3. 08:27

Ez világos, de ők nélkül minek maradjon otthon? Saját magát szivatja meg vele.

Ha jó oka van rá, hiányozzon három napot és igazolja a szülő. Ha nincs, jó lesz az a három nap még máskor.

30. globus (válaszként erre: 28. - Aszparagusz)
2022. okt. 3. 08:09

Ha ebből a szemszögből mézzük, sok szülő inkább megkönnyebbülést érzett az őszi szünet elmaradásáért, akiknek nincs már év végére kivehető szabadságuk.

Akinek van, tegyen vele, amit jónak lát.

29. Érdekes73 (válaszként erre: 12. - Globus)
2022. okt. 3. 07:21
Lógást én se pártolom/pártoltam.
28. aszparagusz (válaszként erre: 14. - Cidanoi)
2022. okt. 3. 07:11

A legtöbb munkahelyen előre kell a szabadsággal tervezni.

Nem lehet mindenhol hipp-hopp átírni.

Akinek kisebb a gyereke, annak ez gondot jelent.

27. aszparagusz (válaszként erre: 11. - Violet18)
2022. okt. 3. 07:10

Nekem sem volt, viszont hosszabb volt a téli szünet.

De: előre ismert volt, hogy az mikor lesz.

Nem előtte pár héttel változtatták meg.

26. unom (válaszként erre: 12. - Globus)
2022. okt. 3. 05:12

Nem lógás, 3 nap nem oszt, nem szoroz.

Ha így lenne, a lányomnak minden osztályt meg kellett volna ismételni, annyit volt beteg.

2022. okt. 3. 05:09
"akkor is" - Mutasd meg nekik ki parancsol:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook