Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos Újratöltve! Január 4.-től! fórum

90 napos Újratöltve! Január 4.-től! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2010. ápr. 6. 21:41

Vecy!nagyszerű!nah,majd csak visszajön a régi bagázs:]

Őszinte leszek,én is szeretnék futni,mert tényleg azt mondják hatásos...csak hát..önbizalom az nulla...Dia gondolatai:,,áh..hogy kiröhögnek,hogy a dagi futni indult...meg hogy nézzétek milyen vörös..."ez nem kifogás,mert hétvégente ha korán kelek(5 óra.akkor rögtön elmegyek futni)mert akkor tudom nincs senki az utcán...:|

680. Vecy
2010. ápr. 6. 20:28

LIV2000!

Jó hallani, hogy sikeres volt a diétád! Amíg csináltam, nekem is tökéletesen működött, csak aztán valahogy... béna voltam. De neked a kitartásért, és a kilókért egy naaaaaaaaagy gratula jár!!!!!!

Én itt leszek csajok, mert tényleg könnybe lábadt a szemem, hogy végül csak itt maradtunk mindannyian, még ha fel is adtuk páran az eredeti tervet. :))))


Szupiiiiiiiii

Teljesen feldobódtam.


Mondjuk épp futás után vagyok, ilyenkor általában fel vagyok pörögve.

Múltkor megmértem kocsival mekkora távot futok! (A futást úgy kell elképzelni, hogy ameddig jól esik futok, utána séta. Na nem sok, csak annyi, amennyi az újabb lendülethez elég. Majd ezt így váltogatom).

A táv - és én is meglepődtem - 6 km!

Ebből az elején kb. 2 km volt a futás, és 4 a séta. Mára ez az arány már a fordítottja.

2010. ápr. 6. 19:16
most volt az első napom káposztaleves kúrából,hát mit mondjak,már hányingerem van a levestől:(minden kanál levest kész büntetésnek érzek:(
2010. ápr. 6. 19:14

szia Liv2000!:)


GRATULÁLOK!!!Nagyon szép eredményt értél el!!!;)

Nagyon sokan azt mondják,hogy fiatal vagyok a 90 naposhoz,azt tanácsolják,hogy 1200 kcal diétát próbáljam ki,mert nekem (fejlődő szervezet)minden nap kell a fehérje...hát őszintén..nem tudom mit csináljak.szerinted?

Mindenféleképpen tényleg járjunk ide,én biztos hogy itt leszek.és együtt megcsináljuk:);]Bármilyen diétával!!!:]

2010. ápr. 6. 19:05

Na helló Lányok! Már teljesen elkenődtem, hogy mindenki eltűnt, ezért nem is jártam itt. Jelentem, vége az első 90 napnak. :)

Adatok:

Magasság: 170 cm.

Kezdő súly: kb: 76 kg (Novemberben 78)

Jelenlegi súly: 69 kg

Eseménynapló: minden nap bűnöztem valamit :). A gépi kapucsínóról nem mondtam le, napi 2 csésze...egyszer-egyszer 3. Vagy 5 vasárnapi ünnepi ebéddel rontottam az eredményeimet. :)

Persze utána egyből lénapoztam. Olyan soha nem volt, hogy víznap, mert nekem nincs szabadnapom, ezért nem bírtam volna. Így vettem Chappy levet és azzal elvoltam. A gyümölcsnapot nem egy marék, hanem egy zacskó mogyoróval toldottam meg, ha kellett. A mogyi-nak a fehér zacskós változatával. Azt hiszem 80 g.

Ja és sokszor ittam esténként egy kisebb bögre forró csokit. :)

Ennek fényében is volt némi eredmény. Már hetek óta kérdezgetik a hölgy vásárlóink, hogy mit csinálok, hogy ennyit fogyok? Bevallom, ez nagyon jól esik. Pedig annyira nem drasztikus a változás.

Aztán, amikor meghallják, hogy 90 napozok, akkor legyintenek, hogy az bírhatatlan...

Na tessék...engem próbálnak meggyőzni erről. :) Mondjuk nincs mindenkinek olyan apukája, mint nekem. Komolyan mondom, hogy így még a diéta sem tűnik diétának. :)

Ja, ajánlanám figyelmetekbe a NYÍRFA-CUKROT, ha nem akartok édesítőzni. Nem olcsó, de jó.


És kérlek Benneteket, hogy, ha abba is hagyjátok, akkor is gyertek csevegni. Meg akkor is, ha másba kezdetek. Olyan jó volt erőt meríteni Belőletek, amikor fel akartam adni. (most meg hiányzik...megőrültem!)

676. Vecy
2010. ápr. 6. 14:46

Dii, nézd, én nem véletlen nem állok rá a mérlegre.

Két okból: ha megtudnám hány kiló vagyok, szívinfarktust kapnék, és biztos szarul érezném magam tőle. Minden reggel ezen agyalnék, hogy úristen úristen...

Másik ok, hogy ne azon pörögjek, hogy most híztam két kilót, most fogytam felet.

Kitartóan futok majdnem minden este, és most már mások is látják az eredményt. Érzem a ruháimon, nemsokára méretet kell váltanom. És ez feldob.

Tudom, hogy fogyni csak hosszú és kitartó munka árán lehet, ezért se stresszelem magam a mérleggel. Bár van aki azt mondja, hogy csak így lehet, és butaság ahogy csinálom, de nekem ez a módszer vált be. Ráadásul nem érzem kényszernek a mozgást.

2010. ápr. 6. 14:42

én egy hölgytől most kaptam egy emailt és azt mondta,hogy 17 évesen nem jó fogyásnak a 90napos és a káposztaleves kúra..Mennyire igaza lehet,azt tanácsolta,hogy 1200 kcalt vigyek be egy nap és persze a fehérje.Velem az a baj,hogy gyorsan akarok fogyni,s ha már fél kg nehezebb vagyok,akkor már baj van:(nem tudom,lehet még nem nőttem fel a diétázáshoz?pedig ez a célom.meg kell csinálnom.

most ott tartok,hogy örülnék,ha 85 kg lehetnék...

el vagyok keseredve,szerintetek mit csináljak?:(

674. Vecy
2010. ápr. 6. 13:36

Dii, a mozgás a lelke mindennek. Én már nem csinálom a diétát, mert képtelen vagyok lemondani a kajáról.

Futok majdnem minden este, és már a szüleim is, és néhány kollégám is megjegyezte, hogy látni rajtam, hogy fogytam.

Nincs is ennél jobb érzés.

:)


HAJRÁ

2010. ápr. 6. 13:24

azt hiszem ÉLETBEN KELL TARTANI A FÓRUMOT!

Nem szabad széthullani!jó,mondom én...tanultam a hibámból...most képzeljétek káposztaleves kúrán vagyok,ma kezdem..hát az egyszerűen szörnyű a leves:Sááhh...ez után pedig kezdem ismét a 90 napos diétát..muszáj...

672. Vecy
2010. ápr. 6. 09:00

Szia Dii!

Én itt vagyok, csak lapítok :D

(nekem is hiányoztok)

2010. ápr. 5. 21:35
hiányoztok lányok!!
2010. ápr. 1. 19:10

Lányok!Hova tüntetek?:(Kihalt a fórum?:(Ne már!!:)

Csajok!Hahóóóóóóó:)VisszaTÉRTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 23. 10:09
:(
2010. márc. 21. 20:16

sziasztok..

búcsúzom...itthagyom a hoxát,úgy érzem nem tartozhatok ide,mert nem vagyok most még elég erős a fogyókúrához...egyszer visszatérek...Nem akarok olyat írni,amit nem tudok betartani...most nem megy...nem akarom azt olvasni,hogy ismét elbuktam...magamért kell csinálnom..most így jó...


További sok sikert kívánok Nektek!!:)Jó volt itt.Remélem azért megértitek!


Puszillak Titeket,


Diush

2010. márc. 20. 11:36

Diii: a szerelem is ilyen. Kileng az érzelmi mutatód. Ha meg tragédia ér, akkor is, csak az padlóra küld. Mindenesetre kitartás! :)

Ma keményítőnapom van. Most csináltam krumplifőzeléket. Egész jó lett. De sajnos holnap zsír-party. :( Végülis CH napra esik :) Reggel 70,4 kg

2010. márc. 20. 10:30

sziasztok:)ma kezdem el úgy igazán,mert anyunak tegnap volta szülinapja és hát zöldség nap volt..így úgy döntöttem újra kezdem ez a két nap nem volt tesz semmit:)Nem vagyok valami jól,érzelmileg és lelkileg sem:(..De pozitív vagyok,de belül totál kétely...ilyen amikor talán az ember szerelmes..nem tudom..soha nem voltam még szerelmes...nem is szerelem ez,hisz még a sráccal nem is beszéltem..áh..nem értek semmit..csak egy dolgot,hogy FOGYNI Akarok,Fogok!:)

veletek mizujs?:)valaki nem kezdi el ismét velem?:PDe VÉGIGVISSZÜK!:)

2010. márc. 18. 20:03

Hát, nekem ma lénapom volt. De nagyon fájt a fejem. Ettem 2 kocka csokit, mert ilyenkor majd' megőrülök érte. Jobb is volt, de csak egy ideig. Mire hazaértem 7 után már nagyon rosszul voltam. Az anyukám mondta, hogy eltettek egy szelet tortát, próbáljam meg azzal. Ilyen házi gesztenyés torta. Mondanom sem kell, hogy nem sokat gondolkoztam :) Felfaltam mind egy szálig.

El sem tudjátok képzelni, hogy rá 5 percre már mennyivel jobban voltam. Még fáj, de sokkal jobb.

Bele sem merek gondolni, hogy mit mutat ma a mérleg :(

2010. márc. 18. 05:34

szia:)Igen,sajnos már a 90 napos alatt volt mikor rosszul lettem,tanultam belőle:)Nem kívánom azt az érzést senkinek,hogy a boltban össze akar esni,akkor még apukám élt..és ő vitt ki..szörnyű volt..De megmutatom,hogy sikerül:)

Am..pont most olvastam,hallottatok Palik diétájáról?30 kg fogyott a zöldség-gyümölcs evéstől:]9 hónap alatt...

2010. márc. 17. 23:20
Diii: azért csak óvatosan a gyógyszer melletti diétával. Nem tudom, hogy milyen, de legyél nagyon óvatos. Ha egy kicsit is rosszul vagy, tessék benyomni egy duplán töltött szendvicset vagy egy nagy dagadt rántotthúst!!!
2010. márc. 17. 23:18

Diii: én szorítok! Ma gyümölcsnapom volt. Egy dundi ananászt ettem délelőtt, délután 3 banánt, ezen kívül ettem kesudiót és mogyorót.

Ha más napom van, akkor 1-2 banán. Az elején még ezen kívül 2-3 narancs is lement, de már nem fér belém. :)


Nekem az apukám csinálja a diétás kajákat. Már nagyon megszoktam. Sőt, sokszor már nem is gondolok rá, hogy diétázom. Akkor sem ennék szerintem más félét, ha lehetne. PErsze a csoki, meg a süti hiányzik néha.

2010. márc. 17. 20:31

sziasztok:)


úgy döntöttem belevágok,de nem fogom "annyira véresen venni:)"vagyis délelőtt mindig gyümi és utána amilyen napom van azt eszek:)Pont holnap kezdem,mert ma hozták a gyógyszerem és 3 hónapig kell szednem,így meg tudom csinálni vele:)


Ti egy nap mennyi gyümit szoktatok enni?:)

Szorítsatok:):)

2010. márc. 17. 11:40
Tényleg Diii, elkezdted újra a diétát?
2010. márc. 17. 11:40

Jutika1: Nekem is vannak ilyenek. Bementem az Interspar-ba és a Rossmannba, ahol találtam cukormentes cukrot. Biztos ismered, van epres, kávés, meg karamellás ízben. Kb: 200-250 Ft. Na, az jó ilyenkor. Persze néha én is fele-bele kóstolok a sütikbe, de csak egy igazán kicsit.


Diii: Én kb: 75-76-ról indultam. Nem mértem meg magam 4-én. De novemberben majdnem 78 kg voltam. Úgyhogy mindenképpen fogytam egy kicsit. :)

Ma megint Gy. napom van. Remélem a 6-os kezdetű súly már hamarosan beáll állandóra. Most még tegnap CH nap után 70,6 voltam. Ilyenkor egy kicsit elkenődök, de aztán lénap este meg jön a 69,8-9. Ilyenkor meg újra erőre kapok. :)

Azt hiszem belassult a fogyás.

Na meg vasárnap köszöntjük az apukámat. :( :) Jön a zsír-party.

2010. márc. 15. 09:52

sziasztok:)

Jutika1!Ne legyél ki magadra!Próbáld "kordában"tartani magad pl.ha édességet akarsz enni akkor egyél fél banánt,vagy diétás édességeket!Annyi féle van már:)Vagy édesség gyanánt én szoktam joghurtot is enni:)(jobb mint egy tábla csoki)KÉPES VAGY RÁ!MEGCSINÁLOD!;)Legyél mindig pozitív!Ez szerintem nagyon FONTOS!


Liv2000!Neked is kitartás,reméljük hamar kigyógyulsz belőle,így hogy végre jobban foglalkoznak veled,a betegségeddel!

Tényleg mennyiről is indultál január 4én?Milyen jó,hogy már 6-sal kezdődik:);)


Nálam most PIROS napos ünnepek vannak,a mérlegen is látszik,de nem aggódom,mert tudom,megcsiálom:)

657. jutika1
2010. márc. 14. 21:46
sziasztok!ujra itt!!!nagyon elkedúseredett vagyok,nem tudom mi a baj velem,mindig elcsábulok,azok az édességek!!!mit tegyek??????segitsetek!!már megint 77kg vagyok!!!nagynehezen lement 75.6ra és tessék!!!!!kivagyok magamra!!!
2010. márc. 14. 12:08
Ja, és nem hagytam abba ám. Ma husi napom van. Mindjárt rávetem magam a sonkacsíkokra, meg a salátára. Reggel 69,8 kg. Tegnap lénapoztam. Azért nem mozdulok, mert elég sok a zsír-party mostanság nálunk. Muszáj köszönteni a névnapokat és a szülinapokat. De utána egyből lénap. :)
2010. márc. 14. 11:57

Itt vagyok ám, nem tűntem el, csak sok dolgom volt mostanság. Meg megint hullámvölgyben vagyok.

Emlékeztek? Meséltem, hogy mononukleózisom van. Kb. egy hete lett meg az eredmény. Nem, hogy csökkent volna, még szaporodott is az a rohadék.


Először mindenki azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, majd elmúlik. Igen, ez a legtöbb embernél így is van. Általában mindenkinél 2-3 hétig tart. Nekem 2 ÉVE van. És most, hogy kiderült, hogy valamit nem csinál jól a szervezetem, most már mindenki komolyan veszi. Csak azt nem értem, hogy miért kellett eddig várni. Azt hitte a doki, hogy jókedvemből járok oda??? Most meg adja az injekciókat...

Bocsánat, hogy így rátok zúdítottam, csak nagyon ki vagyok már ettől a kórtól.

2010. márc. 11. 13:11

Sziasztok Lányok


Mi ez a kollektív kiszállás? Nem értem. Az elhízás is egy hosszú folyamat volt, akkor ki kell bírni 90 napot, lazán.

Én január óta csinálom, most járok -8 nál lassan. A doki mondta, hogy havi 1-1,5 kiló a jó. Tudom, hogy nemsokára letelik a 90 nap, de ezt lehet tovább is csinálni. Azért jó, mert változatos az étrend. Térjetek szépen vissza, mert nemsokára jön a strandszezon, és a pasik nem csípik a duci csajokat. Úgy emlékezzetek erre az időszakra, hogy meg tudtam csinálni, ne úgy, hogy igen, követtem a gyengéket, mert az mindig a könnyebb út, és mindenféle kifogást gyártottam, hogy visszasüllyedhessek a kis kényelmes komfortos dagi, bűnöző életembe...mint a többiek. Aki szeret, elfogad így, aki nem, az meg nem. Ez a cél???????????? Ne felejtsétek a kezdeti nagy lendületet, az most hol van? Leírtam pár hete, csak a kitartásnak van eredménye. Csak az lesz sikeres, aki ha elbukik feláll, nem pedig elmagyarázza különböző indokokkal, hogy miért jó ott lent, dagin. Aki feladja, ne csodálkozzon, hogy az élet más területein is megbukik, rendszeresen. Kemény szavak ezek? Azok. De néha már annyira gáz nézni, olvasni, hogy egymást rántjátok vissza a múltba, a süllyedésbe. Tisztelet a kivételeknek, nekik kitartást kívánok. A

2010. márc. 9. 13:49

sziasztok:)

visszatértem igen:)Holnaptól nagyon keményen!!!!

Ma voltunk a dokinál ugye,és hála istennek minden rendben van!Jóindulatú volt.Mostmár tünet mentes!Megvizsgálta anyut és minden oké!


Tudjátok,azt vettem észre,hogy ha kevesebbet eszem(pl.figyelek a kcalra)akkor totál szépen fogyok komolyan,én is többet mint a 90 napossal.Csak állandóan megállok 83 kgnál..és utána jön az elcsábulás,és akkor ááhh..de ebben az 1 hónapban az idegesség miatt ettem..Valaki idegességében nem tud enni,nah én pont az ellenkezője vagyok..Most anyu volt nagyon fontos,nem foglalkoztam a diétával..Most már magamra is figyelek,mert álmaim,céljaim vannak!

652. Vecy
2010. márc. 9. 10:02

Dii, jó hogy újra itt vagy. És hidd el, néha kellenek a buktatók.

Annál édesebb lesz az újrakezdés.


Amúgy a 90 napost én se csinálom már egy ideje. Lehet kedvem szegte, hogy Ti sem csináljátok. Helyette azonban keményen sportolok, mert hogy beköszöntött a jó idő. Heti legalább négyszer elmegyek futni. Ez sétálgatással együtt másfél órát vesz el a napjaimból.

De hatásos. Jobban fogyok vele, mint a diétával. De a 90 napos arra nagyon jó volt, hogy megindított a fogyásban. Amúgy nem kizárt, hogy újra csinálni fogom. Lehet Dii-vel újra kezdem én is.

Liv, neked is kitartást, tisztellek, hogy még csinálod. Nem adtad fel, pedig sokszor voltál kétségek között. Én sokat tanulok tőletek.

Leginkább azt tudnám mondani, hogy keresem még én is, hogy melyik módszer lenne a legjobb számomra,talán ezért csapongok ide oda. De a kedvem hál' Istennek egyszer sem volt rossz ez miatt.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook