Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 01.07-től fórum

90 napos diéta 01.07-től (beszélgetős fórum)


2013. jan. 9. 14:59
Én már annak is örülnék,ha 70 kilót mutatna az a fránya mérleg:-)együtt sikerülni fog,csajok:-)
54. Mazsola0601 (válaszként erre: 53. - Bora30)
2013. jan. 9. 13:47
Én 20-at,ez most az "álom"!Egyenlőre még recepteket keresgélek ezerrel:)
53. Bora30 (válaszként erre: 51. - Mazsola0601)
2013. jan. 9. 13:44
Én is remélem:) én 15kilót szeretnék lefogyni,és Te?
52. Bora30 (válaszként erre: 33. - Juli-anya)
2013. jan. 9. 13:42
szia! szerintem ez tök jóötlet! én most kezdtem el2-án, de lehet, hogy én is kinézek egy régi gatyát.
51. Mazsola0601 (válaszként erre: 50. - Bora30)
2013. jan. 9. 13:39
Szia!Én is csak most "jöttem",de örülök hogy már ennyien vagyunk,igy biztosan könnyebb lesz!:)
50. Bora30
2013. jan. 9. 13:34
sziasztok! én 2-tól kezdtemel a 90 napos diétát. Két gyerek után 15 kiló maradt rajtam,remélem ez segteni fog. Nem szeretnék olyan anyuka lenni, akire azt mondják, hogy ,,jó,jó, de már van két gyereke. ŰMagyümi napom van és eddig 2 banánt és egy almát ettem. Csatlakozhatok hozzátok?
2013. jan. 9. 13:28
Sziasztok!Én is csatlakoznék!Én ma kezdtem el a diétát,és 20kg-tól szeretnék megszabadulni.Napi 30perc sétát és napi 45perc Norbit tervezek,remélem sikerül is tartanom!Sok sikert Mindenkinek!:)
48. 63c5de2183 (válaszként erre: 46. - Juli-anya)
2013. jan. 9. 11:58
Január 2-án kezdtem el. Szerintem nem fogom 90 napig csinálni, mert nem akarok sokat fogyni. 164 cm-es magaságomhoz 55 kg -ot álmodtam meg. Illetve voltam már annyi és tudom,hogy akkor néztem ki a legjobban :) Egyébként az ideális súly kalkulátor is ezt a súlyt mutatja jónak nekem. Január 31-ig biztos csinálom, akkor jár le a 30 nap. Abban az esetben, ha a mérlegen azt látom, amit szeretnék, abba hagyom :) Persze az után is vigyázni fogok az alakomra és megpróbálok keveset enni. Vagy azon is gondolkodom, hogy a napokat betartom majd, annyi különbséggel, hogy délelőtt is eszem majd rendesen. (tehát nem gyümölcsöt) és a gyümi napot teljesen kihagyom.
47. dd90e0ccea (válaszként erre: 45. - 63c5de2183)
2013. jan. 9. 11:14
Ezzel az egészséges táplálkozással én is hasonlóan vagyok :) Nem voltam se gyümölcs-,se zöldség evős, de most muszáj :) Legalább erre is jó a diéta :)
46. Juli-anya (válaszként erre: 45. - 63c5de2183)
2013. jan. 9. 10:30

Mennyi idő alatt érted el ezt a sulycsökkenést? Mikor kezdted?

Nekem sokkal több a felesleg, és titkon abban bízom, hogy a sokból talán több fogy... Halvány remények, de azért éltet :) :D

Kitartást mindenkinek!! :)

45. 63c5de2183 (válaszként erre: 37. - Mian33)
2013. jan. 9. 10:09

Igen, fogytam :) 60 kilóval kezdtem és ma reggel voltam 57,5 :))) A célom pedig 55 kg. Úgyhogy már nem vagyok messze :) Ma már ettem egy banánt és egy almát. Remélem jól bírom. Egyébként azt vettem észre, hogy már könnyebb kibírni a napokat, mint az elején. Már nem vagyok olyan farkas éhes, mint az elején :) Szerintem kicsit összeszűkült a gyomrom és már kevesebbel is jóllakok. Te is így vagy?

Egyébként tetszik ez a diéta. Ennyire egészségesen és változatosan nem étkeztem mostanában. Pl a zöldséget mindig kerültem, most meg keményítő nap muszáj ráfanyalodnom :) És sokkal több gyümit eszem, mint régen.

2013. jan. 9. 09:44

Sziasztok. Ma Ch napom van. Három péksütit hoztam, áfonya lekváros töltelékkel. Teljes kiőrlésű péksüti, szerencsére lehet ilyet is kapni.

Remélem ez elég lesz.

Estére meg ha jól sejtem anyukám pogácsát süt, úgyhogy a mai nap már le is tudva.

43. taurus82 (válaszként erre: 32. - Chiron)
2013. jan. 9. 07:47
Köszi a tippet,nagyon rendes vagy,de lehet én fogalmaztam rosszul és félreértetted,mert nem éheztetem magam. Szeretek mértéktelenül enni,most igyekszem tartani a fix mennyiségeket. Éhes igazából nem vagyok,csak néha rám tör az 'úgy ennék valamit' De tényleg köszi a tanácsot,utána is nézek!
42. dexiii
2013. jan. 8. 23:17

Sziasztok, csatlakoznék:) én is tegnap kezdtem:)

sajnos nekem nem 10 kg-t kellene fogynom, hanem 20-30at... és még akkor se lennék nádszál, de legalább visszakapnám a régi önmagam... sajnos 2 éve egy rosszul választott fogamzásgátló nagyon betett. Felszedtem kb 20 kg-t és felborult a hormonháztartásom is, így hiába kaptam gyógyszert, és tartottam 1000-1200 kalóriás étrendet egy dekát nem fogytam... ha ez nem lenne elég, most júniusban megszületetett a kisfiam és hát ettől sem lettem soványabb:D de pont ő az aki miatt most ezt be fogom tartani és minden nap erőt ad nekem...

ami a menüt illeti, tegnap a fehérjenapon grillcsirke volt csemegekukoricával (egyben volt az ebéd és a vacsi sajnos este 6kor)

ma a keményítőnapon ebédre hagymás babot csináltam (megjegyzem elbírt volna vmi húst...:D) vacsira egy kis natúr rízst ettem...

elég szigorúan igyekszem betartani a szabályokat, így holnap a szénhidrát napon pl pizza lesz, de teljes-kiörlésű lisztből és csak pizzaszósz és zöldségek lesznek rajta (pl gomba, paprika, kukorica) emellett sütök még muffint is. Utóbbi is teljes-kiörlésű lisztből lesz édesítőszerrel...

asszem a holnapi nappal nem lesz gondom, nekem a délig gyümölcs a nagyon nehéz, mert rosszul vagyok tőle...

41. r_emi
2013. jan. 8. 22:34

Elég nehéz, ma lecsót csináltam rizzsel, nagyon szeretem, de elég éhes voltam. Én is 5kor ettem nálam 7-8 körül van a holtpont. Nagyon éhes voltam ma is. Viszont tornáztam a 40perces Rubint Réka tornából bírtam kb.30 percet. Utoljára még a terhesség előtt tornáztam annak meg már lassan 2 éve lesz.

Holnap még én is gondolkozom az ebéden, de szerintem vmi tésztát készítek. Mindenkinek sok erőt kívánok. Jó éjt!

2013. jan. 8. 22:19
Hajrá Csajok,csak ügyesen :) Én ma levest ettem ebédre,utána salit csináltam és főtt krumplit... Ezt ettem délben, 5-kor a maradék salit! Holnap kicsit jobb lesz, valami laktat péksüti lesz a vacsim, az ebéd sajnos nyitott kérdés :)
39. Roza Lee (válaszként erre: 38. - Mian33)
2013. jan. 8. 20:39
Tegnap kezdtem,akkor reggel ébredés után 93 kg mutatott a mérleg,kiváncsiságból most este is rááltam,és 92 kg-ot mutatott.
38. mian33 (válaszként erre: 36. - Roza Lee)
2013. jan. 8. 19:32
Szia! Én most elég jól bírom,próbálom magam elfoglalni. Mondjuk mikor a férjem leül enni, akkor elég nehéz :) Nekem is hasonlóan sokat kellene fogynom, remélem egy kis töredékét sikerül leadnom. Bár most nagyon elhatároztam magam. Lement már valamennyi?
37. mian33 (válaszként erre: 35. - 63c5de2183)
2013. jan. 8. 19:30
Szia! Én is lidlbe vett pizzát ettem, mert azon minimális a sajt. Meg ette egy kis levest tésztával. Szombaton nagyon jól bírtam a gyümölcsnapot, remélem most is jól fogom bírni. Én eddig két kilót fogytam, de még nagyon sokat szeretnék, nagy a súlyfelesleg. Te fogytál már?
2013. jan. 8. 18:52

Sziasztok! Kinek,hogy megy? Nekem elég nehezen.Ma egy kis zöldséges rizst csináltam,azt ettem ebédre,plusz vacsira,csak kevesebbet.Holnap egy kis tészta lesz szósszal,vacsira meg vagy egy kis tortát csinálok,vagy péksütit.Próbálok mindent betartani,de nehéz... :(

Kb 30 kg-ot kellene fogynom,de félek a bőröm is megsínyli majd.

35. 63c5de2183 (válaszként erre: 34. - Mian33)
2013. jan. 8. 17:34

Szia! Ma nekem is szénhidrátnapom van. Egyszerre kezdtünk :) Én is másodikától kezdve fogyózom. Ma ettem egy kis pizzát (lidlbe vettem) és itthon ettem egy kis túrós kalácsot...tudom a túró miatt nem okés, de kevés volt benne és különben egyébként is lehetetlen teljesen szétválasztani a dolgokat. Főleg szénhidrátnapon. Pl a pizzán is volt egy kis sajt+hús. A holnapi nap húzós lesz :(

Te fogytál már? Mennyitől szeretnél megszabadulni?

34. mian33
2013. jan. 8. 16:43
Sziasztok! Ha lehet még,én is csatlakoznák :) Január 2-án kezdtem, ma van szénhidrát napom. Jó lenne egymást erősíteni, hogy kitartsunk. Most nagyon elhatároztam hogy végig csinálom, remélem lesz elég akaraterőm. Jó lenne ötleteket cserélgetni, ki mit eszik az adott napon.
2013. jan. 8. 15:29

Sziasztok :)

Mint a legtöbben itt "lakók", én is súlyfelesleggel küszködöm. 3 gyermek anyukája vagyok, és már nem épp mai csibe, de mégis ráadtam erre a fejemet. Olvasgatva a fórumot döntöttem úgy, hogy regisztrálom magamat. Nagyon sok hozzászólással egyet értek, mivel 1 hónapot a nyáron végig vittem, tudom az érzéseket, és a magunkkal szembeni harcot is. De sokat jelent ha van néha-néha 1-1 segítő, aki erőt és kitartást sugall. A nyáron sehova nem regisztráltam, talán most ez a fórum segít nekem is hogy végig csináljam.

Tegnap kezdtem, és remélem végig csinálom! Valójában nem tudom mennyi kg is vagyok.. És a mérleg is tönkre ment (hála az égnek, mert szerintem 1 idő után én tettem volna tönkre...:) Tehát a nagy kérdés: Csinálta e valaki úgy ezt a kúrát, hogy úgymondd, kinézett magának 1 régebbi ruhadarabot, ami egykor jó és kényelmes volt rá, és azt próbálgatta időnként? :)

32. Chiron (válaszként erre: 31. - Taurus82)
2013. jan. 8. 15:26
Szia, nem szeretnék semmi rosszat mondani- de ne éheztesd magad. Az agyad bepánikol és tartalékos üzemmódra kapcsol- és akármilyen keveset is eszel még abból is tartalékolni fog. Inkább egyél kevés kalória és szénhidrát tartalmú ételeket. Ajánlom szíves figyelmedbe a kalória és szénhidrát mentes tésztát- növényi rotokat tartalmaz, nincsen semmilyen íze, a 90 napos diéta minden napján fogyasztható és laktató. December eleje-közepe felé kezdtem el én is használni és nagyon elégedett vagyok. Nézz utána mert megéri, hidd el. Ha érdekel a tapasztalatom csak kérdezz bátran szivesen válaszolok. Decemberben 2 kg fogytam és egyszer sem voltam éhes, ünnepek alatt nem híztam semmit és nem sanyargatom magam.
31. taurus82 (válaszként erre: 30. - Álomleány)
2013. jan. 8. 15:08
Én ezért menüzök most,így legalább délben van egy fix adag,amit tuti nem lépek át:-) vacsira zabkásázok,így csak a reggeli és az uzsi lenne necces,de akkor szerencsére nem vagyok annyira éhes. De nem egyszerű tényleg,én főleg így ebédkor tudnék zabálni.
2013. jan. 8. 13:23
Sziasztok. Megettem már egy nagy adag rizi-bizit, de nem mondanám, hogy jól laktam... hazamegyek, muszáj még egy adagot csinálnom... mert valami mást fogok felfalni.... Ti hogy csináljátok, hogy ne csábuljatok el? Amúgy csak az elején ilyen nehéz. Utána egy darabig rááll az agyam, és akkor nincs baj.
29. dd90e0ccea (válaszként erre: 28. - Roza Lee)
2013. jan. 8. 11:19

Persze,persze :) Jó,hogy itt vagy!

Én is vezetek naplót :) Majd meríthetünk ötleteket a másiktól :)

2013. jan. 8. 10:20
Sziasztok!Csatlakozhatok?Én is tegnap kezdtem.93 kg-ról kezdem.Naplót is vezetek.Örülök,hogy nem kell egyedül végigcsinálnom!
2013. jan. 8. 09:50

Sziasztok :) Üdvözöllek Benneteket :)

Kitartást mindenkinek :)

Épp most fogyasztom a reggeli almám :)

2013. jan. 8. 07:46

Sziasztok, én is elkezdtem tegnap a 90 napost.

Réges régen én is fogytam vele, már nem emlékszem mennyit, de nem csináltam végig. Most viszont ki akarok tartani. Szívesen csatlakoznék, mert idővel biztos lesznek rossz napok, amikor fel akarom adni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook