Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 01.07-től fórum

90 napos diéta 01.07-től (beszélgetős fórum)


265. dexiii (válaszként erre: 264. - Patapucs)
2013. jan. 18. 12:03

iszom gyümölcsleveket is, meg teát! Egyik sem cukormenten ilyenkor gyümölcsnapon, de amúgy általában light vagy cukormentes innivalókat választok:D

Letöltöttem a Norbi duci tréning videóját és nagyon szuper. 20 perc kb egy rész, simán végigcsináltam, de elég is volt így kezdésnek:D

264. patapucs (válaszként erre: 262. - Dexiii)
2013. jan. 18. 11:37
Vigyázz, mert ha alig eszel, akkor tartalékolni fog a szervezeted. Próbálj meg gyümölcslevet inni, az is jó. Ha szereted ehetsz ananászt is, annak zsírbonto hatása van. Vagy süthetsz a sütőben almát is (rá pici fahéj, cukorpótló-isteni). Egyébként én sem az első naptól mozgok, mert nem birtam volna. Kb 1 héttel később kezdtem 5 perccel, aztán emelgettem az adagot. Szerintem bármikor is kezded jót fog tenni, mert a súly is hamarabb megy le és endorfint is termel.
263. Juli-anya (válaszként erre: 262. - Dexiii)
2013. jan. 18. 10:53

Gratula neked is a minuszokhoz!! :)

Azt gondoltam csak én vettem vissza az adagjaimat, de látom, mindenki arról számol be, hogy egyre kisebbek az adagjai. Akkor nem csak én gondolkodom így :)

Viszont a gyümölcsnap.. Nos ma még 1 almát ettem meg. És a mélyhűtőben túrkálva találtam még málnát ;) Majd ha a társaság ebédelt és már elmosogattam, na akkor fogok neki az én kis ebédecskémnek :) Viszont nekem is az lebeg a szemem előtt, hogy holnap HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚs :D :D


Mindenki vezet naplót? Mert én nem.... Előnyösebb?

262. dexiii (válaszként erre: 259. - Patapucs)
2013. jan. 18. 09:12

Én is írok mindent az első naptól kezdve... én mondjuk most kezdek csak tornázni itthon, már ha a gyerek is úgy akarja:D

nekem is gyümölcsnap van pfffffff.... még jó, hogy utána húsnap jön, különben nem tom mi lenne...:D

amúgy én az ételadagjaimat olyannyira minimálisra vettem, hogy ennél lejjebb már talán nincs is... gondolom ha ehhez most rákezdek a tornára, akkor hamarabb búcsúznának a kilók is... most 3 kg mínusznál járok. (én is 7-én kezdtem)

2013. jan. 18. 07:43

Sziasztok :)


Nos... ma ismét gyümölcs nap... Kezdem megunni, és most szépen fejeztem ki magam.. De olvastam itt Shephard ötletét a gyümi nappal kapcsolatban, és azt hiszem alkalmazom :) Vissza olvasva nagyon szép eredmények vannak, viszonylag rövid idő alatt. Nagyon kíváncsi vagyok én is mennyi ment le rólam, mert érzem hogy ment. De kiszeretném bírni hogy ne mérlegeljek 6-ig. Piszok nagy a kísértés!!!! :)

260. Shephard (válaszként erre: 253. - Mian33)
2013. jan. 18. 00:31

Szia, próbálkozz gyümölcssalátával, vagy vegyesen gyümölcsöket összekockázol jénaiba bedobod hozzáteszel egy marék diót, megcsurgatod nagyon kevés mézzel, pici citromlével, és bedobod a sütőbe, hogy jól átmelegedjen, nagyon jó tud lenni hideg napokon, és közben illik is a napba :)Ha van smoothie géped azzal is mennyei finomságokat lehet készíteni gyümikből, jégből és 100%-os gyümiléből :)


A víznaptól pedig nem kell félni, csak félelmetesnek hangzik, de könnyű nap, vizen kívül azért lehet inni ízesítés nélküli teát is, illetve azon kell gondolkodni, hogy másnap mit is eszünk :) Ez mindig nagy segítség :) Meg aztán jót tesz a léleknek is, hisz utána elmondhatod, hogy na ezt is meg tudtam csinálni :) Én mindig szerettem ezt a napot, mert könnyű, és utána tuti siker a mérlegelés :)

259. patapucs (válaszként erre: 239. - Juli-anya)
2013. jan. 17. 22:52

Bocsánat, hogy eltűntem és csak most reagálok, de ma volt a barátom anyukájának a temetése. :-((


Köszi és örülök, hogy ez jónak számít. :-)

Az az igazság, hogy kontroll alatt tartom magam. Nekem lány koromban is bejött, hogy vezetek egy füzetet, amibe beleírom, hogy miből és mennyit ettem, ittam, mozogtam. Így, hogy írom, meg van a napi 2l folyadék (én ezen felül kávézom is, de szigorúan feketén iszom cukorpótlóval).

Kértem karácsonyra egy ellipszis trénert a páromtól (a mini stepperem nem szeretem, mert attól mindig megvastagodik a combom, mivel a zsír alá rakódik nálam az izom) és azon szoktam 10-15 percet edzeni. Figyelem a pulzust, a sebességet - ezeket mind fel is írom, mert egyrészt lefoglal a dolog, másrészt jó érzés látni, hogy egyre jobban bírom szuflával. :-)

Viszont ha vmi miatt kimarad a napi programból, akkor sem esem kétségbe. Az izomnak is kell egy kis pihenés. :-))


Amit száműztem teljesen az a cukor és a liszt (kivéve szénhidrát napon, de akkor is inkább zöldség alapú levest eszem tésztával vagy kínai zöldséges tésztát). Ha majd egyszer nagyon megkívánom, akkor enni fogok pld. palacsintát is, de most még jó így. Én mindig azt mondom, hogy abszolút "agyban dől el" minden.

Nem könnyű, de igyekszem "átprogramozni" magam (egyébként én esténként szoktam vért izzadni, mert egyrészt zugevő lettem, másrészt stressz evő...). Végül is nagyon nem mindegy, hogy az evés irányít engem, vagy én az evésem....azt ondják, hogy mindig a kezdet nehéz. Remélem valóban így van. :-)


Most megyek aludni, mert sokat kivett belőlem ez a mai nap.


Jó éjszakát Mindenkinek és kitartást!! Ezt a dalt akkor szoktam hallgatni, amikor kell egy kis "löket" - hátha segít egy kicsit Nektek is. :-)


[link]

2013. jan. 17. 22:32

Én a mai napon tartok a 6. napomnál, keményítőnap. Eddig 4 kiló ment le, elkezdtem úszni és zumbázni.


Mindenkinek sok erőt, kitartás és sikeres fogyást kívánok továbbra is! :)

257. Juli-anya (válaszként erre: 254. - Adrenn22)
2013. jan. 17. 20:39

Szia :)

2,5 hét alatt 13kg?! Az azért nem hirtelen kissé? Persze biztos jó érzés hogy lepattogtak a kilók, de hogy csináltad? Valami +mozgás, edzés,tea?

Kitartást a következő túrához! :)

256. Juli-anya (válaszként erre: 252. - Mazsola0601)
2013. jan. 17. 20:35
Én is készítettem fotót. Vagyis a lányomat kértem meg rá. Rajtam egy fekete nadrág volt, ami igencsak szűk, és egy piros felső, ami igencsak kihozza a domborulataimat (hogy a fene vinné el... :)))) 1 fotó szemben, és egy oldalról készült. Ugyan ebben a ruciban lesz a következő fotó a fiaim szülinapján, április 6án :) És ha ki is bírom addig a diétát, akkorra lesz valami változás úgyis, a képet pedig megosztom veletek. :)
255. Juli-anya (válaszként erre: 250. - Mazsola0601)
2013. jan. 17. 20:31

Szia :) Húúú de jóóó!!! Gondolom hihetetlen erőt adott a -3kg! Nekem is adna.. de félek mi van ha mégsem fogytam? :/ Így inkább majd 6-án. Nagyon remélem jó sok minusz lesz :P :))) De ha egy 5ös lesz, azzal is elégedett leszek! :) Legalább nem 90, hanem 85 leszek már :D

Kitartást neked is :) És tessék az ilyen szép minuszokat megosztani velünk, hogy mi is erőt gyűjtsünk a te sikereidből :))

2013. jan. 17. 18:06

Sziasztok!


Még új vagyok,gondoltam írok:)Én is csináltam a 90 naposat,de csak 2,5 hétig.13kg-ot fogytam tőle,hétfőn kezdem újra.

253. mian33
2013. jan. 17. 18:04
Sziasztok! Ma gyümölcs napom van, de inkább nem nagyon eszik. Facsart ki narancsot, azt ittam. Nem megy le a gyümölcs egyszerűen :( Pedig csináltam gyümölcs levest cukor nélkül, de azt se kívánom. Nagyon szép eredmények vannak! A víz napon én is gondolkodom, de még halogatom :)
252. Mazsola0601 (válaszként erre: 251. - Taurus82)
2013. jan. 17. 17:33
Ez jó kérdés,engem is érdekelne ki miben csinált képet!Én még nem csináltam,valahogy mindig elmarad:)De holnap most már tényleg fogok,szeretném magamon látni majd a különbséget képen is.De majd én is csak a végén fogom feltölteni:)))!Valami szűkebb világosabb cuccban gondoltam:)
251. taurus82 (válaszként erre: 250. - Mazsola0601)
2013. jan. 17. 17:15

Turmixolva,ez tök jó ötlet!:-)



Mindenki megcsinálta a képet?nagyon csajos kérdés,de milyen ruhában?

2013. jan. 17. 17:09
Sziasztok!Jó olvasni titeket,még ha nem is írok mindig de itt vagyok nap mint nap,és gyűjtöm az erőt Tőletek!!:DDDNem bírtam ki és mérlegeltem -3kg,ez a 9.napom!Ahhoz képest nem is rossz eredmény ha azt nézem hogy az 90nap alatt 30kg..lenne...de jó is lenne!!:)A gyümölcsnappal van bajom rendesen,de legutóbb turmixolva ettem/ittam egész jó volt!:)Kitartást Mindenkinek!:)
2013. jan. 17. 16:04
Igen,gyüminap :) Banánnal és naranccsal tervezem átvészelni,plusz 100%-os light-os multivitaminnal :)
2013. jan. 17. 15:59

Szia Adri :)


Nekem káposztás tésztaaaaaaaa :) Imádom :) Igaz a káposzta csak mutatóban, épp az íze legyen ott, de annyira jóóóóóóól esett :))) ;)

Na majd holnap lesz a fekete leves... gyümölcsnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap

:D

2013. jan. 17. 15:19
Helló Mindenki :) Hogy vagytok? Telnek a napok szépen :) Remélem,fogynak a kilók is szépen :) Nekem ma kakaós kalács volt az ebéd :) Már nagyon kellett egy kis csokiii :D
246. taurus82 (válaszként erre: 245. - Juli-anya)
2013. jan. 17. 14:42

Így van,le a felesleggel:-)

Egy szénhidrát-napot mondjuk el tudnék viselni:-)

Neked mi a mai menü?

245. Juli-anya (válaszként erre: 244. - Taurus82)
2013. jan. 17. 14:20

Jaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Mindegy az hogy kakukk tojás vagy vagy sem, sikerüljön leadni a felesleget! Ez a lényeg! :)))

244. taurus82 (válaszként erre: 243. - Juli-anya)
2013. jan. 17. 13:56

Én vagyok a kakukktojás,én nem 90napozom:-) fitnesszlédi menüt rendelek,ma valami póréhagymaleves és zöldbabfőzelék lett volna. Azért remélem a holnapi ideér:-)

Úgyhogy ma erőleves volt sok zöldséggel,rántott csirkemell zabkorpa-panírban és párolt zöldség.

2013. jan. 17. 11:31
Milyen napod van ma? Nekem szénhidrát
2013. jan. 17. 11:25

Na király, nem fog ideérni az ebédem:(

Öröm az ürömben, hogy a mai menü nagggyon gáz volt...inkább megvárom, amíg kiolvad a csirkemell.

241. Juli-anya (válaszként erre: 240. - Taurus82)
2013. jan. 17. 11:06

Keseredés-kenyődés ide meg oda, DE ERŐSEK LESZÜNK!! Nehogy már kifogjon rajtunk egy kis diéta... Ugye? :)))Kitartunk a 90 naposban! Ami már nem is 90, sőt 80 sem!!!! hanem csak 78 :D :D

És ne most akarjál matekozni! :))) A suliban kellett volna, most elégedjünk meg csak 1 kicsi számolással :P És nem oly messze van az a 70kg! Nekem is az kellene, de meg is lesz!!!

És neked is, ugye? :)


Nálunk hó nincs, így az a mozgás elmarad, viszont amit útálok, az a sár az meg aztán van rendesen, mert reggel is zuhogott az eső :/


Jó munkát és mozgást neked :) És kitartást! Ezt viszont mindenkinek! :)

240. taurus82 (válaszként erre: 239. - Juli-anya)
2013. jan. 17. 10:49

Én is el vagyok kicsit keseredve, néha úgy érzem, sosem fogyok már le.

Valahogy sosem szerettem a matekot, ilyenkor meg pláne:) ha heti 1 kg fogyással számolok, akkor is 2 hónap,míg 70 kg leszek. Ó, mennyire messze van már...

Tegnap egy jót tapostam, mikor leraktam a gyerekeket, egész jól esett,ma meg hólapátolás ezerrel, amíg a férjem haza nem ér. Úgyis el kellett volna már kezdenem mozogni:)

2013. jan. 17. 10:04

Sziasztok :)

Ki hogy van ma?

Patapusz, azt írod hogy 8kg lement már. Azt hiszem az nagyon nagyon jó eredmény!!! Hisz még csak 17 napja diétázol. Húúú, nagyon nagy lökést adott ez most nekem, mert ma eléggé elvagyok kenyődve :/ Milyen sűrűn mérlegelsz? Tornázol esetleg? Vagy valami + mozgás?

Nálunk is lesz családi ünnep, és jó lenne valamit venni, amiben végre jól is érzem magam és nem utolsó sorban csinosnak! Nálam ezért a május 26. a cél.

238. Roza Lee (válaszként erre: 237. - Patapucs)
2013. jan. 17. 09:23
Én is örülök!Egyenlőre úgy gondolom,hogyha a 90 nap végéig nem sikerül leadni a túlsúlyom nagy részét,akkor még lenyomok 90 napot.Júniusba lagziba megyünk,és szeretnék valami dögös kis rucit felvenni.:)
237. patapucs (válaszként erre: 234. - Shephard)
2013. jan. 17. 09:00

Köszi a választ, remélem nekem is sikerül majd ilyen szép eredménnyel zárni a 90 napot. Én szilveszter után kezdtem és eddig 8kg ment le. Kíváncsi leszek e viznapra, hogy mennyire lesz kemény.

A könyvet majd megkeresem, de hogy ezek a "főzőcske de okosan" oldalak ennyire pontatlanok...borzadály.


Roza Lee

Örülök, hogy nem csak én vagyok itt ekkora fogyás tervvel. :-)

236. Juli-anya (válaszként erre: 232. - Dexiii)
2013. jan. 16. 21:15

Ha sikerült önmagad meggyőzni, az már fél siker :) Csak így tovább, és egyre könnyebb lesz a nélkülözés. Báris én is ebben bízom.. :)


A fotó ami én is készítettem.. Juhhééééééééjjjj :DDD Csúcs! De majd a legközelebbi.. Na ha tényleg elégedett leszek vele, én is feltöltöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook