Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 01.07-től fórum

90 napos diéta 01.07-től (beszélgetős fórum)


85. Mazsola0601 (válaszként erre: 84. - Dd90e0ccea)
2013. jan. 10. 12:19
A menüt már kitaláltam,bár szerintem ezen a napon senkinek nem kell segtség,hogy mit főzzön,süssön:)De azért gyüjtögetem az ötleteket.Te mit ettél tegnap?
84. dd90e0ccea (válaszként erre: 83. - Mazsola0601)
2013. jan. 10. 12:16
Az jó,nekem tetszett :) Lehet jól variálni,és csokit enni,ami nekem létfontosságú :D
83. Mazsola0601 (válaszként erre: 82. - Dd90e0ccea)
2013. jan. 10. 11:54
:)pont ettől félek én is,azért gondoltam a két hétre.Vagy majd ha esetleg már érzem magamon,vagyis inkább valamelyik nadrágomon:)Holnap szénhidrát napom lesz,hát...várom már:)))
82. dd90e0ccea (válaszként erre: 80. - Mazsola0601)
2013. jan. 10. 11:44

Nekem gyümi napom van,úgyhogy ma nincs gond a főzéssel :) A családnak még maradt tegnapról gombás husi :)

Mérlegre nem tudom,mikor álljak,attól mindig félek.... ha nem azt mutatja,amit látni szeretnék,jelen esetben,hogy elkezdődött a fogyás,akkor hajlamos leszek a feladásra.... Én lehet,hogy csak hóna végén :D

2013. jan. 10. 11:39
Egyébként mérlegre hány nap után álltatok először?Én két hetente tervezem majd a mérlegelést,ha kibírom persze addig:))
80. Mazsola0601 (válaszként erre: 79. - Dd90e0ccea)
2013. jan. 10. 11:36
Én is ezt reggeliztem,várom már az ebédet:)rizses lecsó lesz,még jó hogy szeretem:)Neked ma milyen napod van?
79. dd90e0ccea (válaszként erre: 78. - Mazsola0601)
2013. jan. 10. 11:31

Már túl vagyok egy almán,banánon és pár szem mogyorón :)

Hajrááá :)

78. Mazsola0601 (válaszként erre: 77. - Dd90e0ccea)
2013. jan. 10. 11:28
Nem is kívánok többé reagálni az írásaira,és olvasni sem fogom!Teljesen igazad van!Koncentráljunk!:)))
2013. jan. 10. 11:23

Hagyjátok Csajok,neki is van véleménye,elolvassátok ha akarjátok,de nem érdemes foglalkozni vele :)

Mindenki azt teszi,amit jónak lát,felnőtt emberek vagyunk, aki fogyni akar,úgyis mindent megpróbál! Koncentráljunk az előttünk álló hetekre :)

76. taurus82 (válaszként erre: 74. - AlBundy)
2013. jan. 10. 09:50
Hú de örülnék,ha nekem is annyi tenger időm lenne,h számomra abszolút érdektelen fórumokat olvasgassak...
75. Mazsola0601 (válaszként erre: 74. - AlBundy)
2013. jan. 10. 09:50
Akkor tégy is úgy,és próbáld meg csak nézni csendben,mert senki nem kiváncsi itt rád.Mndenki maga dönti el miben hisz,ha te ebben a diétában nem ,akkor mit keresel itt??Itt ha bárkit is eltántorítana valaki vagy valami ettől a diétától az nem Te leszel nyugodj bele.:)Keress magadnak olyan fórumot ahol értékelik az írásaidat.
74. AlBundy (válaszként erre: 69. - Dexiii)
2013. jan. 10. 09:07
Igazából nem tudom milyen érvekkel lehet hatni az emberekre, hogy ne hülyeségeket csináljanak (leginkább semmilyennel, tapasztalatom szerint) de mivel nem vagyok irgalmas szamaritánus csak mosolyogva nézem majd ami itt folyik és nem próbálok meg senkit meggyőzni, hogy ne folytasson értelmetlen fogyókúrát (majd megtapasztalja maga, amikor a 90+60 nap múlva pont ott lesz mint kiinduláskor)..:)
73. dexiii (válaszként erre: 72. - Dd90e0ccea)
2013. jan. 9. 23:28

Nekem is gyüminap jön, és eléggé tartok tőle...

azt tervezem, hogy délelőtt banánt eszek, ebédre csinálok egy gyümölcssalit (konzerv barack-alma-narancs vagy lehet veszek egy konzerv gyümölcssalit) este pedig reszelek almát és egy kis fahéjjal és édesítővel eszem... hát meglátjuk:D

sok sikert neked is;-)

72. dd90e0ccea (válaszként erre: 71. - Dexiii)
2013. jan. 9. 22:18

Szerintem degeszre nem kell tömni magunkat,de azért éhes se maradj,mert annak nem lesz jó vége. Annyit egyél,hogy érezd jól magad,se több se kevesebb! Mondjuk a gyümölcsnap ilyen szempontból kivétel,mert aki annyit tud enni abból,hogy jól lakjon,az tud valamit :) vagy nagyon szereti :)

Nekem holnap jön ez a nap,kicsit félek is, de majd csak túlélem :) Kitartás Mindenkinek :)

71. dexiii (válaszként erre: 58. - Mian33)
2013. jan. 9. 20:30

Mian, úgy volt, hogy uborkát eszem a csirkéhez, de 5 boltban se kaptam... (spar, penny, cba, közért, zöldséges!) csak néztem... nyilván sokan diétáznak, és az uborka bármikor ehető...

így mivel ez volt itthon, kizárásos alapon:D első napos baki, de ha úgy vesszük, a kukorica is zöldség:D

amúgy rízst lehet enni keményítőnapon! mivel alapból nem vagyok nagy zöldevő, így ennek nagyon megörültem, amikor olvastam:D

amúgy én pl nagyon figyelek arra, hogy ne egyek sokat, ti, hogy vagytok ezzel? Esztek amíg jól nem laktok, vagy kevesebbet, mint szoktatok?

70. bálnac (válaszként erre: 69. - Dexiii)
2013. jan. 9. 20:26

hello. én decemberben hagytam abba ezt a diétát, 10 kilót fogytam vele, ami kilóra nem sok, de látszatra, igen, mindenki azt mondja, ki lett cserélve az alakom. Még az uram is észrevette szex közben. Sokkal formásabb lettem. viszont ugye a karácsony. a nagy zabálás. visszajött egy pár kiló. de nem vészes. én már várom a márciust, hogy ujra elkezdjem, mert még szeretnék ennyit a nyárra lefogyni.

MINDENKINEK KITARTÁST KIVÁNOK ÉS SOK FOGYÁST!!!

69. dexiii (válaszként erre: 64. - AlBundy)
2013. jan. 9. 20:18

Kedves AlBundy, ez a fórum azoknak van, akik próbálnak fogyni, méghozzá ezzel a diétával. Véleménye mindenkinek lehet (...), de szerintem korántsem építő jellegű ha csak azt tudod hajtogatni, hogy mennyire értelmetlen ez a diéta, és, hogy humbug az egész.

Én több embert is ismerek akiknek ez bevált, és bízom benne, hogy nekem is sikerül... Kívánom, hogy minden itt jelenlévő fórumos érje el a célját pár hónapon belül! Valamiben hinni kell...

68. dexiii (válaszként erre: 59. - 63c5de2183)
2013. jan. 9. 20:09
Szerintem nyugodttan hagyd ki most egyszer a gyümölcsnapot, és tarts helyette fehérjenapot, majd szépen haladj sorba szokás szerint. (én ezt csinálnám)
67. taurus82 (válaszként erre: 59. - 63c5de2183)
2013. jan. 9. 18:32

Szerintem nem kellene felcserélni a napokat, pont ez a lényege, nem?

Csatlakozom ahhoz, aki azt mondta: ennyit nem ér a vendégség. Vagy vinnék magamnak kaját, vagy ha olyan emberek, akik nem értenék meg, nem mennék el. Tényleg 3 hónap, ne egy vendégség banánhéján csússz el!

66. mian33 (válaszként erre: 59. - 63c5de2183)
2013. jan. 9. 18:27
Véleményem szerint egy cseréből nem lesz probléma, csak gondolom nem lehet rendszeresen.Szerintem hagyd ki azt a napot, persze ne egyél sokat, max. ebédre, és folytasd hétfőn gyümi, kedd fehérje stb. Legalábbis én így csinálnám :)
65. Mazsola0601 (válaszként erre: 62. - AlBundy)
2013. jan. 9. 17:47
Köszönjük!De a lényeg hogy keményítő napon lehet enni rizst.
2013. jan. 9. 17:46
Mivel a diétának semmilyen tudományos magyarázata nincs ezért teljesen mindegy a napok sorrendje..:)
63. Mazsola0601 (válaszként erre: 59. - 63c5de2183)
2013. jan. 9. 17:45
Azt olvastam hogy felcserélni nem szabad a napokat.Olvastam olyat is,hogy fehérje napot tartott valaki gyüm.nap helyett,és utána ujra fehérje nappal folytatta.Kellemetlen vagy sem, sztem nem ér annyit egy vendégség se hogy felborítsd a diétát.Én mondjuk pont azért kezdtem el a diétát,mert nekem már a nadrágom mérete a kellemetlen.De ez csak egy vélemény,remélem nem gond hogy leírtam.:)
2013. jan. 9. 17:42

Én sem akarok okoskodni de a keményítő szénhidrát.

A rizs szénhidrát!

A kukorica szénhidrát!

61. Mazsola0601 (válaszként erre: 58. - Mian33)
2013. jan. 9. 17:39
Én se okoskodni akarok,de a rizs is keményítő én ugy tudom.
60. Mazsola0601 (válaszként erre: 57. - Mian33)
2013. jan. 9. 17:38
Az is eredmény!!!:)Kitartás!
2013. jan. 9. 17:32

Fontos kérdésem lenne mindenkihez!!!

Szerintetek fel lehet cserélni a napokat?

Elmondom a problémám: az én következő gyümölcsnapom vasárnap lenne, viszont vendégségbe megyünk, pontosabban ebédre. Elég kellemetlen így :( Szerintetek mi lenne, ha felcserélném a hétfőt és a vasárnapot. Vagyis vasárnap lenne fehérje, hétfőn pedig a gyümi????

Mi a véleményetek???

58. mian33 (válaszként erre: 42. - Dexiii)
2013. jan. 9. 17:22
Szia! Nekem is nagyon sokat kell fogynom, hasonló cipőben járok :( Nem akarok okoskodni, de szerintem a fehérje napon nem jó a kukorica, az keményítős napon lehet enni. Viszont keményítő napon meg nem jó ötlet a rizs, mert az szénhidrát. Vagy lehet én tudom rosszul. De nekem van egy könyvem erről a diétáról, ott így írták. Csak azért írom le, nehogy ilyen apróságokon múljon a siker :)
57. mian33
2013. jan. 9. 17:11
Sziasztok lányok! Ma nekem is gyümis napom van, sajna azt vettem észre, hogy a szombati gyümölcsnapot jobban bírtam mint a mait. Ma valahogy egyfolytában éhes vagyok :( De nem vétkeztem, kitartok :) Pedig a férjem most süti a fincsi melegszendvicset magának! Nekem két kiló ment le eddig. Remélem bírni fogom :)
56. dexiii (válaszként erre: 55. - Taurus82)
2013. jan. 9. 15:40
70nek én is tudnék örülni:D:D:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook