Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 80 kg körül vagyok, 65 szeretnék lenni. Ha te is így vagy vele, csatlakozz! fórum

80 kg körül vagyok, 65 szeretnék lenni. Ha te is így vagy vele, csatlakozz! (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
257. abigel45 (válaszként erre: 255. - L.luiselotte)
2018. nov. 3. 09:08
Böce nem lenézte, nem azzal volt baja, hogy rossz étvágyú...
2018. nov. 3. 08:40
Nálam a kistányér "módszer" vált be.Délután 17 h után nem eszek,legfeljebb egy almát.Kenyeret teljeskiörlésüt reggelire,abból nem engedek.Igaz nem könnyű ez sem,mert hétvégén mindig sütök valamit.A "széle" nagyon csábitó...mosoly
255. l.luiselotte (válaszként erre: 222. - Böce)
2018. nov. 3. 08:33

Kedves Böce, 222 hsz-ed utolsó mondatára reagálnék.


A válogatós rossz étvágyú embereket nem kell azért lenézni, mert nem híznak el, lehet hogy nem is tudatosan vagy örömükben vékonyak.

Gondolj arra, hogy még a ducibban jókat esznek, ők a kulináris örömökből kimaradnak. Elvégre nem azért élünk, hogy együnk, hanem azért eszünk, hogy éljünk.

( 50/175/67 /

254. Guruljka (válaszként erre: 253. - Abigel45)
2018. nov. 2. 23:56

Én is napi egyet eszem. És ez nagy szó, mert nagyon rákattantam, megettem egy nap ötöt is.

A tojást nem szoktam felverni, csak elkeverem, miután beleütöttem, úgy finomabbnak találom.


Bocs... az elején azért is volt az Uhhh, mert addigra már megettem az aznapit, és ez veszélyes egy recept. :D

253. abigel45 (válaszként erre: 251. - Guruljka)
2018. nov. 2. 20:30
no, ezt kár volt megkérdeznem:) Csurog a nyálam:) De éhes már nem vagyok, belaktam túróval (édesítő, reszelt citromhéj bele), az is fini volt. Majd holnap kipróbálom, reggelire egy belefér:)
252. abigel45 (válaszként erre: 240. - Cickány64)
2018. nov. 2. 20:28
óóó, jobbulást neked! Mennyi idő alatt szaladt fel az a 6-7 kg? Nem lehet, hogy azért, mert előtte szigorú fogyit nyomtál? Én akkor jojóztam ilyen nagy ütemben, amikor megszorítások után kilazulás jött... a kápileves pl. ilyen megszorítás volt, utána csak úgy dagadtam... Nasinak én tökmagozni szoktam:) Nem kalóriaszegény, az igaz, de törve olyan sokat nem is lehet enni belőle+ akkor szoktam tökmagozni, ha épp a CH-ra figyelek, a tökmag CH-szegény. A ketogén diétánál kaptam rá:) Ami amúgy tényleg nagyon hatékony, de mégse ajánlom, az után is bejojóztam. Szerintem ha túl szigorút szeretnél, hogy gyorsan fogyj, akkor azt csak max 3 napra, indításnak tedd... Legalábbis én ezt tapasztaltam, hogy jó vége sose lesz a gyors fogyás hajszolásának...3 nap indításnak okés, az alatt lemegy annyi, hogy kissé nyugodtabb legyen az ember a fogyást illetően. Aztán át kell térni valami lassúbb mértékű fogyásra, és akkor a kitartással se lesz gond, ergo a jojóval se.
251. Guruljka (válaszként erre: 250. - Abigel45)
2018. nov. 2. 20:27

Uhhh... az finom, a facéról tanultam.

Egy serpenyőhöz keresel egy megfelelő méretű kenyérszeletet.

Tojást és sajtot előkészítesz - utóbbi lehet szeletben vagy reszelve is.

A serpenyőbe kevés zsiradékot teszel, és míg az forrósodik, a kenyérszeletet a héjától kb. egy centire körbevágod, a bele-szeletet kiveszed.

A héja-karimát beledobod a forró zsiradékba, a lyukba beleütöd a tojást, sózod, hirtelen elkevered (ha előtte nem verted fel...) és a tojás tetejére is gyorsan beleteszed a sajtot. Hamar rá a bele-szeletet és kicsit lenyomogatva sütöd.

Lapáttal megfordítod, a másik oldalát is megsütöd.

A tojás egyben tartja az egészet, a sajt finom krémes benne.


Lehet vastagabb kenyeret is sütni és több mindennel variálni. Sajna mind kenyér is meg zsíros is.

250. abigel45 (válaszként erre: 239. - Guruljka)
2018. nov. 2. 20:19
köszi - te is tök ügyi vagy, hogy tudsz mértéket tartani, nekem az kevésbé megy:) Mi az a lukas pirítós?
249. Amaunet (válaszként erre: 248. - Guruljka)
2018. nov. 2. 20:16
Egészségesebb, természetesebb nasi, mint a puffasztott rizs - szerintem.
248. Guruljka (válaszként erre: 246. - Amaunet)
2018. nov. 2. 20:14
És a répa meg a gyümölcs az mi???
247. Guruljka (válaszként erre: 245. - Unom)
2018. nov. 2. 20:13

Folyamatosan, a nap részeként?

Akkor be kell állítani étkezésnek. (És akkor megint csak nem nasi.)

246. Amaunet (válaszként erre: 240. - Cickány64)
2018. nov. 2. 20:08

Azokban rengeteg a szénhidrát.:)

Ha már mindenképp nasizni akarsz, rágcsálj sárgarépát, délelőtt gyümölcsöt is lehet.

Ezeket szépen pucolgasd, helyezd el gusztusosan egy kistányéron és kínáld meg a kollégáidat is.:)

A nasival az idődet, unalmadat próbálod elütni.

245. unom (válaszként erre: 242. - Guruljka)
2018. nov. 2. 20:02
A nasizás nem zárja ki a fogyást. Ráadásul élvezhetőbbé teszi.
244. Cepheus (válaszként erre: 242. - Guruljka)
2018. nov. 2. 19:51
Én eszek édességet is.
243. Cepheus (válaszként erre: 240. - Cickány64)
2018. nov. 2. 19:51

Szia, nekem a Kalóriabázis őszinte vezetése segít. Viszonylag kis heti fogyást állítottam be, így tartható.

4 hónap alatt mínusz 10 kg-nál járok (20 dkg híján). + torna

242. Guruljka (válaszként erre: 240. - Cickány64)
2018. nov. 2. 19:50

A nasi mint fogalom, az az, ami felesleges.

Hiába iszol bármilyen teát, ha közben a nasizás természetes számodra.

241. Cepheus (válaszként erre: 238. - Abigel45)
2018. nov. 2. 19:48
Nagyon jó indulás, ügyes vagy!
2018. nov. 2. 18:14
Sziasztok! Eltört a kezem, de dolgozom, így egyeztünk meg a munkahellyel, mert üzemi baleset volt.Szinte az egész napom semmittevéssel telt, és sűrűn voltam az étkezőben, mert ott tudtam beszélgetni legalább a kollégáimmal. Mindig nasiztam valamit. Semmi extra:puffasztott rizs, korpás keksz, cukormentes kv. És mégis úgy felszaladt 6-7 kiló, mint a sicc. Mától kezdve vissza kell fognom magam. Csináltam káposzta levest. Vettem valami ördögnyelv kapszulát, meg csalánteát. Nagyon szeretnék fogyni kicsit, ha van ötlet, tanács, hogy hogyan legyek eredményes,nagyon szivesen fogadom. 😉
239. Guruljka (válaszként erre: 238. - Abigel45)
2018. nov. 2. 14:01

Ez jó hozzáállás. Remélem, sikerrel mérlegelsz majd!

El voltam havazva munkával, de egyelőre legalább a lukas pirítós iránti vonzódásomat sikerül kordában tartanom. Napi egy bőven elég belőle.

2018. nov. 2. 07:23
sziasztok, behalt a laptopom, de végre kész lett:) A múlt héten 1 kg ment le, ez volt az első hét, ment a felesleges víz is (és még mindig van bőven). Ezt a hetet is sikerült eddig még betartanom, hétfőn mérlegelek majd, remélem, pár dekácska azért most is lecsusszant... Továbbra sem követek módszert, de csak tk. kenyeret eszek, sok zöldség, és főleg arra figyelek, hogy természetes kajákat egyek.
237. Cepheus
2018. okt. 29. 21:04

Két nap torna megvolt, a közte lévő 3 órás alvás ellenére. Ez a Kalóriabázis szerint a 120.napom, a mozgást hamarabb kezdtem. Folytatom, még, terv szerint januárig biztosan.


Abigél? Hogy vagy? Mi újság?

236. Guruljka (válaszként erre: 231. - Unom)
2018. okt. 28. 20:32
Már ott tartok, hogy derüljön ki bármi, de ha tudom, akkor tenni is tudok ellene. De most inalok vissza a munkához, mert muszáj haladnom vele.
235. Cepheus (válaszként erre: 234. - Pillangó28)
2018. okt. 28. 20:30
Szerintem is, bátorítsuk és segítsük egymást. Vita, és lehúzás helyett. A topiknyitó 15 kg-t szeretne leadni, wz reális cél. (Kb én is, csak hamarabb kezdtem.)
2018. okt. 28. 15:38

Ebben nem ertek egyet, hogy aki valaha is kövér volt.. ne jöjjön az egészséggel!


Életmód váltással jöhet az egészség is.


Az egészség pedig nem csak azt takarja, hogy valaki éppen nem túlsúlyos.


Én úgy vettem észre, hogy az itt fórumozók változtatni szeretnének.. szeretnének egészségesebbek lenni, jól érezni magukat.


Ne vegyük el a kedvüket :)

233. unom (válaszként erre: 232. - Channa*)
2018. okt. 28. 15:35

Gy.k.: sehol nem írtam, hogy teljesen egészséges vagyok. Mindenesetre nálad egészségesebb.

Ha leíró, hogy te vagy szuperebb, lenyűgözött végre?

232. Channa* (válaszként erre: 229. - Unom)
2018. okt. 28. 15:27

:DDDD

És szerinted az az egészséget igazolja, hogy kövérre etted magad, majd lefogytál?


56 kg=egészség?:DDDDDD


Aki kövér volt bármikor az ne jöjjön az egészséggel...

231. unom (válaszként erre: 230. - Guruljka)
2018. okt. 28. 15:13

Halogatásban én is jó vagyok :)

Előbb-utóbb utánajársz, és lehet, hogy utána a fogyás is jobban fog menni.

230. Guruljka (válaszként erre: 208. - Unom)
2018. okt. 28. 15:05
A cukrot nézték, a határértéken még éppen belül van, de még azóta se mentem vissza a házidoktorhoz.
229. unom (válaszként erre: 228. - Channa*)
2018. okt. 28. 15:01

Biztos, hogy nem te. Epe, pajzsmirigy, Ír, csak amiket most említettél.

56 kiló vagyok, eszek mindent, amit szeretek, nem fáj tőle a gyomrom.

Mozgok, amikor van kedvem, és gyakran van.

Kövér voltam, mert többet ettem, mint kellett volna, sose tagadtam. De 70 kilóval nem gondoltam, hogy vékony vagyok.

228. Channa* (válaszként erre: 226. - Channa*)
2018. okt. 28. 14:54

Szerintem elég egészséges vagyok, de annyira mindenképp, mint itt legtöbben.


Ha te egészséges lennél, akkor sosem kellett volna fogyóznod.

Ha a többi túlsúlyos egészséges lenne, akkor sosem kellene fogyóznia.


Böce pl. pajzsmirigy beteg és ugye, ha valaki képben van, akkor tudja, hogy ezzel jönnek a kéretlen problémák.

Mert az ő túlsúlya is azért van, mert nem egészséges. Lehet, hogy neki is meg van az összes ami nekem is meg van, csak ő nem jár utána.


Tehát, ki itt az egészséges?

Ki az aki szuper súlyban van úgy, hogy rendesen eszik?

Ki az akinek nem kell ahhoz mozognia, hogy izmos legyen?

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook