Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5. hétben vagyok, szúr a hólyagom... fórum

5. hétben vagyok, szúr a hólyagom... (tudásbázis kérdés)


16. kicsilány2 (válaszként erre: 15. - Giga455)
2010. jan. 13. 09:03
Biztos az 5. hét. Vezettem hőgörbét, tudom, mikor volt peteérés, mikor fogant a baba. Egy hét múlva van időpontom a dokihoz, remélem, minden rendben lesz. Csak ezek a szúrkálások furcsák. Első baba, nincs tapasztalatom ilyen tünetekkel kapcsolatban, azért kérdeztem, másnál is volt -e ilyen rögtön az elején.
15. giga455 (válaszként erre: 12. - Kicsilány2)
2010. jan. 12. 19:00
Ha 5 hetes vagy akkor már simán látja a hüvelyi UH. nekem a 4 hetes terhességen kimutatta a 4 mm-es petezsákot, és el voltam számolva, mert nem középidőben volt a peteérésem, a 6 hetes uh-n még nem volt szívhang, a frászt is hozta rám a fiam, mert azt hitte az orvos hogy nem él a terhesség, de kaptunk még 1 hetet, és akkor már vert a kis szive.
2010. jan. 12. 16:52
Senkivel nem szeretnék vitát nyitni, de ahogy érzi az ember lánya, hogy van pé, és azt is, hogy beágyazódik a baba, úgy azt is lehet érezni, mikor az igen kis terhesség keresi a helyét. Gondolok itt arra, hogy lehet, hogy fedi a méhszájat és arrébb kúszik, mert nő. Én személy szerint mindent éreztem a fiammal, pedig igen erősen nagydarab vagyok!!! Eü.-ben dolgozom, tudom, hogy miről van szó.
2010. jan. 11. 21:24
Szia.Nekem három gyermekem van,és bizony mind a háromnál már az elején sürün jártam pisilni.Ja igen,és én mind a háromnál már négy hetesen voltam dokinál,és hüvelyi uh.-on már lehetett látni a terhességet.Hat hetesen már szívhangja volt mindegyiknek.Úgyhogy nyugi,teljesen normális dolog.
12. kicsilány2 (válaszként erre: 11. - Giga455)
2010. jan. 11. 20:18
Még csak tegnap teszteltem, ez az 5. hét, de napok óta nem tudok egy éjszakát végigaludni a pisilés miatt... Nem bánom, csak jöjjön a baba :)
11. giga455 (válaszként erre: 9. - Kicsilány2)
2010. jan. 11. 20:16
akkor szerintem véreznél is, meg az másmilyen görcs... Ezt mindenképpen az UH állapítja majd meg, ne agyalj ezen, az hogy most érzékeny az alhasad, és nyomódik a hólyagod az teljesen normális... Amúgy a hólyagoddal lesz gondod majd a terhesség későbbi időszakábanis;)
10. Pirosalma (válaszként erre: 5. - Kristof2003)
2010. jan. 11. 20:14
5 hetesen aligha lehetne érezni a helyezkedését, meg nem is helyezkedik ennyi idősen.
2010. jan. 11. 20:10
Örülök, hogy már ketten is pozitívat írtatok :) Kezdtem megijedni, nehogy valami gond legyen, nehogy átcsapjon görcsökbe, ami méhen kívüli terhesség tünete lehet... Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 11. 20:08
napról napra nagyon sokat nő-én is éreztem már ilyenkor.a baba még pici de a méhed már változik, és megérzed.
7. giga455 (válaszként erre: 6. - Kicsilány2)
2010. jan. 11. 20:04

ilyenkor megduzzad a méh, elképzelhető, hogy nyomja a hólyagod, és nyomni is fogja amíg a méh ki nem emelkedik a kismedencéből.

Én már a pozitív teszt előtt is éreztem ilyet, és képtelen voltam felvenni szorosabb nadrágot, és visszatartani a vizeletem, mert begörcsölt a hólyagom.

6. kicsilány2 (válaszként erre: 5. - Kristof2003)
2010. jan. 11. 20:02
Még olyan iciripiciri, hogy nem hiszem hogy érezném. Még a héten lehet, hogy ultrahang sem mutatná. Azért köszi, hogy írtál.
2010. jan. 11. 19:59
lehet, hogy nem is a hólyagod szúr, hanem a baba helyezkedik.
4. Pirosalma (válaszként erre: 2. - Kicsilány2)
2010. jan. 11. 19:58

Szia!


Én annyit tudok erre mondani, hogy szerintem a megnövelt folyadékfogyasztás és -ürítés nem okoz efféle szúró érzést.

2010. jan. 11. 19:54
Hétben helyett hetes...
2010. jan. 11. 19:54
Ma már nem fáj annyira a cicim, tegnap csináltam poz. tesztet (végre!) Lehet, hogy a sok ivás-pisilés miatt van a szúrkálás (nem görcs), vagy ez gond lehet?
2010. jan. 11. 19:53
5. hétben vagyok, szúr a hólyagom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook