Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 34. hétben vagyok, nincs étvágyam, amit megeszek, attól is hányingerem van. Volt valaki ilyen helyzetben? fórum

34. hétben vagyok, nincs étvágyam, amit megeszek, attól is hányingerem van. Volt valaki ilyen helyzetben? (tudásbázis kérdés)


6. mamarazzi (válaszként erre: 4. - Macskanita)
2012. nov. 4. 20:34
ugyanezt érzem nyugi a lányomnál nem volt ez akkor annyit szel amennyi jól esik van amikor többet van amikor keveset .
2012. nov. 4. 20:18

A barátnőm ugyanígy volt. Az elején is hányingere volt, hányt is, és most a végén is, kb. a 35. héttől.

Valóban normális, mondta neki a doki, mert a baba nő és a gyomorszájat, gyomrot nyomja. ezért van hányinger. Csak a szülés után múlt el nála :(.


Kitartás!

4. Macskanita (válaszként erre: 3. - Mamarazzi)
2012. nov. 4. 20:13
ez a baj, hogy megeszem a sütit pl, de már evés közben...brrrrrrr....remélem hamarosan elmúlik:-)
2012. nov. 4. 20:07

szia

35+5 pár napja van rajtam ez most a nem vagyok éhes felfordul a gyomrom érzés van

szerintem normális a gyomrunknak sem sok hely van

azt egyél ami jól esik.

2012. nov. 4. 20:05
Sziasztok, mint írtam, étvágy nulla, ha eszek valamit, hányingerem van tőle. Szerintetek mi lenne hatásos ez ellen, vagy ez természetes folyamat?B6 és egyéb vitaminok sem segítenek. Kb egy hete lassan, hogy fennáll ez az állapot:-(
2012. nov. 4. 20:03
34. hétben vagyok, nincs étvágyam, amit megeszek, attól is hányingerem van. Volt valaki ilyen helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook