Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 22 éve vezetek szinte minden nap, de még sosem tankoltam.... fórum

22 éve vezetek szinte minden nap, de még sosem tankoltam.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

25. michelle.r (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 19:32

Nem olyan bonyolult, én is megoldom. 😛

Azon mondjuk jól szórakozom, hogy ha a saját vagy a férjem autójával megyek, még a lábam sem éri a földet, amikor már ott terem a kutas, hogy tankoljon. Ha a lányoméval, rám se hederítenek.

24. tumbo2 (válaszként erre: 19. - Törpilla)
jan. 2. 11:24
nekem ugyan nincs autóm,de mikor lefokoztak pénzügyi előadóból mindenessé,majd mindenkit kirúgtak.tankolni nekem is kellett volna a traktorokat,de hálistennek a fiúk megcsinálták.cserébe minden reggel finom kávéval vártam őket.
23. Epresturmix (válaszként erre: 19. - Törpilla)
jan. 2. 09:59
Mit nem lehet tudni egy tankolàson? Kinyitod/letekered akármi, kinek hogyan működik. Leveszed a megfelelő pisztolyt, nyomod. Teli tanknál kattan egyet a pisztoly, kicsit lecsöpögteted, aztán visszateszed a helyére. Visszacsukod. Megnézed hànyas kútnàl tankoltál, bemész, fizetsz aztán lehet szágldozni.
22. Epresturmix (válaszként erre: 15. - Csillagszem38)
jan. 2. 09:57

Nem csak ez a feladata, max ha megkéred. Meg vannak az erőszakosak, rámenősek…

A placcosnak ezernyi háttérmunkàja van a tankoláson kívül. Ha gondolod leírom. Voltam kutas, imàdtam csinálni és nekem jobbàra csak a férfiak hagyták! Szerettek a vásárlók! 🥰

dec. 29. 07:45
mindenki maskepp csinalja!"
20. Myra
dec. 23. 08:10
Én meg nem is engedem, hogy más tankoljon helyettem.
dec. 23. 06:57
Én sem szeretek tankolni és nem is tudok, mondjuk nincs még meg 22 éve a jogsim! Nincs ebben semmi rossz szerintem, sok nő van így vele mint te!
dec. 22. 22:58
Kedves Rabtársaim! 🙂 ...én a benzinkút kompresszorát is használatba veszem, ha szükséges.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Andi6020)
dec. 22. 21:54

Redőnyt se húzgálok, mert nem 😉


Nincs magyarázat.

dec. 22. 19:07
Nálunk is a férjem rendezi az autókat. Tankolja, takaritja, mossa, átnézi, olajcsere, ablakmosó, szervizbe viszi, vizsgáztatja, biztositásokat felügyeli és intézi, nyárigumi, téligumi csere, stb.
dec. 22. 18:52
Én is ilyen vagyok, 23 éve vezetek és sosem tankoltam🤣🤣 nincs kedvem, nem az én dolgom. A kutas feladata.
dec. 22. 18:39

Legtöbb kútnál jó időben ténfereg egy fickó és odaugrik, hogy "segithetek?" tankolásnál

OK, ki se szállok, fizetni akarok nála/tudtam hogy nem lehet/

Jaaaj, azt nálam nem lehet, mondta

Ablakot nem mossa le, olaj, ablakmosót nem ellenőrzi mint a rothadó nyugaton

Akkor mifrancot akartál segiteni?

Azóta ha azon a kúton tankolok messzire elkerül

13. Imisz (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 16:30

Szerencsére van aki intézi neki, számontartja az olajcserét, műszaki lejáratot ilyeneket.

Tankolnia muszáj itt kint, nincs nagyon kutas aki körbeugrálja :) Szerintem otthon emiatt szaladt a f.erdőbe. De tanult belőle!

12. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 14:58

Tudom ki vagy, de ezen azért meglepődtem. Nagyobb projekteket is levezényelsz egyedül, mint egy tankolás.

Oké, pont tök mindegy ki tankol, nem múlik ezen semmi, de na. Meglepő.

dec. 22. 14:52
Most matekoztam, én is 22 éve vezetek naponta! Akkor kaptam saját autót.
dec. 22. 14:51
Utálok tankolni, de azt is utálom, ha olyan balféknek néznek a kúton, hogy nem nézik ki belőlem, hogy képes vagyok rá. Muszáj volt megszokni, önállónak lenni.
dec. 22. 14:00
Hasonlóképpen vagyunk, a férjem intéz nálunk is mindent ami autó. Az ő és az én autómat is teljeskörűen. Szivesen teszi. Csinálja.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Imisz)
dec. 22. 13:47

Én is olyan vagyok mint a lányod. Autó témában nem önállótlan vagyok hanem elkényeztetett. Jelenleg 3 autó parkol a garázsban, bármelyikbe beleülhetek, patyolat tiszta, tankolt, szervizelt, biztosított, papírok rendben. A férjem szereti ezeket intézni hát hadd csinálja. Csak ha pár napig vagy 1 hétig nincs itthon akkor "magad uram" van vagy ha tutira tudom hogy kutassal rendelkező kút mellett suhanok el és már csak félig van a tank, begördülök, ne a férjnek kelljen.

A cégesemet pedig a flottás intézte szervizelés, műszaki, biztosítás, kerékcsere, még az ablakmosó folyadékot és a heti-2 heti takarítást is, csak tankolni kellett volna nekem, arra pedig ott a kutas.

18 éves korom óta van saját autóm, mindig akadt egy férfi aki intézze amit kell.

Én mondani szoktam a kutasnak, hogy mit kérek bele, szerencsére amikor én bakiztam akkor a kutas észen volt és visszakérdezett, hogy biztos?


Ma elgondolkodtam, hogy vajon tudnék-e tankolni ha muszáj lenne, feltartani a sort, kiröhögtetni magamat nem akarom.

dec. 22. 13:20

Nem kimondottan szeretek tankolni de alapelvem, hogy az ÉN AUTÓMAT ÉN tankolom!

Ezt sulykoltam a gyerekembe is, mégis hagyta magát illetve az autóját, hogy a kutas tankolja. (szép szőke fiatal lány, ráadásul osztrák rendszámmal, rögtön ott termett kutasunk :) ) Tele is rakta a dieseljét 95-össel! Lány persze rögtön telefonált apjának, aki aztán elrendezte -a kutas sorsát is-. Autó elszállíttat, másnapra redberakat (benzin lefeljtés, üzemanyagrendszer tisztítás stb ami vele jár) mindezt a kút költségére. + egy teli tank gázolaj.

Sajnos a fiatal kutasnak az volt az első munkanapja! Gyanítom, hogy az utolsó is, mert azóta sem láttam ott.

Persze kislányom megkapta, hogy "nemmegmondtam, hogy a Te autódat TE tankolod?! (amúgy nem rám ütött, utál az autóval foglalkozni, legyen aki mindent is intéz helyette, neki csak guruljon a feneke alatt biztonsággal.)

6. Karmol (válaszként erre: 5. - Andi6020)
dec. 22. 13:07
A "nem vezetek" csaj jogsi mellett jar okosnak.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 12:44
okos vagy és ügyes is
4. Karmol (válaszként erre: 3. - Karmol)
dec. 22. 11:51
Onallotlan vagy.
3. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 22. 11:50
Es?
dec. 22. 11:04
Én kifejezetten szeretek tankolni!⛽

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook