Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári babák :) fórum

2021 januári babák :) (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
júl. 18. 07:12
Mostmár nagyon jól köszönöm 😊
535. Andreia (válaszként erre: 534. - Timon333)
júl. 17. 09:51

Gratula! Boldog babavárást! 😊

Akkor átléptél a 2.trimeszterbe. Hogy érzed magad?

júl. 17. 09:34
Csatlakoznék hozzátok, én január 9-re vagyok kiírva és már azt is tudjuk, hogy kislány lesz :)
533. Andreia (válaszként erre: 532. - Elliana)
júl. 13. 19:09
Jó sütögetést és vigyázz magadra!
532. Elliana (válaszként erre: 530. - Andreia)
júl. 13. 18:18

Fáradtan, ma 2 várost jártunk meg, uh után még ügyeket intéztünk.

Leginkább a cukorterhelés izgat. Sajnos baromi nehezen tolerálom 🤦‍♀️ de moatanában sokszor leesik a cukrom,megint.

Ma még vacsira kertben sütőgetünk 😁

531. Amika22 (válaszként erre: 529. - Elliana)
júl. 13. 16:02
Örülök hogy rendben vagytok 🙂
530. Andreia (válaszként erre: 529. - Elliana)
júl. 13. 16:00

Örülök, hogy növekszik a picúr! :)

És Te hogy érzed magad??

529. Elliana
júl. 13. 15:04

Sziasztok. Túl vagyok az uh-n.

A dokim nagyon kiakadt az ügyeletes dokira.

Szóval a baba jól van. Ciklus szerint 16+2 hetes vagyok, uh szerint 15+4. Ennyit az ügyeletes doki "2 héttel el van maradva a baba" felkiáltásáról..

139 g (kb)

Most pénteken lesz cukorterhelésem 31.-én pedig a következő uh.

A nemét továbbra se tudjuk.

528. Amika22 (válaszként erre: 527. - Elliana)
júl. 12. 16:20
Írj majd. 😉
527. Elliana (válaszként erre: 526. - Amika22)
júl. 12. 16:12

Izgulok a holnapi uh miatt.

2 napja görcsöl a combom 🤦‍♀️ akárhány magnéziumot veszek be nem múlik. 😬 Első terhességemnél a forgom rendesen megkopott. Azóta is van egy ideg ami időszakonként becsípődik...

Szóval görcs + ideg mint egy rokkant olyan vagyok 🤦‍♀️😅😬

526. Amika22
júl. 12. 15:02
Hogy vagy Elliana?
525. Amika22 (válaszként erre: 521. - Elliana)
júl. 8. 11:44
Kitartást kívánok. ❣️❣️❣️
524. Andreia (válaszként erre: 523. - Elliana)
júl. 8. 07:23
Sajnálom. Remélem sikerül helyreállítani a vérnyomásod!!
523. Elliana (válaszként erre: 522. - Andreia)
júl. 8. 07:13

156/101 vérnyomás mellett hidd el ez nem csak elmérés 😔

Az a baj, hogy a magasvérnyomás haza vágja a lepényt, ami nem tudja ellátni a feladatát. Nagy a koraszülés kockázata,és rám nézve ia veszélyes a toxémia ami lényegében terhességi mérgezés.

Nagylányomnál nagy szerencsénk volt hogy bírtuk 37.hétig mert csak akkor jelent meg a fehérje.. Engem csak 18 óra elteltével mertek lábra állítani mert még mindig magas volt a vérnyomásom és sok vért vesztettem de nem kellett még épp átömlesztés.

522. Andreia (válaszként erre: 521. - Elliana)
júl. 8. 06:31
Kitartás! Kívánom a legjobbakat!! Te is legyél jobban, és a baba is érje utól magát!! Bízzunk benne, hátha tényleg csak a 2 különböző UH mérés az oka a lemaradásnak!
521. Elliana (válaszként erre: 520. - Andreia)
júl. 7. 21:44

Nem jól. Nem rég értem haza a sürgősségiről és a nőgyógyászati ügyeletről.

Ma sehogy nem tudtam levinni déltől a vérnyomásom, a fejem majd szét szakadt. Nagyon fosul voltam.

Sajnos nincsenek jó hírek.

Úgy fest muszáj lesz majd kompressziós harisnyát hordanom, mert nagyon csúnya nagy viszereim lettek. (családban apukám cukorbeteg, hátsófali szívinfarktusa is volt, én Ir-s)

A vérnyomásom nagyon ingadozik, amit muszáj magyon gyorsan szintre hozni.

A baba 😔 2 héttel kisebb. Eddig 1 héttel volt az első uh óta kisebb, ezt betudtuk a későbbi fogantatásnak. De most megijedtem. Mert ugye első lányomnál toxémiás voltam és ő ez miatt aorvadt babaként született. Ami azt jelenti,hogy bár jó időre de alacsony súllyal. Ergo mint egy koraszülőtt. 1 hónappal volt elmaradva. 1 hetet volt a Pic osztályon 1 éves korig jártunk a fejlődésneurológiára.

Sajnos megkaptam a középsúlyos preeclampsia besorolást. (ergo újra fenyeget a toxémia.)

Persze mondhatnám,hogy jaj 2 doki 2 külön gép benne van a pakliban hogy elmérnek mert ez minden uh-nál benne +/- de mivel már túl vagyunk egy ilyenen, már tudom, hogy itt nem erről van elsődlegesen szó hanem a toxémiáról. Másrészt 1 hete mondom férjemnek addig tök intenzíven éreztem a babát. Mostanában alig és gyengén.

Hivatalosan 15 hetes múltam,még nagyon sok idő van vissza.

Ez most így nagyon tacsra vágott.

520. Andreia (válaszként erre: 518. - Elliana)
júl. 7. 19:21
Hogy vagy??
519. Andreia (válaszként erre: 518. - Elliana)
júl. 4. 11:53

Ó te! Drukkolok, hogy helyre álljon a vérnyomásod!!

Hasadra mit mond az orvos? Lehet valamit tenni, vagy jobban kell kímélni magad/feküdni többet?

518. Elliana
júl. 4. 11:31

Én nem vagyok már fent facen 😁😅

Az elmúlt napokban vacakul vagyok. 2 napig naaagyon alacsony volt a vérnyomásom és a túlélésre játszottam. Hol a vércukrom esik le. 🙄

A melleim mocskosul fájnak.

A hasam hatalmas, eleve van súlyfeleslegem. Sajnos az első 2 után eléggé szétnyílt a hasfalam, a köldöksérv műtétnél kaptam hálót de nem fedi az egészet. Durva össze nővéseim is voltak amit 2.csm feloldottak. Ennek következtében ahogy nő a méhem, rendeződnek át az alkatrészek minden a laza hasfalhoz nyomul. Így jelenleg nem alulról gömbölyödő hasam hanem mell alatti dinnyém van 🤦‍♀️

517. Fánkocska90 (válaszként erre: 516. - Juditta2019)
júl. 4. 09:56
Van 2 csoport is, én még nem mertem belépni, bolond vagyok, mindig azt mondom majd a következő uh után, aztán na majd a következő uh után 😣
júl. 4. 09:25
Csajok, találtam facebookon egy 2021 januári babák nevű zárt csoportot. 170-en vannak benne eddig, akit érdekel jelentkezzen, én megtettem 🙂
515. Andreia (válaszként erre: 512. - Elliana)
júl. 4. 08:15
Te hogy bírod ezt a szeszélyes időjárást?
514. Andreia (válaszként erre: 513. - Juditta2019)
júl. 4. 08:14

Jobbulást! Nekem 2. hete őrülten fáj a fejem, éjszaka is nehezen alszok el tőle. :(

Pocak: érezhető a méhemnél, hogy magasabban miért nem ment le a hasam, nem tudni, de így összeségében jópofa. :)

513. Juditta2019 (válaszként erre: 512. - Elliana)
júl. 4. 06:09
Nekem a fejem fájdogál már vagy 2 napja tompán, más nagyon nincs 🙂 gyomorégés időszakosan felbukkan. Figyelgetem a pocit, már lassacskán több lesz mint egy szimpla “puffadás” 😀
512. Elliana
júl. 3. 22:36
Ki hogy érzi magát lányok?
jún. 30. 14:11
Sziasztok! Aki még nem csatlakozott, szeretettel várjuk a zárt klubba! :)
510. Eusc (válaszként erre: 504. - Tejeskávé)
jún. 28. 11:34
Én ott tervezek szülni,mivel a dokim ott dolgozik. Barátnőm is ott szült tavaly.
509. Amika22
jún. 27. 19:36
Nekem estére vizesedik a bokám valószínűleg a meleg miatt. Egyebekben én szeretem a meleget,jól bírom, mèg. 🙉😆
508. Tejeskávé (válaszként erre: 507. - Amika22)
jún. 27. 12:33

Koszonom, gratulalok neked is:)

A szent imrebe csak anno ugyeletre jartam ha hetvegen volt vmi, a szuleszetet nem ismerem.

A meleget ti hogy viselitek? En a ventillator-jegkocka-kovalygas haromszogben mozgok :/

507. Amika22 (válaszként erre: 504. - Tejeskávé)
jún. 27. 11:53

En bpi vagyok, szent imrebe. 3. baba. Soroksári lakunk.

Gratulálok a babahoz ❣️

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook