Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári babák :) fórum

2021 januári babák :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
308. 5236d12e25 (válaszként erre: 307. - Ágenc)
2020. jún. 8. 19:16

Én 33 vagyok, lányaink 5 és 2 évesek. Szerintem most is kislány lesz 😅

Nagyobbik lányunk nagyon szeretne öcsit, már a húgánál is azt szeretett volna.

307. Ágenc
2020. jún. 8. 19:02
Biztosan mindenki türelmetlen, igazából jó is, és nem is, hogy van net, mert sok midennek utána lehet olvasni, de tényleg annyi rosszat is lehet hallani.. Pláne az én koromban. Ki hány éves itt? 😊
306. Andreia (válaszként erre: 297. - Ágenc)
2020. jún. 8. 18:18
Szerintem is látszódik majd, nekem pont 6hetesen már látszott a szívdobogás. :)
305. 5236d12e25 (válaszként erre: 297. - Ágenc)
2020. jún. 8. 17:05

Én menzesz / kalkulátor szerint 7 hetes voltam az első uh. Igaz nekem 31 napos ciklusaim voltak és alap pcos+ir vagyok. Mérés alapján akkor volt 6 hetes és volt már szívhang. 2 hét késés után teszteltem! Azért csak akkor mert tavaly májustól idén januárig vérzés gondjaim voltak. 2 hetente 2 heteket véreztem de volt mikor 21 napot. Januárban még volt egy 4 cm x 4.5 cm bevérzett tűszőm.

Második lányom is kicsit később fogant mint papírforma szerint, igaz akkor kicsit kuszább volt a menzeszem akkor 30-40 nap közötti ciklusaim voltak. Elvileg 4 nap késés után teszteltem pozitívat, 2 hét múlva mentem de akkor csak petezsák volt, újabb 2 hét múlva volt minden.

304. Kyara84 (válaszként erre: 297. - Ágenc)
2020. jún. 8. 16:47
Én mikor voltam most hát még mindig a nagy foltot véltem felfedezni az UH-n a kis bevillanásokkal ami a szív dobbanás volt. De tegyük hozzá nem a legkorszerűbb UH gép hiszen nem volt hang rajta 😋. De majd a nagy mindent elődöntő UH-n ott úgy is magánba megyek és akkor ott hallom, látom majd minden kis porcikáját 😊😁. Addig is ez elég nekem már ahhoz hogy megnyugodjak 😋.
303. Fánkocska90 (válaszként erre: 300. - 5236d12e25)
2020. jún. 8. 16:43

Tényleg nagyon fura, főleg hogy ő 17 volt amikor a férjemet megszülte. Sógorom 30, 7 éves kapcsolatban és anyós szerint jó pár évet várhat még az esküvő, mert korai. 😅


Apósom szegény meg bele van betegedve, hogy még nincs unokája, állandóan azt mondja, hogy milyen szívesen lenne már papi. Anyósom meg ül mellette és fejeket vág. 😂

302. Dori881 (válaszként erre: 301. - Ágenc)
2020. jún. 8. 16:29
6 hét plusz 1 nap
301. Ágenc (válaszként erre: 299. - Dori881)
2020. jún. 8. 16:26
Te akkor hány hetes voltál?
300. 5236d12e25 (válaszként erre: 295. - Fánkocska90)
2020. jún. 8. 16:21

Bocsánat de ritka fura anyósod lehet 🙄 korai..??!


Nálunk mindenki tudja.


Mivel 2 nagyon nehéz komplikált terheségen és császárokon vagyok túl, így arra készültünk a 3. sem lesz egyszerű és sokat kell majd rohangálnunk dokihoz ezért elmondtuk, ha vigyázzni kell a lányokra. Szerencsére eddig nem volt gond.

Szüleim a legkevésbé sem fogadták örömmel. Igazából 2 barátnőmet meg anyósomat leszámítva mindenki hülyének tart amiért 1,bele mertem vágni újra, 2, harmadik gyerek.

299. Dori881 (válaszként erre: 297. - Ágenc)
2020. jún. 8. 16:18
Szerintem is lehet már látni akkor. 😊 Ne idegeskedj, én úgy gondoltam a pénteki ultrahang vizsgálatomra, hogy végre találkozhatok a babácskával és tényleg ott is volt.
298. Fánkocska90 (válaszként erre: 297. - Ágenc)
2020. jún. 8. 16:13
Szerintem akkor már biztosan lehet majd látni! 😊
297. Ágenc (válaszként erre: 295. - Fánkocska90)
2020. jún. 8. 16:07
Nálunk az én szüleim élnek csak, és tudták hogy tervben van, így csak egyszerűen annyit mondtam, hogy pozitív tesztjeink vannak. 😊Mivel már lombik előtt álltunk, így még most is félve mondom, hogy igen, várandós vagyok, hiszen eddig csak a petezsakot láttuk, és a 12. Hétig is van még pár hét. Én most 6+2 vagyok, nagyon remélem hogy ha csütörtökön megyünk uh-rá, ott már látni lehet a pici kis baba kezdemeny is. Szerintetek?
296. Dori881 (válaszként erre: 292. - Ágenc)
2020. jún. 8. 15:50
Mi a barátoknak, családnak majd a 12. hét után tervezzük bejelenteni. Most csak a főnököm tudja, de ő mindenben támogat, mondta hogy ha úgy érzem akkor bármikor maradjak otthon pihenni. Amúgy ha mozgalmasabb napjaim vannak, akkor érzem hogy többször le kell ülnöm pihenni. Most is kis nyilallásokat érzek a hasamban. Azt írták mások, hogy ez azért van mert tágul a méh és nyúlnak a szalagok. Mindenesetre fura érzés. Nálam émelygés nincs, viszont vannak olyan napok amikor nem százas a gyomrom. Nem híztam és nem is fogytam az utóbbi hetekben, de ez majd úgyis változik a hízás irányába 😃
295. Fánkocska90 (válaszként erre: 292. - Ágenc)
2020. jún. 8. 15:47

Mi Németországban élünk, idekint mindenki tudja már, mert el vagyok tiltva a munkától, így muszáj volt elmondani. A családnak pedig otthon a 12. heti uh után mondjuk el ha minden rendben. Nekem anyukám nem bírja a stresszt, többször is volt már, hogy szívroham gyanúval vitte el a mentő, és mivel az eleje elég kalandos volt nem mertem elmondani. Alapból a munkában is meg akartam várni a 12. hetet.

Amúgy 10+6 leszek a következő uh-n jövő héten hétfőn. Akkor már gondolom a 12. hetinek számít nem? Anya másnap lesz 51 akkor tervezzük elmondani.


Anyósom tuti nem fog neki örülni, 3 hete még azt mondta isten őrizz hogy gyerek legyen nálunk, nagyon korai még (én 30 férjem 33 és 11 éve vagyunk együtt).


Ti elmondtátok már a leendő nagyszülőknek? Hogyan?

294. Kyara84 (válaszként erre: 292. - Ágenc)
2020. jún. 8. 15:10
Hát... Nálunk is több ember tudja 2-nél de nyilván csak olyan tudja aki eleve tudta min megyünk keresztül 😊. Én ugyanígy vagyok ha émelygek és eszek rá akkor enyhül 😜😅.
293. Juditta2019 (válaszként erre: 292. - Ágenc)
2020. jún. 8. 15:03
Én kicsit túl lelkes vagyok pedig nem így terveztem de a barátaimnak, közeli családtagoknak + főnöknek elmondtam, tehát tudják már jó páran. Első baba, lehet másodiknál tovább várok majd :P
292. Ágenc (válaszként erre: 287. - Juditta2019)
2020. jún. 8. 14:39
Múlt héten éppen 2 kilóval kevesebbet mutatott a mérleg, mi azért igyekszünk figyelni a kajára, bár én most kicsit néha bűnözök. 😊 De érdekes módon a hasam az meg rendesen látszik, pedig ez csak a 7. hét, nem győzöm takargatni a munkahelyen. Ez utóbbi engem nagyon bánt, úgy érzem, hogy a babánkat titkolom, pedig olyan örömmel tölt el, hogy remélem, hogy abban a 12 mm-es petezsak an ott lapul. Ti sem mondtátok meg el tágabb környezetben gondolom? Amúgy attól, hogy émelygek, nem eszem kevesebbet😁 sőt, jól esik enni, akkor csitul a dolog.
291. Andreia
2020. jún. 8. 14:37

Sziasztok!

Én ma töltöttem a 8 hetet, UH 2hét múlva. Pocakon látszik már egyértelműen - ami fura, pedig fogytam vagy másfél kilót. Viszont a mellbőség ugrott vagy + 10centit. El kell mennj ruhákat vásárolni...

Émelygés napközben elmúlt, utóbbi időben délután /estefelé jelentkezik. Mióta nem dolgozok, többet pihenek, szinte nincsenek szurkálások se szerencsére. A progeszterontól kissé álmosabb vagyok délelőtt , meg úgy szédelgek, mintha becsiccsentettem volna. De pár óra után elmúlik szerencsére. Este nincs gond, bár az utóbbi időben még inkább nehezebben alszok el...

290. Kyara84 (válaszként erre: 286. - Ágenc)
2020. jún. 8. 14:26
Azért mert hüvelyi kúpot használok a progeszteron pótlásra és sajnos a felesleg kifolyik fehéres folyással, hát ezért nem tudom megkülönböztetni 😊
289. Fánkocska90 (válaszként erre: 288. - Fánkocska90)
2020. jún. 8. 13:56
Jaaa és csodálkozom is, hogy csak ennyit. Régen 6 után nem ettem sosem, most ha úgy van este 8-9 kor még bekapok valamit.
288. Fánkocska90 (válaszként erre: 287. - Juditta2019)
2020. jún. 8. 13:55
Én rendesen eszem, annyi hogy eddig húst nem tudtam, mert büdös volt nekem, illetve csokit se ettem már több mint egy hónapja. 1.3 kg jött fel eddig, holnap kezdem a 11. hetet.
2020. jún. 8. 13:37
Nekem simán ez a fehéres nem túl híg folyásom van. Ha lehet annak nevezni mert nem folyik :D bocs . Kicsit azért lelkifurkám van mert már 2,5 kg-t híztam. Csajok aki nincs rosszul, tehát szokott rendesen enni az hízott már valamennyit?
286. Ágenc (válaszként erre: 285. - Kyara84)
2020. jún. 8. 12:36
Az mit jelent, hogy nem tudod a progeszteron miatt megkülönböztetni?
285. Kyara84 (válaszként erre: 284. - Ágenc)
2020. jún. 8. 12:17
Nekem is ilyen folyás volt most már ugye nem nagyon tudom megkülönböztetni a progeszteron miatt. Én is nagyon várom hogy megkapjam a papírokat a védőnőhöz majd jövőhéten kapom meg az lesz a 9. Hét már kicsit el vagyok csúszva 1 héttel ezekkel az ultrahangokkal mert mindig 2 hétre vagyok visszahívva. Ma például szabadnapom van de még csak aludtam meg most én szenvedek olyan hányingerem van de mégse el sem tudom dönteni 🤪 csak hogy nem vagyok túl fényesen 🤮. Szombaton töltöttem a naptár szerint a 8. Hetet 😊. Nagyon várom a további időszakot is 😊. Mellém nem tudom nőtt e beleférek még a melltartóba, de ha leveszem érzem a feszülő fájdalmat. De szerintem valamennyit nőtt azért ha nem is számottevően.
284. Ágenc (válaszként erre: 282. - Juditta2019)
2020. jún. 8. 11:43

Olykor én is felböfizem az ételt/italt. 😊 Vannak tok jó appok, kettőt is letoltottem, az az utolsó menszesz alapján számol, bár én azt is tudom, hogy mikor fogant meg Maszatka😊 Reményeim szerint 2021.01.30.-a körül, 20 év után végre újra atelhetem az élet legnagyobb csodajat❤️

Folyassal hogy álltok? Nekem most ilyen vizes kis valami van.

283. Ágenc (válaszként erre: 282. - Juditta2019)
2020. jún. 8. 11:14
Nekem 20 éve az első terhesség után maradt a mellem nagyobb. 😊 Előtte nem is nagyon volt. De szerintem kor és egyén fuggo is a dolog.
282. Juditta2019 (válaszként erre: 279. - Ágenc)
2020. jún. 8. 11:01
Nekem ez a 9. hét de még nem mondott időpontot, azt hiszem majd a következőnél mondja meg de január közepe felé saccolom :) Nekem a fáradtság volt 2-3 hétig de mostanra teljesen elmúlt, férjem napközben simán bealszik nekem meg furcsa h semmi bajom, este is simán fent vagyok 10-ig. A gyomrom rossz még mindig, nektek nem szórakozik a gyomorsav? Mellem érzékeny de növekedést nem vettem észre nagyon :D Nekem első terhesség azért kérdezem, hogy ha nő majd egyébként az utána úgy marad vagy visszaalakul teljesen? Gondolom egyénfüggő is de mik a tapasztalatok? :) Én már a héten mennék a védőnőhöz, a nőgyógyászom ráírta a papírkámra, ott kapjuk a beutalót :)
2020. jún. 8. 10:48

Én élvezem, hogy végre ehetek émelygés rosszullét nélkül. Fáradtság és mellfájdalom ami van. A magnéziumot napi 2ről 3ra emeltem.

Alapban nem vagyok kismellű és előző 2 terhességemnél is 2 számot nőtt a méretem. Szombaton vásároltam, siettem, gyerekek mellett nehéz próbálni.. 🙄Felkaptam a méretet ami eddig a legnagyobb méretem volt melltartóban. Itthon sikerült felpróbálnom. 🤦‍♀️ Hát már most elég szűkös és még csak a 10. hetet hagytam el.. Mi lesz itt a vége felé?

280. Fánkocska90 (válaszként erre: 279. - Ágenc)
2020. jún. 8. 10:45
Nekem van ilyen alkalmazás, az január 6-ra ír, a doki január 5-t számolt.
279. Ágenc
2020. jún. 8. 10:22

Köszi tapasztalatokat, nagyon pára, addig nem leszek nyugodt, ameddig nem látom az embriot is. 😊 Minden esetre nagyon aggaszt ez a hol így hol úgy vagyok állapot. Meg persze nem kellene ennyit olvasgatni, mert persze amikor csak lehet böngészek a témában, és persze sok olyan dolgot olvasok, amit nem kellene.

Ki mikorra van kiirva, vagy akinek még az orvos ilyenről nem beszélt, ahogyan nekem sem, mit kalkulaltatok?

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook