Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári babák :) fórum

2021 januári babák :) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
356. Elliana (válaszként erre: 351. - Ágenc)
jún. 10. 14:12
Savra émelygésre a legjobb a hideg kóla
355. Andreia (válaszként erre: 354. - Kyara84)
jún. 10. 14:06

Úgy tudom a pocaknak nem szabad hosszú ideig meleg vízben lennie, merthogy a magas hőmérséklet nem tesz jót a babának. De ha kevesebb vízben fekszel el rövidebb időre, akkor nincs gond. :)

Bár én inkább tusolni szoktam, és akkor is igyekszem kevés ideig "áztatni" a pocakot.

354. Kyara84
jún. 10. 13:54
Én nem mertem inni kólát vagy akár csak szénsavasat vizet töltök magamba egész nap hogy meglegyen a folyadékbevitel.Ki hogy van a fürdés/zuhanyzás témával mert erről is megoszlóak a vélemények lehet nem lehet?
353. Halacskaaa (válaszként erre: 351. - Ágenc)
jún. 10. 13:19
Én szoktam inni egy-egy pohárral, de nem minden nap. Igaz, a terhesség előtt nem nagyon ittam üdítőket, cukrosat és lisztes dolgokat is csak ritkán ettem. Mindig odagigyeltem, h mit eszek, de most, hogy folyton rosszul vagyok, nem érdekel, h vmi esetleg nem annyira egészséges, örülök, ha egyáltalán meg tudom enni. Most pufirizsen élek, minden más kijön. Ha elmúlnak a rosszullétek, úgyis visszatérek az egészségesebb kajákra.
352. NeKoAn (válaszként erre: 350. - Juditta2019)
jún. 10. 13:18

Én màr ezer éve szedem a letroxot. Igaz én magasabb (125) dózisban kezdtem, de szinte az összes mellékhatást sikerült prodikàlni. Talàn 1,5-2 héttel a szedéstől kezdve.

Ha jól emlékszem elég hamar àtestem a kezdeti nehézségeken.

351. Ágenc
jún. 10. 12:36
Ti isztok kólát? Nem vagyok nagy kolas, de annyira jól esik hányinger és alacsony vernyomas miatt is. 😑
jún. 10. 11:38

Csajok, valaki aki szed pajzsmirigy gyógyszert leírná h az elején mit tapasztalt? Most írta fel mégiscsak a doki a terhesség miatt és mindig parázok mikor elkezdek szedni valami újat. A legalacsonyabb dózisú Letroxot írta. Köszönöm :)

Szorítok azoknak akik most mennek UH-ra, sok sikert:)

349. NeKoAn (válaszként erre: 348. - Kyara84)
jún. 10. 09:34

Köszönjük, hogy szoritasz 💓

Igen, van egy Kisfiúnk. 9 napos kora óta van velünk 😍 imàdnivaló kis Huncutzsàk 😅

348. Kyara84 (válaszként erre: 347. - NeKoAn)
jún. 10. 09:07
Nálunk is múltkor már volt szívhang csak még picike volt az embrió remélem azóta nődögél 😁🥰. Szorítok neked én is. Akkor neked már van egy 3 éves kisfiad?
347. NeKoAn (válaszként erre: 346. - Kyara84)
jún. 10. 08:39

Szuper, hogy mehetsz hétfőn 😍

Nagyon szorítok majd Nektek 🍀

Nekünk 14 év után kopogtatott be a gólya úgy, hogy időközben lett egy szivszerinti Kisfiúnak 💞 Ő àprilisban volt 3 éves.

346. Kyara84 (válaszként erre: 342. - NeKoAn)
jún. 10. 08:32
Szia éppen most kaptam időpontot most a szerda helyett hétfő lett 2 nappal hamarabbi de gondolom ez úgy sem jelent gondot már az a 2 nap 😁 meg így hamarabb meg tudom mi van 🥰🥰😍. Én nagyon bízom benne hogy kapaszkodik és élni akar ha már 4 és fél év küzdelem után ő most akart jönni hozzánk 🥰.
345. Halacskaaa (válaszként erre: 343. - Juditta2019)
jún. 10. 08:23
Lehet kérni, hogy a nemi kromoszómákat is nézzék meg. De nem tudom, otthon hogy megy, én Belgiumban vagyok.
344. Ágenc
jún. 10. 08:08
Köszi lányok, remélem minden oké lesz. Szegény férjemet nem irigylem...Hol ezerrel mosolygok, hogy Maszatka a hasam ám, hol meg kiborulok, hogy ha üres a petezsak, vagy bármi baj lesz, én feladom, ezt nem csinálom megegyszer.
jún. 10. 08:07
A 12. heti genetikai ultrahang mellé ajánlotta a dokim a NIP-tesztet (remélem jól írom), mondta h az fizetős de szokták ajánlani mert az UH nem ad nagy biztonságot. Valaki tudja, hogy azon a vérvételen kiderül a baba neme is? :)
342. NeKoAn (válaszként erre: 340. - Kyara84)
jún. 10. 07:44

Nekem az első olyan terhesség, aminél eljutottunk a szivhangig. Remélem erős baba és kapaszkodik odabent 🍀🍀🍀

Te mikor mész?

341. Amika22
jún. 10. 07:22
Szerintem teljesen természetes az uh előtti para. nekem ugye harmadik terhesség és mégis tiszta ideg vagyok hogy minden ok e. ☺️😅
340. Kyara84 (válaszként erre: 339. - NeKoAn)
jún. 10. 06:12
Ez így van én is izgulok a jövőheti UH miatt 😅🤪. Szerintem mindig lesz min aggódni 😋. Én meg főleg aggódok mindenen mivel első terhességem 😍🥰.
339. NeKoAn (válaszként erre: 338. - Ágenc)
jún. 10. 06:08

Szia!

Ne izgulj, de teljesen normális, hogy paràzol...

Én màr most izgulok, hogy jövőhét kedden ugyan úgy lesz e szivhang (7hetes volt multhéten kedden, szivpulzàlàssal)...nekem most ez a para...

Szerintem minden vizsgálat előtt lesz bennünk para, hogy minden rendben legyen.

Szorítók 🍀🍀🍀

338. Ágenc
jún. 10. 05:51
Hogy vagytok? Most tegnap délután óta para van rajtam, hogy mi van ha holnap üres petezsakot lát a doki? 😑 Ez normális?
337. Dori881 (válaszként erre: 336. - Kyara84)
jún. 9. 17:00
Nálam enyhe inzulinresztincát állapított meg az orvos. Gyógyszert nem kaptam, csak odafigyelek arra mit eszem. Cukrot, fehér lisztet szinte egyáltalán nem, meg pl a rizs-krupli-tészta helyett megpróbálok lassú felszívódású köreteket fogyasztani.
336. Kyara84
jún. 9. 16:46
Akiknek inzulinrezisztenciájuk van és gyógyszert is szednek rá ki milyen diétát tart most vagy hogyan étkezik?
335. Andreia (válaszként erre: 330. - Ágenc)
jún. 9. 14:18
Sajnálom, hogy nem sikerült. Mi 4kor még sikerrel jártunk.
334. Halacskaaa (válaszként erre: 332. - Kyara84)
jún. 9. 13:19
Ne aggódj, nekem sem látszik semmi, max a karanténhájam. A puffadás meg csak néha jön elő.
333. Ágenc (válaszként erre: 332. - Kyara84)
jún. 9. 12:50
Lehet, hogy eleve volt egy kis hasam, de az szélesebb volt, plusz 20 éve már szültem. Szerintem biztosan alkat függő, de nekem nagyon brutális most. 😁 Ezen amúgy higy nem látszik meg, ne aggódj, szerintem az a normálisabb ennyi idősen 😊
332. Kyara84 (válaszként erre: 318. - Ágenc)
jún. 9. 12:08
Sziasztok nekem az elején volt nagy has puffadás de rám még jók a nadrágok 🙄😮 most ez baj hogy nekem még nem nő annyira a hasam? Van pocim de nem olyan vészes kategória.pedig vékony testalkatú vagyok 🤔. Mondjuk azt hallottam 2. Terhességnél sokkal hamarabb látszik.
331. vyca82 (válaszként erre: 330. - Ágenc)
jún. 9. 11:57
Én előnyben vagyok mert fiam Lidlben dolgozik 😊
330. Ágenc (válaszként erre: 328. - Andreia)
jún. 9. 10:40
Tegnap munka után, azaz fel 5 körül, 2 db szoknya és pár leggings volt a Lidl-ben😞 szuper, hogy akciós cuccokra csak annak van esélye aki hajnalban oda megy. Szóval nem tudom mennyire van értelme ezért elmenni. 😊
329. vyca82 (válaszként erre: 327. - Andreia)
jún. 9. 10:37
Én is híztam a vetélés után aztán csak 6 kg - ot sikerült ledobnom
328. Andreia (válaszként erre: 326. - Juditta2019)
jún. 9. 10:08
Szió! Mi tegnap voltunk Lidl-ben bevásárolni, nagyon olcsón volt kismama leggings meg felsők is! ;) engem a simma leggings-ek is szorítanak hetek óta. Ajánlom neked is, ha már úgy állsz!
327. Andreia (válaszként erre: 318. - Ágenc)
jún. 9. 10:05

Szió! Mindenkin máshogy látszik. Rajtam is rögtön meglátszott, 5 hetesen munkahelyen hétfőn levettem napközben az övet, szerdán már kigombolt nadrággal vezettem haza. Hétvégén megvettük a kismama nadrágot, és már csak abban járok. :D

Biztos először a puffadás látszik inkább, nekem is volt kis plusz (le se ment a decemberi terhesség óta, csak híztam vetélés után), de most nálam a puffadás múlik, fogytam az elmúlt hetekben és szépen babapocak formám van. Ma kezdtem a 9. hetet pedig még csak...

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook