Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020 júniusi babák fórum

2020 júniusi babák (beszélgetős fórum)


74. sikeresnő (válaszként erre: 72. - Svenna)
2020. jan. 16. 08:59
Még egy kisfiú :-) Szuper, hogy mindene rendben van!!!
73. szokeciklon (válaszként erre: 72. - Svenna)
2020. jan. 16. 08:19
Juhuuuu :) A legfontosabb, hogy jól van :)
72. Svenna
2020. jan. 16. 00:28

Na megvolt nekunk is az ultrahang, éééés..... Igeen fiú!!! Ahogy tippeltünk!

👣👣👣🍼

Minden renbe volt, szépen lehetett látni mindent, a kis gerincét, kezeit, lábait, kis koponyajat, meg a szép kis formás fejét 💗

Fülig érő szájjal jöttem ki 😁

Kívánom Neked is Nagy Henrietta, h Te is így gyere ki!!! Minden rendbe lesz, szurkolok mindenkinek!!!! 😉

71. szokeciklon (válaszként erre: 70. - Sikeresnő)
2020. jan. 15. 15:30
Van a facebookon! Én az elején tag voltam, de aztán olyan csúnya dolgot írt nekem egy anyuka, hogy kiléptem... :( Nem is vágyom vissza...
70. sikeresnő (válaszként erre: 69. - Nagy.henrietta)
2020. jan. 15. 14:26

Gratulálok :-)!!!

Fiúdömping van?


Nincs akkor zárt csoport/klub?

2020. jan. 15. 11:01
Sziasztok! Mi most vagyunk 19+3 hetesek. Holnap megyünk genetikai vizsgálatra. Remélem minden rendben lesz. Úgy tűnik, hogy nekünk is kisfiúnk lesz. Már nagyon várjuk.
68. szokeciklon (válaszként erre: 67. - Svenna)
2020. jan. 15. 08:36
Írjál majd mi volt :)
67. Svenna
2020. jan. 14. 14:38

😀 Örülök h megmutatta, magat, es igen ez a fontosabb, h minden rendbe van. Én is várom a holnapot 😀

Ugy latszik most kisfiú szezon van, 😀Neked is Szokeciklon, meg Sikeresnőnek is, meg az en megerzesem is kisfiú!

TOvabbi szep napot minden kismamanak! 😉

66. szokeciklon (válaszként erre: 64. - Svenna)
2020. jan. 14. 09:06
Igen, hallgatott Ránk, megmutatta magát :) Egyértelműen kisfiú :) Minden tartozék ott volt, ami mutatta :D De ami még fontosabb, jól van, minden rendben van :)
2020. jan. 13. 14:50

Sziasztok,

Én ma vagyok 19+4 napos, és a 9 éves kislányom mellé egy kisfiút kapok ajándékba! Nagyon várom!

Van zárt klub, ahova a többiek írnak?Mert itt nincs túl nagy forgalom!

Kellemes babavárást mindenkinek!

64. Svenna
2020. jan. 12. 09:38

Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok 😀

Én elvileg holnap leszek 18+4 napos 😀 és szerdán megyünk genetikai ultrahangra. Remélem most megmutatja magát.Sejtésünk van mâr 👣

A hányós korszakom a 16.heten elmúlt már és remélem nem jon vissza. Viszont ez a gyomor/nyelőcső égés ez iszonyú!!!!

Szőkeciklon, írd majd meg hogy mutatta e magát a picúr!!! 😉

Jó babavárást mindenkinek!!!

2020. jan. 9. 15:54

Sziasztok!


Pörgessük fel a fórumot :)


18+3 naposak vagyunk, hétfőn megyünk a következő genetikai UH-ra :) Reméljük széttett lábakkal vár majd miket a gyermek, mert eddig szorosan összezárta minden UH-n, ahogy táncolt :D! A rosszulléteim a 14. hét körül elmúltak, helyette az étvágytalanság vette át a szerepet, illetve a gyomorégés. De imádom ezt az áldott állapotot :)


Ki hogy van? :)

62. Zsugabubus33 (válaszként erre: 56. - V36)
2019. dec. 21. 21:34

Hi! Azt hittem már halott ez a fórum. Nem sokan írnak.

Mi is voltunk kombi teszten Dec 12, minden rendben van ☺️ Nekünk majdnem teljesen biztos, hogy kisfiú lesz 💙 Majd megyek 18-21 héten genetikára is január végén. Biztos ami tuti 🙂

61. Szabina07 (válaszként erre: 60. - Linzerkarika888)
2019. dec. 14. 09:07
A konizáció a méhnyak kúp alakú kimetszése. Azt mondta az orvos, hogy egy kis részt kivágnak, és ezzel az egy beavatkozással általában sikerül eltávolítani a beteg részt. Olvastam, hogy vetélés, illetve koraszüléssel járhat. Mikor mondtam ezt az orvosnak, azt mondta, volt már jó pár ilyen kismamájuk és nem volt semmi probléma. Nagyon remélem, hogy ez nálam sem lesz másképp. Van akinél kilehet várni a szülés végét, de szerinte ne halogassuk, mert még van vissza 7 hónap és az sok idő. De hétfőn többet fogok tudni..
60. linzerkarika888 (válaszként erre: 59. - Szabina07)
2019. dec. 14. 08:55

És akkor a babáddal minden rendben lesz? Mi az a konizáció?

A terhesség ugyanúgy végig mehet?

2019. dec. 14. 07:40

Sziasztok


Én is csatlakoznék :) 11+3 napos vagyok. Sajnos nekem eddig nem a legboldogabban telik a babavárás. Pozitív teszt után elmentem nőgyógyászhoz, meg állapította a terhességet és csinált rákszűrést. Mikor visszamentem az eredményért teljesen ledöbbentem. P4 Cin3. Az orvos mondta, hogy lehet el kellene gondolkodni az abortuszon. Teljesen lesokkolt. Tovább küldött az onkológiára, ott csináltak újra citológiát, illetve hpv tipizálást. Viszont ott már azt mondta a prof. hogy egyáltalán nem kell megszakítani a terhességet. Szerdán mentem vissza, sajnos ugyanaz az eredmény, konizációt javasolt. Úgyhogy hétfőn találkozok az orvossal aki műteni fog, illetve az altatóorvossal. Az orvos bíztat, hogy ne aggódjak nem lesz semmi gond. Egy ilyen eredmény után nehéz nem aggódni.. De próbálok pozitív lenni..

Gratulálok mindenkinek a babához! 😊

58. V36 (válaszként erre: 53. - Zsugabubus33)
2019. dec. 11. 17:38

Hát melós nagyon.

Édes teher :)

57. V36 (válaszként erre: 54. - Curry1995)
2019. dec. 11. 17:37

Ez ilyenkor nagyon izgi mi is végig izgultunk mindent.

Férjem kitartóan jön velem, nagyon aggódó Apuka :)

Oda vagyunk meg vissza...

56. V36 (válaszként erre: 53. - Zsugabubus33)
2019. dec. 11. 17:34

Hali.

Na ma megvolt a kombi minden okés (koromhoz képest főleg), azért Niftyt is megcsináltatjuk. Nagyon pörgött a gyerek az uh-n :) Uh-n lánynak tűnt, de Niftyből úgyis kiderül hamar.

Szalad az idő nagyon.

55. kinga08 (válaszként erre: 6. - Bella0672)
2019. dec. 6. 17:37

Szia. Ha még keresel egy jó nőgyógyászt, akkor Dr Németh Leventét tudom ajánlani!:)

Precíz,emberséges,barátságos és nem mellesleg mindent elmond és jó pasi is :D

2019. nov. 27. 16:04

Sziasztok!


Én is szeretnék csatlakozni. Ma vagyok 10 hetes+1 napos, 2 hete voltam ultrahangon, 8. hétben 1,83 mm volt a kicsi és hallottuk a szívhangját is. Voltam a védőnőnél is, és azóta a dokim is fogadott konzultációra (UH nem volt) valamint kiállította a vérvételes és egyéb kötelező papírokat. Dec 10-én megyek a 12 heti genetikai UH-ra, valamint a Nifty pro tesztet is megcsináltatjuk. Nagyon türelmetlen vagyok, izgulok hogy minden rendben legyen, már két hete nem láttuk, és még 2 hét vissza van ! Nagy a türelmetlenség !


Mindenkinek jó babavárást!

53. Zsugabubus33 (válaszként erre: 52. - V36)
2019. nov. 19. 16:30

Én a védőnőt már hétfőn lerendeztem, és a háziorvost is. Csütörtökön megyek laborba. 🙂 Kombi tesztre szintén megyek, Dec 12re kaptam időpontot.

Azért munka mellett ennyi helyre menni 😄 Ráadásul mindenhol annyira ráérnek 😄

52. V36 (válaszként erre: 51. - Zsugabubus33)
2019. nov. 19. 14:04

Hali.

Na akkor nagyon fej fej mellett vagyunk :) Mi is 9. dettó szabványos mérettel.


Örülök, hogy minden okés veled.


Én most megyek védőnénihez, meg laborokra. Meg kértem már a jövőbeli kombi tesztre időpontot.


Nagyon beindultak a dolgok.

2019. nov. 14. 14:44

Helló csajok! Ma voltam UH-on.(9w+1d vagyunk) 2 hete 0.4 cm volt a babszem, ma 2.36 cm! Nem semmi milyen gyorsan nő! 😊

Az UH képen már kezd kivehető lenni a feje, a kezek és a lábak. Minden rendben vele! Most is hallhattam a szíve dobogását is, fantasztikus volt! Sokkal egyenletesebb és erősebb, mint legutóbb. 🙂 Örülök nagyon, hogy jól van. A hematoma miatt sem kell már aggódnom, azt mondta a doki.


Sirena, V36! Voltatok dokinál? Minden rendben remélem, és jól vagytok Ti is! 🙂 Írjatok!


És a többiek is írjanak! 😉

2019. nov. 11. 13:24

sziasztok :) én is csatlakoznék, nem rég derült ki babát várunk. Habár júliusra számoltam ki, de nagy valószínűséggel június lesz ebből. :D

csütörtökön megyünk dokihoz először, sajnos gyógyszer szedés miatt kell tudjuk mi hogyan legyen tovább, meg betegségem is van (allergiás-asztma), ráadásul terhességi vészes hányás is befog köszönni szokás szerint, már be vagyok tárazva hányáscsillapítóval és gyomorégés elleni gyógyszerrel. most komplett kezelési tervvel fogjuk kezdeni, mert már sok terhességemet tette tönkre a hiperemesis (három babát vesztettem el ez a szörnyű betegség miatt), és most már olyan dokit választottunk jó előre, aki képben van ezzel kapcsolatban és teljeskörben tud segiteni. nem tudom van-e itt olyan aki hasonló cipőben jár mint én? :))

2019. nov. 11. 08:58

sziasztok,


Én is csatlakoznék :) 4-én voltam az első UH-n és 8+3 hetes, szívhanggal :) Orvosomhoz majd csak dec. 3-án megyek vissza, de addig is még egyszer biztosan fogom látni a kis pöttömöt, de nagyon izgulok, hogy minden rendben van e, annyi rosszat hallani :( Tünetem eddig sem nagyon volt..egykis émelygés szag és kaja undor, gyomorégés de ezek mind pár nap, max egy hét. Mostanra már csak a cicim fáj.

Mindenkinek nagyon gratulálok a babához!

48. Zsugabubus33 (válaszként erre: 47. - V36)
2019. nov. 9. 21:18
Köszi! Ez valóban csoda, bárhogy is. Én is 14-en megyek legközelebb. Már nagyon várom. Majd írj, hogy mizu veletek! 🙂
47. V36 (válaszként erre: 24. - Zsugabubus33)
2019. nov. 8. 16:56

Gratulálok, nyugi minden rendben lesz.

Nálunk is felmerült a lombik, azt láss csodát :)

46. V36 (válaszként erre: 26. - Bíborhaj)
2019. nov. 8. 16:53

Szia!


Már 7 hetes a kincsem.

Voltunk már 31.-én :)


Legközelebb 14.-én megyünk.

45. sirena
2019. nov. 6. 11:41
Küldtem neked nevet, mert én se találom

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook