Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020 júniusi babák fórum

2020 júniusi babák (beszélgetős fórum)


44. Marie-Claire (válaszként erre: 43. - Bíborhaj)
2019. nov. 3. 09:58
Elvileg embert meghivni tudok, ugyhogy ha adtok nevet privatban, akkor megprobalom.
43. bíborhaj (válaszként erre: 41. - Zsebo)
2019. nov. 3. 09:52
Sajnos én sem találom. :(
42. Marie-Claire (válaszként erre: 41. - Zsebo)
2019. nov. 3. 08:35
Nem hiszem, hogy ne lehetne rakeresni, en is igy talaltam. Valaki innen alapitotta, hatha o tud segiteni. Sajnos nem tudom ide belinkelni, valami miatt nem mukodik.
41. zsebo (válaszként erre: 40. - Marie-Claire)
2019. nov. 2. 22:47

Lehet en vagyok a nagyon bena, de tovabbra sem talalom a csoportot :)

Ugy keresem ahogy Marie-Claire irja de nem jarok sikerrel. :) Ez eleve titkositott csoport talan? Mert vannak olyan csoportok, amikre eleve nem lehet rakeresni.

40. Marie-Claire (válaszként erre: 39. - Violet1986)
2019. nov. 2. 22:34
Zart csoport, csak az latja, hogy bent vagy, aki szinten benne van.
39. Violet1986 (válaszként erre: 38. - Marie-Claire)
2019. nov. 2. 22:06
Ez a csoport titkos? Az ismerőseim nem látják hogy belépek? Mert mi még titkoljuk...
2019. nov. 2. 21:25
"2020 Júniusi babák:)" ez a csoport neve, igy keressetek ra!
37. sirena
2019. nov. 2. 21:02
Zsebo én november 14-én tervezek menni. Csajok nekem néha émelygés van, és kótyagos vagyok, szedelgek, de lehet az utrotól. Ma vagyok 6 hetes kereken 😊
36. zsebo (válaszként erre: 33. - Csibe82)
2019. nov. 2. 20:43

Gratulalok!:) Nalunk is a masodik baba lesz! ;)

Ki hogy van egyebkent? Rosszul letek? Mellfeszules? Hanyinger stb?

2019. nov. 2. 20:43

Sziasztok. Mi ma vagyunk 8+6 naposak. A múlt héten voltunk dokinál és akkor volt szívhang. Legközelebb november 11-én kell újra mennünk. Remélem minden rendben lesz.

Ki hogy érzi magát?

34. zsebo (válaszként erre: 32. - Sirena)
2019. nov. 2. 20:41

Picit varok, hogy ne igyak elore a medve borere:D

Bo masfel het utan megyek dokihoz meg csak az elso igazi uh-ra. Utana megcsinalhatjuk:)

Sirena! Mi majdnem ugyanott tartunk, nekem szeptember 25-en volt meg utoljara. Te mikor mesz orvoshoz?

2019. nov. 2. 19:40

Sziasztok!


Én ma vagyok 7+3 napos, kedden voltunk dokinál, már volt szívhang. :) Megviccelt minket, mert már 3 héttel korábban is voltunk dokinál kimaradt menstruáció miatt, de akkor még semmi nem látszott és a tesztek is negatívak voltak. Így a pozitív teszt nagy meglepi volt, a kora meg pláne.

Második baba lesz, van egy 14 hónapos kislányunk. Szívesen csatlakoznék hozzátok.

32. sirena
2019. nov. 2. 13:49
Megcsinálod Zsebo? 🙂
31. zsebo
2019. nov. 2. 13:44
Sziasztok! En sem talalom a fb csoportot. Lehet kellene csinalnunk egy uj csoportot?:))
30. sirena
2019. nov. 2. 11:05
Én nem találom a facebook csoportot, valaki segítene, csak májusit találok
29. Zsugabubus33 (válaszként erre: 28. - Violet1986)
2019. okt. 31. 18:35
Szia! Reméljük hogy felszívódik mindkettőnknél! Majd írj, hogy mi volt csütörtökön! Drukkolunk! 🤞🙂
28. Violet1986 (válaszként erre: 27. - Zsugabubus33)
2019. okt. 31. 15:49
Sziasztok! Csatlakoznék én is, előző héten voltam 5 hetes. Voltam uh-on, csak petezsák volt még, illetve nekem is van egy hematomám. Rutascorbint javasolt rá az orvosom 3x2 adagban (vény nélküli). Jövő hét csütörtökön megyek vissza, addigra remélhetőleg felszívódik a hematoma és lesz szívhang. Még pihenő életmódot javasolt az orvos, letiltott a repülésről, sportról, szaunáról, forró fürdőről, cipekedésről, szexről stb :)
27. Zsugabubus33 (válaszként erre: 25. - Bíborhaj)
2019. okt. 31. 13:49

Örülök, hogy minden rendben nálatok is! Majd írj, hogy mi volt a következő UH-ön!

Most utána olvastam ennek a hematoma dolognak. Újabb aggódás.... 😕 Remélem felszivodik. Tudok szerintetek tenni valamit érte, higy mielőbb felszívódjon?

26. bíborhaj (válaszként erre: 21. - V36)
2019. okt. 31. 12:52
Szia! :) Ti mikor mentek legközelebb?
25. bíborhaj (válaszként erre: 24. - Zsugabubus33)
2019. okt. 31. 12:51

:) Jó olvasni, hogy minden rendben van.

Én is nagyon izgulok. Nekünk inszeminációval sikerült, úgyhogy én voltam az 5. (akkor még csak a petezsák látszódott) és a 6. héten is, amikor már volt szívhang is. :) Legközelebb nov.8-án kell mennem, és persze aggódom, hogy továbbra is minden rendben legyen.

Én is kaptam progeszteron pótlást, végig kell használnom az első trimeszterben.

24. Zsugabubus33 (válaszként erre: 23. - Bíborhaj)
2019. okt. 31. 12:07

Köszönöm! Nagyon aggódtam , de most nagyon nagy megkönnyebbülés volt ez a mai nap! Van szívhang, korának megfelelő a mérete. 🙏☺️ De stresszes nap volt... A kórházban reggel mikor bementem kiderült, hogy nincs az orvos betegség miatt, és nem is tudják mikor lesz. A másik dokit nagyon nem bírom, volt már vele negatív tapasztalatom. Így úgy jöttem el onnan, hogy nem tudom mit csináljak. Várni már nem bírok napokat, és a másik orvoshoz sem szeretnék menni. Így bepróbáltam azt az orvost ill intézetet aki /ahol májusban a lombik programban az orvosom volt. Az asszisztense mondta, hogy menjek oda rögtön. Szörnyen kedvesek voltak, velem örültek a spontán terhesség tényének. Volt szívhang is, és azt mondta járjak hozzá ha szeretnék! Ők azt hiszem "csak" 12. hétig foglalkoznak kismamákkal, de irtó jó, hogy oda mehetek addig is. Benne nagyon megbízom.

Van egy kis bevérzés a baba mellett, de azt mondta nem vészes és írt fel progeszteron pótlást.

Remélem a jövőben is minden a legjobban alakul. 🙂

Ti hogy vagytok?

23. bíborhaj (válaszként erre: 22. - Zsugabubus33)
2019. okt. 31. 09:41
Szorítok! Írd majd meg, hogy milyen volt! :)
22. Zsugabubus33 (válaszként erre: 21. - V36)
2019. okt. 31. 06:45
Nem túl aktív a fórum 😕 Mi ma megyünk 1. UHra. 7 hét 0 naposak vagyunk. Drukkolas van! 🤞🙃
21. V36
2019. okt. 30. 15:46

Sziasztok!


Csatlakozom a klubhoz:)

Két hete még csak petezsák volt látható.

Izgulunk mint állat, nekünk is első lesz.

20. sirena
2019. okt. 28. 15:45
Sziasztok, én a napokban teszteltem pozitívat, 4.baba lesz, van 3 fiam, 5 éves, 3 éves, 1,5 éves. Most lehetek 5+2, utoljára szept 21 volt meg. Én is csatlakoznek a facebook csoportba, de nem találom
2019. okt. 27. 10:11

Sziasztok! En is szivesen csatlakoznek hozzatok ;) FB csoportot en sem talaltam. Segitenetek?

Bar picit lemaradva a tobbiektol, am megis erosen bizakodva szeretnem erositeni a csoportot. Meg csak 4 het 4 napos vagyok jelenleg.

18. bíborhaj (válaszként erre: 3. - Cirmimirmi)
2019. okt. 27. 09:42

Sziasztok! :) Én is szívesen csatlakoznék. A naptáram szerint 6 hét 5 napos vagyok most.

Sajnos én nem találtam a fb csoportot. Tudsz benne segíteni, hogy mi a pontos neve?

2019. okt. 25. 11:34
Sziasztok! Én ma vagyok 6 hét + 2 napos. Nagyon félek, mert már több mint 2 éve szeretnénk babát. Túl vagyunk 2 korai vetélésen és egy sikertelen lombik programon. Nagyon szeretnénk, ha most minden rendben lenne. Még nem mertem elmenni orvoshoz, de hamarosan elmegyek, mert már nagyon izgulok érte. Most eléggé megijedtem, mert tegnap óta meg vagyok fázva. Émelygés nekem eddig még nem volt, mellfeszülés igen, de mintha ma már azt sem igazán érezném. Szóval eléggé kétségbe vagyok esve...
2019. okt. 25. 08:45

Sziasztok! Mi kedden voltunk orvosnál, hallottuk a szívdobogást is :) Június 9 körülre mondta a doki a szülés időpontját!

Én egy dolog miatt aggódom, hogy a CRL 4,5 mmm volt, olvastam olyat is, hogy ez a normális ilyenkor, de olyat is, hogy picike és félő nem is fog tovább fejlődni :( A dokim azt mondta minden rendben...de én most még nagyon izgulok, két hét múlva kell mennem megint!!!!

2019. okt. 24. 20:54
Sziasztok! Ki hogy van? 😊 én ma voltam orvosnál ha minden igaz június 8.-ra vagyok kiírva, június 9.- én van a nevnapom 😁😁😁😁 nagyon jó lenne ha akkor érkezne hozzánk 😍 egyre jobban kezdem elhinni, hogy egy élet szíve dobog bennem. Felbecsülhetetlen érzés ☺️☺️ Remelem veletek is minden okes! Várom a válaszokat 😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook