Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 októberi babák fórum

2012 októberi babák (beszélgetős fórum)


155. burbók (válaszként erre: 154. - Szivárványocska)
2012. febr. 15. 07:32
Nincs mit:)
154. szivárványocska (válaszként erre: 153. - Burbók)
2012. febr. 15. 05:45
Köszi a választ:)
153. burbók (válaszként erre: 152. - Szivárványocska)
2012. febr. 14. 19:11
azt általában méret alapján lövik be és még rengetegszer megváltozik a várandósság végéig.:)
152. szivárványocska (válaszként erre: 150. - Opauszki szilvia)
2012. febr. 14. 15:58

Gratulálok:)

Hogyan számolja ki a doki azt, hogy hány napos terhes valaki? Azt értem, hogy x hetes de a napok honnan jönnek?

151. nikkkancs (válaszként erre: 150. - Opauszki szilvia)
2012. febr. 14. 14:47

Gratulálok! :-)


boldog babavárást!!!

2012. febr. 14. 14:35
sziasztok.ma voltam az első uh-n ami hüvelyi volt.minden rendben van 6 hetes és 2 napos vagyok.ver a pici szive.(3,1 mm -hosszú)jól vagyok teljesen.petezsák 27mm,szikhólyag 3,7mm.holnap első terhesgondozás.
149. nikkkancs (válaszként erre: 148. - Szivárványocska)
2012. febr. 14. 13:55

Nálad is minden rendben lesz! Eddig egyébként én is 3naponta meg hetente jártam mert barnázok a hematómám miatt...de most elég 3hét múlva azt mondta!

Drukkolok neked! hidd el hogy megkönnyebbülsz majd amikor látod! :-)

148. szivárványocska (válaszként erre: 146. - Nikkkancs)
2012. febr. 14. 13:40

Nikkancs nagy gratula neked, izgultam érted. Már én is szívesen látnám a kis törpémet, hogy mi van vele odabennt de én csak a jövő hét csütörtökön megyek dokihoz. Csigalassusággal megy az idő. Nincsenek igazából terhes tüneteim, azért izgulok mindig. Én is most a héten vagyok 7 hetes, múlt héten voltam dokinál akkor minden rendben volt.Nekem kéthetente kell mennem.


Mindenkinek örömteli babavárást:)

147. burbók (válaszként erre: 146. - Nikkkancs)
2012. febr. 14. 13:38
Neked is gratulálok!:) Már én is türelmetlenül várom ezeket az élményeket,de Nekem még egy kicsit várnom kell. Pénteken hívom a dokit, és remélem a jövőhétre kapok időpontot.
146. nikkkancs (válaszként erre: 143. - Mucorga)
2012. febr. 14. 13:05

Szia! :)

Gratulálok a babákhoz!!!! :-)

A mi napunk is hasonló volt, csak nekünk 1 baba van. Szépen növöget és van szívhang :-D Holnap leszünk 7hetesek. 3hét múlva megyünk mi is ismét...addig nekünk is doki körút lesz: fogászat, szemészet, EKG, házidoki, védőnéni.


Boldog babavárást mindenkinek!!! :-)

145. pallasz1 (válaszként erre: 143. - Mucorga)
2012. febr. 13. 21:36
Ez nem semmi,gratulálok nektek!
144. burbók (válaszként erre: 143. - Mucorga)
2012. febr. 13. 21:34
Gratulálok a bébikhez.:)és örömteli babavárást kívánok!!!!!!!!!
143. Mucorga
2012. febr. 13. 20:20

Sziasztok!


Megjöttünk a dokitól, hálistennek jó hírekkel. Kisebbfajta sokk volt a mai nap, persze pozitív értelemben: kiderült, hogy ketten vannak odabent, mindkettőjüknek dobogott már a pici szíve. Nagyon örülök, remélem minden rendben lesz végig. 3 hét múlva kell újra ultrahangra mennem, addig mindenféle vizsgálat+védőnő következik.. Drukkolok mindenkinek, várjuk a holnapi uh-s beszámolókat!

2012. febr. 13. 17:48

Sziasztok lányok!


Szeretnék csatlakozni hozzátok és remélem maradok is! Én a héten várom hogy hívjon az orvos hogy mikor mehetek Uh-ra. Szerdán leszek 7hetes. Viszont sajnos van egy hematomám és barnázgatok amire szedek Utrogestant.


Ti hogy vagytok?

2012. febr. 13. 17:47
Szia Kiskörte. Örülök a jó hírednek, teljesen megértem az aggodalmaidat, azthiszem itt mindannyian izgulunk. Holnap várlak, hogy elmeséld mi volt a dokinál. Elég könnyen teherbe esel, szerencsés vagy:)
2012. febr. 13. 16:16

Sziasztok Lányok!


Gratulálok Mindenkinek a Babához!! :-)

Kelemariann, nagyon sajnálom ami történt.... Egy kis biztatás: én decemberben jártam így, 5 hetesen megjött a mensim, kitisztult magától a méhem, nem kellett műteni. Decemberben mi nem próbálkoztunk, most januárban pedig újra sikerült pozit tesztelnem!! Szóval most mindent bele, mert talán ilyenkor még emlékszik a szervezet a terhességre!! Nagyon szorítok!!!


Pár szót rólam: ez a 4. terhességem, eddig sajna egyik Bébi sem született meg. 2010-ben egy 6 hetes missed ab és év végén egy félidős terhesség megszakítás beteg Baba miatt :-( 2011 év végén mint ahogy írtam pozi teszt után mensi, most pedig újra pozi a tesztem már egy ideje, ma vagyok 5 hetes és 5 napos, holnap megyek én is az első uh-ra!


A hangulatom nagyon igadozik, egyszer biztos vagyok benne, hogy most nem lesz semmi baj, máskor meg szétizgulom magam, hogy vajon minden rendben lesz e ezúttal.... Nehéz ügy.... :-D


Nagyon szorítok Mindnekinek!!!! :-)


Holnap majd írjátok meg az uh-s híreket!!!! :-)

139. kelemariann (válaszként erre: 138. - Szivárványocska)
2012. febr. 13. 14:17
Köszi, aranyos vagy. Nézték már a progi szintem tavaly nyáron, azzal minden rendben volt. Augusztusban volt laparoszkopiám és endometriozist találtak, de hála isten, nem nagy kiterjedésben, petevezetékek, petefészek, méhem ép. Így azt mondta a doki, hogy nem zárja ki a spontán terhességet. Azóta elköltöztünk Németországba, épp most ebbe a hónapba szerette volna a dokim vizsgálni a hormonszintjeim a 3. és 23. napon, de aztán nem jött meg. Most itt mindent kezdünk előlről, a párom is megy urológiára a héten. Remélem hamar beköltözik a mi kis pocaklakónk végre 9 hónapra, nem csak pár napra. Szorítok neked, hogy minden rendben legyen. Megérdemled végre 10 év után! Bele sem merek gondolni, 10 év rengeteg idő. Csodálom, hogy még nem adtad fel, de a te eseted is igazolja, hogy soha nem szabad feladni. Én már nagyon sokszor kibuktam és elkeseredtem, hogy soha nem lesz babám, de ez az amit nem szabad.
138. szivárványocska (válaszként erre: 136. - Kelemariann)
2012. febr. 13. 13:02
Kelemariann. Voltál már progeszteron vizsgálaton, én mióta tudom, hogy babát várok már rohantam is a dokihoz, hogy utrogestant kapjak, a korábbi vetélésekre való tekintettel. Lehet hogy ez a baj. Ha nem megfelelő a progiszint, nem marad meg a baba. Nagyon sajnálom ami veled történt.
2012. febr. 13. 12:58
Sziasztok lányok. Jelenleg 6 hetes kismami vagyok, vagyis pár nappal már több. Csatlakoznék hozzátok, októberi lesz a babám. Ő lesz az első 10 év sikertelenség után. Nagyon bizakodó vagyok, hogy most már rendben lesz minden, mert már volt két vetélésem, és egy méhenkivüli terhességem is. Üdvözöllek benneteket:)
136. kelemariann (válaszként erre: 130. - Pallasz1)
2012. febr. 13. 11:58
Köszönöm, ma erősítette meg a doki is, hogy terhes voltam, de nagyon korán elvetéltem. De ez már pozitív, ha úgy nézzük, mert 4 év alatt egyszer sem sikerült teherbe esnem, még pár napig sem voltam terhes, így talán most már jó úton haladunk.
2012. febr. 12. 15:52
mert nehezen tudom elhinni....hogy babás lehetek!annyira jó lenne.a lányom 15 lesz az idén.
2012. febr. 12. 15:42

De ha vérvételre nem mész akkor a teszteket miért csinálod..? Úgy értem,ha már mindjárt itt az UH miért nem vársz..? Van rossz tapasztalatod vagy miért csak 13(!!) poz teszt után bizakodsz?

Én is 14én megyek UH-ra

2012. febr. 12. 15:25
már 13 pozitív tesztem van.már kezdek bizakodni...14.én uh.
132. opauszki szilvia (válaszként erre: 129. - Pallasz1)
2012. febr. 12. 08:09
vérvételre nem megyek már,mert 14.én uh.-n kiderül hogy ki van odabent.rem.van.12 tesztem is pozitív.naptár szerint ma töltöm a 6.hetet.a menzesztől számolva 42.napon vagyok.
131. burbók (válaszként erre: 128. - Opauszki szilvia)
2012. febr. 12. 07:52

Sziasztok! Egy ideje olvaslak benneteket és látom tesztelési lázban égtek.:)

Nekem 6-án kellett volna megjönnie, nem jött és pozitív lett a teszt is.

Felesleges ennyi tesztet csinálni,mert ha a legolcsóbbat veszed, 10 db teszt akkor is 6000ft-ba kerül és ezzel csak a forgalmazó jár jól.:)

Nyugi lányok, ha egy teszt pozitív az pozitív.:)

Én pénteken hívom a dokit, mert úgy gondolom, hogy ilyen kora terhességnél, ha minden rendben van a doki úgysem tud semmit csinálni, max megnéz ultrahanggal és ha nincsszívhang visszahív 2 hét múlva, addig meg eszem a kefét.:)

Ha pedig valami gond van, akkor ilyen kora terhességnél szintén nem tud semmit csinálni az orvos. Türelem csajok!!!:)))))))))))))))

Gratulálok mindenkinek a pozitív teszthez!!!!!!!!!

130. pallasz1 (válaszként erre: 121. - Kelemariann)
2012. febr. 11. 19:36
Nagyon sajnálom!Átérzem,remélem mielőbb újra babát vársz majd!
129. pallasz1 (válaszként erre: 128. - Opauszki szilvia)
2012. febr. 11. 19:35

Persze,de miért csinálsz ennyi tesztet?

Figyi a vizeletbe később kerül a hcg mint a vérbe,tehát igaz eredményt vérvizsgálat tud hozni,mint pl nekem volt múlt pénteken 76 a hcg-m most szerdára 1772... de a vizeletből lassan ürül ki,pár hétbe is beletelhet,szóval az hogy az pozitív marad nem feltétlen jelent biztosat.Nem lelombozni akarlak mert biztosan rendben van minden de szerintem nincs sok értelme 1 nap 2 tesztet ellőni...vérvételre nem tudsz elmenni?

Nekem okt-ben volt egy missed ab-m,11 hetesen,és rá 1.5 hétre még poz.volt a teszt,olyan lassan ürül.

2012. febr. 11. 16:44
szerintetek (már)11 pozitív teszt biztatót jelent?
2012. febr. 11. 12:47
Sziasztok! Ma csináltam egy tesztet, hát negatív lett, mondjuk lehet korán még. 15re nem várom a pirosat.
2012. febr. 11. 08:07
már 10 pozitív teszten vagyok túl.14.-én kell mennem ultrahangra.remélem minden renbden lesz.délelőtt és délután is csinálok tesztet.igy jobban megnyugszom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook