Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 októberi babák fórum

2012 októberi babák (beszélgetős fórum)


2012. jan. 23. 11:19
Ja, egy bajom azért van csak meg szoktam feledkezni róla, egészen addig míg fel nem emelem a Fiam és hozzá nem ér vagy hasra ne fekszem. A melleim. Kb 2x akkorák és iszonyatosan fájnak ha bármi hozzáér. Nekem ez azért fura, mert Balival 9 hónapig semmi változás nem történt a ciciimmel...
2012. jan. 23. 11:06
Hát én tele vagyok energiával. Tök jó a kedvem is, lehet, hogy a Magne B6-ban van valami... Már egy hete szedem... :) Ma már hajat mostam, felporszívóztunk Balázzsal, összepakoltunk, most sül a rakott karfiol, összehajtogattunk, elmosogattam.... Most olyan gyönyörűen eljátszik egyedül, a porszívó nyelét tologatja maga mellett, a másik kezével egy könyvet tart és mesél magának... :D Ilyenkor meg tudnám zabálni. Nem zavarom meg a dolgában, csak nézem és büszkeséggel önt el a nagy Fiam! Csak sajna ma nem tudunk sétálni menni, mert iszonyatosan fúj a szél. Úgyhogy majd leviszem a garázsba, sepregetni a kis mániákust... Neketek is legyen szép a napotok!
2012. jan. 23. 09:48

Igen jó lenne beszélgetni, de a gyerekek néha túlzásba viszik azt, hogy anya....ezt kellene és anyaa még azt is..de anyaaa...aztán anya ide rohan oda rohan és arra jön rá, hogy 1 perc ideje sincs..:)Aztán pedig 1 gépen osztozunk és úgy vagyok vele had gépezzenek addig eltakarítom a romokat és még 2 perc pihi is belefér:)Azért jó, hogy van ez a kilenc hónap, lesz időnk szépen mindent elrendezni, osztani szorozni, hogy mi és hogy lesz majd...

További szép napot mindenkinek...remélem ti jobban vagytok én,jelenleg tök álmos, mint aki bulizott és erősen hányingerem van...,de amúgy egyben meg is nyugtat, hiszen jelez nekem, anya itt vagyok... ...:):)

62. Toerisz (válaszként erre: 57. - Reni_80)
2012. jan. 23. 09:36
Ezzel ma én is így vagyok, azon kívül, hogy félig tudom nyitva tartani a szemem, semmi bajom, pedig eddig feszült a hasam, néha-néha hányinger.. Na de még nincs vége a napnak.. :)
61. Toerisz (válaszként erre: 49. - Fenife)
2012. jan. 23. 09:33
Én már azóta szedem, hogy jelentkeztek a tüneteim, (vizes folyás, hányinger, szédülés, fáradékonyság) folsav, magne-b, elevit
2012. jan. 22. 17:29
Amúgy hogy vagy Fenife? Vettél vitamint?
2012. jan. 22. 17:28
ÁÁÁÁ, mi 8.30 és 8.45 között kezdünk fürdetni, negyed 10-re kész a gyerek a tápiivással és kb fél 11-ig játszik, utána altatom, kb 3/4 11, mire alszik, én kitántorgok a szobából és bezuhanok az ágyba. Délutáni alvás alatt érek rá, amikor nyugalom van, kb 2-4-ig, de akkor mostanában általában én is alszok egyet... :) Bár ha megbeszéljük, természetesen kihagyom, ha mindenki ráér... :) Egy jó kis Latte Macchiato mellett szívesen eldumcsizok :)
58. Fenife
2012. jan. 22. 16:33

próbáljuk meg megbeszélni, hogy ki mikor tud jönni előre láthatóan. Mondjuk este 8.30 tájban? akkorra már lefektettek, nem?


Én megpróbálok felnézni, remélem sikerül.


Szép napot mindenkinek!

2012. jan. 22. 14:12
Hát èn meg tök jól érzem magam, és ez zavar. Dehát biztos minden rendben van. Jó lenne egyszer úgy dumcsizni, hogy mindenki itt van, de ennyi gyerek mellett ezt nem egyszerű összehozni :D
2012. jan. 22. 11:54
Tegnap eléggé hányingeres napom volt, nem esett jól semmit csinálni, és úgy gondoltam ha eszek rá valamit jobb lesz, hát nem...még rosszabb lett és ez az álmosság...
55. Fenife
2012. jan. 21. 15:05

Igen tudom, csak nekünk ez kicsit "hirtelen jött". Kb. 1,5 éve próbálkozunk és épp novemberben adtam fel, hogy mostmár úgysem lesz...


Szóval ma bemegyek a patikába és feltankolok. Magne B6 van otthon, mert elég idegfeszítő néha a melóm abból szoktam szedni.


Mikor a nagyokkal voltam várandós szinte első perctől doki felügyelete alatt voltam, akkor ő mindíg mondta mikor mire figyeljek.


Na most majd újra tanulok :-)))

54. Reni_80 (válaszként erre: 50. - Reni_80)
2012. jan. 21. 14:51
Most olvasom milyen hülyeséget írtam. IPhone-ról pötyögök és állandóan átjavít vmit! Szóval folsavat, mert most alakulnak ki a fontos szervek! :)
2012. jan. 21. 14:48
Fenife! A rég alatt nem azt értem , hogy ki akarlak oktatni, hanem azt mondják, hogy mielőtt az ember lánya babát szeretne, ajánlott 3 hónappal hamarabb elkezdeni a folsavat, vagy folsav tartalmú vitamint. Mi januártól akartunk babát ezért októbertől szedem a Femibion 800-at, én az előző babánknál is ezt szedtem , és nagyon elégedett voltam vele. Metafolin van benne, ami segíti a folsav felszívódását, ami egyébként nehezen szívódik fel. A12. Hétig kell szedni, utána van a Femibion 400, amiben omega3 és 6 van. Amikor anno terhes lettem Balival, a Doki javasolt + 1 folsavat, hogy csökkentsük a vetélés kockázatát , és Magne B6-ot, hogy ne görcsöljek és ne legyen hányingerem. Én ezért szedem most is így :)
2012. jan. 21. 14:42

Köszönöm a köszöntést!

Tényleg jó ha már most szedsz valami vitamint Fenife, én gravidát szedek és a bérestől vasat és folsavat de azt nem mindennap, c-vitamint is hébe-hóba, az jó a fáradság ellen, magne b6-ot én csak akkor szedek ha feszül a hasam és ha kicsit ingerültebb vagyok..

Reni neked jó sütést, jujj de átérzem, én már túl vagyok rajta, de még most is olyan fáradt vagyok ,hogy ihhajj

2012. jan. 21. 14:28
Ági! Nagyon boldog névnapot kívánok Neked! Este leszek. , most vendégeket várunk és sütök :)
2012. jan. 21. 14:27
Fenife! Már rég kellene vitamint szedni, min. Folyamat!ősz alakul ki minden fontos szerv!!! Én Feminion 800-- at, 1 folsavat és 3x1magneB6-ot szedek.
49. Fenife
2012. jan. 21. 14:13

Hát nem is tudom... Szúrogat inkább, ilyenkor félek is, nem-e valami bajt jelez.


Dillemázok, mert csak a 12. héten akartam volna elmenni dokihoz, túl korán mit zargassam, de lehet, hogy hamarabb kellene. Mi a véleményetek?


A másik amin filózok, hogy mikor kezdjek és mennyi folsavat és Magne B6-ot szedni? Vagy valami komplex vitamint? Mit ajánlotok?

2012. jan. 21. 13:11
Te érzel feszülést a méhednél?
47. Fenife
2012. jan. 21. 12:32
Igen,még csak (vagy máris ?) az 5. héten járok. :-)
2012. jan. 21. 12:30

Szia! Én hébe-hóba itt vagyok.

Gratulálok. Neked akkor már 5.hét?

45. Fenife
2012. jan. 21. 07:11

Jó reggelt!


Ma is dolgozok, úgyhogy néha-néha felnézek majd. Hátha elkapok valkit egy kis interaktív beszélgetésre. :-)


Szép naopt mindenkinek!

44. Fenife
2012. jan. 20. 19:21

Ment a smiley!!! Nevetős!!!


Nekem az egyik lány, a másik fiú úgyhogy a férjem szerint most a kiegyenlítés miatt ikreknek kell lennijük :-)))


Hála Istennek bár gazdagok nem vagyunk stabil munkahelyünk van mindkettőnknek, fiatalok is vagyunk még, szóval miért ne...


Ami a nemet illeti, részemről egyet értek, szerintem is sok esetben jó lenne, ha meg lehetne határozni. Persze visszaélések biztos lennének így is, de akkor is.


Az Ágiknak kívánok boldog névnapot, a szülinaposnak boldog szülinapot!

43. Reni_80 (válaszként erre: 41. - Fenife)
2012. jan. 20. 16:02

Szia! Persze, hogy lehet. Persze csak akkor, ha a múltkori smiley helyett kapok egy másikat (csak babonából! :) )

Én is vagy 24-re vagy 25-re leszek kiírva, attól függ melyik kalkulátort nézem...

Nem semmi!!! Harmadik baba, nálatok is! (Ágiéknál is) és az a nem semmi, hogy mind a kettő tervezett. Le a kalappal, hogy a mai világban vállaltok harmadik babát. Bár olyan érdekes, azon agyalok, hogy ha a 2. is fiú lesz nálunk, akkor lehet, hogy 5-6 év múlva bevállalok (Férjecskének még nem mondtam...) egy harmadikat. Persze, ha tudnám, hogy lány. Nem tudom miért nem lehet ebben az országban ilyen esetekben kérni, hogy az ember a harmadiknál legalább megválaszthassa a nevét. Amúgy mindegy fiú vagy lány lesz most, csak egészséges legyen. na megyek, nem filozofálgatok itt egyedül. Jó lenne, ha egyszer egyszerre lennénk itt :)

42. Reni_80 (válaszként erre: 40. - Ági0809)
2012. jan. 20. 15:57
Nem irigyellek a sütés-főzés miatt! Jó, hogy nem kapott ma szurit, nem érdemelte volna meg! :D Pihentem, pihentem, 2 órát aludtam KisManó még mindig nyomja.... 11 előtt ma se alszik ... Viszont ma nem pakoltam el utána, amikor elaludt, úgyhogy a nappali olyan, mint egy csatatér. Vagy olyan, mintha betörő járt volna és a játékai közt keresett volna valamit :DDD
41. Fenife
2012. jan. 20. 14:12

Sziasztok!


Lehet még csatlakozni?


Szintén szeptemberben fog megszületni a 3. babám, a kalkulátor szerint épp 24-én.

2012. jan. 20. 14:12

Most tudtam még csak gépközelbe érni, sütés főzés díszítés, hulla vagyok...csak nem kapott ma szurit majd jövő héten (hála)de must újra mennem kell leég a csirke...

Köszönjük a szülinapi köszöntést!

Ti legalább pihenjetek,helyettem is...!

39. Reni_80 (válaszként erre: 37. - Toerisz)
2012. jan. 20. 12:55
Jól teszed!!!
2012. jan. 20. 12:55
Ági! Boldog szülinapot a NagyLánynak!
37. Toerisz (válaszként erre: 31. - Reni_80)
2012. jan. 20. 12:08
Valahol nekem is megvan ez a könyv.. :) Előkeresem
2012. jan. 19. 20:50

Nekünk most ment el a vendég meg Anyukám. Apája fürdeti a gyereket, ilyenkor készítem neki a tápit, ágyazok , pakolok, stb... De én is készen vagyok, már én sem leszek ma.

Szegény lányt miért pont a szülinapján szúrja a doki, nem mindegy már pár nap ide vagy oda? :S

Jó éjt Nektek! Várjuk a képeket!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook