Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2012-ben világvége? fórum

2012-ben világvége? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 24. 13:59

És ugye van a [link] is.

Jó mazsolázást!

167. f111b04f6f (válaszként erre: 159. - *Pillango*)
2009. jún. 24. 13:53

Az első több, mint 50 oldal.

Ez viszont a Hoxa fórumok más 2012-vel foglalkozó helyein is megtalálható.


Én inkább abban látom a problémát, hogy képtelenek vagyunk KOMMUNIKÁLNI.

A vitatkozás, szerintem olyan kommunikáció, ahol nem vagyunk különösebben tekintettel a mások véleményére.

Mindenki a saját teóriáját akarja ráerőltetni a másikra.

Pedig, ha ezeket az írásokat megnézzük, lehetetlen bármely oldalra szilárdan állást foglalni.

Az lenne a jó, ha tudnánk úgy "beszélgetni", hogy minden gondolat egy kicsivel előrébb vinné az össz gondolatképet.

Vitával csak olyan "szürrealista" gondolatképek keletkeznek, amelyek RÉSZLETEIT külön érti a gondolat megfogalmazója, de senki nem látja mit is ábrázol a TELJES kép.

166. f111b04f6f (válaszként erre: 159. - *Pillango*)
2009. jún. 24. 13:39

Az is lehet, mégsem vagyunk olyan tájákozatlanok!


Én végigolvastam, ....?!

[link]


Két rövidebb..

[link]

[link]


és egy kevésbé ismert..

[link]


Egyenlőre ennyi, de ez nem a vége...

165. klenca (válaszként erre: 160. - Sutoczkine)
2009. jún. 23. 12:50

Szeretem az amcsi katasztófafilmeket.

Valahogyan felkészítik a népet egy várható világvége-forgatókönyvre.

A problémák valósak.

PL ma nyár van. Ezért kellett reggel a télikabátomban indulni. Így is majd' megfagytam.:((

Kisbolygó csapódik a földbe? Talán. Nem tudni.

Elég bajunk van, s lesz is még, ha így folytatódik.


A maják nem kimondottan voltak hülyék.


Vagy esetleg ők akarják okozni a világvégét?


Asimov mester, most segíts!!!

2009. jún. 23. 12:43
Sok ezoterikával foglalkozó ismerősöm tudatosan készül 2012re. Hírdetik a házukat és költözni készülnek az ország másik végébe. Valami olyasmiről beszélnek, hogy 2012 után az emberek fő feladata a közösségekbe való integrálódás lesz, ahol a túlélés eszköze az önellátó gazdálkodás lesz. Nektek mi a véleményetek? Van nektek ilyen ismerősötök? És még egy másik kérdés: olyasmiről is beszélnek, hogy idén ősszel történni fog valami nagyobb változás, ami a gazdaságot igen csak meg fogja rázni? Erről tudtok valamit?
163. 0d19e1a24d (válaszként erre: 162. - Ddba37bd80)
2009. jún. 15. 18:06
boccs de helyesen mindennapi tudomány. :)
2009. jún. 15. 17:52
Az egyik ismeretterjesztő csatornán láttam egy filmet, sajnos nem az elejétől, címe: Mindennapi tudományok VII. Hát teljes mértékben alátámasztotta a maják jövendölését. Valóban a Föld ki fog billenni az eddigi pólusából. A pólusváltással együtt a Föld mágneses erőtere megváltozik. Más frekvenciára áll. Tudosok támasztották alá, hogy az utóbbi években egyre több állat már érzi a frekvencia váltást, és rossz irányt határoz meg. A frekvencia már változik, de a hely még nem. Ezért van olyan sok partra vetődött bálna pl. Ők nagyon érzik a mágneses erőtér hatásait és ezek alapján tájékozódnak. Még nagyon sok érdekes dolog hangzott el, de ezt jó lenne többször is meghallgatni, hogy minden fontos dolgot meg tudjunk jegyezni. Egyébként az emberek egy része is érzi már a frekvenciák változását. Ezért foglalkoznak olyan sokan az ezotériával. Egyre több a sprirituális gyógyító, stb. Ezek közé tartozom én is. Jó érzés, hogy ezt a lehetőséget is megkaptuk, és ha akarjuk élni tudunk vele. Nem kell ettől félni, mert meg lehet tanulni. Természetesen aki elhatárolódik tőle, az semmit sem érez, de a fizikai változás mindenképpen eljön.
161. *Pillango* (válaszként erre: 160. - Sutoczkine)
2009. jún. 15. 10:25
nem biztos, hogy ebből bárki bármit is érezne. ezt nem úgy kell elékpzelni, mint egy konkrét fizikai eseményt. Kicsit el kell rugaszkodni az anyagi dolgoktól.
160. sutoczkine (válaszként erre: 148. - D5cc21be8a)
2009. jún. 12. 14:37
Oké, de ezt mégis hogy képzeljem el? Megnyílik valahol a föld vagy mi? És egyáltalán az hol van? Bocsi, ha hülyék a kérdéseim. Ja és az nekünk miért lesz jó vagy rossz?
2009. jún. 12. 11:48
aki ide írnak a kávéról, szexről és kekszről, nagyon tájékozatlanok a témában. de akkor könyörgöm, minden írsz ide?:) beírtad, hoyg hülyeség szerinted, ennyi elég is, ennyi volt a kérdés:)
158. ddba37bd80 (válaszként erre: 148. - D5cc21be8a)
2009. jún. 12. 08:47
Én is így gondolom, és még remélem sokan mások is.
157. sutoczkine (válaszként erre: 156. - F111b04f6f)
2009. jún. 11. 13:44
Ez tetszik. Totál szétröhögtem magam :-DDDDD
2009. jún. 11. 13:15

Te főnök!

- Mi van?

- Én már kezdek féni!

- Aztán miért?

- Má 3 órája nem láttam senkit rajtad kivü, ezek tényleg kimurdeltak.

- Ne félj haver, jönnek azok, aztán örülhetsz, csak a jó kekszhez idő kell.

- Há, hogy lehet ennyit zabálni?

- Hát egy lis keksz, egy kis sex..

- Mi..?

Ezek szexelnek mi meg itt b..uk a rezet.

- Nyugodj meg, legalább szép fényes lesz a réz evőeszköz!

- Te most viccűsz?

- Miért szerinted nem?

- De hüle vicc vót, inkább velük tartanák.

- Majd csak jönnek, addik elb..k, vaklahogy az időt.

- Velem ugyan nem!!! Csákány!

2009. jún. 11. 13:01

... elmentem...., KÁVÉZNI.

Mér te mire gondoltál kishaver?

2009. jún. 11. 12:52

Egyébbként ki gallott a kritikus tömegről?

....ja, csak én, mert hogy mindenkinek kampec.

Na szóval kedves Remigraeel: érdekes módon 7 milliárd főnél állapították meg ezt a kritikus tömeget. Ugyan! Haggyál már!

Minek nézel Te engem, Dalai Lámának? Honnan a francból tudnám mért pont 7 milliárd? Valami médium, vagy mentalista, vagy baptista, vagy trappista..., mit tudom én ki mondta.

Na figyel kishaver! Ha ezt a címet megnézed, pontosan megtudhatod, mikor leszünk 7 milliliárdan.


[link]


- Ennek van valami köze a világvégéhez?

- Haggyál már! Kérdezd anyád! Lehet jobban tudja.

Ezt hallottam, de érdekes nem, pont 2012-re leszünk ennyien?

- Ja.., Tudsz még iyet?

- Kérdezzél apafej?

- Vót valami gebasz 2000-ben a számítőgépekkel.

Úgy hallottam.

- Á! Nem teljesen így van!

De jól figyelj, mert messziről futok neki.

- Mér, mész valahova?

- Nem, csak nagyon figyelj.

Szóval a dolog a szökőévvel van összefüggésbe.

- Mér?

- K..ss!

Az volt az igazi probléma, hogy mivel a csillagászok kiszámolták, már régen, hogy minden 400-al osztható évben van még egy + szökőnap, tehát ekkor nem 29, hanem 30 napos a február.

Léneyeg, szerintem anno ezt nem kalkulálták be a számítógépekbe.

Vágod?

- Há..., ja.

Figyu! Ha nem kalkulálták be, akkor mé nem lett gebasz.

- Mindent én sem tudhatok, lehet mégis bekalkulálták. Ne tegyél fel keresztkérdéseket!

És azt tudod, mikor van februárban szökőnap.

- Há 29-én.

- Nagy frászt.

- 30-án?

- Ne legyél már ennyire méreten aluli?

- Há.. miko?

- 24-én.

- Mi? 24. Akko mitü szökő, ha 24 nap.

- Talán majd máskor, most inkább elmegyek...

- Csákány haver!

2009. jún. 11. 12:27

Vazze, mi van?


Mindenki kekszel(hi-hi-hi) és kávézik?

Vagy már VILÁGVÉGETEK van?

De jó.......!!!!

Egyedül uralhatom a fórumot,közben szürcsölöm a rumot és arra gondolok. De szép ez a világvégén-túli állapot.

Dee, a sokkkáááá....... elmrdtk, be f.gk rúgni,... a kezembe.

2009. jún. 11. 12:20

Nem is merem leírni, akkor hány % kamat várható.

Gondoljátok el!

Most is úgy röpködnek a 200-500% kamatok, mint hullócsillag az őszi égen. Ó! Mily költőies.

Már ehhez képest is az un. uzsorakamatosok óvodások. Ha ez bekövetkezne, szerintem még ők is maguk alá csinálnának, a nagy lehetőség reményében.

Úgy hogy, csak hátrébb, azzal az agarakkal.

Ja..., kölcsönnel.

151. f111b04f6f (válaszként erre: 149. - Klenca)
2009. jún. 11. 12:04

Csak, arra vigyázzatok, a bank nehogy jövőre rájöjjön, mégis van valami mögötte. ANNYI NEKTEK!

A maradék időben, húúúúúúúú...

Elképzelni is rossz.

150. f111b04f6f (válaszként erre: 148. - D5cc21be8a)
2009. jún. 11. 12:00

Ez komoly???


Még is, hogy vagy mi köze ennek 2012-höz?

Megírhatod privátba is, ...ahogy gondolod.

De ezt hallva, ilyen pucéron, direktbe, minden körítés nélkül....,hát...

A zsebemben valami más akar kinyílni...

Rossz az, aki rosszra gondol.

149. klenca (válaszként erre: 147. - Antaki)
2009. jún. 11. 10:05

Emberek! Most vegyetek fel jó sok hitelt, úgyis csak 3 évig kell fizetni!


Erre gondoltál?:)))


Ha a bankokon múlna, nem lenne világvége.


... és akkor mi van az öltönyös kopogtatókkal, akik az 1000 éves nyugivilágot hirdetik?

2009. jún. 11. 08:59
2012-ben nem a világvége jön,hanem kinyíllik a szivcsakra!
147. antaki
2009. jún. 11. 08:57

Nem jöhet világvége, mert a Bank 2019-ig adott nekem hitelt! Ők biztos nem adnának hitelt addig, ha előbb lenne a Világvége!

Én nyugodt vagyok.

:D)))))))))

146. klenca
2009. jún. 11. 08:57

Úgy látom felesleges a nyugdíjamra félretenni pénzt, bár nem hiszem, hogy egyáltalán addig még élek.


Ha jön, hát jön... Tehetünk ellene?

145. becseiagi (válaszként erre: 143. - 40163fd81d)
2009. jún. 11. 08:42
Dettó, egyet értek veled!!!
2009. jún. 11. 08:15
....a carpe diemről ne is beszéljek!:DDDD
2009. jún. 11. 08:15

Semmit nem gondolok:)))

Mi a fenének olyanon problémázni ami még meg sem történt?


Ha meg megtörténik ,akkor meg már úgy is mindegy ,szóval jöjjön ,aminek jönnie kell,addig is peace,power ,freedom,happynes:)))))))))))))

2009. jún. 11. 08:12

Ja világválság....nem ismerős amúgy a szitu valahonnan?

Gazdasági világválság+ mindenhol a világon egyre erősödik a szélsőjobb támogatottsága...?

Ki tudja mi lesz itt még:P

2009. jún. 11. 08:10

Világvége nem lesz, max nekünk az emberi fajnak.

Arról pedig csakis mi magunk tehetünk majd.


Olvastam valahol, már nem tudom kihez köthető ez a mondás: " Az ember a harmadik világháborút atomfegyverekkel fogja megvívni, a negyediket kövekkel és baltákkal"


Szerintem találó...



Egyébként pedig én a reinkarnációban hiszek, ill a négy korszak váltakozásában itt a földön.

A felemelkedéshez előbb kell egy katasztrófa hogy minden újra kezdődhessen...tudjátok mint az évszakok.

2009. jún. 11. 08:07
A világvége materialista szempontból mindenki számára eljön. Hiszen egyszer meghalunk. Rajtunk múlik mit érzünk annak. Én hiszem, hogy a világvége egy új világ kezdete, új szellemben, ahogy az halál is egy új élet lehetősége, új szellemben. Ezért nem kell félni semmitől, hiszen a változások egyben lehetőségek is a szebbre, a jóra. Ha a mostani helyzetet nézzük akár az ország, de az egész földkerekség szempontjából már régen elkezdődött a világvége, csak ezt kevesen veszik még észre. Pedig fel kell készülnünk mindenre, méghozzá szeretettel, békével és összefogással, különben semmit sem tudunk megmenteni belőle.
2009. jún. 11. 07:59
Persze amiatt agonizál annyira amerika és mindenki a világválság miatt, mert 3 év múlva úgy is vége mindennek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook