Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011. szeptemberi babavárók!! fórum

2011. szeptemberi babavárók!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
18825. Vianett
2012. jan. 4. 14:09

Megyünk 3-ra oltásra, Roxi kapja a rotát, aida meg az influt, tominak meg megfájdult a torka reggelre, nem is ment suliba, úgyhpgy mostmár nem várok aki épp az megkapja.


Azé fosok nehogy vami bajuk legyen az oltástól.

18824. Beuu84
2012. jan. 4. 13:50
Hat az biztos hogy nem lehet egyszeru negyotokre fozni ugy hogy mindenkinek jo legyen. Nekem tetszik az elmelet, csak meg gyakorlatban nem latom at.Meg olvasgatok rola egy kicsit, meg Zeni majd ugyis jelzi hogy mi jon be neki.;-)
18823. Vianett (válaszként erre: 18821. - Beuu84)
2012. jan. 4. 12:32

hmmm mik vannak?

nyugi fogtok még igény szerint táplálni, mikor bármit eléraksz semmi nem kell, ilyenkor már kipakoltad a fél hűtőt, mindenből főztél főzeléket (egy ebédre), de semit nem akar megenni. Végül hogy egyen valamit beletörődsz a túrórudiba :-)))

Akinek van rá energiája emelem kalapom, ha már eleve erre szoktatja.

3.gyerekkel én biztos nem próbálom ki igy is játszom ezt, mert négyünknek is rendes megpróbáltatás úgy főzni h mindenki szeresse és ne kelljen 6 félét klszíteni.

D elehet nem pont erről szól.

18822. babahajjj (válaszként erre: 18818. - Birgi74)
2012. jan. 4. 11:50
:D
18821. Beuu84
2012. jan. 4. 11:37

En is talaltam egy egesz jo leirast.

[link]

18820. Beuu84 (válaszként erre: 18818. - Birgi74)
2012. jan. 4. 11:26
Ugy ertem, ha a kezebe adok egy egesz repat, akkor azzal max jatszik, mert probalkozik hogy szajaba veszi de nem mindig sikerul igy csak hadonaszik vele;-)))
18819. Beuu84 (válaszként erre: 18815. - Csikibaba)
2012. jan. 4. 11:19

Koszi, aranyos vagy! Hat

ti is nagyon edik vagytok:-))))

18818. birgi74 (válaszként erre: 18816. - Beuu84)
2012. jan. 4. 11:18
Beu :) játszani a répával,mi? :)
18817. birgi74 (válaszként erre: 18814. - Csikibaba)
2012. jan. 4. 11:18

most néztem én is :)


[link]

18816. Beuu84 (válaszként erre: 18814. - Csikibaba)
2012. jan. 4. 11:17
Hat en is most kezdtem el bovebben utanna olvasgatni, a vedononk diohejban annyit mondott rola, hogy nincs puresites, hanem az elejetol kezdve hagyni hogy "magat etesse" letenni ele a gyumit zoldseget es hagyni hogy szajaba tegye elcuppogjon rajta. Erezze az eredeti izet tapintasat, allagat.Illetve kezugyesseg kez-szem kordinacio is fejlodik es allitolag osztonosen azt valasztjak az elejuk tett etelekbol amire szuksege van a kis szervezetuknek.Hat eddig vmi ilyesmit hamoztam ki a dologbol, csak meg azt nemtudom hogy nmyersen adjam e vagy kicsit parolva hogy ne kokemeny legyen. illetve vigyazzni hogy ne tudjon letorni nagyobb darabot. Bar ahogy neztem 6honap a mervado, addigra ha van mar egy-ket foguk azzal tudnak a kajabol lereszelni maguknak.Szoval mi igy max meg csak jatszani tudunk egy repaval..;-)
18815. csikibaba (válaszként erre: 18813. - Beuu84)
2012. jan. 4. 10:50
Jajj, de cuki az a kép a kisfiadról!!!!!!!!!!! Zabálnivaló!!! :DDD
18814. csikibaba (válaszként erre: 18813. - Beuu84)
2012. jan. 4. 10:49
Elmesélnéd dióhéjban,h mi ez? É még sosem hallottam róla, de érdekel :)
18813. Beuu84 (válaszként erre: 18812. - Csikibaba)
2012. jan. 4. 10:01

Koszi;-) Igen szerintem sem lenne jobb abbahagyni par napra, max lassitok a tempon. Majd rakerdezek hogy itt lehet e olyan lactiv babyt kapni vagy vmi hasonlot.


Ti hallotatok mar a baby led weaningrol, az igeny szerinti hozzataplalasrol?Itt mar nagyon megy, de ahogy olvastam mar otthon is sokan e szerint csinaljak. Mi a velemenyete rola??

|En erdekesnek talalom es gondolkozok, hogy kiprobalom.

18812. csikibaba
2012. jan. 4. 09:51

Sildu, jobbulást Zoénak!!! Sok gyógypuszi!!


Beuu, nálunk is a puki miatt pocsékak az éjszakák... nem tudom,h érdemes-e abbahagyni a hozzátápit,ha már elkezdtétek? Szerintem ha visszatértek rá sem lesz "jobb" a helyzet, gondolom erősödnie kell a kis emésztőrendszerének. Esetleg próbáljátok ki a Lactiv Babyt, az emésztés könnyítő - kérdezz rá a dokinál vagy a védőnőnél!

Együttérzésem!!

18811. Beuu84
2012. jan. 4. 09:28

Jo reggelt.


Hat ilyen pocsek ejszakank eleg regota nem volt. Zeno 2 orankent fent volt, sirt alig lehetett lenyugtatni. Hullak vagyunk apaval. Amiota elkezdtuk a hozzataplalast azota rengeteget pukizik, gondolom dolgozik bent minden. Vajon a nyugtalansag is lehet emiatt? Par napra abbahagyjam hogy lassuk lenyugszik e? Olyan tanacstalan vagyok.

18810. Vianett (válaszként erre: 18809. - Sildu)
2012. jan. 4. 07:05

Hát igen a zinnat a legerősebb és leghatékonyabb antibiotikum, de fülfájásra az kell. Volt h szedtünk vmit gy hétig és végig lázas volt a gyerek, aztán kaptunk zinnatot és az elsőtől jól lett. Mondjuk ezt nem szerettem h kaptunk mindig egy gyengét aztán igy 2 csata antib.-t kellett beszedni sokszor. Valszeg a gyengék olyanok mintha nem is kapna semmit, csak biztosnság kedvéért. remélhetőleg nem i terheli a szervezetüket meg.

Én meg csak a zinnatot tudom beszedni, szerencsére nagyon ritkán , pl ha a fülem begyullad.

18809. sildu
2012. jan. 3. 21:30

Köszi Csajok az együttérzést:)


Hát sikerült neki beadnom du.a gyógyit de nem volt egyszerű!

De muszály,gondolom ha lehetett volna mást akkor jobb ízűt ír fel a dokinéni,mert egyből mondta mikor felírta,hogy kaja előtt adjam mert nem jó ízű!Na de ennyire????

Most már az orra is folyik nagyon szegénykémnek:(

18808. Rencsa79
2012. jan. 3. 19:16
Ma voltunk Miskolcon neurológián és audiológián. Máté tündér volt, semmi sírás és nyüglődés, szuperül viselte. Szerencsére minden rendben :) A kajcsizást is megoldottuk :) mellékutakon szopiztunk :)
18807. Rencsa79
2012. jan. 3. 19:15
Sildu jobbulást Babócának!
18806. Rencsa79
2012. jan. 3. 19:15
Én is levágattam a hajam :( és elég gáz :( :( bár már kezdem megszokni. Muszáj volt, mert hullott is, meg Máté is abba szeretett kapaszkodni.
18805. eszti26
2012. jan. 3. 16:13
Igen a tápszer is hipp-es. bár először beba tápszert bettünk de attól hányós volt. nekünk ez vált be. jobb lenne haPatrik is tudna szopizni még, de sajnos ez nem így van. viszont most mennem kell mert felébredt és éhes lesz. További szép napot mindenkinek. Remélem holnap tudok jönni megint.
18804. PöttömPanna (válaszként erre: 18803. - Eszti26)
2012. jan. 3. 16:01
Tápszert is Hippest használsz? vagy ez az? Nem vagyok otthon ezekben, mert mi még csak szopizunk.
18803. eszti26
2012. jan. 3. 15:59
Ez Hipp-es. A férjem ott dolgozik így olcsóbban jutunk ehhez a márkához ezért ezt esszük. :)
18802. PöttömPanna (válaszként erre: 18801. - Eszti26)
2012. jan. 3. 15:55
Ez valami bolti, vagy te kevered be neki a csipkebogyóval?
18801. eszti26 (válaszként erre: 18800. - PöttömPanna)
2012. jan. 3. 15:51
Nagyon édes a kisfiad! Nálunk is nagy szunya van most délután. Patrik fél 1kor aludt el és azóta alszik. De szerintem lassan fel kellene ébresztenem mert akkor éjjel nem fog aludni. Mi már kipróbáltuk az almát és a barackot. Nagyon bejött a babócának. Most ha felkel alma+csipkebogyó gyümit fog kapni. Persze ha ő is akarja.
2012. jan. 3. 15:42

Balázs is alszik már jó ideje. Megetettem egy körül, és azóta nyomja a szunyát. De nem is bánom, mert közben elmosogattam, sütöttem palacsintát, most fő a sárgaborsó főzi, és a zúza-máj pöri holnapra, és még a fürdőszobát is volt időm kitakarítani. Szuper :)


A Balázs antibiotikumja valami por volt az egyik, és kicsit édeskés volt, a másik meg gyümölcs ízű. Nem tudnak valami mást adni Zoénak????

A keserű dolgokat B. is kiköpködi, és fanyalog.

(pl a teát sem itta meg, pedig az nem is volt keserű, és a kiolvasztott tejcsit sem...ne de azt nem is csodálom, borzasztó íze van)

Bezzeg az almát megenné, ha már adnám neki. Csak úgy cuppogot rajta, amikor megkóstoltattam. És a szőlőn is, amikor megnyalta.


A hajam nekem is durván hull. De nekem terhesség előtt is gond volt vele. Akkor szedtem Biovanne plusz vitamint 2 hónapig, azért hagytam abba, mert megtudtam, hogy terhes vagyok. Illetve már hajhullás elleni sampont, és szeszt használtam.

A múlt héten bementem a gyógyiba, és megkérdeztem, hogy lehet e szedni a Biovanne-t, azt mondták, hogy nincs ráírva, hogy ne lehetne, de ők nem ajánlják szoptatás alatt.

Így akkor nem szedem, pedig van is itthon, még maradt a múltkorról. Egyébként nekem segített akkor.

De most is csomókban hullik, és hajmosáskor meg targédia. Az egész ház tele van a hajammal 2 nap alatt. :(((

Most használom a hajszeszt, és majd meglátom mi lesz.

18799. vbeus (válaszként erre: 18774. - Sildu)
2012. jan. 3. 15:34

Szia!

Sajnos nem sokat tudok segíteni, mert mi jó ízű antit kaptunk. Kiskanállal adtuk neki lassan. Simán bekajálta.

Remélem hamar meggyógyul a kis drága! Megy a gyógypuszi!

18798. eszti26
2012. jan. 3. 15:27
Köszi! A te kisfiad is nagyon aranyos! A dentinox csak pillanatnyilag nyugtatja meg a babát, a Nurofent meg csak akkor akarom adni neki mikor már tényleg nagyon fáj neki. Egyelőre aludni tud éjszaka, csak amíg nem szenderül mély álomba addig felsír egy-kétszer. A kiskéz nálunk is a szájába van néha mind a kettő. Csak az a baj hogy kaja után is tömi be egyszerre és sokat büfizik néha tőle.
18797. temmp (válaszként erre: 18796. - Eszti26)
2012. jan. 3. 15:20

Szia! Láttam van új képed, nagyon kis édes a babád :)


Éppen mostanában volt szó a fogzásról Jutttáéknál áttört egy fogacska már! Mások még nyálzanak ezerrel, és nyűgösek az éjszakák. Akik próbálták a dentinoxot azt mondják "azt" sem ér, a nurofen viszont többen ajánlják.

Én is vettem dentinoxot az ünnepek előtt, nehogy pont akkor legyen nagy sírás, de nekünk még nem kell. A nyálhoz sem kell még előke, csak a kezecskéjét tömi a szájába amennyire csak tudja, néha kettőt is :)

18796. eszti26
2012. jan. 3. 15:14

Sziasztok lányok! Hú de le vagyok maradva tőletek. Sajnos nekem nincs sok időm ide ülni a géphez, mikor Patrik alszik mindig találo9k más elfoglaltságot. De ígérem próbálok jönni egy kicsit többször.

Látom a hajhullás nálatok is téma. Én nem szoptatom Patrikot mégis hullik a hajam mostanában. Nem kicsit...

Nálatok mi újság a fogzással? Pici babám állandóan eszi a kezét és nagyon nyálzik. Mostanában elég nyűgös is. Próbáltam neki a Dentinox-ot de azt csak napi 3szor lehet kenni, nekünk többször is kellene. A Nurofent ajánlották még de azt azért mégsem akarom tömni bele ha nem muszáj!

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook