Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011. szeptemberi babavárók!! fórum

2011. szeptemberi babavárók!! (beszélgetős fórum)


2011. jan. 4. 13:13

Sziasztok.:)


Második Kisbabámmal vagyok állapotos. Szeptember 1-re vagyok kiírva.:)


Mint, ahogy Kislányom is, most is Pici Manó 1 hónapon belül megfogant, nagy boldogságunkra.:))


Kislányom, Amira márciusban lesz 2 éves..igazi csoda, imádjuk!:)


Nem tágultam (fájás gyengeség), 8 óra vajúdás után, így császármetszéssel szültem meg a Kislányomat. De nekem a lényeg az, hogy Ő egészséges lett, a többi nem számít. Sem a sebem, sem a fájdalom. Sőt a sebemet kimondottam szeretem!:)


Nagy valószínűséggel második babámat is császárral fogom szülni, azt mondta a doktor úr, hogy ez adottság, hogy nem tágul valaki, és mivel vágva volt a méhem is, nem hagyhat sokáig már vajúdni sem...nem kockáztatunk.

14. zsizsmizs (válaszként erre: 13. - BeaÉrd)
2011. jan. 4. 12:40

Én is gratulálok Neked. :D

Nálunk első baba lesz, így most rendesen be vagyok sózva. :D

Te mikor mész dokihoz? Én jövő héten szerdán tervezem. Pont szombaton fogunk új városba költözni, úgyhogy most már itt nem akarok elmenni.

13. BeaÉrd (válaszként erre: 12. - Zsizsmizs)
2011. jan. 4. 12:07

szia!

üdv köztünk!:)gratulálok nagyon a bébihez!:)

2011. jan. 4. 10:34

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok. Ma teszteltem egy halvány pozitívat. :D

11. tre ildi (válaszként erre: 10. - BeaÉrd)
2011. jan. 3. 17:37
szia perxe jövök mjad én is rég ota hoxazok csak mostanaba nem voltam fent remélem összejön a babo de nem görcsölök -:))))))))))))))))))))
2011. jan. 3. 12:29

szia!

üdv köztünk,drukkolok,hogy sikerüljön!

azért gyere majd a fejleménnyel:)

2011. jan. 2. 21:11
sziasztok remélem nekünk is sikerül majd a baba mi is tervezzük és remélem ebbe a honabpa összejön gratulálok akinek összejött már:))))))))))))))))
2011. jan. 2. 20:51

én se azt mondtam,hogy a legjobb volt,pl. utáltam hogy 18kg-t híztam,utáltam a 2-szer akkora fejemet,nem jött fel egy gatyám se stb....


de 2 gyerkőcöt szeretnénk így úgy gondoltam amíg itthon vagyok a lánnyal addig jöjjön,mert ha vissza mentem volna dolgozni,nem mostanában jöttem volna el megint!és gyesen nem hiszem,hogy maradtam volna!

Rami meg már 14 hónapos!


egyébként fiú szeretnék,de ha lány akkor se sértődök meg!

7. Papp Szilvia (válaszként erre: 8. - BeaÉrd)
2011. jan. 2. 19:57

kislányt szertnétek vagy kisfiút?


óó én azért remélem hogy nem lesz baba:PP ez most furin hangzik lehet de megijedtem:D nekem nem volt annyira jó élmény sajnos, bár utólag igen de akkor nem amikor állapotos voltam:D szvl akkor megfogadtam hogy bármennyire is látom jónak, legyen bennem hogy nem volt azért szép mindig:D


mindegy, lesz ami lesz:) ha lesz, akkor is boldogan várjuk és ugyanolyan boldog leszek mint elsőnek:D

6. Timicicaanyuka (válaszként erre: 5. - BeaÉrd)
2011. jan. 1. 14:13
Én szeptemberre vártam a babámat (2010), de január elsején még nem tudtam, hogy terhes vagyok. Visszagondolva voltak már jelek, de nem is gondoltam volna.
5. BeaÉrd (válaszként erre: 2. - Timicicaanyuka)
2011. jan. 1. 12:57
ezt mire kérdezed?
4. BeaÉrd (válaszként erre: 3. - Papp Szilvia)
2011. jan. 1. 12:56

igen teszteltem,ma reggel!

2 csíkos lett:)

2011. jan. 1. 11:01

mi dec.16án huncutkodtunk apával egy esélyt adva a kistesónak, ha számolom szeptemberbe lesz ha lesz...de tesztelni január közepén fogok! amúgy nem tervezünk 2.at, csak úgy pillanatnyi öröm volt:DD:P persze nem bánjuk majd:D


BeaÉrd teszteltél már?:)

2. Timicicaanyuka (válaszként erre: 1. - BeaÉrd)
2011. jan. 1. 09:54
Máris?
2011. jan. 1. 09:45
várok mindenkit aki szeptemberre várja a babáját!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook