Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011. szeptemberi babavárók!! fórum

2011. szeptemberi babavárók!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
18945. Vianett (válaszként erre: 18942. - Iloverunning)
2012. jan. 10. 08:23
Amit a kórházban kaptunk, tele volt papirral újsággal, néhány mintával. Egy maci is van rajta talán.
18944. ircsi123 (válaszként erre: 18916. - Vianett)
2012. jan. 9. 22:24
En is pont roluk gondolkodtam,neztem volna a naplojat is,de regen volt.kep sincs csak egy nagyon regi.Biztos dolgozik szegeny.Hat nem lehet egyszeru neki.El sem tudnam kepzelni hogy mar most dolgozzak,mikor van hogy fel ejszakakat fenn vagyunk.ÓÓÓÓÓÓ!!!!
18943. ircsi123 (válaszként erre: 18938. - Sildu)
2012. jan. 9. 22:15

En pont ma vettem a Zsolesznek a rossmanba olyan pepet ami nem tejes.Nekunk nincs allergiank,meg ilyesmi,csak amig nem muszaj nem adok neki tejeset.Humana.asszem ketto fele volt,en almasat vettem.hetszaz valamennyi volt.

De a hippes csomagrol en is elfeledkeztem.Azert majd eloturom a kupont.

18942. iloverunning (válaszként erre: 18939. - Vianett)
2012. jan. 9. 21:50
Milyen csíkos dobozban?
18941. iloverunning (válaszként erre: 18938. - Sildu)
2012. jan. 9. 21:49

Én ilyet vettem az ekcémás fiamnak, de még nem próbáltuk.


[link]

18940. sildu (válaszként erre: 18939. - Vianett)
2012. jan. 9. 21:40
Hát remélem,hogy nem marad meg az allergia,de mi szerintem csak 1éves kora után próbálkozhatunk tejtermékekkel:(
18939. Vianett (válaszként erre: 18935. - Temmp)
2012. jan. 9. 20:52

Na engem ma homályosítottak fel, hogy a csikos dobozba volt valami hippes papir, amit a rossmanba lehet kiváltani. De csak elfelejtettem előszedni, a kiságy alatt van a doboz.


sildu: akkor még várnod kell vele, nem biztos h később is megmarad az allergia, aidának is volt, igaz neki akkor jött el 1.5 évesen mikor először próbáltuk a tejet, fosott. Mondta a dokinő h lehet 1 dl-t megtud inni, de 2-nem, és ha megmaradt volna irtak volna valami lato tablettát, és azzal ehetet volna. 2 éves korig maradtunk a tápinál, tejtermékeket tudta enni (túrórudi, joghurt, sajt), aztán kutya baja a tejtől a mai napig, egyszerűen nem volt még érett rá.

18938. sildu (válaszként erre: 18935. - Temmp)
2012. jan. 9. 20:41

Milyen az a 4hónapos hippes csomag?

Nálunk nem tudom mi lesz ezzel a tejpépes dologgal mert ugyebár állitólag tejcukor allergiások vagyunk,és pont nézegettem a Dm-ben és mindegyikben van tejféle valami sajna!

18937. csikibaba (válaszként erre: 18934. - Lolka78)
2012. jan. 9. 20:11

Örülök,h minden OK!!


Élvezd ki a társaságot!! :D Nekem is hiányom van... néha eléggé egyedül érzem magam, hiába van itt Törpi :)

18936. temmp
2012. jan. 9. 20:09
Bencicám apa kezében horkol :D
18935. temmp (válaszként erre: 18934. - Lolka78)
2012. jan. 9. 20:07

én is remélem, hogy a telihold nem hozott hisztiket :) Ma bementem "dolgozni" a melóhelyemre, mert nem ment egy progi. /én írtam, és nem gondoltam arra, hogy egyszer évvége lesz és a dátumokkal lesz egy kis kavarás, jól megszivattam magam, mert már tegnap egész nap azon agyaltam mi baja lehet :) /

Vettem az akciós bébikajákból, meg 3 doboz tejpépet.

A 4 hónapos hippes csomagot is el akartam kérni, de épp kifogyott, aztán a sudocreamet akartam begyűjteni, de az is épp elfogyott, majd jövőhéten.

Jól elvackoltam a napom a majdnem semmért, mert még a személyügyre akartam menni a gyed igénylése miatt, de azt meg elfelejttem :S

A telihold úgy tűnik nekem ártott :)

18934. lolka78
2012. jan. 9. 19:44

...de aktív ma a fórum :)) Remélem nem a babák hisztisek, azért nem jöttök :)Az enyémnek ma nem volt ideje nyűgösködni, mert szinte egész nap autóban ültünk és ott mindig bealszik. Voltunk ma dokibácsinál, azt mondta tök egészséges, ne parázzak semmi baja! A lábait meg valszeg azért tartja felhúzva, mert így kényelmes Neki...vagy max. picit fáj a pocija...

Kaptunk apától pár nap kimenőt, itt vagyunk Attikával a szüleimnél. Tök jó végre kimozdulni Érdről. Ott sajna nem ismerek szinte senkit, itt meg sok barátnőm van :))

18933. csikibaba (válaszként erre: 18931. - Lolka78)
2012. jan. 9. 12:20

Köszi a megnyugtatást, akkor masszírozom is - azt szereti egyébként :)


Biztosan nem lágyéksérv!!! Szólj majd, mit mondott a doki!!

18932. lolka78 (válaszként erre: 18930. - Csikibaba)
2012. jan. 9. 12:10

Nem tudom miért van felhúzva folyton mindkét lábacskája :(( Felhívtam a dokit, nyilván telefonon nem tudja megmondani mi lehet. Még a lágyéksérvet is említette, de én optimista vagyok és tuti nem az!! Fáj a pocija sztem valamitől. Néha meg úgy kifeszíti magát, miközben sír :( jaj de rossz ez!! Ma leviszem Hozzá, nézze meg!!!

Ja, és még masszírozd is a pocikáját többször egy nap!

18931. lolka78 (válaszként erre: 18930. - Csikibaba)
2012. jan. 9. 12:06

10 nap,igen... dehogynem voltam ideges, minden nap más módszerrel próbáltam meg elősegíteni, hogy kakiljon. Pont akkor voltunk oltáson is, asszem a 9. napon. Megnyomkodta a doki a pociját (ott ahol elvileg a kakinak kellene lennie, jobb oldal lágyéknál), meg sem nyikkant. Ha zavarta volna, vagy fájt volna Neki, akkor sír. Erre mondta az orvos, hogy 10 nap még normális, ha nem fáj semmije. Másnap óriás mennyiséget nyomott, teljesen magától :))

Az anyatejet hasznosítja, ne aggódj lesz kaki előbb-utóbb!! Azért a 10. nap már adtam volna neki levolacot... Nyugodj meg, hamarosan produkálni fog valamit :))) azért esténként fürcsi előtt szélcsövezd meg, hátha!!! Kitartás :D

18930. csikibaba (válaszként erre: 18929. - Lolka78)
2012. jan. 9. 11:31

10 nap?? Aztaaaa!!! És nem voltál ideges lolka??? Segítettetek neki, vagy magától megoldódott?


Szted azért van felhúzva mert fáj a pocija?

18929. lolka78 (válaszként erre: 18927. - Csikibaba)
2012. jan. 9. 10:11

...csikibaba, ha ez megnyugtat, nálunk 10 nap a rekord... de semmi "hiszti" nem volt akkor, puha poci, pukik sokasága :) Most szombaton volt kaki, azóta nem.


Viszont: Attikának állandóan fel van húzva mindkét lába, ha tisztába teszem, ha fürdetem, sokszor amikor fekszik akkor is. Mitől lehet ez? Nem volt hasfájós sosem! Néhány napja szedem a mórmilket, lehet abban van valami, ami nem jó Neki??

18928. Vianett
2012. jan. 9. 09:01

Akkor abadarság ez bocsi h elvan rontva a gyerek. 4 hónaposan? Meg se halljad....

Imserek gyerekeket akiket nem vettek fel, na azokat megnézheted 2-3 évesen, olyan hiperaktiv szeretetre éhes gyerekek.Az enyémek mindig extra kiegyensúyozottak voltak és tuti ennek köszönhető h számithattak rám, ha megnyugtatásra vágytak.


Mi van ezzekkel a gyerekekkel?? Szét vannak peregve? Nálunk már telhold volt tegnap is.:-)Az tuti okozza a nyűgöt, nűlunk meg a hidegfront szél. Tegnap sokat aludt napközben, éjjel viszont3-ig nagyon vergődve, 6 kor fel is kelt velem (ja én 5-től fenn vagyok)és most aludt vissza nemrég.

Fogacska: akkor is fájhat ha még nem bújuk ki, de növekedik. Igen piros popó, arcpir, csücsörités, nyál, nyűg, nem alvás, visszaébredés, felsirás ez mind mint a fogzás tünetei, ilyenkor már ki is bújik pár nap mulva, előtte csak a nyűg van.

Én beszereztem a viburcol kúpot, de még nem astam,R most köszöni jól elvan. csak az éjjeli alvás, öööö

18927. csikibaba
2012. jan. 9. 08:46
Undok borús-ködös reggel, nyűglődős éjszaka, 6. napja no kaki... :(
18926. csikibaba (válaszként erre: 18923. - Lolka78)
2012. jan. 9. 08:23

Nem hiszem,h elrontottad volna!!! Én is mindig felveszem, ha sír, sztem azért van az Anya,h segítsen, ha sír a babája :) Ha másképp nem tud, megnyugtassa. Meg még sztem mindig kicsik a befolyásoláshoz - majd pár hónap múlva jön a hiszti is ;)


Nekem Peti, amikor nem megy a kakilás, akkor nagyon nyűgi és szintén csak kézben van el. Már egész jól megy a fél kézzel rendrakás, főzés,... :))

És igen, nálunk is szintén előfordul, amikor nagyon álmos!

18925. birgi74
2012. jan. 8. 22:17

gyerekek, k vagyunk purcanva ma... Bibike ultranyügi... nemrég elaludt ugyan, de szinte végkimerülésben... nem tudom i van... lehet, h nem elég a tej? vagy a holnapi telihold? pedig még nagyot sétáltunk is délután, meg fürcsi is volt, és ... jajj készen vagyok. egész nap szinte kézben...

én nem látom, h jönne a foga... mit kell olyankor látni? :)

18924. babahajjj (válaszként erre: 18923. - Lolka78)
2012. jan. 8. 20:58

nyugi, én is mindig felveszem ha sír :)

ma pl felkötöttem kendőbe, mert ő is nyügi volt. aztán a kendőben bealudt.


szerintem(legalábbis saját tapasztalat) fáradt lehet, nem aludta ki magát rendesen. B is akkor ilyen, ha fáradt, de nem akar elaludni, vagy nem tud.

18923. lolka78 (válaszként erre: 18922. - Csikibaba)
2012. jan. 8. 20:42
Napok óta ez van sajnos... Leginkább a délutáni órákban kezdődik és fürdésig tart... Anyámék meg zsibbasztanak, hogy el lett "rontva" a gyerek, stb... hát nem gondolnám, hogy többet volt kézben, mint ami a normális. Nem hagytam sírni, jó nem kapkodtam fel folyton, van hogy megnyugtattam a kiságyban!! ...és most sem tudom elnézni hogy ordít, inkább felveszem, akkor megnyugszik...Jaj nagyon szomorú vagyok, hogy ilyen a helyzet! :(((
18922. csikibaba (válaszként erre: 18921. - Lolka78)
2012. jan. 8. 20:15

uhh, te szegény!!! Nem tudom mitől lehet, de reméljük hamar "kinövi"!!!

Talán a fogacskája vagy az időjárás? Ez ma volt vagy mostanában ilyen kis ragaszkodó lett?

18921. lolka78
2012. jan. 8. 20:11
Kezdek MEGŐRÜLNI!!! Attika csak akkor van csendben ha kézben van, amúgy ORDÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍT!!! Már az sem jó Neki, ha a járóka fölé hajolunk :((( Ez mitől van?? A fájdalmat kizárom, mert akkor kézben is sírna! Mi lesz így?????????? :(((((((
18920. Beuu84 (válaszként erre: 18919. - Juttta)
2012. jan. 8. 20:03

Koszi! Jaj akkor lehet hogy nalunk is az van, mert kegyetlenul nyugos is sirosabb is, szinte semmit nem aludtunk az ejszaka. Es ma napppal is aludt kb 1,5 orat.(sokkal tobbet szokott) A kajalasa is nehezen megy nem mindig eszi meg a teljes adagjat vagy ha igen akkor tobb reszletben picit, ilyet nem csinalt elotte. A kakin is picit masabb, sargasabb, surubb, ami talan a kevesebb kajcsinak tudhato be. HUU akkor nyugos fogzasunk lesz. Mondjuk probaltam vizslatni az inyet, de nem latok semmi szembetunot.


Es onnastol mikor erzekelted a nyugosseget mikor vetted eszre a kis fogacska tetejet?

18919. Juttta (válaszként erre: 18918. - Beuu84)
2012. jan. 8. 17:33
Mi sírtunk és veszett nyűgösek voltunk, kevés alvással, de mást nem vettem észre (pl. híg széklet, piros popsi). Már egy fogunk teteje kint van és szerintem készül mellette a másik :)
18918. Beuu84
2012. jan. 8. 17:02

Sziasztok csajok!


Van aki mar azt gondolja hogy fogzik a babaja? Milyen tuneteket produkal?? Ha jol emlekszem talan a het elejen ez volt tema, de Zeno extra nyugos es nincs idom vissza olvasni.

18917. babahajjj (válaszként erre: 18916. - Vianett)
2012. jan. 8. 14:31

én is kivi vagyok Hanguékra, még ünnepek előtt írtam neki üzit, h mizu, de nem válaszolt... :((


Ircsi üdv köztünk újra :)))

18916. Vianett (válaszként erre: 18915. - Ircsi123)
2012. jan. 8. 13:06

Szijja drágám! örülök h itt vagy! BUÉk neked is, semmi se késő :-))))


Ugyan hanguékkal mi lehet? se naplób se ide nem irt régen. Biztos már dolgozik is.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook