Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 januári babák fórum

2011 januári babák (beszélgetős fórum)


2010. máj. 12. 14:12

Sziasztok kismamák!


Mindenkienk gratulálok, aki két csíkosat tesztelt.

Én még nem mertem megtenni, várok még vele.

A kalkulátor szerint 4 hetes és 4 napos lehet(ek).

Ha vagyok...

Mindenkinek kitartást, és boldog baavárást kívánok!

113. Alina33
2010. máj. 12. 14:08

Sikerült visszaolvasnom az összes hozzászólást, meg papírra is vetettem hogy hányan vagyunk itt, meg hogy ki mikor fog szülni. Vagy ezeket valaki vezeti már? Nem akarok túlbuzgó lenni, csak nekem ez így jobban átlátható, meg személyhez köthető.

Mondjuk a táblázatokhoz annyira nem értek de egy másik fórumon láttam, hogy excel-eznek és az kiírja hogy ki épp hány hetes-napos meg ilyesmi és ez szerintem tök jó.

112. Alina33
2010. máj. 12. 13:38

Sziasztok Kismamák!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok!

Doki még nem látott de ha bízhatunk a házi patikában (mert két tesztet is csináltam) ismét babát várok és ha jól számolok 2011. jan 6-ra leszek kiírva :) A Péterfyben fogok szülni.

Van egy lányom, aki júliusban tölti a kettőt (szerencsére épp alszik).

Rosszullét nem gyötör, tök jól vagyok és nagyon boldog, hogy egy ideig nem kell visszamenni dolgozni :)

Szép napot Mindenkinek és vigyázzatok magatokra!

111. Vick81
2010. máj. 12. 13:26

Sziasztok!


Szia Klészi!Hogy vagy?

Csajok hogy vagytok?nekem még mindig semmi tünet!

A cicik is épp, hogy fájnak!


Nikletty!Mi volt az UH-n?Minden ok, ugye?

110. nikletty (válaszként erre: 109. - Vick81)
2010. máj. 7. 14:20

Szia

én nem érzek, akkor éreztem mikor a nem várt menzi napjai voltak.


most viszont most jöttem vissza meló a dokitól, barnás folyásom volt, és inkább mentünk

remélhetőleg babóval minden ok, jövő szerda lesz az első uh, tapintásra feltételezett terhes vagyok, és méhszájseb az ok... :S

volt már máskor is, de akkor nem volt tünete, de akkor el is múlt, lehet a foggátló letétele is előhoz méhszájsebet, remélem elmúlik és babó rendi lesz jövő héten az uh-n.

Örülök h bementünk mert akkor hétvégén rágtam volna ahabot.

Tudom h minden rendben ott bent.

109. Vick81
2010. máj. 7. 11:52

Sziasztok Kismaik!


Mindenkinek drukkolok, aki tesztelni fog!

Remélem pozi lesz az összes!!!


Hogy vagytok?Nektek si fáj oylan megjövősen a hasatok, vagy csak én vok ilyen "szerencsés"?

108. nikletty (válaszként erre: 106. - Krisztacskaaa)
2010. máj. 7. 08:47
Drukk!
107. nikletty (válaszként erre: 103. - Tneksz)
2010. máj. 7. 08:47

szia

én is a menzitől számolom. És igen a babák ugye mindig két héttel fiatalabbak, mint a menzi szerinti, már ha valakinek épp 28napos a ciklus és középen volt a peteérése, és akkor fogant a babó. Rám ez igaz.

106. krisztacskaaa (válaszként erre: 105. - Kicsilányka1984)
2010. máj. 7. 08:46

kis pöttömke :)

elhiszem hogy odáig van, biztos a kislányod is

holnap reggel kiderül mi a helyzet :S A barátnőm 1 és fél éve próbálkozik és eddig semmi :( Nem szeretnék én is úgy járni, kikészülnék idegileg már most is közel állok hozzá :D

105. kicsilányka1984 (válaszként erre: 102. - Krisztacskaaa)
2010. máj. 6. 19:47

:_)

mi terveztük a picit:)

apa odáig van teljesen:)

tettem fel fotót róla:)))

nem szedtem hamarabb semmilyen gyógyszert,1-2 hete szedem a folsavat is!

ne izgulj!sikerülni fog!nagyon drukkolok !!!

104. .maka. (válaszként erre: 92. - Freny)
2010. máj. 6. 17:00
szia, attól függ melyik netes oldalt nézem, és nekem jan.4- 7 ig írja, de gondolom a mensi átlag hosszától is függ.
103. tneksz (válaszként erre: 101. - Nikletty)
2010. máj. 6. 15:17
Én 5 hetes voltam mikor elöször megvizsgált a doki,de ő ezt már 7 hetesnek mondta,mert ők az utolsó mensi első napjától számolják a terhességet,de én tudom mikor készült a kicsi mert számolós baba és így pontosan tudom 5 hetes voltam és pulzált a szivecskéje igaz a doki alig vette észre de csak megtalálta a végén pedig még csak petezsákban volt.Legközelebb 9 hetesen(7) megyek akkor beszélünk védőnőről,vérvétel,szülés időpontja,stb...akkorra már lesz keze és lábacskája is.
102. krisztacskaaa (válaszként erre: 93. - Kicsilányka1984)
2010. máj. 6. 14:08

Koszonom!!! Olyan jol esik a biztatas :) Annyira beleeltem magam hogy felek csalodas lesz :s


Nem szedtel eddig folsavat? En csak azt szedem mar vagy 4 honapja biztos ami biztos alapon de lehet hogy tulzasba viszem. Apa hogy fogadta???

101. nikletty (válaszként erre: 100. - Pe80)
2010. máj. 6. 13:17

szia

köszi

akkor lényeg ha pont 6+0 napon nem lesz éppen, nem kell megijedni, lehet neki még kell egy hetecske...

de úgy örülnénk ha hallnánk, mert részben ezért várunk még a dokival, mert már ma elmentünk volna, de tovább nem bírunk várni az elsőig. Volt aki azt mondta, 7-8hetesen is ráérünk, na de hát az is látni kell időben jó helyen van-e a pici ugye. No meg már nem az első babás anyukák bírnak türelemmel lenni az első orvoslátogatással.

100. pe80
2010. máj. 6. 11:14
Utánanéztem hogy is volt: 6+5 hetesen volt először pulzálás, előtte egy héttel még nem.
99. pe80 (válaszként erre: 96. - Nikletty)
2010. máj. 6. 11:07
Hát igen, különbözőek a babók. A kisfiamnál 6 hetesen még nem volt szívhang hallható/látható.
98. Vick81 (válaszként erre: 97. - Nikletty)
2010. máj. 6. 10:55

Sziasztok!

hat hetesen már lehet hallani a szívhangot!Mi is hallottuk a kisfiamnál.


És nekme már 12 hetesen megtudták mondani, hogy kisfiú!

97. nikletty (válaszként erre: 96. - Nikletty)
2010. máj. 6. 10:46
csak mert minden leírás azt írja, hogy hetesen elkezd dobogni a kis szíve, de mi akkor még nem tudnánk hallani? Vagy ugye babák között lehet elcsúszás?
96. nikletty (válaszként erre: 95. - Szamy36)
2010. máj. 6. 10:46

mikor megyünk akkor leszünk 6+0

kicsit reménykedtem a szívhangban, de akkor azt mondod nem sok rá az esély még?

azért azt jó tudni!

95. Szamy36 (válaszként erre: 94. - Nikletty)
2010. máj. 6. 10:13

Szia!

Nekünk a meddőségi Kp.-ba hetente kell menni.

Az első UH 4hét 5nap készül . Apró petezsák volt látható. A második 6 hét 0 nap lesz. Azt mondta a doki, hogy szívhang még nem valószínű, de embriót már látni kell. Az idő valóban nagyon lassan megy!

94. nikletty (válaszként erre: 86. - Freny)
2010. máj. 6. 09:00

szia

és akkor nézett valamit a doki amúgy?

én ezért várok én is türelemmel a két hetes késést, netes doki azt írta, akkor már biztosat láthat, ha túl korán megyünk visszarendelnek úgyis, és esetleg csak megijedünk... de nehéz várni, és azért hiába akkor leszünk hat hetesek (mi jövő hét kedden megyünk), még akkor is előfordulhat h nem hallunk szívhangot, ha nem pont középen fogant a baba. Bár szerintem igen.

Nagyon várjuk


Üdv

2010. máj. 6. 08:31

gratulálok a kétcsíkosoknak:))))))))9



krisztacskaaa

nagyon remélem sikerül!drukkolok nektek!!!!


nekem a doki csak e vitamint és folsavat irt ki babavitamint nem.

92. Freny (válaszként erre: 88. - .maka.)
2010. máj. 5. 22:14
Bocs, már fáradok... mikorra számolod? Nekem jan.4. Gratula Neked is :)
91. Freny (válaszként erre: 88. - .maka.)
2010. máj. 5. 22:12
Szia :) Köszi. Akkor egyszerre vagyunk kiírva?
90. Freny (válaszként erre: 87. - Vick81)
2010. máj. 5. 22:12
Szia. Köszi, 4év, és 7hónap lesz köztük... elvileg :)
89. .maka. (válaszként erre: 84. - Pe80)
2010. máj. 5. 21:26

Köszi :-)

Megpróbálok nem izgulni, hisz az sem tesz túl jót a babának :-))

88. .maka. (válaszként erre: 86. - Freny)
2010. máj. 5. 21:25

szia! én is 28án teszteltem pozitívat.

Üdv. a klubban :-))

87. Vick81 (válaszként erre: 86. - Freny)
2010. máj. 5. 20:49

Szia!



Gratulálok a poizi teszthez!Nekem is van egy majdnem 4 éves gyermekem.

Pont 4év 4 hó lesz a két gyerekem között.


Nálad, mennyi lesz a különbség?

86. Freny
2010. máj. 5. 17:49

Sziasztok!


Szeretnék csatlakozni hozzátok. Április 28.-án teszteltem pozit, a kalkulátor szerint jan. 4-re várható a babóca. Már van egy majdnem 4 éves lányom, ő is nagyon várja már a kistesót... Dokinál hétfőn voltam, két hét múlva rendelt vissza, mondván, még korán voltam...

85. Vick81
2010. máj. 5. 17:22

Sziasztok!


Nikletty, nekem jan. 13-ra írta a tervező!Kb,. jó is szerintem mert én tudom, hogy melyik napon lettem babás!


Ki fog az Istvánban szülni?

Már egyszer átéltem ezt az egészet, de az már "régen" volt.Annyira izgi, olyan hihetetlen, mintha nem is velem történne!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook