Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2009. január 1-től Atkins diétával fogyni fórum

2009. január 1-től Atkins diétával fogyni (beszélgetős fórum)


1 2
14. Melda (válaszként erre: 11. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 1. 11:45
Sajnos, elég sokat visszahíztam.
13. 1eb84e4bad (válaszként erre: 4. - Welkin102)
2009. jan. 1. 11:07
A többiről is lehet jót-rosszat olvasni, És a többinél is befigyel a jojó, ha utána nem figyelsz az étkezésre/mozgásra.
12. 1eb84e4bad (válaszként erre: 9. - Veres)
2009. jan. 1. 11:06

Én már alig vártam Karcsony óta, hogy január 1.- legyen :-) Tegnap még azért ettem túrórudit, elbúcsúztam tőle 3 hónapra. Ettem egy banánt is este, attól is elköszöntem. Ma reggel viszont nagoyn jól laktam Atkins-be illő kajákkal:-)

Mit esztek ebédre?

11. 1eb84e4bad (válaszként erre: 8. - Melda)
2009. jan. 1. 11:04
Szia! És visszahíztad?
2009. jan. 1. 11:04

sziasztok! csatlakozom, ma én is elkezdtem.-)

Éjfél után nekem szigoróan csak low-carb cuccok csúsztak:-) A lencsét utálom:-)

2009. jan. 1. 09:29
na ma kezdődik igazán! Már az elmúlt napokban is keztdtem ráhangolódni,de még becsúszott pár szaloncukor és süti, na meg gyümi is. Úgy döntöttem, hogy ha pici gyümi mellett is megy lefelé akkor nem hagyom el! Előveszem a málnát a fagyiból! Mindenkinek sikerekben gazdag új évet kívánok!
2009. jan. 1. 08:27

Sziasztok !

Én is mától szeretnék Atkins-ezni.

Pár éve sikerült leadom a módszerrel majd' 25 kilót. Ismét belevágok, úgy döntöttem.

Sok sikert mindenkinek !

2008. dec. 29. 13:04
Na hát már én sem bírtam ki január 1-ig, 3. napja csinálom, igaz tegnap este és már ma is becsúszott pár szaloncukor, de ma torna és szauna! Ja és nézzétek meg a mérlegelőmet! Enni pedig mindent lehet a szénhidráton kívül. Én ilyenkor szoktam töpörtyűt salátával, meg mindenféle sültet salátával! Elvileg meg van határozva,hogy mennyi salit lehetne, de én nem szoktam méregetni, úgyis a 4-5 napon elmúlik az éhségem és már úgy kell magamba gyömöszölni a kaját. Ja és első 2 hétben ha lehet mellőzni kell a gyümölcsöt. Na én ezekből elhagytam a kenyér és fajtáit, a tésztákat, rizs, krumpli, borsó, bab, kukorica, s.répát, majd a többi károst is lassan, mint a szaloncukor, és a gyümölcs, most úgy érzem, hogy ez mind egyszerre nem menne.
6. bóbita01 (válaszként erre: 1. - Veres)
2008. dec. 28. 10:21
Szia!Mi a lényege ennek a diétának?Pl.mit-mivel mikor,mennyit eszel?A barátok közt Zsuzsája is ettöl fogyott le?
5. Majdnemjó (válaszként erre: 2. - Majdnemjó)
2008. dec. 28. 09:24
Jajj, neeem! Tényleg nem piszkálódásból, de én ezen már annyit nevettem életemben! Amikor mindenki egész éjszaka zabál meg iszik.. Na én már tegnap elkezdtem a diétémat, minek várjak egy hetet? De nem Atkins, sorry. Csak olyan én-féle.. A megmaradt karácsonyi sütiket már tuti nem én eszem meg!
2008. dec. 25. 08:34

Én csak azt nem értem,hogy ontják a neten az egészséges fogyásrol szólo cikkeket,és ezek után van még olyan aki Atkinsezni akar???Olvass utánna mennyire káros az,a legjobb jójóeffektusos diéta:D

Gondolkozz inkább egészséges életmódba...

2008. dec. 25. 07:29
Ez most nagyon piszkálódásnak hangzik! Nem készülünk sehova, úgyhogy éjfélkor max egy korty pezsi lesz. Korhely levest lehet enni Atkins szerint, csak a lisztet tessék kihagyni! Úgyhogy teljes erőbedobással indulunk neki!
2008. dec. 23. 09:04

Vártam, hogy mikor jön fel egy január 1-től induló fogyós topik! : ))

Na akkor mondjátok el nekem, hogy éjfél után már nem fogtok enni?? Korhelyleves, lencsefőzelék? Mitől lesz sok pénzünk 2009ben? : ) Na a pezsgőzésről már nem is beszélek.. Én is egész jól lefogytam az utóbbi hónapokban, az ünnepek alatt a szintentartás a célom, de utána szeretném folytatni. De talán csak 2.ától..

2008. dec. 23. 07:45
sziasztok! Annak idején én indítottam az "Akik Atkiseznek" fórumot, azóta kb 2 év telt el. Most úgy döntöttem, hogy belevágok a férjemmel együtt és január 1-étől atkinsezünk. Remélem úgy fog sikerülni, mint 2 éve és majd meg is tudom tartani! Szívesen várok mindenkit, aki majd kezdi és aki csinálja már! Pussz és kitartás mindenkinek! Addig pedig Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook