Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 február - párommal most kezdünk neki a babaprojektnek. Aki szintén most tervez babát, beszélgessünk! fórum

2009 február - párommal most kezdünk neki a babaprojektnek. Aki szintén most tervez babát, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
6191. hope_:) (válaszként erre: 6183. - Tencsike)
2010. nov. 4. 13:55
Itt is nagyon nagy Gratula!!!!!!!
6190. Tencsike
2010. nov. 4. 13:42

Köszike Csajok :-))))


Igen Én is bízom benne, hogy többször jöhete, mert egyrész családi dolgok miatt, másrészt babonából nem jelentkeztem :-)


Megfogadtam, hogy nem foglalkozok a témával és hátha kopogtat a gólya :-))))


Hát azért megyek ma is, meg utána is uh-ra :-))))Nem bírok várni :-)))


Be vagyok zsongva, szinte még fel sem fogtam, hogy Anya leszek, a Férjem sem még :-) nagyon boldog, de szinte el sem hiszi, hogy sikerült (ennyi idő után)! Biztos ezért kell nekünk a megerősítés :-))))

6189. wallmart (válaszként erre: 6183. - Tencsike)
2010. nov. 4. 13:20

Szia Tencsike Drága!


Gratulálok nagyon a babucidhoz. Nagyon vigyázz magadra, semmi erőlködés és pakolás, csak pihenés.

Nálam úgy volt mikor teszteltem, másnap elmentem a nődokimhoz, aki nem csinált UH-t, de megvizsgált, vagyis jól felnyúlt és mondta, hogy a méhem sokkal nagyobb és ő már akkor azt mondta, hogy baba lesz.

Aztán rá egy hétre mentem Uh-ra ahol bebizonyosodott amit mondott a dokim.


Reméljük most már többször jársz errefelé, és beszámolsz mi újság veletek.

Örülök neked. :-)))

6188. rexona
2010. nov. 4. 12:34

A saját nőgyógyászomat hívtam fel, hogy pozitívat teszteltem, aki 2 nap múlva az sztk-s rendelésre hívott be UH-ra.

(mivel nekünk is nehezebben jött össze a baba, gondolom ezért akarta ő is megnézni, hogy mi újság)

Igen ő látott már akkor is a hüvelyi UH-n, petezsákot ami pár miliméter.

Szóval a teszt után 2 napra lehetett már látni orvosi szemmel terhességet.


Én addig kibírtam és nem is szóltam a családomnak. Csak miután megnéztek Uh-on, utána este jelentettem be itthon, hogy baba lesz!

6187. Tencsike (válaszként erre: 6186. - Rexona)
2010. nov. 4. 11:59

Jajj de jó! Köszi, megnyugtattál, mert ez a mindjárt megjön érzés aggasztott :-(


Én ma mennék sztk-ba mert nem bírok várni! Te sztk-ba mentél, vagy magándokihoz? És látott is rögtön valamit? Mit néznek ilyenkor?

6186. rexona (válaszként erre: 6185. - Tencsike)
2010. nov. 4. 11:34

Igen. Totál olyan érzés volt, hogy NA MOST FOG MEGJÖNNI!

Aztán énis teszteltem, és én be is jelentkeztem 2 nap múlva ultrahangra, hogy tuti legyen a dolog.

6185. Tencsike (válaszként erre: 6184. - Rexona)
2010. nov. 4. 10:29
:-)))) Köszike! Vigyázok nagyon!!! SZóval voltak hasfájások...
6184. rexona (válaszként erre: 6183. - Tencsike)
2010. nov. 4. 10:25

Nálam is így kezdődött!

Vigyázz magadra!

:-)

6183. Tencsike
2010. nov. 4. 10:07

Sziasztok Drágaságok!


Úgy néz ki, hogy 2,5 év után végre a babucikám beköltözött a pocimba :-)))))))))))


Reggel jó erős kétcsikos tesztet csináltam :-)))))))


Nagyon izgulok, mert fáj a pocim naon, tegnapra nem vártam, pedig végig úgy görcsöltem, hogy tuti biztos voltam benne, hogy megjön, de reggel még semmi, hát gondoltam tesztelek :-)))


Úristen még fel sem fogtam :-))

6182. rexona (válaszként erre: 6180. - Wallmart)
2010. nov. 3. 17:26

gratula a foghoz!


mi még mindig rosszul vagyunk. sajna pont az orvos se lesz 4 napig. de remélem nem kell másikhoz mennünk majd. (vagyis remélem nem lesz vész)

a cebiont énis adom.

6181. wallmart
2010. nov. 3. 15:54
cica drága ha olvasol minket jelentkezz mi újság veled. kisfiad remélem már meggyógyult.
6180. wallmart (válaszként erre: 6175. - Rexona)
2010. nov. 3. 15:49

igen így van, nekünk napra pontosan két hétig tartott a nátha. orrszívás egy halom gyógyszer, teljesen kikészültem, főleg az én drágám is, főleg az orrszívástól.

mi még a balzsamon kívül az aflubin homeopátiás szert is szedtük, egy készteti a szervezetet a természetes gyógyulásra, valamint a cebion cseppet is, ami tiszta c-vitamin. /mindkettőt a dm-ben érdemes venni, mert sokkal olcsóbb mint a gyógyszertárban/ de még akkor is sokáig tartott a gyógyulás.

remélem mihamarabb meggyógyultok, teljesen együtt érzek veled.

viszont nekünk tegnap áttörte az alsó jobb metszőfog az ínyt, csak akkor vettem észre, mikor belekoppant a kanál a déli etetésnél. kicsit nyűgös volt előző este, de nem volt vészes. ma meg állandóan ölbe jönne. kényeztetem az egyszem fiamat. :-)))

6179. rexona
2010. nov. 2. 11:53

Mi meg megjártuk ma a mellkas-röntgent is! Szerencsére nincs tüdőgyulladása!

Merthogy a zörejek miatt a dr.-nő gyanakodni kezdett.

Eléggé ideges voltam.

Ugyanazokat a vitaminokat és egy gyógyszert kap. Remélem lassan, de javulni indul szegényke.

6178. mimi08
2010. nov. 1. 23:46

Sziasztok!


A baby luuf nekünk is bejött, mi is használtuk. eddig nem volt olyan durva nátha, mint ahogy ti írtátok, de remélem hamar rendbe jönnek.

Nálunk most ismét visszatért az éjszakai felébredés. Eddig reménykedtem, hogy bezavarta pár napig a foga, vagy nem is tudom mi, de most már látom, hogy visszatértünk a régi kerékvágásba. Ráadásul ez az óra átállítás.... ez is jól bezavarta szegényemet.


Jobbulást minden babácskának!

6177. rexona
2010. nov. 1. 13:58

köszi.

calciumot, fenistil cseppet kap. de beszéltem az orvossal, azt mondta ma mégis adjak neki amoxicillin-b szirupot is, és szerdán menjünk hozzá.


hát sajna rossz nézni őket ha betegek. nem is tudom mi lenne velem, ha ettől még súlyosabb lenne??

pedig néha ilyenhez is hozzá kell szoknunk.

6176. hope_:) (válaszként erre: 6175. - Rexona)
2010. nov. 1. 11:23

Szia Rexona


Mi is nagyon nagyon benne voltunk a náthában több mint egy hétg majdenm 2 hétig.

Vagy napi 10× kellet szívni Zsombi orrár meg volt hogy hányt a sok slájmtól de felszakadt az egész már jól van.

Nekünk sem írtak fel antibiotikumot mert nem vírus sok baba náthás most.

Nekünk viszont írtak fel kálciumot.

Meg nekünk kellet szedni Ambroxol-Q ez köptető segít felszakítani a válladékot napi 2× 2.5ml reggel és este. Ez nem vényköteles.

Ami még nekünk sagítet az a balzsam akkor már nagyon reménytelennek láttam annyira sajnáltam aztán a szomszédunk nővér ő mondta vagyek 1-2 este és kipucol mindent, Baby luuft balzsam a kis hátát kell picit bekenni fürcsi után estére és jó melegen betakarni én a melkhasára is kentem icipicit és 2 nap után semmi baja nem volt nagyon sok válladékot tisztított még ki a balzsam.

6175. rexona
2010. nov. 1. 10:01

wallmart! ugye te írtad, hogy nehezen gyógyultatok meg?

Nálunk ez a 4. nap. tudom én vagyok türelmetlen, de nagyon rossz nézni ahogy szenved az erős orrfolyástól, köhögéstől. sőt napról-napra rosszabbul van. a szerencse, hogy ennek ellenére még csak hőemelkedése volt. tegnap felhívtuk az orvost is, aki azt mondta, maradjanak egyelőre csak a vitaminok. hát holnap viszem délelőtt. szerintem erre már nem csak vitamin kell. így is félek, hogy köhög, meg alig kap levegőt.

6174. wallmart
2010. nov. 1. 05:47

na mi letudtuk a temetőket, voltunk mindenhol. olyan szép ilyenkor a temető, kár hogy az emberek többségének csak ilyenkor jut eszébe az elhunyt szerettei.

ma végre kitakarítok ha sikerül.

6173. wallmart (válaszként erre: 6172. - Rexona)
2010. nov. 1. 05:45
sok gyógyulást kívánok nektek.
6172. rexona
2010. okt. 31. 08:31

Sziasztok.

Remélem a ti babáitok már jobban vannak.

Hát mi idáig megúsztunk mindent, de MOST! Péntek óta mégjobban benne van a náthába. Már köhögnie is kell az erős orrfolyástól, meg hát a szemébe-szájába is keni.

Szóval maradunk itthon jó sokáig biztos. Max. az orvoshoz megyünk. Vissza fogom vinni.

Mindenkinek szép napot!

6171. dorec (válaszként erre: 6169. - Mimi08)
2010. okt. 29. 18:20

én vazelinos krémmel kenem, nekünk a bőrgyógyász írta, hogy mikor az ekcémás krémmel kentem kicsit száraz lett a bőre, de nagyon tuti, azóta is sokszor bekenem vele. (néha még magamat is :D )


Wallmart, küldöm a könyvet.

6170. rexona
2010. okt. 29. 12:10

Sziasztok.

Csatlakozunk hozzátok.

Ma délelőtt mi is megjártuk az orvost. Bár csak a biztonság kedvéért mentünk el, ugye hétvége lesz, meg ünnep. Még idáig sosem kellet jönnünk, de tegnap sokat kint voltunk. Biztos azért fázott meg egy kicsit.

Neki is folyik az orra, szívattam is reggel, meg hallott egy kis köhögést is.

egyenlőre vitaminokat kapott.

6169. mimi08
2010. okt. 28. 22:18

Sziasztok!


Mi is megvagyunk, kicsit taknyosan. Lehet, hogy nálunk is jön a 3. fog, mert elkezdte úgy rágni az ujját, mintha cumizna. Meg nagyon folyik a nyála is, szegénynek ettől kiszárad a bőre, ha meg kimegyünk, a hideg kicsípi. Kérdeztem a védőnőt, van e erre krém, de nem tudja. Nincs valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Remélem wallmart, nektek is bejön ez a könyv! Nálunk tegnap 5 órakor volt egy megébredés hajnalban, de cumi a szájba és visszaaludt 7-ig.

Örülök Dorec, hogy nálatok is működik! Mi elutaztunk hétvégén és ott is simán elaludt ezzel a módszerrel, igaz, hogy 2 körül felébredt, de aztán visszaaludt 7-ig.

6168. wallmart
2010. okt. 28. 14:09

most megyek főzni.

Májgaluska levest, és tócsnit, holnapra meg lencsefőzeléket virslivel, remélem manó engedni is fogja, mert nem mindig sikerül. :)))))

6167. wallmart (válaszként erre: 6166. - Dorec)
2010. okt. 28. 14:07

drága dorec, nagyon megköszönném ha eltudnád küldeni az e-mailomra a könyvet.

wallmart@mailbox.hu


remélem segíteni fog.

Ma voltunk sétálni is már mióta meggyógyult járunk mindennap ha nincs rossz idő, de állva eltudnék aludnék olyan fáradt vagyok.

Most épp eljátszik valami vezetékkel, nem hiába az apja villanyszerelő. Nem hiába a gének...:-)))))

Örülök ha jól vagytok, mi sem vagyunk cseppek, már lassan a 10 kg felé közeledik Ádám nem kövér egyáltalán kis vasgyúró, rengeteget mozog.:)

6166. dorec (válaszként erre: 6163. - Wallmart)
2010. okt. 28. 09:49

sziasztok, rég voltam erre, remélem jól vagytok. Mi igen, Emma nő mint a bolondgomba. :)


Wallmart, e-mailbe el tudom küldeni ha gondolod a könyvet. Nekünk is segített, most jön a második fogacska, persze most azért éjszakázunk, de nekünk is volt másfél hét mikor végre újra átaludtuk.

6165. wallmart
2010. okt. 28. 07:23
ti hogy tudtok a házimunkával végezni, nekem romokban hever a lakás, mert ha alszik a drágám akkor én is szusszanok, szóval nálunk elég nehéz mert Ádámkám mindenhol a sarkamban van. :-)))
6164. wallmart (válaszként erre: 6162. - Hope_:))
2010. okt. 28. 07:22
gyógyulást kívánok, remélem mihamarabb rendbe jösztök. nekünk két hétig tartott.
6163. wallmart (válaszként erre: 6162. - Hope_:))
2010. okt. 28. 07:21

köszönöm érdeklődésedet jól vagyunk már végre.

az alvásról jót írtál biztos azért ébred, mert nagyon sokat mocorog. mostanában sokat fejlődött három hete állt fel először, de már azt gyakorolja hogyan tud kapaszkodás nélkül megállni.

Na és persze ott kell állni mögötte, nehogy úgy essen el, hogy beüsse magát mert nem mindig a popsijára csücsül néha félresikerül.


mimi drága köszi az infót a könyvvel kapcsolatban, kifogom kölcsönözni a könyvtárból, vagy ha nem túl drága akkor megveszem remélem nekünk is beválik.

6162. hope_:)
2010. okt. 27. 15:46

Sziasztok :)


Hogy vagytok????


Janka és Ádám baba hogy vannak????


Mi is már egy hete nagyon náthásak vagyunk már annyira sajnálom szegényt..... remélem már az utolsó napok a náthában....


Mi 3 hónapig átaluttuk az éjszakát aztán már olyan 2 hónapja kelünk van hogy nagyon sokszor van hogy 4× van hogy csak 2×

A védőnőnk nekünk azt mondta amikor tanúlnak új mozdulatokat reflexszerűen mozognak álmukban is és sok baba felébred rá Zsombi folyamatosan mászik és álltalában erre ébred meg nem az éhség már sztem.

❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook