Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 február - párommal most kezdünk neki a babaprojektnek. Aki szintén most tervez babát, beszélgessünk! fórum

2009 február - párommal most kezdünk neki a babaprojektnek. Aki szintén most tervez babát, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


11. c06c587f53 (válaszként erre: 8. - Ragota)
2009. febr. 4. 22:53
Aranyos vagy,de én még az UH-n sem biztos,hogy tudni szeretném a nemét:)) Úgyis győzne a kíváncsiság:)
10. c06c587f53 (válaszként erre: 7. - Dj.cica)
2009. febr. 4. 22:52
Igen,itt vagyok:)) Nekem is az a bajom, hogy nem győzöm visszaolvasni.. Én meg nem ülök egész nap a gép előtt. Mondjuk a férjem azt hiszi..
9. dj.cica (válaszként erre: 8. - Ragota)
2009. febr. 4. 22:51

asztrológia,numerologia:) érdekes,mindig is érdekelt:)

csak kár hogy nem írja meg mikor jön a kistesó:)

2009. febr. 4. 22:49

dejódejódejó! Hogy máris ennyien vagyunk! Bizony, a másik topic nekem egy kicsit kusza volt...


djcica, biztosan hamarosan jön a Kistesó! Majd Ő kiválasztja, mikor a legalkalmasabb Neki megszületni :-)


Magamról csak annyit írnék...hogy asztrológiát tanulok, no és numerológiát, no és természetgyógyászatot, no és...no és persze ingázom is, szóval ha baba nemét szeretnétek megtudni, akkor elmondom Nektek a rendkívül bevált módszert erre.


Nekem pont tegnap jött meg, szóval nálunk tényleg februárban indul neki a projekt :-)


Maya, Pesmár, bizony, kezdjetek csak neki a projektnek, mert úgyis akkor jön, amikor Ő akar, független betegsétől, anyagi háttértől, szóval szerintem csak rajta!!!!!!! :-)


Keserédes, örülök Neked :-)

7. dj.cica (válaszként erre: 6. - C06c587f53)
2009. febr. 4. 22:40

szia ! látom idetaláltál:)

a másik forumon annyit termeltetek ma hogy a felét se bírtam visszaolvasni:)

2009. febr. 4. 22:39

Sziasztok!

Mi január végétől teszünk meg mindent a kistesó érkezésének érdekében:))

Most 14.-ére nem várom a mensit :))

2009. febr. 4. 22:36
Sziasztok!Mi majd a harmadik babát vállaljuk be,két fiunk van,és nagyon szeretnénk egy kislányt is!Megvárom hogy jobb idő legyen,mert a kisfiam,ahogy elkezdte az ovit,szinte mindíg beteg,és én is egyből elkapom tőle.
4. dj.cica (válaszként erre: 3. - -!Maya!-)
2009. febr. 4. 22:35
ez így igaz,mondjuk vannak kivételek:)van akinek elsőre összejön,de van sajna hogy akár hónapok,évek mulva jön.remélem nektek sikerül majd hamar:)
2009. febr. 4. 22:31
Sziasztok! Párommal mi is az idén tervezzük, hogy családot alapítunk! Bár nekünk ez lesz az első! Úgy gondoltuk, hogy a nyáron indítjuk a "projektet", de annyi helyen olvastam, hogy sajnos megvárattja a baba a szülőket, így mihamarabb elkezdünk "dolgozni" az ügyön!
2009. febr. 4. 22:22

szia! nekem is van egy kisfiam:)

mi is probálkozunk a másodikkal,igaz már több mint egy éve.eddig sikertelenül.

2009. febr. 4. 22:20

Kedves Leendő Kismamik!


Ágota vagyok. Párommal most kezdünk neki a babaprojektnek. Van egy gyönyörű Kisfiunk, Csongor. Úgy gondoltuk, itt az ideje, hogy Tesókája legyen :-)


Aki hasonló cipőben jár (akár első, akár már sokadik babáról van szó) ossza csak meg velünk örömét, bánatát, problémáját, kérdéseit.


Üdv.


Ág

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook