Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 február - párommal most kezdünk neki a babaprojektnek. Aki szintén most tervez babát, beszélgessünk! fórum

2009 február - párommal most kezdünk neki a babaprojektnek. Aki szintén most tervez babát, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
6221. wallmart (válaszként erre: 6218. - Tencsike)
2010. nov. 11. 14:25
És a szüléssel hogyan állsz? Én nagyon féltem először tőle mivel nem tudtam mi vár rám. Bár igazából már amikor az ágyra raktak akkor voltam betojva rendesen. :-)))
6220. wallmart
2010. nov. 11. 14:23
És milyen hamar elment az idő, jövő vasárnap lesz az én drágám 10 hónapos.
6219. wallmart (válaszként erre: 6218. - Tencsike)
2010. nov. 11. 14:22

Akkor bizony már egy hónapos terhes vagy.

Örülök, hogy minden rendben ment, vigyázz magadra /magatokra/ nagyon.

Család már tudja? Vagy majd ha letelik a 12 hét?


Emlékszem nálunk a doki a 18 hetes UH-n mondta, hogy fiús jellegű.

Örültünk neki nagyon, még most is könnybe lábad a szemem ha rágondolok.

6218. Tencsike
2010. nov. 11. 13:53

Sziasztok!


Megjöttem a dokitól, 9 mm-es petezsákot látott :-))), nagyon jó helyen van és idáig minden rendben :-))))


2 hét múlva szerdán kell visszamennem, akkorra már dobogni kell a kicsi babám szívecskéjének :-))), utána küld el terhesgondozásra!!!


Kérdezte: hogy akkor boldog vagyok??? Mondom hát igen 2,5 év útán végre :-))))))))


Amúgy most egy kicsit kellemtlen, mert rákszűrést is csinált és mondta, hogy vérezhetek!!! Hát vérezgetek is :-((((


na mind1 igyekszem nem aggódni ezen....

6217. wallmart
2010. nov. 11. 12:57

sziasztok


utólag Boldog Névnapot Kívánok Zsombi babának! Na és milyen ajándékot kapott a drága?


Tencsike, várjuk visszajelzésedet ha megérkeztél a dokitól. Biztos minden rendben lesz.


Még egy dolgot kérdeznék, valakinek van felhelyezve spirál? Én gondolkodom rajta, mivel már nem szoptatok /sajnos/a tablettát meg nagyon nem bírom.

Kinek mi a tapasztalata, vagy mit halott róla.

Remélem jól vagytok, nekünk már egész szépen látni a jobb fogacskát alul. Olyan kis cuki vele.

Remélem azért nem ilyen előzménye lesz a többinek, mire még kijön a maradék 19 fog. Sokat nem aludtunk, de azért még az éjszakai három felkelés az megmaradt, így már egészen kitudom magam pihenni. :-))))


Írjatok ha van időtök.

6216. Tencsike
2010. nov. 11. 10:51

Nemsokár indulok a dokihoz :-)))))))))))


Izgulok már rendesen!!!!!!!4


Pusszancs

6215. Tencsike
2010. nov. 10. 14:40

:-)))) Köszönöm szépen! Édik vagytok csajok :-))))


Rögtön írok, amint tudok!

6214. hope_:) (válaszként erre: 6212. - Tencsike)
2010. nov. 10. 14:20

nagyon nagyon szorííítok és várom a fejelményeket !!!

Biztosan minden rendben van a picurival!!!!

6213. dorec
2010. nov. 10. 13:16
Megy a hatalmas szorítás Tencsike holnapra!!
6212. Tencsike
2010. nov. 10. 13:07
Holnap megyek a dokihoz :-))) Remélem minden Ok lesz és lát is valamit :-))))
6211. Tencsike (válaszként erre: 6209. - Hope_:))
2010. nov. 8. 20:00
Háát várom is naon a csütörtököt :-)) Nagyon kíváncsi vagyok! De legalább itthon lehet menni előbb is és nem kell kivárni a 12.hetet, nemúgy mint Nektek Angliában!!!
6210. mimi08 (válaszként erre: 6209. - Hope_:))
2010. nov. 8. 18:59
Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk Zsombinak! Valóban szép nagy baba, már elkerülte Jankát :-)
6209. hope_:)
2010. nov. 8. 17:05

Köszöbjük lányok :)


Tencsike remélem nemsokára lát egy doki :)

Biztosan hatalmas élmény lesz az első UH :):)

6208. rexona
2010. nov. 8. 13:13
Boldog névnapot Zsombinak!
6207. Tencsike (válaszként erre: 6206. - Hope_:))
2010. nov. 8. 12:40

Szijja Drága :-)))


Itt is Isten Értesse pici Zsombit Neve napján!!! :-)))


Húha már jó kis súlya van a nagyfiúnak :-)


Én most épp keresgélem a neten hogy hol és kinél szüljek :S Nehéz eldönteni, meghát ez a pénzes dolog is, hogy magán/nem magán.....hmmm nem is tudom hogy mi lenne a jó!


De amúgy megvagyok :-)))

6206. hope_:)
2010. nov. 8. 11:10

Sziasztok :)


Hogy vagytok??? Mamák babák???

Tencsike kismami????


Velünk minden rendben van.

Meggyógyúltunk és már 2 hete itt lakunk anyunál karácsonyig de Zsombi nagyon élvezi csak hát apuka nagyon hiányzik de beszélónk minden nap skypeon.


Nem tudom írtam e voltunk 7 hónapos mérésen 9100g és 76cm jó nagy fiúcska már :)


Itt tök nagy szél van és esik de előtte 2 hétig nagyon jó idő volt minden nap egész de sétáltunk.

6205. Tencsike (válaszként erre: 6204. - Rexona)
2010. nov. 8. 09:50

:-) Köszike! Ismerem, de még nem próbáltam, lehet majd rászánom magam! Amúgy teljesen jól vagyok :-) A görcsök is elmúltam már...


Annyi van, hogy a melleim miatt nem naon tudok aludni :-(((

6204. rexona (válaszként erre: 6203. - Tencsike)
2010. nov. 7. 12:22

Tényleg nem akarlak rábeszélni, de ha szereted a gyümölcsöket, akkor szerintem neked jó lenne, ez a Hipp Natal.

(lehet ismered is)

6203. Tencsike
2010. nov. 6. 17:28

Köszi lányok a tanácsot!


Nem viszem túlzásba, de szedek is be, mert sajnos ezekben a mai gyümikben és zöldségekben nem túl sok a vitamin és a tápanyag! Amikor csináltam előtte vitaminkúrát, akkor mindig éreztem hogy több az energiám!!!


A magneb6-ot napi 3-at szedek és tegnap óta és múladozik a pocifájás :-)))


Köszönöm

6202. rexona
2010. nov. 6. 10:57

Ha valakit érdekel van egy kis olvasnivalóm: Álomba ringató praktikák címmel.

Én még nem is néztem bele, csak fent van a gépemen.

Szívesen elküldöm, ha kell valakinek.

6201. rexona
2010. nov. 6. 09:21

Én csak azt írom le, ami az én véleményem, úgyis az orvos fog javaslatot mondani a vitaminokról.

De szerintem nem szabad túlzásba vinni!

Semmi különleges plussz dolgot nem kell tenni a terhesség alatt.

Én HIPP NATAL készítményt ittam. nAGYON JÓ. Emellé nem szedtem semmit.

Amúgy meg sokszor ezek a vitaminok megnöveleik a baba súlyát. Én ezért sem szedtem. Az én lányom 3100 grammal született.

Helyes, vitamindús étkezés, a szokásos mozgás, majd a terhesség vége felé több pihenés.


De majd úgyis megmondják Tencsike! Vagy eldöntöd te!

6200. mimi08 (válaszként erre: 6199. - Tencsike)
2010. nov. 5. 21:59

Nem tudom, sok e, azt kellene tudni, hogy amit szedsz vitamint, abban pl. van e folsav és mennyi.

A magneB6-ot sokan szedik marékszám a terhesség alatt, de nem vagyok orvos, én sem nagyon tudom, miből mennyi az optimális mennyiség.

Szerintem ha mész a dokihoz, ezt is beszéld át vele, de addig is ha szeded, szerintem nem árt, főleg a görcsök miatt a megneB6!

6199. Tencsike (válaszként erre: 6198. - Dorec)
2010. nov. 5. 13:43

:-)))) Köszike Dorec Neked is :-))))


Én is bízom, hogy rendben lesz minden :-)))) Már nagyon várom az első uh.-t!!!!

Már vettem MagneB6-ot, meg folsavat + szedek egy olyan összetételű vitamint mint a terhes vitaminok!!


Nem sok ez így egyszerre? Vagy kell még valamit ezen kívül??

6198. dorec
2010. nov. 5. 10:19
Szia Tencsike, nagyon örülök, hogy itt vagy, és nagyon annak is, hogy pozitívat teszteltél! Minden rendben lesz én tudom! :)
6197. Tencsike
2010. nov. 5. 09:41

Sajna, hogy hol és kinél szülnék még Én sem tudom! Mert ezidáig is váltogattam ajánlások alapján a dokikat a babaprojekt miatt, akkor ez volt a fő szempont!


Csak most a szülés megfelelő helyszíne és a jódoki kombinációját kell megtalálnom! Az, hogy az első vizsálat meg kinél történik, nem tudom, hogy számít-e...

6196. Tencsike (válaszként erre: 6195. - Mimi08)
2010. nov. 5. 09:38

Köszi Mimi! :-)))


Amúgy elmentem tegnap az sztk-ba, de nem volt rendelés!


nov.11.-re kaptam időpontot! Tudom, hogy korai még, csak izgulok, mert nagyon nehezen jött össze és, ha felvenném valami dokival már most a kapcsolatot, akkor tudnám hívni azonnal, ha valami gond lenne és lehet tudna akkor valami gyógyit felírni!

Ne legyen, meg igyekszem pozitív lenni, csak hát megzsongtam :-)))))


A magneB6-ot meg köszi mindenkinek, aki javasolta! Komplex vitamint már elkezdtem szedni 3 hete (ráéreztem tudat alatt :-)))), de veszek akkor még ezt is szedem!!!!

6195. mimi08 (válaszként erre: 6183. - Tencsike)
2010. nov. 4. 20:57

Én is nagyon gratulálok!!!!

Azt hiszem, én a türelmesebb fajtából való vagyok, mert anno a pozitív teszt után még elég sokat vártam a dokival. Már 8 hetes terhességet állapítottak meg az első ultrahangon. Én akkor először nem mentem magánrendelésre, mert még nem is tudtam, melyik dokit válasszam (úgy költöztem ide, és itt még nem volt orvosom).


Nekem amúgy az rémlik, hogy az egyik barátnőmnek is fájdogált a hasa az elején, sőt még kicsit vérezgetett is és már nagyon korán magneB6-ot kellett szednie. Esetleg megpróbálhatnád, ártani biztos nem árt!

6194. Tencsike (válaszként erre: 6192. - -!Maya!-)
2010. nov. 4. 14:24

Drága Maya!!! Neked is köszönöm! Jól esik, hogy örültök nekem :-))))


Remélem nekem is bíztatót mondanak!


Ígérem most már írni fogok! Sőt Hope a naplóra is rá akar beszélni uh., ha Isten is úgy akarja, no meg a gyermekem, akkor sokat fogok jelentkezni! Csak idáig csalódott voltam...

6193. Tencsike (válaszként erre: 6191. - Hope_:))
2010. nov. 4. 14:17
:-))))))) Itt is köszike :-)))))
6192. -!Maya!- (válaszként erre: 6183. - Tencsike)
2010. nov. 4. 14:14

Szió Drága!!!


Jaj de örülök, NAGY GRATULA:)))

Vigyázz nagyon magatokra!!!

Ha mész dokihoz, ő már látni fogja a terhességet. Nekem is mikor megvizsgált először, már akkor mondta, hogy minden kétség kizárva, Ön terhes! Úgyhogy a doki már szabad szemmel is látja, ha megvizsgál!


Igaz én sem sokat írok ide, mert csak épp felnézek, de azért várunk vissza!!!

Puszi

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook