Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 14 éves lányom és a szex? fórum

14 éves lányom és a szex? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
122. 0c97fbb607 (válaszként erre: 121. - 0c97fbb607)
2007. szept. 27. 12:03
Már az egész történet figyelemmel kísérése után ....
121. 0c97fbb607 (válaszként erre: 120. - Kamay1)
2007. szept. 27. 12:02
Mi ezen olyan meglepő?????Nem értem?
120. kamay1
2007. szept. 27. 11:59
Felemeltem a lányom párnáját! majdnem dobtam egy hátast!!Tele van minden óvszeresdobozokkal!Na most ne kapjak idegbajt?? :(
119. viktoria101 (válaszként erre: 118. - Kamay1)
2007. szept. 27. 00:51
Szerintem is kicsit korai,de nem is biztos,hogy megteszi az adott pillanatban. Jól csinálsz mindent,beszélgetsz vele,gyógyszer stb. nem is kell több,de én is ugy voltam ezzel hogy mindenre fel voltam készülve 16 éves voltam,gyógyszer oké,még a szüleimmel is mehbeszéltem,és nem vol jó élmény az első,visszagondolva " kellemesebb" lett volna ha a későbbi párommal történik meg az első,és ez rányomta a bélyegét a szexuális életemre.
118. kamay1
2007. szept. 26. 11:31

Hy mindenkinek!

A fiatalok még együtt vannak.Már olyanok mint a 10 éve házasok.A féltékenység szerencsére alábbhagyott.Most béke van,de meddig.....?Csak magamban dühöngök ha valami nem tetszik.Sokszor nagyon nehéz megállnom szó nélkül a dolgokat,de próbálok nem közbelépni.Tűzbe mennének egymásért! Hát hogy ebből mi lesz...nem tudom.Olyan mintha két tűz között állnék.

2007. szept. 20. 13:24

Ez persze szélsőséges eset,de akkor is...

A tesóm is 14 volt amikor elvesztette és az ő barátja is átment féltékeybe.Szó szerint bezárta a tesómat. Fenyegetőzött hog elhagyja ha elmegy vhova a barátnőivel,egyszer le is kurvázta amikorpizzázni volt velük és a telefonba asztma rohamot színlelt,mert nem akarta elengedni velem(a nővérével!!!) moziba.

Szóval sztem légy résen,abból még sohasem sült ki semmi jó ha valaki ilyen korán belement a szexuális életbe.

Sajna asszem számodra aneheze még csak most kezdődik...

2007. szept. 20. 13:21

Szióka!


Szóval...


Én 17 voltam amikor a jelenlegi Párommal megtettük ezt a lépést! :)A Kedvesem 9 évve iősebb szóval neki nem én voltam az első,de nekem ő igen.

Nálunk a fogamzás gátlás megoldott volt, hiszen 13 éves koromtól kötelezően fogamzásgátlót szedtem (csak a hormonjaim miatt,mert állandan cisztáim lettek).Szóval erre is figyelj oda,olvastam hogy a Te lányodnak is volt.Nekem ezek fél évente előjöttek általában a petefészkem örnyékén.Mi is féltünk hogy ezkárosan hat majd rám a későbbiekben,de megnyugtatott hogy ennyiidős lányoknál lehet alkalmazni csökkentett hormontartalmú tablettát is és az nem olyan vészes.

A fiúval pedig vigyázz az uncsitesóm épp így járt egy fiúval,amikor lefeküdtek egymással, onnéttól a fiú először csak féltékenykedett,aztán amikor az uncsim nem bírta és szakított átváltott közveszélyesre...Követte é fenyegetőzött.egyszer még követte is kocsival az uncsitesómat,aki szintén kocsival volt,és frontális ütközést imitált...(Az utolsó pillanatban kapta el a kormányt,majd telefonon megfenyegette hogy kinyírja az egész családját ha nem megy vissza hozzá

115. kamay1
2007. aug. 21. 10:05

Sziasztok!

Van változás, pozitív is,meg negatív is.

A fiú anyukája már nem undok,most járnak hozzájuk is!

A fiúka viszont olyan féltékeny lett,hogy az már beteges.Még az is baj neki,hogy a barátaink idejönnek.

Na én aztán a multkor "eligazítottam".

Kioktattam, mihez van köze,és mihez nincs.Hát az utóbbi lista lényegesen nagyobb lett! :))

2007. aug. 17. 14:09
Nekem 3 nagyfiam van,a középső /17 múlt/megkérdezte,hogy fél éves együttjárás után itt alhat-e az akkor 14 éves barátnője,mikor én ezt elutasítottam,bejelentették akkor a lánynál alszik,mert az Ő anyukája megengedí.Ledöbbentem!Már 2 és fél éve tart a kapcsolatuk.
113. kamay1 (válaszként erre: 112. - Biológus)
2007. aug. 6. 10:12
Nem vagyok nyugodt,de köszi
2007. aug. 5. 01:13

Sziasztok!

Én 20-as éveim elején járok és nagyon boldog kapcsolatban élek a férjemmel. Havonta egyszer-kétszer szeretkezünk, de az akkor tökéletes! :) (És mindkettőnk számára pontosan elég is.) Sok közös programunk van és még mindig szerelmesek vagyunk. :)

DE: 15 és fél voltam, amikor először lefeküdtem az akkori barátommal és azt sem bántam meg!

Akkor arra volt szükségem, most meg erre van! És ha akkor nem úgy élek, ahogy a józan eszem és az ösztöneim keveréke diktálta, akkor most nem itt tartanék, ahol tartok és lehet hogy most próbálnám meg bepótolni!

Kedves kamay1!

Minden tiszteletem a tiéd, hogy ennyire őszinte a kapcsolatod a lányoddal! Nekem nem volt kivel megbeszélnem ezt a dolgot, pedig jól esett volna.

Szerintem bízz meg a lányodban, ha már ilyen őszinte és becsületes lányka és ha mellette állsz azt sosem fogja neked elfelejteni! Minden jót nektek!

2007. aug. 3. 22:51
Huh, de jó, hogy nem lányom lett!:)
110. a1a3db480a (válaszként erre: 108. - A1a3db480a)
2007. aug. 1. 02:26

A meglepő az volt, hogy ezek a beszélgetések is 'falrahányt borsónak tűntek', a nagy fiam talán három éve kapta utoljára evvel a kiképzést, és az elmúlt hónapokban egyszer volt egy szócsatánk, mire mosolyogva visszafordult, nyomott egy puszit az arcomra és csak annyit mondott -tudom, lépcsőfok!-

Nagyon meglepődtem, mert ezek szerint nem minden haggya el a jobb fülükön ami a balon bemegy...

109. 0c97fbb607 (válaszként erre: 108. - A1a3db480a)
2007. júl. 31. 09:07
Ez tök jó!:)))
108. a1a3db480a (válaszként erre: 106. - Kamay1)
2007. júl. 31. 03:03

Én a kamaszaimnak ilyenkor mindig azt a példát szoktam felhozni, hogy ügyeljünk a lépcsőfokokra.

Az életünk egy hosszú lépcső, egyesével szépen lépegetünk felfelé, amíg el nem érünk a tetejére... ezeket a lépcsőfokokat egyesével kell megélni, mert minden lépcsőfok a sajátunk, a maga szépségével, izgalmával, kihívásaival, felelősségével, a jóval, rosszal egyaránt. De csak akkor élhetjük meg, ha rálépünk, mert vannak életszakaszok, amikor szeretnénk kettesével venni a lépcsőfokokat, azt hisszük érettek vagyunk rá, de az a baj, hogy vissza fele soha nem lépkedhetünk. Ne vegyük kettesével, adjunk időt minden lépcsőfokra, mert így leszünk bölcsek és 'egészek', mert pár lépcsőfok múlva már hiába szeretnénk visszalépni, egyrészt lehetetlen, másrészt, sosem tudjukmeg, mi maradt ki az életünkből...

Ez most a lánykádnak egy újabb lépcsőfok, a maga kihívásával, a türelmetlenségével, persze, hogy nem érti, holott ennek a 'várakozásnak' ugyan úgy jelentősége és szépsége lehetne a számára...

Talán megérti, hogy a következő lépcsőfok ugyanúgy az övé, senki el nem veheti tőle, ne legyen türelmetlen!

107. 0c97fbb607 (válaszként erre: 106. - Kamay1)
2007. júl. 28. 12:51
Nem könnyű ügy.Főleg ,hogy csak rád számíthatnak ilyen téren,mert a fiú szülei.....
106. kamay1
2007. júl. 28. 08:44

Nem vészes a helyzet,csak nem értik miért.

Mondván,h.ők úgysem alszanak,hanem beszélgetnek éjjel.Haha...Azért alkalmakat nem fogok teremteni nekik.

105. 0c97fbb607 (válaszként erre: 103. - Kamay1)
2007. júl. 28. 02:19
Na erre már valahogy én is!!!!Begyöpösödtem volna?:DDDDDD
104. a1a3db480a (válaszként erre: 103. - Kamay1)
2007. júl. 28. 02:13

Hát csak duzzogjanak, szerintem jól döntöttél. Érezzék azért a 'féket', duzzognak, de szerintem megértik. Ha nem most, majd később...

Én is nemet mondtam volna!

103. kamay1
2007. júl. 27. 15:48

Sza mindenkinek!

Eltelt egy kis idő.A gyerekek még együtt vannak,de egy kicsit elszaladt velük a ló.

Azzal állt elő a lányom,hogy had aludjon itt a barátja.Na erre határozott nemet mondtam.Végül is 15 percre lakik innen.Most kicsit duzzognak.Írjatok! Hogy vagytok?

102. 278c85ecf4 (válaszként erre: 101. - 0c97fbb607)
2007. júl. 3. 22:44
Jaajjj már....:)
101. 0c97fbb607 (válaszként erre: 100. - 278c85ecf4)
2007. júl. 3. 22:43
Hja kérem,mások már az oviban csókolóztak...:DDD
100. 278c85ecf4 (válaszként erre: 99. - 0c97fbb607)
2007. júl. 3. 22:42
Most ezt nem nagyon értem! Miért lenne ciki?
2007. júl. 3. 22:16
Túl hamar történt velem ő,nem csak az első szerelem volt ,de az első csókom is tőle kaptam...ciki ,mi?:(Még csak nem is jártam senkivel előtte.
98. 278c85ecf4 (válaszként erre: 97. - 0c97fbb607)
2007. júl. 3. 22:02
Jaaa...:) Mi is külön voltunk egy ideig! Pont 3 év után!:) (mégse a 7. a kritikus?:D) Azóta újra együtt! Szépen összecsiszolódtunk, és mára tökéletes a kapcsolatunk! Persze....felnőttünk...:))
97. 0c97fbb607 (válaszként erre: 96. - 278c85ecf4)
2007. júl. 3. 21:57

Jaj nem!Akkor csak 3 évig tartott mert beleszerettem a második szerelmembe.....:DDDD!

azt hiszem olyan 9-10 évig nem voltunk együtt utánna...

96. 278c85ecf4 (válaszként erre: 95. - 0c97fbb607)
2007. júl. 3. 21:47
De jó ezt olvasni!!:) Mármint, hogy ennyi ideje együtt vagytok! Annyira ritka az ilyen!!
95. 0c97fbb607 (válaszként erre: 93. - 278c85ecf4)
2007. júl. 3. 21:36

Mintha csak én írtam volna:)!

18 évesen is csak 9 ig mehettem discóba....épp hogy csak elkezdődött már mehettem is haza.

Én is szerelemmel feküdtem le a mostani férjemmel,annó annakidején.Majdnem 2 évnyi járás után.És délelőtt történt meg először,mikor a szülei dolgoztak én meg épp beteg voltam...Szóval hiába a szigorúság,a tiltás.

15 és fél körül voltam.Mi 14 évesen találkoztunk és folyamatosan vibrált köztünk a levegő,alig bírtunk egymás nélkül élni.Szóval másfél évig bírtam az örökös vágyódást és kívánalmat.

Nem bántam meg!Sőt!

94. 0c97fbb607 (válaszként erre: 91. - M_Marcsa)
2007. júl. 3. 21:29
Persze ,ezt senki nem vitatja.Viszont ott van Rómeó és Júlia története.....:DDDDDD????
2007. júl. 3. 21:14

Oké, vannak olyan 14évesek, akik azért "kefélnek", mert azt hiszik, ettől nagylányok lesznek, stb. De igenis vannak olyanok, mint pl. Kamay lánya, vagy én, akik szerelemből, hosszabb együttjárás után SZERETKEZTEK a párjukkal!

Nem lett belőlem ribanc, eddig semmi nőgyógyászati problémám(oké, még lehet, de nem pont emiatt)! Sőt, én azóta a szerelmemmel vagyok!:)


Ja, nevelés! Engem elég szigorúan fogtak! 9nél tovább nem mehettem ki, ha rossz jegyet hoztam, nem mehettem sehová, hozzám se jöhettek....stb, stb.

De ez semmiben nem befolyásolta azt, hogy egymáséi legyünk a szerelmemmel! Védekeztünk; tisztábn voltunk mindennel, fel voltunk készülve! Elérkezettnek láttuk az időt, ennyi!

Ha nem járok vele fél éve, én sem teszem meg! Tudam, hogy ő az igazi, és ennyi! Egy pár hetes kapcsolatban nem tettem volna meg!


Lehet, hogy kicsit korai volt, de semmit nem bántam meg! Sőőőt!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook