Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 14 éves lányom és a szex? fórum

14 éves lányom és a szex? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
152. kamay1
2008. márc. 12. 12:38

Sziasztok!

Na,azt hiszem most kezdődnek a gondok!A fiú már nem szerelmes a lányomba,ani ellen nincs nit tenni,de annyira ragaszkodik ehez a fiúhoz,hogy az már nem egészséges.A fiú pedig úgy látom visszaél vele,és terorizálja Bettit.Ha valami nem úgy van ahogy ő akarja,rögtön azzal zsarolja,hogy akkor legyen vége,de ha egy másik fiú,csak beszélget a Bettivel,rögtön megveri.Mármint a fiút!

Na,most mit tegyek?Már százszor is beszéltem a lányommal,de ő csak az Ádámig lát!

151. Brumika
2008. febr. 14. 20:49

Szerintem nincs lemaradva.....mindenkinek akkor tökéletes amikor úgy érzi, hogy ő mostmár lelkileg felkészült!!!


Egy kedves barátnőm nagy nehezen belement egy eröltetett szexuális kapcsolatba!

Tönkre tette vele az első.....varázslatát.

Depis lett és ahányszor eszébe jut sír!

Mivel ő nem volt rá felkészülve rá,csak azért tette meg hogy ne veszítse el a srácot!!!


Nekem az a szerencsém hogy a kicsimmel nagyon nyiltak vagyunk egymással szemben.....nincs az a téma amiről nem dumáltunk még volna,vagy ami tabu lenne!!!


Amúgy honnan veszed azt hogy még nem feküdt le senkivel???

Nem ismerem a lányodat és kérlek ne értsd félre,de lehet hogy habiszti az egész!Lehet hogy rég elveszítette már:):(


Amúgy ma valentin nap volt:)

Megtanultam "karkötőt szőni gyöngyből" kiraktam a nevét!!!


Nagyon örült neki!!! ÉS öröm volt látni az arcán az örömöt!!!!


Én meg megkaptam Lajost,a Plüss szamarat! :D


NAh puxa

150. szanád
2008. febr. 12. 08:55

ahogy itt olvastam a hsz-t ,az jutott eszembe hogy lehet hogy az én lányom ennyire le van maradva 17 lesz , vagy mások kezdik túl korán ?

mi a jó ,? kicsit le vagyok döbbenve,

149. 5cb4354c81 (válaszként erre: 148. - Brumika)
2008. febr. 11. 10:24

Szia! Ha tényleg minden így történt, akkor nagyon örülhet a barátnőd, hogy ilyen srácot talált magának. Amúgy nem ritka, az ilyen fiú. csak valmiért a lányoknak mindig a "macsós", vagány srácok tetszenek, amikor meg kiderül, hogy milyen is valójában a fiú, akkor a lány vagy belemegy a dologba, és lehet, hogy nagyon rossz döntést hoz, vagy pedig nem megy bele, és szenved pár hétig...

Szerencsére az én anyukám is egy nagyon nyitott ember, és vele is meglehetett beszélni anno ezt a dolgot. Én akkor 16 voltam, és több mint egy éve voltam együtt a barátommal, amikor egy szilveszter éjszakán.... Nagyon szép volt.



De szerintem egy 14 éves lánynak azért ez még korai. Bár a mai világban....

Már előre félek, attól, amikor az én lányom lesz ennyi idős, és ez már csak pár év!

148. Brumika
2008. febr. 10. 22:40
mi a véleményetek????
147. Brumika
2008. febr. 10. 22:40

Sziasztok!!!

ÉN EGY 15 éves srác vagyok a barátnőm 14.

Nálam hasonló a helyzet....november 24-én volt egy éve hogy összejöttem a barátnőmmel.Eleinte mind a ketten egy párhetes kalandra számítottunk,de rájöttünk arra, hogy megszoktuk egymást,szeretjük egymást!A kapcsolatunk elején elkezdtünk ismerkedni egymás szokásaival,természetével késöbb mint minden kapcsolatban egymás testét is felfedeztük.....nagyon sokszor beszélgettünk a sexről,de tőlem mindannyiszor ugyanazt a választ kapta (...Én csak akkor szeretném,ha teis Picim...).Én már korábban túlestem az elsőn,de ő még nem,ő akkor készült az elsőre.....különlegessé akartam tenni....nem akartam hogy úgy emlékezzen vissza, hogy nah ezis megvolt pedig én nem nagyon akartam még....


Picikém mindannyiszor meg is volt döbbenve,hogy félreismerte a férfiakat,nem minden férfi megy csak a sexre.....hát ez így is volt tényleg félreismert.....annyira szerettem,hogy igazából számomra nem ez volt a fontos, én már attól is boldog voltam hogyha hozzám bújt és átölelhettem!


Az ő édesanyja és az enyém nagyon lazán álltak hozzá a dolgokhoz,mivel mind2őnk nagyon jóban van a szüleivel amikor a szülők és mi közösen leültünk ezt megvitatni anniy volt a válasz-->Gyerekek komoly a kapcsolatotok.....megbízunk bennetek......Csiáljátok azt ami jól esik.....de védekezzetek......


Eggyik nap drágám úgy gondolta, hogy megvan a szükséges bizalom,hűség,komolyság és szerelem ahoz hogy egy új lapot kezdjünk életünkben....így hát bejelentette édesanyjának hogy leszeretne velem feküdni....anyukájának nem volt ellenére....


Hát eljött a nagy nap,szombat reggel korán áthívott magukhoz,átmentem de rajta kívül senki nem volt otthon,késöbb kiderült hogy a szülei welness hétvégére mentek,felmentünk a szobájába és hát elkezdődütt minden.....csók,ölelés......lekerültek az első ruha darabok.....petting......majd a szex.....


Hát a cicámnak nagyon jól esett és örült hogy velem veszítette el,én meg annak hogy örömet okzohattam neki!


Azóta rendszeresen élünk nemi életet és érdekes módon semelyikőnknek sincs baja!


A Gumi bevált.....bár prszor rám hozta a frászt!!!!


De én úgy gondolom a legfontosabb egy szexuális eggyüt létben az hogy Vegyük figyelembe a partnerünk érzéseit,lelki állapotát!

Néha megkell tennünk másokért olyat amit nem szeretnék,ígyhát várni is kell néha!!!

De ha igaz a szerelem bármenniyt képes várni az ember!



Köszi Szépen....Szerintem tök jó ez a Topic

146. Brumika
2008. febr. 10. 22:40

Sziasztok!!!

ÉN EGY 15 éves srác vagyok a barátnőm 14.

Nálam hasonló a helyzet....november 24-én volt egy éve hogy összejöttem a barátnőmmel.Eleinte mind a ketten egy párhetes kalandra számítottunk,de rájöttünk arra, hogy megszoktuk egymást,szeretjük egymást!A kapcsolatunk elején elkezdtünk ismerkedni egymás szokásaival,természetével késöbb mint minden kapcsolatban egymás testét is felfedeztük.....nagyon sokszor beszélgettünk a sexről,de tőlem mindannyiszor ugyanazt a választ kapta (...Én csak akkor szeretném,ha teis Picim...).Én már korábban túlestem az elsőn,de ő még nem,ő akkor készült az elsőre.....különlegessé akartam tenni....nem akartam hogy úgy emlékezzen vissza, hogy nah ezis megvolt pedig én nem nagyon akartam még....


Picikém mindannyiszor meg is volt döbbenve,hogy félreismerte a férfiakat,nem minden férfi megy csak a sexre.....hát ez így is volt tényleg félreismert.....annyira szerettem,hogy igazából számomra nem ez volt a fontos, én már attól is boldog voltam hogyha hozzám bújt és átölelhettem!


Az ő édesanyja és az enyém nagyon lazán álltak hozzá a dolgokhoz,mivel mind2őnk nagyon jóban van a szüleivel amikor a szülők és mi közösen leültünk ezt megvitatni anniy volt a válasz-->Gyerekek komoly a kapcsolatotok.....megbízunk bennetek......Csiáljátok azt ami jól esik.....de védekezzetek......


Eggyik nap drágám úgy gondolta, hogy megvan a szükséges bizalom,hűség,komolyság és szerelem ahoz hogy egy új lapot kezdjünk életünkben....így hát bejelentette édesanyjának hogy leszeretne velem feküdni....anyukájának nem volt ellenére....


Hát eljött a nagy nap,szombat reggel korán áthívott magukhoz,átmentem de rajta kívül senki nem volt otthon,késöbb kiderült hogy a szülei welness hétvégére mentek,felmentünk a szobájába és hát elkezdődütt minden.....csók,ölelés......lekerültek az első ruha darabok.....petting......majd a szex.....


Hát a cicámnak nagyon jól esett és örült hogy velem veszítette el,én meg annak hogy örömet okzohattam neki!


Azóta rendszeresen élünk nemi életet és érdekes módon semelyikőnknek sincs baja!


A Gumi bevált.....bár prszor rám hozta a frászt!!!!


De én úgy gondolom a legfontosabb egy szexuális eggyüt létben az hogy Vegyük figyelembe a partnerünk érzéseit,lelki állapotát!

Néha megkell tennünk másokért olyat amit nem szeretnék,ígyhát várni is kell néha!!!

De ha igaz a szerelem bármenniyt képes várni az ember!



Köszi Szzépen....Szerintem tök jó ez a Topic

2008. febr. 8. 16:11
14 évesen még nem kellene szexelni, de kinek mi
144. 22f56b42c8 (válaszként erre: 143. - Kamay1)
2008. febr. 8. 15:27

szaeintem igen is jol nevelted a lányodat, hiszen megbizott benned annyira hogy elmondja azt hogy mire készül illetve azt amikor már tul voltak rajta.

az én anyám sose volt ilyen. öt sose érdekelte mi van velem van e pasim vagy nincs sose beszéltünk ienröl nem kérdezett, én meg hallgattam..

ezért irigylem a lányod mert veled minden iesmit is meg tud beszélni ami nekem nem adatott meg:(

a tanárnö pedig tényleg nevetséges.. vagy csak irigykedik hogy a lányoat valaki szereti, őt pedig nem.. vagy nem tom mi baja lehet...

a védekezéssel kapcsolatban pedig: az óvszer és a hüvelykúp szerintem együtt nagyon jo.. hüvelykúpot én is használtam és néha használom most is:) egyszer sem volt baj..szerintem dokival meg kell beszélni hogy ien fiatalon már lehet e használni avagy sem, mert ezt én tényleg nem tudom.. én akkor már 19 voltam..:)

remélem nem vetted tolakodásnak amit irtam csak a véleményem irtam le és tényleg nem kell aggodnod, mert jól nevelted a lányodat, és ha ilyen dologban mint a szex öszinte, akkor mindenben az lesz:))

143. kamay1 (válaszként erre: 140. - 22f56b42c8)
2008. febr. 8. 10:12

Kedves füge!

Persze hogy az a jó ha védekeznek!Csak a csomagolást nem a párna alatt kellene gyüjtögetni.Több mint20 doboz volt.

Én sem tudtam a szüleimmel soha ilyenekről beszélni.

Anyám számára a szex valami mocskos szégyenletes dolog volt.Biztos volt valami oka annak hogy így érzett.

Én akkor megfogadtam ha nekem lesz gyerekem mindent megbeszélek vele.Hogy jól döntöttem-e??

Eddig csak a jó oldalát láttam,persze lehet hogy erről másoknak nem ez a véleménye.Nekem így több a gondom mint annak a szülőnek aki homokba dugja a fejét,vagy az ilyen dolgokra egyszerűen nemet mond.

Erre is vannak ilyen anyukák,nem egyszer lehurrogtak már,és felelőtlennek neveztek.

142. kamay1
2008. febr. 8. 10:03

Szia mindenkinek!

Jó hogy írtatok ide.

A fiatalok még együtt vannak,és megbeszéltük a "csomagolás" gondot is.A lentebb említett tanárnővel is beszéltem mert teljesen kifordult magából.

Képzeljétek,elismerte hogy eltúlozta a dolgokat.A szerelmükkel kapcsolatban tehetetlennek bizonyult.

Az iskolában nem érintik meg egymást,de az is baja volt hogy beszélgetnek. Na mikor ezért üvöltözött,a fiú egyszerűen kinevette.Nem akarattal,csak azt mondja,annyira vicces volt,hogy ilyenért ordít.Talán észrevette a tanárnő is hogy bolondot csinált magából.

141. 22f56b42c8 (válaszként erre: 127. - Kamay1)
2008. febr. 8. 01:26
szerintem a tanárnönek nem sok köze van a kapcsolatukhoz...
140. 22f56b42c8 (válaszként erre: 120. - Kamay1)
2008. febr. 8. 01:19

jobb ha védekezésssel van szex mint anélkül nem?:)

sajna én annakidején nem tudtam megbeszélni anyummal a szex dolgot:(( mai napig nem tudja hogy már 19 éves korom ota nem vagyok szüz.. sose kérdezett semmit , én meg nem mondtam semmit.. gondoltam minek mondjak ha nem is érdekli?

meg sztem tök zavarbaejtö lett volna anyummal ienröl beszélni....

139. Brumika
2008. febr. 7. 22:51

Sziasztok!!!

ÉN EGY 15 éves srác vagyok a barátnőm 14.

Nálam hasonló a helyzet....november 24-én volt egy éve hogy összejöttem a barátnőmmel.Eleinte mind a ketten egy párhetes kalandra számítottunk,de rájöttünk arra, hogy megszoktuk egymást,szeretjük egymást!A kapcsolatunk elején elkezdtünk ismerkedni egymás szokásaival,természetével késöbb mint minden kapcsolatban egymás testét is felfedeztük.....nagyon sokszor beszélgettünk a sexről,de tőlem mindannyiszor ugyanazt a választ kapta (...Én csak akkor szeretném,ha teis Picim...).Én már korábban túlestem az elsőn,de ő még nem,ő akkor készült az elsőre.....különlegessé akartam tenni....nem akartam hogy úgy emlékezzen vissza, hogy nah ezis megvolt pedig én nem nagyon akartam még....


Picikém mindannyiszor meg is volt döbbenve,hogy félreismerte a férfiakat,nem minden férfi megy csak a sexre.....hát ez így is volt tényleg félreismert.....annyira szerettem,hogy igazából számomra nem ez volt a fontos, én már attól is boldog voltam hogyha hozzám bújt és átölelhettem!


Az ő édesanyja és az enyém nagyon lazán álltak hozzá a dolgokhoz,mivel mind2őnk nagyon jóban van a szüleivel amikor a szülők és mi közösen leültünk ezt megvitatni anniy volt a válasz-->Gyerekek komoly a kapcsolatotok.....megbízunk bennetek......Csiáljátok azt ami jól esik.....de védekezzetek......


Eggyik nap drágám úgy gondolta, hogy megvan a szükséges bizalom,hűség,komolyság és szerelem ahoz hogy egy új lapot kezdjünk életünkben....így hát bejelentette édesanyjának hogy leszeretne velem feküdni....anyukájának nem volt ellenére....


Hát eljött a nagy nap,szombat reggel korán áthívott magukhoz,átmentem de rajta kívül senki nem volt otthon,késöbb kiderült hogy a szülei welness hétvégére mentek,felmentünk a szobájába és hát elkezdődütt minden.....csók,ölelés......lekerültek az első ruha darabok.....petting......majd a szex.....


Hát a cicámnak nagyon jól esett és örült hogy velem veszítette el,én meg annak hogy örömet okzohattam neki!


Azóta rendszeresen élünk nemi életet és érdekes módon semelyikőnknek sincs baja!


A Gumi bevált.....bár prszor rám hozta a frászt!!!!


De én úgy gondolom a legfontosabb egy szexuális eggyüt létben az hogy Vegyük figyelembe a partnerünk érzéseit,lelki állapotát!

Néha megkell tennünk másokért olyat amit nem szeretnék,ígyhát várni is kell néha!!!

De ha igaz a szerelem bármenniyt képes várni az ember!



Köszi Szzépen....Szerintem tök jó ez a Topic

138. b59d693a46 (válaszként erre: 134. - Beky)
2007. dec. 9. 22:13
Biztos régimódinak tűnök, de legjobb, ha leállítod továbbra is. Nagyon fiatal vagy hozzá, nem vagy érett testileg és lelkileg sem, ezért fáj. Örömet okozni nem fog, leglejebb megteszed a barátod kedvéért, annak meg nincs értelme...Jobb, ha vártok még ezzel.
137. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 134. - Beky)
2007. dec. 9. 22:08

Most lehet hulyeseget kerdezek, de a keze tiszta volt, megmosta elotte? A kormevel minden ok? (ertem ezt arra, hogy netan ragja es a korom erdes, itt ott hegyes)

Esetleg allergias is lehetsz a gumi anyagara.

136. cleakm (válaszként erre: 134. - Beky)
2007. dec. 9. 22:00
Sztem csak tul fiatal vagy es nem eleg kifejlett, hogy magaba fogadj egy ilyen dolgot....nem lehet semmi baj, csak szuk vagy. Probalkozzatok az oralis szexszel!
135. Pirosalma (válaszként erre: 134. - Beky)
2007. dec. 9. 21:59

Szia, Beky!


Az elsőnek említett művelettől bajod nem valószínű, hogy lett, esetleg a hüvelyhám sérülhetett vagy fertőzés lehetséges, bár utóbbinak más jelei is lennének.

Ennek ellenére ha a tünetek nem múlnak el, fordulj bizalommal szüleidhez vagy a nőgyógyászodhoz!


Nem, a másodiktól nem lehet bajod, szintén a már említett mechanikai sérülést leszámítva.


Fiatal vagy még a szexhez, nem kifejezetten ajánlott ilyen fiatalon kezdeni, én sem támogatom, bár beleszólni nem tudok.


Remélem, segíthettem.

134. Beky
2007. dec. 9. 21:42
Sziasztok! Én egy 14 éves lány vagyok.Együtt voltam a barátommal és megujjazott félek ,hogy vmi bajom lett ,mert érdekesen fáj az intim részem.Próbálkoztunk a szexel is de nem sikerült betennie leállítottam mert fájt!Lehet vmi bajom ,ha gumival egy másodpercre betette,de csak egy kicsit???Légyszives válaszoljanak!
133. kamay1
2007. nov. 14. 09:25

Nem ír ide senki?

Tegnap verekedés volt a suliban.A "vőjelöltem" megvédte a lányom becsületét. Van egy osztálytársa,aki folyamatosan zaklatja Bettit.

Most elhíresztelte,hogy nemsokára pénzt fog kapni,(örökölt)akkor majd a lányom vele fog járni.

Mintha valaha is érdekelte volna a pénz. Mostani barátja is,mint a templom egere. :)

Végül Ádi jól megverte,sajnos.Nagy botrány lett belőle,most a megvert fiú családja megfenyegette,mindkét gyereket,hogy majd elkapják őket,és megtorolják a sérelmeiket.

Nagyon féltem a lányomat.Tehetetlennek érzem magam.

132. kamay1
2007. okt. 5. 18:25

Na a tanárnő már megint kitett magáért!

Szegény lány úgy megtanulta az egész anyagot,hogy csak egy városnév nem jutott eszébe,erre bevésett neki egy kettest!!?Egyébként egy havi teljes anyagból feleltette.

Az osztályfőnökének elmondta.Most megvárunk egy írásbelit,és ha akkor is így osztályoz,számon lesz kérve tőle.Ezt az ofő javasolta.

131. 0c97fbb607 (válaszként erre: 130. - Kamay1)
2007. szept. 28. 13:02

Ennek a "dolognak" a szakszava a pikkelés!

Nem tudsz ellene tenni semmit,sajna.

Az iskolában a tanár az isten.

Viszont ha úgy érzed ,hogy az osztályozásnál is méltatlanúl bánik vele ,akkor lépj!

130. kamay1 (válaszként erre: 129. - 0c97fbb607)
2007. szept. 28. 10:30

Ez már a tavaji tanévben elkezdődött.Először nem a szerelem volt a tanárnő gondja, hanem a fogadóórán ezt mondta -nem tudom honnan van pénzetek ilyen ruhákra,mert a Betti túl csinosan jár iskolába.Hát előbb csak néztem bután,majd elbeszélgettem vele.

Elmondtam,hogy van egy tesóm akinek van egy lánya,aki márkás ruhákat vesz,és ha megunja,nekünk adja,én meg örülök neki.

Ezután jöttek a "szerelmespár" gondok.

+még a ruhárol sem szállt le.Volt,hogy a folyosón üvöltözött a lánnyal,hogy túl nagy a dekoltázsa.Pont nem volt nagy!Már a lányom ofője is kiröhögte ezt a tanárnőt.A tetőpont az volt,hogy az 5.-osztályban az osztályfőnöki órát a bettiről,meg a barátjáról tartotta.Elmonta a lányt mindenféle libának,merthogy az egész iskola előtt megfogja a barátja kezét.

Eddig még nem szóltam neki, de nem tudom meddig bírom még. Nem akarok veszekedni.Majdcsak eltelik ez a tanév (8.-osak.)

129. 0c97fbb607 (válaszként erre: 127. - Kamay1)
2007. szept. 27. 13:21
Na ez jöhet bővebben is?:))))
128. viktoria101 (válaszként erre: 124. - 0c97fbb607)
2007. szept. 27. 13:18
Teljes mértékben igazat adok! Mindennek megvan a maga helye,és ezt ugy is lehet csinálni,hogy ne okozzon gondot se a suliban,se otthon,pláne ha van pici gyerek is. Az oké hogy az anyuka toleráns,de nem hiszem hogy a részletekre kiváncsi....:)
127. kamay1 (válaszként erre: 125. - 6a062297d0)
2007. szept. 27. 12:53

Erre próbálok összpontosítani,de néha nem látok túl a ködön.:)

Még jó hogy nincs itthon, van időm lehiggadni.

Majd most jönnek a következő gondok. (iskkola )

Van egy tanárnő, aki nem tolerálja a kapcsolatukat.Gyúrok rá! :))

2007. szept. 27. 12:13
szerencséjük*
125. 6a062297d0 (válaszként erre: 123. - Kamay1)
2007. szept. 27. 12:13
Hé, lazits már egy kicsit. Legalább van annyi esze hogy védekezzen. A legtöbb tinit annyira elvakitják az érzései hogy sokszor nem is gondolnak rá. Nem igaz?
124. 0c97fbb607 (válaszként erre: 123. - Kamay1)
2007. szept. 27. 12:13

Na ne!:))))

Igen,valóban ki kellene dobni,ez a minimum!:DDDD

Emlékezz ,amikor az első igazi szerelmeddel voltál,vajon mivel töltöttétek a napjaitok nagy részét?????

Mert én evvel,csak épp autóban,erdőben,parkban ,itt ott ahol lehetett ,de minden egyes randi evvel végződött...hja ,ilyen a szerelem!:DDDDDD

Nekik szerencsélyük van,hogy ilyen anyjuk van!

Viszont!Most jön a de!

Ha téged zavar,vagy rosszúl esik,vagy bármi negatív érzésed van ,emiatt,akkor mondd el nekik és kész!

A te házad ,a te lányod.Úgy neveled ,ahogy jónak látod, és azt a szabályt tartatod be vele ami neked jó!Ezt soha ne felejtsd el.

A toleranciának is vannak bizonyos határai!

Én nem miatt érezném rosszúl magam amit csinálnak,hanem amiatt,ha zavarják vele az én köreimet,hogy úgy mondjam.

Akkor pedig jöhetnek a szankciók!:)))))

123. kamay1
2007. szept. 27. 12:07

Rendben..Na de ennyi??Legalább dobná a kukába!16 doboz.Van kicsi gyerek is, mi van ha előkotorja?


Azért ezt mégiscsak nagyon nehéz megemészteni.Jobb lenne ha strucc lennék :))

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook