Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 14 éves lányom és a szex? fórum

14 éves lányom és a szex? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. jan. 9. 20:03

Sziasztok :)

Csak azért írok ide mert lehet hogy vannak olyanok akik vannak olyan jó kapcsolatban a szüleikkel hogy elmondják nekik hogy már megtörtént de én 13 éves koromban amikor először csináltuk nem mondtam el csak így most,de legalább még mindig azzal a pasival vagyok :D

2008. dec. 18. 23:36
Hála az égnek nagyon jó viszonyba vagyunk egymással.Nagyon sok mindent elmesél még a mai napig nekünk.
2008. dec. 1. 22:38
Köszönöm a segítséget.Sokat segített tényleg ^^.
179. 8ee31e318f (válaszként erre: 178. - Gyerekeim)
2008. nov. 27. 02:15
Hat en meg hal istennek nem tartok itt, de ez valoban eleg komoly dilemma. szerintem ez attol is fugg milyen viszonyban vagy a fiaddal. mert elsulhet jol is, es balul is a dolog.
2008. nov. 26. 17:43
S,csak úgy adjam oda vagy nem is tudom ezt még.Ha valakinek van ilyen korú fia akkor írjon náluk mi a helyzet ilyen téren.
2008. nov. 26. 17:39
Hát végig olvastam az egész topikot.Néha meg-meg lepődtem.Nekem a nagyfiam 15 éves úgy érzem mindent megbeszélünk,nagyon sok mindent elmond.Azt is mindig tudtam ha valakivel járt az általánosban.De azért nagyon remélem,hogy idáig még nem jutottunk el.Amikor leültem vele az ilyenekről beszélgetni akkor hallgatta de közben mást csinált.Azt olvastam,hogy ez nem azt jelenti,hogy nem érdekli csak nekik így könnyebb a beszélgetés.Amúgy ekkor még 13-14 között volt.Én beszélgetem csak vele mert sajnos az apuja úgy gondolja,hogy őt se világositoták fel és mégis tudta,hogy mit kell csinálni.Amúgy az páromnak én voltam az első és ő is nekem,ekkor én 15-16 éves voltam.Csak azzal vagyok bizonytalan,hogy adjak-e neki óvszert vagy sem.Most nincs barátnője.
176. 8ee31e318f (válaszként erre: 175. - Szabri15)
2008. nov. 23. 13:55
lehet tul szuk vagy. ez nem lesz lesz problema , ha elengeded magad. a huvely nagyon rugalmas, es tagulekony. a falydalom akkor lephet fel, ha szaraz vagy, es agressziven hatol be a pasi, vagy tulzottan melyre hatol be, es elerheti a mehszajat. ne hagyd hogy azt csinaljon amit akar, es iranyitsd, ha ugy erzed nem jo valami. mivel a pasi nem erzi amit te. de ha a baratodnak nem ez az elso alkalom, akkor remenyeim szerint mar van annyi tapasztalata, hogy oda fog figyelni rad, erzi minden rezduleseden, mi jo, es mi az ami nem szamodra. egy dolgot kernek az erdekedben. hagyj mindent figyelmen kivul, es csak azt csinald , amihez kedvet erzel, es ha ugy erzed hogy meg korai, akkor ne hagyd hogy megtegye. ha szeret, meg fogja erteni, ha nem, akkor meg mit szamit mit gondol. Ok? remelem nem fogsz csalodni
2008. okt. 19. 15:09

Sziasztok!


15 éves vagyok és fél éve vagyok együtt a barátommal.Nagyon szeretem és felmerült a sex téma.Neki ez nem az első viszont nekem igen.Azt mondta várjunk vele ameddig gondolom.A szüleim elutaznak nemsokára és itt lenne a nagy alkalom.Anyummal mindet megbeszéltünk és elmondtam neki,de valamiért most egy kicsit félek.A félelmenek két oka vagy.Az egyik hogy anyum mit mondana,a másik hogy lehet tűl szűk vagyok és csalódás érne.Nem tudom mit tegyek!Légyszi segítsetek!

174. o.andi
2008. júl. 20. 00:06
ezek a mai lányok-fiuk is nagyon hamar érnek
173. kamay1 (válaszként erre: 172. - Kira625)
2008. júl. 14. 19:56

Szia.

Nem vagy könnyű helyzetben.Én sem voltam-vagyok abban,de mégis,csak egy megoldás lehet a jó.

Beszélgess sokat a hugoddal,és segíts neki abban,hogy ha már egyszer lefekszik a barátjával,védekezzen.

A tiltás semmi jóra nem vezet,akkor is megteszi,csak titokban.

172. Kira625
2008. júl. 11. 01:06
Sziasztok! Az én történetem elég szomorú. Van egy húgom aki 13 éves és jár egy fiúval. Még csak 1 hónapja ismerik egymást, de már lefeküdtek.Azt mondta védekeztek, de nem vagyok ebben biztos.Ő mindent elmond nekem,és próbálom erről lebeszélni. Viszont valahogy nem jut el a tudatáig hogy nem jót cselekszik.Nem tudom hogyan tudnék hatni rá. A szüleinkre nem támaszkodhatok sajnos, mert ők elváltak és nem igazán foglalkoznak már velünk. Kérlek segítsetek!! Előre is köszönöm.
171. kamay1 (válaszként erre: 170. - Kamay1)
2008. jún. 19. 21:14
Az érdeklődést.(véletlenül elmentettem)
170. kamay1 (válaszként erre: 169. - Brumika)
2008. jún. 19. 21:12

Szia!

Hát közben 15 éves lett,ballagott,és van egy új szerelme.Ez a fiú 19 éves.Én is és a férjem is nagyon megszerettük.Az ő szülei is nagyon szeretik a bettit.

Féltem,hogy ezt a helyzetet nem tudom majd kezelni,hiszen egy ilyen korú fiúnak már mások a vágyai mint egy 15 évesnek.( bulik,együtt alvás,stb.)De aztán ismét mérlegre tettem a dolgokat,hogy mit miért,vagy miért ne.Még most sem tudom hogy helyesen döntöttem-e mikor megengedtem hogy itt,vagy a fiúnál aludjanak,de úgy gondoltam,miért ne?Nehéz ez,nagyon,hiszen ha baj van,mindjárt a szülő a hibás,de "baj" történhet ottalvás nélkül is igaz?Hozzá tartozik a történethez,hogy 20km. a távolság.Ha szeretnél esetleg róluk képet,írj privit.

Különben köszi

169. Brumika
2008. jún. 19. 13:37
És a lányoddal mizu amúgy?????? mert már rég nem olvastam róla :S
168. kamay1 (válaszként erre: 167. - Brumika)
2008. jún. 18. 15:08
Köszi mindent,sajnálom hogy nem működött a kapcsolatotok:( De!ami nem megy,azt nem kell erőltetni,és nagyon helyes hogy barátok maradtatok.Remélem mindketten megtaláljátok az igazit!
167. Brumika
2008. jún. 17. 01:19

Örülök hogy ezt olvashatom......hát gratulálok hozzzá.....vagyis hát örülök veled eggyütt.....én már rég nem írtam ide.....Mi azóta külön váltunk a picimmel ....mert belátttuk hogy nem jó eggyüt...:S

Ő is talált mást meg énis......de barátok maradtunk....

hetente egyszer át szoktunk beszélgetni egy teljes éjszakát!!!!


BRUMIKA

166. kamay1
2008. máj. 21. 15:26
teljes
165. kamay1
2008. máj. 21. 15:25

Gyorsan :)

Jobb mintha hónapokig szomorkodna,egyébként teljed barátságban maradtak,megunták egymást.

Ez az új fiú már egy éve vár rá.Nem tudom még hogy hogyan alakul a jövőjük,minden esetre most hatalmas a szerelem.

164. szanád (válaszként erre: 163. - Kamay1)
2008. máj. 21. 12:30
gyorsan jött :)))
163. kamay1
2008. máj. 21. 10:28
Van új szerelem:)
162. B_Orsi (válaszként erre: 160. - Kamay1)
2008. máj. 6. 19:55
En nagyon uj vagyok itt de el olvastam a lanyod egesz tortenetet. Vigyaz a lanyodra es vigasztald mikor szuksege van ra. Nem irigylem szegenyt. De hamarosan jon a kovetkezo, elvegre fiatal....
2008. máj. 5. 13:42
Hát nem tudom, de én úgy gondolom,hogy egy 14 éves lány azért még éretlen a sexuális kapcsolatra, ha később kezdik el, akkor sem fog lemaradni semmiről...én mindenféleképpen így szeretném nevelni a lányomat...hogy várjon...
160. kamay1
2008. ápr. 30. 22:52
Azt hiszem vége a románcnak. Szakítottak.Hát remélem nem bánta meg hogy ő volt az első.
159. szanád
2008. ápr. 2. 08:28
nem mindenkinek adatik meg ,hogy 14 évesen barátjuk legyen ,a többiről már nem is beszélve
158. girl55
2008. márc. 19. 15:21
Ha akarod ha nem úgy is megfogja tenni,akkor mikor te nem látod vagy tudod.Nem szabad meggátolni ebben,ha már elég "érett" ahoz,hogy megtegye.De mindenféleképpen nyisd fel a figyelmét,hogy a védekezés nagyon fontos!!!!!Amugy én is épp hogy alig múltam 15 mikor elvesztettem akkori párommal,és immár 1,5 éve tart a kapcsolatunk!
2008. márc. 12. 21:46

15 évesen én sem voltam már szűz.

Ne keseredj el, ha rájössz, hogy már többet tud róla mint gondolnád!

(és a biztonság kedvéért vegyél neki néhány csomag gumit...)

156. szanád (válaszként erre: 155. - Anikamanó)
2008. márc. 12. 14:11

gratulálok, kár hogy kevesen gondolják így .

A multkorában itt a hoxán valakivel vitába szálltam ,mert azt mondta hogy már az ő idejében 1971-es születésű-- is ciki volt ha valaki 14 évesen szűz még , és ez állítólag manapság is így van....

De hát ugye nem mindenkinek jön össze már az hogy 14 évesen legyen barátja, sőt én jópár 16-17 éves lányt ismerek akiknek nem nagyon volt még barátjuk, legalábbis olyan komoly hogy ezt megtegye,

2008. márc. 12. 14:02
Sziasztok!Én egy 21 éves lány vagyok és a saját tapasztalatomat szeretném megosztani veletek!Én is mint minden fiatal lány már 14 évesen elgondolkoztam azon hogy lefeküdjek az akkori barátommal de anyukám intő példája mindig előttem állt vagyis hogy ő 16 évesen szülte meg a bátyámat és ezért sem szerettem volna elkapkodni a dolgot valamint azért sem mert vártam az igazira hiszen 14 évesen még nem tudhatja az ember hogy kivel szeretne tartósan szexuális kapcsolatot létesíteni!Lehet hogy egy kicsit régimódi gondolkodású vagyok de nem bántam meg hogy vártam arra a fiúra aki ma már a vőlegényem és már 5 éve együtt vagyunk!17 éves voltam amikor odaadtam neki magam és csodálatos volt nem csak azért mert vele történt hanem azért is mert nem kapkodtam el a dolgot!Azóta is csak ő volt az életemben de soha egy pillanatig sem éreztem azt hogy lemaradtam volna valamiről mert kihagytam másokat!Szerintem az a legfontosabb hogy egy lány ha úgy érzi hogy érett a szexre akkor fel tudja mérni magában hogy vajon jó partnert választ e az első alkalomhoz mert így kevesebb csalódás éri majd a későbbiek során!
154. szanád (válaszként erre: 152. - Kamay1)
2008. márc. 12. 13:45
Hát nem vagy könnyű helyztetben.....
153. judyt00032 (válaszként erre: 147. - Brumika)
2008. márc. 12. 13:07
Ez igen Brumika!Sok 30 feletti "férfi" tanulhatna tőled!Maradj meg ilyennek és ne hagyd hogy mások megváltoztassanak!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook