Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 14 éves lányom és a szex? fórum

14 éves lányom és a szex? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
32. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 25. - Kamay1)
2007. jún. 22. 11:08
Semmiképpen ne tiltsd el oket egymastol!ugyis megoldjak!amit tiltanak azt jobban csinaljak!nem szabad!nekem ez a tapasztalataom a hugom altal!nem szabad tiltani!soha!
2007. jún. 22. 11:03
Én megfogom engedni neki
30. melinda1970 (válaszként erre: 25. - Kamay1)
2007. jún. 12. 05:54

Szia kamay!

Nekem 15,5 évesen tette meg,8 hónapja nagyon volt már együtt a barátjával.Csak 2 hét múlva mondta el nekem.Tanácsot kért.Nekem is kora érett,nagyon fejlett.Én már nagyon tartottam tőle,hogy előbb utóbb megtörténik.Én is mindig mondtam neki,hogy méd csak 15 éves vagy.Elvittem gyereknőgyógyászhoz,aki közölte vele,hogy nagyon fejletle a méhe így tablettáról szó sem lehet.Olyan hírtelen fejlődött kívülre,hogy a belső szervei fejletlenek maradtak.A gyógyszerre egy másfél évet kell még várnni.csak az óvszert javasolta.Az egyszeri tablettákban azt mondta,hogy 25x-ös a hormondózis mint a rendesben egy életre elintézi a hormonháztartást,a szervezetet.Azok amiket a reklám hírdet,a hüvelyi fogamzásgátlókat,arról annyit mondott sorra mennek a kórházba műtétre,semmit sem érnek.Röviden ennyi.szia Melinda

29. 4916977221 (válaszként erre: 24. - Kamay1)
2007. jún. 11. 21:34

Ha már túl vannak a pettingen, akkor előbb-utóbb megteszik, függetlenül attól, hogy te vagy a fiú anyja mit mond.

Azt hiszem innentől kezdve "kell" jó fejnek lenned. Segítsd a lányodat és ha nem akarod, hogy esetleg a fiúnál legyenek és balhé legyen a srác anyja miatt, akkor intézd úgy, hogy nálatok kettesben tudjanak lenni. De a hormonális fogamzásgátlást teljesen hagyjátok ki, nagyon fiatal a lányod hozzá. Van olyan kúp, tampon, ami spermaölőt tartalmaz és gumival együtt 100 %-os védelem.

28. 9d604f83b4 (válaszként erre: 25. - Kamay1)
2007. jún. 11. 11:08
Az lenne a legrosszabb tuti egymás karjaiba vetnék magukat,ráadásul még őszinte sem lehetne!Nagyon nehéz ez a téma,csakis beszélgetéssel lehet hatni,ill.bízni kell a gyerekekben!
27. 0c97fbb607 (válaszként erre: 25. - Kamay1)
2007. jún. 11. 10:50
Helyes!:)A fiú anyja azt tesz amit akar,ne hagyd hogy bármibe befolyásoljon.Pláne ne ilyen butaságban,hogy eltiltani őket egymástól.
26. kamay1
2007. jún. 11. 10:40

Mindenkinek!!

Azért változtattam kamay-ról kamay1-re, mert nem tudtam sehogy belépni.Újra regiztem.

25. kamay1 (válaszként erre: 20. - 5a5c6c6a02)
2007. jún. 11. 10:34

Jólesik ezeket olvasni.

Már nagyon elkeseredtem,azt gondoltam biztos rosszul neveltem.A fiú anyukája már kígyót békát mond ránk, még az iskolába is bement,és kiosztotta a lányomat.Ő meg egyszerűen faképnél hagyta.Engem is hibáztat,mert a fia a szemébe mondta hogy jobban szeret engem mint őt.Ez egyébként nem volt szép dolog.(szerintem)Azt akarja hogy tiltsam el őket egymástól,de erre nem vagyok hajlandó.Attól jobban szeretem őket.

24. kamay1
2007. jún. 11. 10:23

Nem beszéltünk róla azóta.Próbáltam én lebeszélni de nem sikerült.

40-36,ezen már biztos túl vannak,mert mikor beszélgettünk,szóba került hogy mennyire ismerik egymást,és csak mosolygott.Annyit mondott,hogy eléggé.

23. szika (válaszként erre: 22. - 4916977221)
2007. jún. 8. 20:56

Én is inkább erre szavaznék..pláne tapasztalatok miatt. A húgom szintén nagyon fejlett volt, és szintén nagy szerelem..aztán 14 évesen lefeküdt a sráccal...és most 21 évesen csodálkozik, hogy orgazmusa csak épphogy elvétve akad, de leginkább nem, és egyáltalán nem kívánja a dolgot...perzse már rég nem azzal a sráccal volt.

Én 18 voltam.... és nagyon sokáig majdnem egy évig tartottuk magunkat a no szex megállapodáshoz, és csak akkor történt meg, amikor kívül belül ismertük a másikat. SIdén szeptemberben lesz az esküvőnk, és nem bántam meg, hogy nem ugrottam bele fiatalon semmmibe.

Azért mégis, 14!!!! éves gyerekekről van szó. Mi lesz, ha még mi is erősítjük ebben a generációban, hogy mindent kapkodjanak el... Erre van az egész élet, kár elsietnia dolgokat.


Bár azt becsülendőnek tartom, hogy ilyen jó a kapcsolat. Nálunk is ilyen - csak a tesóm roggyant egy kicsit, de ez már nem anya hibája. :DD

2007. jún. 4. 20:20

Sziasztok! Én csak most kapcsolódnék be a beszélgetésbe, eddig elolvastam a hozzászólásokat. Eléggé meg is rémültem, mert az én lányom 12 és ő is nagyon fejlett.

Csak egy kóbor ötlet! Mi lenne, ha megbeszélnéd vele, hogy egyenlőre ne jussanak el a tényleges aktusig, csak petting, orális szex. Ha még nem csinálták, akkor lehet hogy egy ideig megoldás jelenthet. Ha már ezeken túl vannak, akkor naívabb vagyok, mint hittem.

2007. jún. 4. 17:20
Ugy gondolom, nagyon szerencsés vagy! Azért sokat számít hogy elmondta hogy mit akar. A mai fiatalok, vakon beleugranak minden kapcsolatba, és elfelejtenek védekezni, és jön a baba. Biztosan nagyon jól nevelted hogy ennyire megbízik benned. Szerintem ha ilyen őszinte és várt 2 évig, ami nagyon becsülendő akkor illik esélyt adni a lányodnak. Hidd el meg fogja becsülni!!!
20. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 7. - 67ecd849dd)
2007. jún. 4. 17:13

nagyon jol nevelted, orulj neki, h odaallt eleg es elmondta, a Ti kapcsolatotok mindig az oszintesegen es bizalmon fog alapulni!mindig el fog mondani mindent, es varja h segits neki, nem fog semmit eltitkolni!jol csinaltal mindent, a fiu anyjaval ne foglalkozz, ebbol latszik, h o esetleg csodot mondott a nevelesben!


hogy haladtok mostansag ezzel a kerdessel?

19. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 1. - 67ecd849dd)
2007. jún. 4. 17:10

Szia!


Bizti nem tudod lebeszelni?nagyon fiatal es ezt Te is tudod!ha hajthatatlan akkor inkabb beszeld meg vele a vedekezest, nagyon alaposan, es ha kell vegyel neki ovszert! :(

2007. máj. 26. 21:21
Kösz mindenkinek :))
17. 0c97fbb607 (válaszként erre: 13. - 67ecd849dd)
2007. máj. 25. 10:09
Ilyennel ne foglalkozz.Ha nekik az lesz a jó,hogy a fiú innentől nem mondd el nekik semmit akkor mondogassanak csak ilyeneket!Azt hiszem a fiú érettebb ,mint a szülei!:D)
2007. máj. 25. 10:08
Azt hiszem...szóismétlés,bocsika!
2007. máj. 25. 10:06

Na akkor ,minden rendben.Egy nőgyógyász mégiscsak jobban ott van a témában mint mi laikusok.

De szerintem a gumi jó ötlet.

Még csak annyit szerettem volna mondani,hogy megnyugtassalak,hogy nézz körül milyen világot élünk?A lányok úgy járnak az utcán,hogy szinte alig van rajtuk ruha,menő ha még a bugyi is látszik.A tévéből folyamatosan kiesnek a műcicik,és nem tellik el fél óra hogy ne hallanád azt a három szót,hogy pasik,csajok,szex.

14 évesen már több lány van túl az elsőn mint gondolnád,csak épp a szülei nem tudnak róla.

Éretlenül,igazi érzelmek nélkül fekszenek le fiúkkal,holott azt sem tudják mi az a szeretkezés.

Nálatok teljesen más a helyzet.

Azt hiszem nem kívánhat egy szülő jobbat a gyermekének ,hogy szerelemből tegye meg az elsőt.

Azt hiszem a 14 éves kor ,itt nem lehet negatív tényező ebben a dologban.

Két éves komoly,érett kapcsolat után azt hiszem,teljesen helyénvaló és jogos igény ,hogy továbblépjenek,és beteljesítsék a kapcsolatukat.

Engedd ,hogy ők dönthessék el mikor.

14. 67ecd849dd (válaszként erre: 11. - Gota)
2007. máj. 25. 10:03
Az én anyám is, ezért fogadtam meg hogy hozzám majd bármivel fordulhatnak a gyerekeim.
2007. máj. 25. 10:00

Na még annyit hogy a fiú is beszélt az anyjával,de ő elutasította.Most meg engem szid,meg a lányt, hogy a fia jobban szeret engem mint őt, rám halgat (tényleg) rá meg nem.

Nekem mondta,idézem:-Hogy nevelted,hogy már 14 évesen viszket a kis pi...ja.

Ez ma reggel történt.

12. gota (válaszként erre: 10. - 67ecd849dd)
2007. máj. 25. 09:55
Az esemény utáni tablettát szerintem felejtsétek el. Örülök, hogy jobban érzed magad. Szerintem ez nem feltétlenül kor függő...
11. gota (válaszként erre: 8. - 0c97fbb607)
2007. máj. 25. 09:54
Azért ez nem ilyen tragikus: különbözőek vagyunk, így lehet, hogy a Te gyereked éppen pont zárkózottabb... Attól még biztosan szeret. Én Apuval mindig meg tudtam beszélni mindent, de ezt azért én sem akartam megdumálni vele... (Anyámról direkt nem írok semmit, mert ő mindig tök önző volt és csak magával foglalkozott...)
2007. máj. 25. 09:52
Máris jobban érzem magam!! Köszönöm :))
9. 67ecd849dd (válaszként erre: 6. - 0c97fbb607)
2007. máj. 25. 09:50
Azt beszéltük meg,hogy előbb elmegyünk orvoshoz.( most épp mesije van,31.-én megy egy hétre Német-be,majd utána megyünk dokihoz )
8. 0c97fbb607 (válaszként erre: 7. - 67ecd849dd)
2007. máj. 25. 09:49

Most viccelsz???????Hány gyerek áll oda az anyja elé és beszél meg vele ilyen dolgokat????

Remek kapcsolatotok lehet a lányoddal,ebből is látszik.

Ha velem ilyen őszinte lenne az enyém,akkor nagyon boldog lennék,de nekem úgy kell kihúrnom belőle pár mondatot:DDD)

7. 67ecd849dd (válaszként erre: 5. - Gota)
2007. máj. 25. 09:46

Én is így gondolom,(a tablettával kapcsolatban )

Mindig igyekezetm a gyerekeimet őszinteségre nevelni, legalább ez sikerült.De azért nagyon félek,hogy nem jól neveltem.

6. 0c97fbb607 (válaszként erre: 4. - 67ecd849dd)
2007. máj. 25. 09:42

Hát nem tudom,hogy szükség van e rá?!Bár a fiú is fiatal,nem tudom mennyire lehet a gumit nem rendeltetés szerint használni...azt hiszem nem lehet elrontani:DDD)!

De ha mindenképp szeretne ilyen tablettát,akkor lehet ,hogy el kellene mennetek nőgyógyászhoz,és tőle tanácsot kérni,hogy milyen megoldások lehetnek a védekezésre 14 éves korban.

5. gota
2007. máj. 25. 09:41

Szerintem, ha 2 éve együtt vannak, akkor fogadd el, hogy ők így döntöttek. (Én is korainak találom egy kicsit, de ahogy írtad, a lányod mind testileg, mind lelkileg fejlettebb a koránál...)

Szerintem inkább örülj annak, hogy kikéri a véleményedet a védekezéssel kapcsolatban. Ha most nem engeded meg neki, amit szeretne véghez vinni, esetleg megrendül a bizalma benned és a későbbiekben nem fogja a tanácsodat kérni...

Szerintem esemény utáni tablettát ne engedd, hogy beszedjen, mert az nagyon-nagyon veszélyes és ilyen fiatalon tönkreteheti az egész hormonrendszerét!!! Használjanak spermiumölővel bekent óvszert, de semmiképpen ne engedd azt, hogy olyan gyógyszert beszedjen!!! Ilyen fiatalon még akár meddőség is lehet a vége!!!

4. 67ecd849dd (válaszként erre: 3. - 0c97fbb607)
2007. máj. 25. 09:36
Köszönön,hogy írtál.Beszéltem vele a védekezésről is (sokszor)Azt mondta, óvszert használnak majd, de szeretne plusz valami esemény utáni gyógyszert is.Ehez kérte a segítségemet.
3. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - 67ecd849dd)
2007. máj. 25. 09:31

Figyelj!Ne aggódj ezen.Te őszintén elbeszélgettél vele,ennél többet nem tehetsz.Lehet ,hogy még korainak tűnik,nekem sem venné be a gyomrom,hogy felnőtt a kicsilány.De gondolj bele abba,hogy manapság hágy fiatal lánynak adatik meg az az érzés,hogy igazi szerelmet érezhet ilyen fiatalon,és ,hogy a szüzessége elvesztését,egy ilyen komoly kapcsolatban élheti át??

Ritka mint a fehér holló.

Beszélgess róla még vele,próbáld megértetni,hogy még nagyon fiatal,van még ideje bőven.De ennél többet nem tehetsz,mert nem foghatod a kezét egész életében,bizz a döntésében,hogy megteszi e vagy sem.(a védekezésről se felejtkezz meg beszélni róla,ha mégis megtenné.)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook