Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1000 kalóriás diéta fórum

1000 kalóriás diéta (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2009. ápr. 22. 21:22

Szia!

Igen tudom,sok mindent kinézek belőle, csak nem minden van benne, és nem akarok rossz kcal-kat beírni. Te már nagyon régóta csinálod ugye? mik az eredmények? ja és miért nem írod a naplódat? mindig olvasgattam:)

2009. ápr. 22. 19:55

Szia!

Itt a honlapon is van táblázat, Tápanyagtábla..

Kitartás!

2009. ápr. 22. 17:19

Sziasztok!

MÁr egyszer jártam itt, de sajna akkor nem tartottam mert gyenge voltam, de mostmár csinálom ez az 5.napom, Igaz,hogy mindig 300kcal-val mindig több lesz ,de majd csökkentem okosan.Azért írok nektek, hogy nem tudnátok küldeni nekem kalóriatáblázatot?Mert sok mindennek nem tudom,hogy mennyi,pl. hús,ha megsütöm, vagy ha búzakorpába rántom,vagy rántotta, meg ilyenek.Ha van légyszi küldjetek nekem. Köszönöm.

2009. ápr. 22. 15:48

Szia!

A napi 1000 kalória csak az alapanyagcseréhez szükséges energiát fedezi!Ezért ha egyáltalán nem mozogsz semmit, akkor is fogysz!!!Én nem vittem túlzásba, sőt nem is igen tornáztam.Ha tornázol akkor viszont 1200 kcal-l ne egyél kevesebbet!Hidd el fogyni fogsz!!! :)

995. Tannah
2009. ápr. 22. 15:30

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy mennyi mozgás mellett csináljátok ezt a diétát?

Illetve, hogy minimális mozgás mellett is hatásos? Pl. heti 1 óra?

2009. ápr. 22. 01:17

Persze,nem ájuldozom, egyszeruen azota nem iszom alkoholt, ha megkivánom mégis akkor egy alkoholmentes sört iszom. igen igy reagálom és Hál Istennek nem lett nagyobb baj.


Kávés fagyizás de jóóóóóóóóóóóóó lesz!!!!!! tyuhuuuuuuuuuuu

993. 8fec55f974 (válaszként erre: 992. - 5a5c6c6a02)
2009. ápr. 20. 10:43

Aha, most olvastam el el a szilveszteri cikkedet is, így már képben vagyok! Hát, jó, hogy nem a fejedet verted be... :-( Ezek szerint tényleg vigyáznod kell a szesszel... Most bebizonyosodott, hogy a szilveszteri eset valszeg nem véletlen volt, hanem te így reagálsz erre.


A kávés fagyizásban benne vagyok, de addig ne ájuldozz többet, oké? :-)

2009. ápr. 19. 23:34

Sziasztok!

Állítolag a diéta is,de az is közrejátsztt, hogy ittam jéger-t,meg egy-két pohár sört, de mivel tudjuk, hogyha diétázunk, akkor nem szabad ilyeneket inni,mert akkor könnyen jön a baj.Anyukám nagyon ájulós tipus, tőle is "örököltem" eme remekbeszabott tulajdonságot, de valoszinuleg allergiás vagyok a jégerre,mert amikor januar elsején ájultam el akkor is ittam jégert. mostmár tudom, hogy nem iszom semmilyen alkoholt, max hosszulépést,vagy alkoholmentes sört, nem ér ennyit egy buli. ma mesélték a kollégáim, hogy egy rángógörcs jött rám, meg egy kicsit "habzott a szám", a mentő mondta, hogy ez "normális" tulzott alkohol fogyasztás esetén,mert igy reagálja le a szervezet, a fiataloknál.és valoszinuleg van valami a jégerben amire allergiás vagyok és igy dobja ki a szervezetem. de mostmár jol vagyok, csak kék-zold a hátam mivel dobtam egy hátast az egyik asztalra vagy mellé nem tudom. de minden rendben hál istennek, a dokik is megmondtak.!

Fel a fejjel, osszeszedem magam, nem csinalok hulyeséget, egyutt szépen lefogyunk, aztán iszunk valahol egy jo jegeskávét sok sok vanilia fagyival meg extraadag tejszinhabbal! jo lesz? :D:D:D

2009. ápr. 19. 16:52

Van, aki könnyen-gyakran ájul, én még sohasem ájultam el, talán ezért is számomra nagyon félelmetes dolog ez. Nekem is riasztó volt olvasni ezt kiara. Mi miatt történt, vérnyomás vagy vércukor? Nekem a cukrom esett le régebben nagyon könnyen (csináltattam is terheléses vizsgálatot, nem volt semmi gond szerencsére), most már stabilabb vagyok ilyen szempontból, de azóta mindig van nálam ,,túlélőcsomag" (pár szem keksz vagy müzliszelet), és legalább 3 óránként eszem valamit.


Biztos tudod, hogy a családod jót akar, hiszen szeretnek, csak éppen néha rosszul akarnak jót.


Nekem sok büszkeségre nincs okom, a húsvétot heverem ki még mindig, illetve azóta megint volt névnap, szülinap...tudom, ez csak kifogás, a valóság az, hogy motivációm most nulla bármiféle diétához. Amióta lementem 70 alá, nem érdekel a dolog. Mondjuk ez már nekem normál súly, de a bikinihez még kéne pár kiló mínusz...

Próbálok erőt venni magamon, majd szólok, ha sikerült... :-)

990. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 989. - 5a5c6c6a02)
2009. ápr. 19. 14:11

Szia!

Leesett az állam amikor mondtad hogy elájultál!!! :(

Szerintem tényleg menj el egy dokihoz!Kezdek aggódni érted!!! :(Ezekkel a dolgokkal nem szabad játszani! Vagy ha nem akarsz dokihoz menni, akkor meg te tedd túl magad a koplaláson, és egyél!Diétázni nem úgy kell, hogy semmit sem eszek, hanem az ellenkezője!!!De ezt te is tudod!

Légyszíves szedd össze magad, mert a családodnak, a barátaidnak és persze itt a fórumon is szükségünk van rád!!! :)Fel a fejjel!!!

Puszi!!!

2009. ápr. 17. 18:49

Sziasztok! Probaltam beszélni velük, mindig azt mondjak, hogy csak a javamat akarják, meg segíteni, de így nem segítenek.csak rontanak a helyzeten.Ja, lelkileg tuti,ma pl elájultam a munkahelyemen, ennyire leesett a vernyomasom...Barátok támogatnak, segítenek, edzésben meg stb...a család szokott csesztetni, meg ilyenek.hát meglátjuk, most muszáj volt ennem valami normális kaját, hogy helyreálljak,remélem minden rendben lesz, és ezek után egy kicsit a fejukhoz kapnak, hogy mit csinalnak velem.


Ti, hogy álltok?

988. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 986. - 5a5c6c6a02)
2009. ápr. 17. 08:28

Szia!Nekem is az a véleményem mint Őzikének!

Elég baj az hogy a családod így áll hozzád!Én azért megkérdezném a helyedben tőlük,hogy mi a céljuk ezzel?Mert ezzel tuti hogy lelkileg kicsinálnak!

Ülj le velük és beszéljétek meg!

Fel a fejjel!!!

Pusza!

2009. ápr. 16. 08:53

Próbáld meg függetleníteni magad azoktól az emberektől, akik ennyire lehúznak hangulatilag a mélybe fogyi-témában! Kik a családod, akikről beszélsz, szüleid? Barátod? Lehet, velük kéne talán inkább ana-miás rémtörténeteket olvastatni... Keresd azok társaságát, akik bíztatnak, meg vannak veled elégedve és elismerik az eddigi eredményeidet!(Munkahelyeden talán?)


Jó és helyes, hogy kiborultál, tedd egy kicsit helyre őket!

Amiket eszel, egészséges ételek, ezektől nem fogsz hízni, csak szépen egyenletesen lassan tovább fogyni. Csak arra kéne visszaállni, hogy legalább napi 3x-ra oszd el.


Belőled mindig olyan életvidámság és energia árad, alapból olyan pozitív a személyiséged, hogy hidd el, itt a fórumon te töltesz fel másokat és adsz lendületet a továbbhaladáshoz!


A lényeg: egyik füleden be, a másikon ki a negatív megjegyzések!( meg lehet tanulni: pl. képzeld azt, hogy a kedvenc színedből egy védőburok van körülötted, és visszapattannak róla a bántó szavak...) Ők talán tökéletesek? Vágj vissza valamivel!

2009. ápr. 16. 01:05
nem szeretnék anorexias lenni, vagy bulimias! nem akarok beleolvasni ezekbe a forumokba, bár már egysezr megtettem. ma egy adag rizst ettem tonhal konzervvel mint tegnap, nem birok tobbet, és ezt is délutan 2-3kor! meg egy pár szem epret. probalok enni, de nem megy.az a baj, hogy ez egy hosszu story és lehet, hogy amit kaptam folyamatosan, hogy fogyjál le, már ne egyél, ilyet nem szabad enned, este már ne egyél drágám meg stb az egy kicsit feltette az i-re a pontot nálam. tegnap is mondtam, hoy eszem epret erre az volt a reakció, hogy nehogy besokkalj tole, és megutald, inkább majd kicsit késobb, vagy kevesebbet. már szinte semmit nem eszem, roston csirkét, kiwit, rizst.... ennyire ciki lennék a családban, hogy nem ehetek már szinte semmit, hogy megfeleljek az itthoniaknak? vagy mivan? teljesen ki vagyok, már néha a sirás kerulget, tegnap el is szakadt a cérna, és mondtam itthon, hogy mit akarnak tolem, már semmit nem eszem, még mit vonjak el magamtol? cigizek, hogy a nikotin is telitsen valamilyen szinten és ne legyek ehes, paradicsomlevet iszom, mert az is telit...mit akarnak tolem? sose akartam modell baba lenni! elegem van....és pont a családomtol nem vártam volna!! mostmár tudjátok nagyjábol a történetet. márcsak segítség kell nekem. edzek mint a barom és mégis mindennap megkapom, ma edzettél, ha nem akkor miért nem?stb...mit csinaljak?????koszi a segitséget elore is.
985. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 984. - 8fec55f974)
2009. ápr. 15. 15:45
hát az tényleg az... :(
2009. ápr. 15. 11:38

Nézzetek be itt az anás-bulímiás fórumba, nagyon tanulságos.

És csak erős idegzetűeknek ajánlott az olvasása...:-(

2009. ápr. 15. 08:13

Nem pont az anorexiára gondoltam, attól még szerintem távol állsz!!Csak óvatosan!Egy ismerősöm is fogyózott és ő sajnos átesett a ló túloldalára, és anorexiás lett!Mire észrevette hogy baj van, már késő volt, akármennyit evett csak fogyott!Többször is a mentő vitte el!

Ezt csak azért hoztam fel példának,hogy nehogy mi is így járjunk!Mert sajnos aki nagyon nagyon fogyni akar, az akaratlanul is áteshet!Kevesebbet kell enni, nem semmit!Vigyázz magadra!Én bízom benne hogy vagy olyan erős és vigyázol!

2009. ápr. 15. 00:13
Mévi, mire godolsz?ugye nem anorexiara, mert attol még szerintem messze vagyok. remélem, hogy vagyok annyira eros,majd meglátjuk, bizom magamban
981. 8fec55f974 (válaszként erre: 979. - 5a5c6c6a02)
2009. ápr. 14. 23:07
Szerintem te elég erős vagy ahhoz, hogy időben átprogramozd az agyadat e témában, én nem féltelek!
980. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 979. - 5a5c6c6a02)
2009. ápr. 14. 21:06

Szia!

Ezzel a dologgal nagyon vigyázz!Ha úgy érzed hogy baj van, azonnal menj el egy dokihoz!

2009. ápr. 14. 18:14
sziasztok! az a baj, hogy már szerntem kezdek átesni a ló másik oldalára. szinte már semmi tnem eszem, csak roston csirkét gyumit meg korpovitot.nem bírok többet enni, tulságosan bestresszeltek szerintem, hgoy kövér vgyok, fogyjak le, hogy már az agyam nem enged be több táplálékot. kezdek aggodni.
978. 8fec55f974 (válaszként erre: 977. - 43a06bd4d9)
2009. ápr. 14. 17:32
Az nem sok!
977. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 976. - 8fec55f974)
2009. ápr. 14. 17:26

Szerintem is!

Nekem fél kiló jött vissza!

976. 8fec55f974 (válaszként erre: 975. - 43a06bd4d9)
2009. ápr. 14. 17:22

Szia!

Hát akinek sikerült kibírnia...az nem is emberből van! :-)

Nekem majd' 2 kiló visszajött, de megérte, nem bánom... Azt hittem, a mai napomat már meg tudom fogni, a reggeli oké is volt, de aztán...még mindig túl sok a maradék...:-(

Na majd holnaptól, adjunk időt magunknak a visszaállásra!

2009. ápr. 14. 17:18

Sziasztok!

Eltelt a húsvét is!Nekem nem sikerült most betartani a diétát.:( Na de ki tudna ellenállni a sok finomságnak?!Ez van!Ma is ettem csokit is.Nehéz visszaállni, pedig tudom hogy úgy jobb!


Ti hogy bírtátok?

974. 8fec55f974 (válaszként erre: 972. - A1a1223a33)
2009. ápr. 12. 10:52

Fölborulhatott a napi bioritmusod is.

Lehet, az 1000 kal. neked kicsit kevés lenne. (Nekem is az,én is inkább 1200-t eszem, és nem megyek egész nap.)

Szerintem érdemes lenne pár napig figyelned, MOST mennyi kal-t eszel, aztán ahhoz viszonyítva megállapítani egy alacsonyabb mennyiséget.


Na sziasztok, én most lelépek 2 napra, mindenkinek jó pihenést! :-)

973. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 972. - A1a1223a33)
2009. ápr. 12. 08:07

Akkor valószínűleg a kevés alvás, ami maga után von egy stresszes életet,és a sport elhagyása a gond!

Próbálj meg egy kicsit többet mozogni!Pl. kerékpározás, séta stb...!Napi 5x kellene enned kicsi mennyiséget.Ha 1000 kalóriázni szeretnél akkor valahogy így:reggeli 200 kcal,tízórai 100 kcal,ebéd 400 kcal, uzsonna 100 kcal, vacsora 200 kcal.Ezzel folyamatosan égeted a zsírt és fogyni fogsz!!!Meg még ami nagyon fontos , a sok folyadék.Napi 2-3 liter!!!Nézd az én példámat!Az első hetekben, heti 2 kiló ment le!Utána igaz lassabban, de biztosan megy lefelé!! :)

972. a1a1223a33 (válaszként erre: 970. - 43a06bd4d9)
2009. ápr. 12. 06:47

Árellenőr vagyok.

Éjjel dolgozom és egész nap megyek.

Régen sportoltam röplabda de a munkám miatt abba kellet hagynom.

971. Szerencsésné (válaszként erre: 962. - 5a5c6c6a02)
2009. ápr. 11. 22:48

AZ IGEN!!!!

Akkor addigra szép csinos vékonyak leszünk,oké???

Nagyon szorítok neked,h sikerüljön....fogyni is,és fotózkodni is!!

KITARTÁS!!!Közös a cél,hajrá!!!

(nekem a fürdőruciban kéne "jól" mutatnom...)

970. 43a06bd4d9 (válaszként erre: 969. - A1a1223a33)
2009. ápr. 11. 20:05

Szia!

Milyenfajta munkát végeztél akkor, és milyet most?(könnyű vagy nehéz fizikai)

Mennyi mozogtál régebben ,esetleg sportoltál?

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook