Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak! fórum

100 kg felettiek, mit tegyünk? Kezdjük együtt és segítsünk egymásnak! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯
258. 2577cdcc12 (válaszként erre: 256. - Andreamano)
2008. márc. 10. 11:46
Nem próbáltad még Béres Alexandra módszerét?
257. pimpi3 (válaszként erre: 256. - Andreamano)
2008. márc. 10. 11:16
Nemtudom én kibirnám e ha másfél honapig nem tudnák fogyni!Nehéz lehet fojtatni a diétát ha megáll a fogyás!Nagy erö kell hozzá!Kitartást kivánok neked!
256. andreamano (válaszként erre: 255. - Pimpi3)
2008. márc. 10. 10:35

Nem a lassú fogyás a lényeg,hanem az,hogy egyáltan 1,5 hónapja egy deka sem ment le,jó fel sem :))


Jó a Norbi kaja,szerintem sem rossz,azért rendelem még,csak azt hittem majd,ha csak annyit eszem amennyit hoznak,és tényleg 1-es kajákat,akkor majd beindul a fogyi.

255. pimpi3 (válaszként erre: 253. - Andreamano)
2008. márc. 10. 10:26
Szerintem jo a norbis kaja,csak lassu fogyást lehet vele remélni!De ö nem is rklámozza hogy jo ha gyorsan fogy az ember!Lehet mig fogyozol ne rendeld,csak majd ha lassubb fogyás is elég lesz!Ezt gondolom én,de lehet hülyeség!
254. andreamano (válaszként erre: 252. - Pimpi3)
2008. márc. 10. 10:25

Köszönjük,átadom Neki :)))


Maruszja Neked is,most itt ül melettem :))

2008. márc. 10. 10:19

Én 1-2 napra találtam ki,hogy csinálom ezt a salátázást,mert kiváncsi voltam,hogy miért nem indul be már,pedig azt éreztem,hogy mindent szépen csinálok,ezek szerint nem igazán,ha hétvégén lement fél kiló így.


Kezdek csalódni a Norbi kajába is,mert azt rendelem,és estére márcsak turmixot iszom,heti háromszor tornázom.

252. pimpi3 (válaszként erre: 248. - Andreamano)
2008. márc. 10. 10:17
Jobbulást a picidnek!Reméljük hamar meggyogyul!Puszi neki!
251. pimpi3 (válaszként erre: 247. - Suzy30)
2008. márc. 10. 10:16

Nagyon ügyes vagy!Én is alig birtam ki valameik nap hogy ne egyek hurkát!De sikerült!Jo érzés azért,igaz?

Jobbulást a picidnek!Az enyém nemrég gyogyult meg és én még mindig benne vagyok!A párom meg tegnap oa van szörnyen!

Én nem rég fogyozok,de szerintem centi megy le elösször!

2008. márc. 10. 10:13

Sziasztok!

Suzy30 és Andreamano gyermekeinek mielőbbi gyógyulást kívánok!

Ügyesek vagytok, hogy kibírtátok, hogy szinte csak salátáztatok! További szép napot!

249. andreamano (válaszként erre: 247. - Suzy30)
2008. márc. 10. 10:13

Én centibe vettem inkább észre,mert a kilóm 1,5 hónapja meg sem mozdul,de most lemértem a centit,az elég szépen alakult.


Ügyes vagy a torta miatt,gratula!!most volt a szülinapja?Ha igen,akkor nagyon Boldog Szülinapot kívánunk Neki!!Millió gyógyító puszi a kicsinek.

2008. márc. 10. 10:08

Sziasztok!


1 percre vagyok én is,mert beteg a kicsi,meg olyan eleven,hogy nem bírok vele,lemegyünk most egy kicsit sétálni,háthas lent megszelidül :))


Fogyózás remélem megy mindenkinek,a hétvégén leküzdöttem magamról fél kilót,szinte csak salátát ettem,olyan leszek,mint a húsvéti nyuszi :))

247. suzy30
2008. márc. 10. 10:06

Sziasztok!

Szép napot kivánpk mindenkinek,sajnos megint nem tudok gyakran itt lenni,mert a fiam után most a lányomat kell ápolni.

Ma megcsinálom az almás-túros zabpelyhes sütit,a páromnak meg zabpelyhes fasírtott,mert neki is van egy ici-pici pocija,és azt mondta zavarja.Igy legalább nekem is könnyebb,hogy nem vagyok egyedűl.

És képzeljétek el a fiamnak volt tortája,és megálltam,hogy ne egyek belőle,inkább teli tömtem magam salátával,és igy nem is kivántam.Egy kicsit büszke vagyok magamra.:-)

Na,megyek ápolni a kicsi lányomat,jó fogyást mindenkinek.

Még azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy centiben vagy kilóban vetéttek magatokon észre elöször a fogyást,és hányadik napon indult be?

246. pimpi3
2008. márc. 10. 10:02
Sziasztok!Mindenkinek szép napot kivánok!Itt már nem süt a napocska!Sajna!
2008. márc. 10. 08:48

Na, akkor most meg nagyon szép, jó reggelt kívánok mindenkinek! Szépen süt a nap (felénk) és reméljük, hogy jó idő lesz ezután is.

A dolgozóknak jó munkát, az otthonlévőknek kellemes otthoni ténykedéseket kívánok! No, és mindenkinek sok-sok fogyást!

2008. márc. 9. 22:04

Sziasztok!

Jó éjszakát kívánok mindenkinek! Ne is törődjetek a beszólásokkal. Engem is sokszor bántottak a súlyom miatt, de mindig leráztam magamról a buta megjegyzéseket. Ha úgy vesszük szinte mindenkire lehetne valamit mondani. Egyiknek nagy az orra, gebe, stb., stb. Minden emberben lehet kinézetre is hibát találni. Szerintem a belső kisugárzás mindennél fontosabb. Lehetünk mi kövérek is, ha belülről kedvességünket, jóságunkat látják meg, ha megismernek bennünket. Puszi mindenkinek!

243. pimpi3 (válaszként erre: 242. - Andreamano)
2008. márc. 9. 21:42

Sziasztok!

Jol megkinoztam magam!Valahogy nem vagyok álmos,biztos a délutáni alvás miatt!Bekentem az arcom rizses maszkal!Olyan jo az illata!

2008. márc. 9. 20:51
Sziasztok!
241. cupcake (válaszként erre: 237. - Pimpi3)
2008. márc. 9. 20:48

hát,szerintem is elég bunkó.. mondjuk nem ezvolt az egyetlen ilyen és másmilyen amit kaptam tőle..holott én sose egy rossz szót és próbáltam mindent megtenni.. na mindegy, tudnék mesélni de ez nem ide való..azért nem is megyek oda már..főleg miután másodszorra dobott ki:(

párom észrevette de ott a bolt közepén nemigazán akarta lereagálni szerintem..bár sokszor szembeszállt vele miattam. és apósom is..őtis nagyon szeretem:)

240. 09ca1d3343 (válaszként erre: 239. - Pimpi3)
2008. márc. 9. 20:45

Fúúú,a rokonságról ne is beszéljünk!

Ők néznek a legkevésbé tükörbe, de a kritika az nagyon megy.

Szegény mamám 80 éves, hát passz,hogy hány kiló (nem kevés), de folyton megjegyzi, hogy milyen "érdekesen" nézek ki... De neki elnézem :)


A szomszédok mondták anno,ahogy nődögélt a fiam,hogy természetes,hogy nagy baba, mivel az apja és az anyja is nagyok...No comment :(

239. pimpi3 (válaszként erre: 238. - 09ca1d3343)
2008. márc. 9. 20:39

ez igy van!És sajna már a kicsiknél is!

Nekem mikor ideköltöztünk 6 éve beszolt nagyanyám testvére!Mondta .hogy soha nem gondolta volna hogy ilyen jó pasit kifogok magamnak!

Na de jó!Ez is rokon!Imádom öket!

2008. márc. 9. 20:35

Nagyon utálom - szó szerint - az olyan embereket, akik csak a külsővel foglalkoznak!


Tudjátok mi a szomorú?

Hogy a mai világ erről szól sajnos!

A külsőségekről, a felszínességről :(((

237. pimpi3 (válaszként erre: 236. - Cupcake)
2008. márc. 9. 20:25

Tudod ,nem akarok bántani senkit,de ez tök bunko!És a párod észrevette ez milyen rosszul esett neked?Én 50kg-mal vagyok több mint mikor 15 évesen összejöttünk!És soha egy rossz szot nem kaptam a páromtol!Végig velem volt a sok betegség alatt!Mondjuk a családjával nem vagyunk kapcsolatba mert soka bántottak minket!

Szerintem bizti te is kapsz bokokat,csak nem veszed észre!

236. cupcake (válaszként erre: 235. - Pimpi3)
2008. márc. 9. 20:21

:)) én nemnagyon szoktam ilyeneket kapni sajnos:(


voltam egyszer úgy h égett a pofám kb:( barátommal bementünk anyjához dmbe mert ott dolgozik..és mondtuk megyünk enni..erre az épp állt a kasszába,sorba vagy 10en voltak meg az egész boltba is sokan és elordította magát: "de te nehogy egyél valamit" köszi:((:@ legszivesebben pofonvágtam volna:S

235. pimpi3
2008. márc. 9. 19:23
De tudjátok!Ma voltam a családommal kisálatvásárba!És annyi jó visszajelzést kaptam!Megnéztek a pasik,igy kövéren is és az uram kettönek be is szolt!:)Azért jol esett ám!
234. pimpi3
2008. márc. 9. 19:21

Sziasztok!

Szerintem probáljatok meg nem törödni a beszolásokkal!Gondoljatok bele én milyeneket szoktam kapni!Én sokkal kövérebb vagyok nállatok!Néha nekem se sikerül elengedni a fülem mellett,de azért töbségbe igen!Az a ciki mikor mások is halják!Az azét nem szokott jol esni!Tavaj voltak olyanok a strandon "imádok uszni" ,hogy már nem birtam ki és odamentem megkérdezni hogy mi olyan érdekes és ha van kérdésük szivesen válaszolok!Na még engem néztek hülyének!!!Az se szokott jol esni ha a lányaimat bántják az én kinézetem miatt!

233. cupcake (válaszként erre: 227. - 22f56b42c8)
2008. márc. 9. 18:04
én is eléggyakran kapok nagyoncsúnya beszólásokat..és sajnos olyanoktól akiktől a legeslegrosszabbul esik:(( próbálj meg nem foglalkozni velük..bár engem is mindig nagyon rosszul érint..főleg ha olyanoktól akiktől mást vártam:( hát..nembaj.. majd megmutatjuk;))
232. 22f56b42c8 (válaszként erre: 231. - Maruszja)
2008. márc. 9. 17:43

nekem is van gépírás szakmám, :)))

csak munkám nincs...még nem találtam

az az érdekes hogy én suli után tanultam meg vakon gépelni:DDD mert sokat voltam chaten meg msn en:D

2008. márc. 9. 16:03
Tudom, hogy az "ehhez" szót két "h"-val kell írni, csak olyan gyorsan írtam, hogy a gép nem győzte, hiába ez is volt a szakmám a gépelés.
230. Maruszja (válaszként erre: 227. - 22f56b42c8)
2008. márc. 9. 16:01

Ne foglalkozz velük. Azért is mutasd meg, hogy nincs okuk a rosszindulatú beszólásaikra!

Ehez sok sikert kívánok Neked!

2008. márc. 9. 16:01
már annyira várom hogy legalább 2 számjegyü legyen a sulyom:))))
❮❮ ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook